PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد سیاسیت کاری زرین پال

x00t
July 16th, 2014, 21:14
با سلام و خسته نباشید.

بنده دیروز یک خریدی توسط سیستم زرین پال از یک سایتی انجام دادم اما صاحب سایت محصولی رو که قرار بود تحویل بده نداده !!!

الان بیش از 24 ساعت از زمان خرید میگذره و بنده در سایت ایشون هر چی تیکت میدم جواب نمیدن !!

آیا میتونم با ارئه ی مستندات از زرین پال درخواست کنم که پول من و برگردونن !!

آیا این کار توسط این سایت نوعی کلاه برداری محسوب نمیشه؟

با تشکر منتظر راهنمایی های شما دوستان گرانقدر هستم.

isn
July 16th, 2014, 21:18
شايد سرشون شلوغه ...
زرين پال رو اطلاع ندارم ولي سايردرگاه ها بعد از ٢٤ ساعت امكان بازگشت وجه ممكن است

usahost2
July 16th, 2014, 21:20
در سایتشون پرداخت شده زده است؟

x00t
July 16th, 2014, 21:22
شايد سرشون شلوغه ...
زرين پال رو اطلاع ندارم ولي سايردرگاه ها بعد از ٢٤ ساعت امكان بازگشت وجه ممكن است

با سلام و تشکر از شما

یعنی زرین پال بررسی میکنه اگر تحویل نده پول و برگشت میزنن؟

یکم دور از واقعیته این مورد اما کاش اینجوری باشه :53:

دوستان دیگه نظری ندارن؟

- - - Updated - - -

در سایتشون پرداخت شده زده است؟

سلام و تشکر از شما

بله در سایتی که خرید کردم پرداخت شده زده و شماره تراکنش و ... همه چیز و دارم اما سرویس و تحویل نمیدن !!

چند مورد هم برای صاحب سایت تیکت دادم و زنگ زدم که جواب نمیدن !

#-o

majidisaloo1
July 16th, 2014, 21:28
تمامی درگاه های واسطه قسمتی برای رفع مشکلات دارند که یک کنفرانس سه نفره متشکل از خریدار ، فروشنده و نماینده انتخابی سرویس دهنده درگاه که طی آن مشکلات بررسی میشه و حق به حق دار میرسه
زرین پال هم چنین چیزی رو فکر میکنم داشته باشد

x00t
July 16th, 2014, 21:37
تمامی درگاه های واسطه قسمتی برای رفع مشکلات دارند که یک کنفرانس سه نفره متشکل از خریدار ، فروشنده و نماینده انتخابی سرویس دهنده درگاه که طی آن مشکلات بررسی میشه و حق به حق دار میرسه
زرین پال هم چنین چیزی رو فکر میکنم داشته باشد

سلام و با تشکر از شما

12 ساعت بعد از خرید و عدم دریافت محصول مورد نظر به زرین پال تیکت دادم و پوزرنیم و پسوردم و هم در اختیارشون گذاشتم با شماره ی تراکنش و کارتی که پرداخت و انجام دادم !

مسئولان محترم زرین پال هم همین حرف شما رو فرمودن و گفتن که ایشون و به این تیکت دعوت میکنیم تا پاسخگو باشن !

ولی بعد از گذشت نزدیک به 30 ساعت ایشون نه در سایتشون و بعد از گذشت 12 ساعت ایشون نه در زرین پال پاسخگو نیست !!

موبایل هم که الحمدالله خاموش کردن و ایمیل هم جواب نمیدن !!

عجیبه والله !!

modiranhosting
July 16th, 2014, 21:48
سلام و با تشکر از شما

12 ساعت بعد از خرید و عدم دریافت محصول مورد نظر به زرین پال تیکت دادم و پوزرنیم و پسوردم و هم در اختیارشون گذاشتم با شماره ی تراکنش و کارتی که پرداخت و انجام دادم !

مسئولان محترم زرین پال هم همین حرف شما رو فرمودن و گفتن که ایشون و به این تیکت دعوت میکنیم تا پاسخگو باشن !

ولی بعد از گذشت نزدیک به 30 ساعت ایشون نه در سایتشون و بعد از گذشت 12 ساعت ایشون نه در زرین پال پاسخگو نیست !!

موبایل هم که الحمدالله خاموش کردن و ایمیل هم جواب نمیدن !!

عجیبه والله !!

سلام

کمی صبور بشید مطمئن باشید حتی اگه یک درصد هم احتمال بدین نیان زرین پال وجه رو عودت میده مطمئن باشید

kool
July 16th, 2014, 22:19
بهتره حداقل دو روزی صبر کنید تا مطمئن شوید که فروشنده قصد کلاهبرداری داره. ممکنه کار اضطراری چیری براش پیش اومده. بعد این مدت اگه خبری نشد طبق راهنمایی های زرین پال و قانونی پیش برید.

isn
July 16th, 2014, 22:22
با زرين پال صحبت كنيد
بايد پاسخگو باشند
user
Samansystem
اين انجمن هم فكر كنم براي زرين پاله ...

mehrshad13and11
July 16th, 2014, 22:28
سلام
اگر فروشنده ای که خرید کردید تا 24 ساعت اینده تحویل نداد ایشون به زرین پال گزارش کنید
تا پول بتونید از واسط پس بگیرید اونا خودشون افدامات لازم انجام میدن شما فقط پیگیر باشید.

samansystems
July 17th, 2014, 00:23
يکی از سياست های کاری و اصلی زرين پال تضمين تراکنش برای فروشنده و خريدار هست. اگر از زمان خريد شما کمتر از 4 روز گذشته حتما در زرين پال تيکت باز کنيد تا همکاران شما رو راهنمائی کنن.

x00t
July 17th, 2014, 00:30
يکی از سياست های کاری و اصلی زرين پال تضمين تراکنش برای فروشنده و خريدار هست. اگر از زمان خريد شما کمتر از 4 روز گذشته حتما در زرين پال تيکت باز کنيد تا همکاران شما رو راهنمائی کنن.

با سلام و خسته نباشید.

از تمامی دوستان و اساتید گرامی که صبورانه بنده رو راهنمایی کردن کمال تشکر و سپاسگذاری رو دارم بنده از طریق تیکت با زرین پال صحبت کردم و فرمودن : ( مطابق قوانين زرين پال در صورتی که تا 10 روز بعد از افتتاح تيکت پاسخی دريافت نشه وجه برگشت ميخوره.)

با اینکه 10 روز مدت زمان کمی نیست ولی همین که وجه و برگشت میدن خودش عالیییه ...

با تشکر از همگی دوستان

نتیجه ی نهایی رو همینجا اعلام میکنم تا دوستان هم در جریان باشن و در آینده اگه کسی ازشون از طریق زرین پال کلاه برداری کرد بدونن چجوری باید برخورد کنن و اقدام کنن !

با تشکر از تمامی دوستان و شرکت زرین پال

samansystems
July 17th, 2014, 01:28
در صورتی که به فروشنده متصل شده باشيد فروشنده فرصت پاسخگویی داره که در اين مورد هم سه حالت بوجود مياد:

1. فروشنده پاسخ قانع کننده ميده و سرويس مورد نظر شما رو تحويل ميده.

2. فروشنده پاسخ غير قانع کننده ميده و سرويس رو هم تحويل نميده.

3. فروشنده پاسخی نميده.

در دو حالت پايين وجه تراکنش برگشت داده ميشه (چون از زمان تراکنش تا افتتاح تيکت شما کمتر از 4 روز گذشته)

و در صورتی که مورد اول بوجود بياد که مسئله ختم به خير شده که اميدواريم اين موضوع بوجود بياد.

خوشبختانه پذيرندگان زرين پال کاربران شناخته شده ای هستند و عموما افرادی که قصد فعاليت سالم در اينترنت رو دارن زرين پال رو انتخاب ميکنن. ضمن اينکه زرين پال خودش هم اجازه فعاليت افرادی که فعاليت ناسالم دارن رو نميده و تا الان هم حساب چندين و چند کاربر به دليل فعاليت ناسالم توقيف و کاربر مورد نظر از زرين پال اخراج شده.