PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آموزش انتقال فایل ها از طریق ftp بین 2 سرور مجازی 2008 ؟؟

S.Y.B
July 16th, 2014, 13:56
سلام به عزیزان

دوستان من میخوام فایل ها رو از طریق ftp از سرور مجازی قبلی به روی سرور جدیدم ببرم.

دوستان طبق تاپیک ها فهمیدم که باید تو سرور مبدا filezilla server نصب کنم و روی سرور مقصد هم filazilla client رو نصب کنم.

اینکارو کردم و از ftp وصل شدم به سرور مبدا ولی هر کاری که میکنم فقط یه پوشه رو میاره ؟؟

دوستان میشه راهنمایی کنید

dexin
July 16th, 2014, 13:58
رو سرور مبدا ftp سرور راه اندازي كنيد و روي سرور مقصد filezilla نصب كنيد و انجام بديد

Sent from my iPad using Tapatalk

S.Y.B
July 16th, 2014, 14:02
دوست عزیز انجام دادم...
مشل اینجاست وقتی از ftp client وصا میشم به سرور فقط یک پوشه رو میاره.

apadanaserver
July 16th, 2014, 14:28
دوست عزیز انجام دادم...

پرمیشن رو رعایت نکردید

OPENFIRE
July 16th, 2014, 14:33
برای کاربرتون پوشه های موردنیاز رو باید تعریف کنید

S.Y.B
July 16th, 2014, 15:26
پرمیشن رو رعایت نکردید

پرمیشن ها به چه صورت باید باشه؟؟

- - - Updated - - -

برای کاربرتون پوشه های موردنیاز رو باید تعریف کنید

فولدر رو شیر کردم عزیز.

- - - Updated - - -

دوستان عزیز کسی نیست راهنمایی کنه؟

Zagrio.com
July 16th, 2014, 15:29
سلام

نیازی به Share کردن نیست، پوشه مربوطه باید دسترسی گروه و یا کاربری رو که در IIS تعریف کردید رو داشته باشه
بر روی پوشه Right Click کنید سپس به تب Security برید

با سپاس

S.Y.B
July 16th, 2014, 16:37
ممنون از شما ولی من روی iis کار نکردم...

بنده با ftp میخوام اطلاعات رو انتقال بدم

Zagrio.com
July 16th, 2014, 16:42
سلام

سرویس ftp توسط iis قابل نصب هست و بسیار کاربردی و راحت

پیشنهاد میدم از نرم افزارهای جانبی برای این کار استفاده کنید.

با سپاس

S.Y.B
July 16th, 2014, 17:00
من روی سرور مبدا filezilla server رو نصب کردم دوست عزیز تا با اون انتقال بدم.

a.e
July 16th, 2014, 17:32
بر روی سرور مبداً xampp نصب نمایید و تنظیمات آن را انجام دهید (تنظیمات بسیار ساده ایی دارد) سپس با استفاده از برنامه cute ftp یا filezilla در سرور مقصد فایل های خود را دانلود کنید. (ساده ترین راه ممکن)

TebyanHost
July 16th, 2014, 18:44
FileZilla Tutorial - How to use FileZilla FTP client (http://www.siteground.com/tutorials/ftp/filezilla.htm)

Bit-O-Byte
July 16th, 2014, 18:45
بر روی سرور مقصد filezilla server نصب کنید و کاربر بسازید، به کاربر اجازه دسترسی به پوشه مورد نظرتون رو بدید
و با filezilla client به سرور وصل بشید و ....

S.Y.B
July 17th, 2014, 04:53
بر روی سرور مقصد filezilla server نصب کنید و کاربر بسازید، به کاربر اجازه دسترسی به پوشه مورد نظرتون رو بدید
و با filezilla client به سرور وصل بشید و ....

داداش من اینکارو کردم...ولی وقتی با filezilla cleint که وصل میشم فقط یه پوشه میاره..پوشه ای که من دسترسی دادم رو نمیاره.

viasky
July 17th, 2014, 05:00
باسلام
مشخصات سرور مبدا را ارسال بفرمایید + پوشه مورد نیاز که باید به عنوان روت معرفی بشه
ممنون

Bit-O-Byte
July 17th, 2014, 09:24
داداش من اینکارو کردم...ولی وقتی با filezilla cleint که وصل میشم فقط یه پوشه میاره..پوشه ای که من دسترسی دادم رو نمیاره.
مگه میشه؟
اطلاعات بدید تا بررسی کنم

hassanshaikhi
July 17th, 2014, 18:42
به جای Ftp میتونید یه پوشه رو share کنید بعد توی سرور دیگه add network location بزنید و آدرس اون پوشه رو بدید

jahromweb
July 17th, 2014, 18:51
دوست عزیز انجام دادم...
دوست عزیز داخل سرور مبدا وارد فایل زیلا بشید و از اونجا وارد بخش کاربران بشید ، کاربری که ساختید رو انتخاب کنید و پوشه مورد نظر رو از اونجا براش به اشتراک بگذارید.
فکر کنم شما مثل شبکه محلی پوشه رو به اشتراک گذاشتید درست میگم؟

CentralClubs
July 21st, 2014, 16:48
سرور شما ويندوز هست؟
فايل زيلا رو که نصب ميکنيد، در ويندوز دسترسي ntfs رو هم بايد مد نظر داشته باشيد. اما من مشکل شما رو درست متوجه نشدم، شما مشکلتون اينه که فولدر يا فولدرهاي مد نظرتون نمايش داده نميشه يا اينکه نمايش داده ميشه ولي امکان انتقال وجود نداره و خطا يا تايم اوت ميده؟ اگر فولدر مورد نظرتون رو نميبينيد که علاوه بر دسترسي در filezilla بايد در خود ويندوز هم پرميشن‌هاي مربوط به ntfs ست شده باشه. اما اگر نمايش ميده و انتقال پيدا نميکنه، دلايل مختلفي داره، از ست نبودن پرميشن براي يک فايل در اون فولدر خاص گرفته تا در حال استفاده بودن اون فايل توسط سيستم عامل يا برنامه‌هاي جاري ديگه و يا خطا داشتن پارتيشن تيبل و يا فايلهاي روي اون پارتيشن هست که بايد به صورت مجزا بررسي کنيد

daniad
July 21st, 2014, 17:07
عزیز شما 1 وبسرور نصب کنید روی سرورتون مثلا nginx یا iis یا ختی apache با wamp
بعد فایل های مورد نظرتون رو توی home directory وب سرور بریزید بعد با file zilla وصل شید
فکر کنم اینطوری جواب بده