PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سرور کجازی ایران اینترانت

Hostcare
July 16th, 2014, 06:12
با سلام .
مشخصات سرویس درخواستی

رم : 3gb
فضا : 150gb
ترافیک : 1tb
آی پی : 1 اینترانت - 1 اینترنت از اینترنت استفاده ای جز دانلود چند فایل در ماه بیشتر نمیشه یعنی ترافیک نمیگیره اصلا
پردازنده : 4 هسته شیر نباشه ترجیحا
محل سرور : ایران شاتل یا اسیاتک
فضا : 25gb رید 5
پورت : ترجیحا 30 mbps تضمین بشه
مخصوص گیمینگ هست کارم

almanwebhost
July 16th, 2014, 07:04
درود
اینترانت اگر برا گیمینگ هست بنده میتونم از دیتاسنتر مبنا ارائه بدم . قیمت مناسب تر

RoobinaServer
July 16th, 2014, 07:29
با سلام .
مشخصات سرویس درخواستی

آی پی : 1 اینترانت - 1 اینترنت از اینترنت استفاده ای جز دانلود چند فایل در ماه بیشتر نمیشه یعنی ترافیک نمیگیره اصلا
مخصوص گیمینگ هست کارم

با سلام

به جز شاتل و آسیاتک از مراکز دیگر خواستید در خدمتیم، آسیاتک قدیم میدادیم که کنسل کردیم.

http://www.Roobinaserver.ir

3 گیگ

25 گیگ SSD

4 هسته

با 1 ترابایت ترافیک

250 تومان

در مورد اینترنت هم باید ترافیک مشخص شود تا هزینه براورد شود.

سرور ذکر شده اینترانت و دارای دو لینک اصلی و بکاب مستقیم به زیرساخت بدون گذر از ISP PAP مرکز داده و با نهایت کیفیت میباشد که امکان ارائه در کل کشور و یا فقط در سطح شهر تهران نیز میباشد.

با تشکر

aligoli
July 16th, 2014, 12:27
با سلام .
مشخصات سرویس درخواستی

مخصوص گیمینگ هست کارم

نکته : سرورهای مجازی همراه با پنل مدیریتی و مانیتورینگ vSphere Web Client هستند. (خبر (http://www.hezarnevis.com/archives/news/site/129-control-panel-provide-vsphere-web-client)) (اطلاعیه (http://www.my.hezarnevis.com/announcements.php?id=15))

Pars-5 - Ram : 3072 MB - HDD : 130 GB
CPU : Intel® Xeon® E3‐1230v2 2*2.1 Ghz| Bandwidth : 50 GB | Port : 1 Gbit | IP : 1 | OS : Custom

ماهانه 99 هزار تومان
سبد خرید هزارنویس - سفارش سرور مجازی ایران (پارس آنلاین) (http://www.my.hezarnevis.com/cart.php?gid=46)

Pars-6 - Ram : 4096 MB - HDD : 180 GB
CPU : Intel® Xeon® E3‐1230v2 2*2.5 Ghz| Bandwidth : 50 GB | Port : 1 Gbit | IP : 1 | OS : Custom

ماهانه 149 هزار تومان
سبد خرید هزارنویس - سفارش سرور مجازی ایران (پارس آنلاین) (http://www.my.hezarnevis.com/cart.php?gid=46)

هزارنویس سرورهای بازی پردیس گیم - جامعه مجازی گیمرهای ایرانی (http://pardisgame.net/) را تامین می نماید.
پهنای باند برای شما به صورت ویژه ارتقا خواهد یافت.

سرور مجازی از شاتل هم موجود است اما برای این مورد از پارس آنلاین تهیه نمایید بهتر است.

پلن های شاتل :

Shat-5 - Ram : 3072 MB - HDD : 130 GB
CPU : Intel® Xeon® E5-2670 2*2.1 Ghz| Bandwidth : 50 GB | Port : 1 Gbit | IP : 1 | OS : Custom

ماهانه 99 هزار تومان
سبد خرید هزارنویس - سفارش سرور مجازی ایران (شاتل) (http://www.my.hezarnevis.com/cart.php?gid=46)

msmhost.net
July 16th, 2014, 14:36
باسلام،
از دیتاسنتر افرانت وسرورهای اختصاصی خودمان در خدمت شما هستیم
سرور 100 مگابیت هست.هر 15 گیگ 6 هزار .امکان خرید هر مقدار پهنای باند تا یک ترابایت وجود دارد مزیت این می باشد که پهنای باند مصرف نشده به ماه بعد قابل انتقال می باشد .
پلن ها رو مطالعه بفرمایید در خدمت شما هستیم.:Mikrotik Iran - ام اس ام هاست (http://www.msmhost.net/mikrotik_iran.php)

لطفا وب سايت ما را مطالعه فرماييد
Mikrotik Iran - ام اس ام هاست (http://www.msmhost.net/mikrotik_iran.php)
:101:نصب انواع سیستم عامل ها به صورت رایگان:101:
پشتیبانی 17 ساعته تیکت و 24 ساعته تلفنی
آدرس سایت : خرید سرور مجازی - ام اس ام هاست (http://www.msmhost.net)
پشتیبانی با VIBER مکالمه رایگان و پیام شماره :09382516330
پشتیبانی در WECHAT با آیدی davoodbadpeyma
پشتیبانی با تیکت و ایدی یاهو : msm.host@yahoo.com (msm.host@yahoo.com)
با توجه به شرایط فروش ویژه
با کانفیگ رایگان و تحویل سرور به صورت 15 دقیقه ای
:113:با پنل کاربری شامل ریستارت و روشن و خاموش کردن سرور و غیره:113:
:-oنصب سیستم عامل و کانفیگ به صورت رایگان انجام می شود:-o
ام اس ام هاست نامی نیک در ارائه خدمات میزبانی وب سرور مجازی و اختصاصی

Hostcare
July 16th, 2014, 23:13
درود
اینترانت اگر برا گیمینگ هست بنده میتونم از دیتاسنتر مبنا ارائه بدم . قیمت مناسب تر

لینک بدید لطفا

- - - Updated - - -

از تمامی دوستانی که آفر دادن ممنون اما قیمت بالا بود متاسفانه . من الان همین سرویس رو روی اینترنت دارم با 80 تومان و 300 گیگ پهنای باند. به دلیل نداشتن آی پی اینترانت از دیتا سنتر مربوطه مجبور به تغییر مکان هستم .

Parserver
July 17th, 2014, 00:09
با سلام
با قیمت 210 هزار تومان در خدمت شما هستیم
سوالی داشتید در خدمت شما هستیم
سپاس
https://portal.parserver.net

majidisaloo1
July 17th, 2014, 01:06
از پارس آنلاین مورد نیازتان هست؟

Hostcare
July 17th, 2014, 04:15
از پارس آنلاین مورد نیازتان هست؟

اگر نوسان و قطی نداشته باشه آپتایم خوب باشه اره

RoobinaServer
July 17th, 2014, 04:38
لینک بدید لطفا

- - - Updated - - -

از تمامی دوستانی که آفر دادن ممنون اما قیمت بالا بود متاسفانه . من الان همین سرویس رو روی اینترنت دارم با 80 تومان و 300 گیگ پهنای باند. به دلیل نداشتن آی پی اینترانت از دیتا سنتر مربوطه مجبور به تغییر مکان هستم .

قیمت حقیقی هست دقت کنید اکثر همکاران همین حدود قیمت گفتند و ما هم با توجه به کیفیتی که مدنظر دارید با توجه به صحبت پردازنده که گفتید آفر گفتیم به شما.
خب آخه قیمتی که میگید شاید ، شاید فقط پول سخت افزارش در بیاد (به شرظ شیر بودن پردازنده با تخفیف چنین قیمتی در بیاد اصلا امکان نداره 5-9 میلیون سخت افزار بخوابه و از مثلا 6 یا 12 هستش 4 هستش دست شما باشه بعد 80 تومان - پول بخوابه بانک بهتره تا سرور خرید بشه و سخت افزار سوخت بره و اینطوری اجاره داده بشه که :) ).

چنین ترافیک هایی و ... فقط در مرکز شاتل و پارس انلاین توسط برخی کاربرانشون با توجه به آفری که میگیرن ارائه میکنند.(حدودا هزینه ترافیکی روی سرویس شما ندارن که میصرفه براشون.)

با تشکر

irank1
July 17th, 2014, 06:32
فروش سرور ایران با مشخصات زیر :

رم : 512 مگابایت

پردازنده : 1 هسته

ترافیک : 500 گیگ

راه اندازی رایگان

هارد 25گیگ

آی پی : 1عدد

مبلغ :60.000 تومان

پشتیبانی 24 ساعته
بازگشت 100% وجه
آپتایم تضمینی 100%
آرکانت - arkanet.ir

Hostcare
July 17th, 2014, 17:52
قیمت حقیقی هست دقت کنید اکثر همکاران همین حدود قیمت گفتند و ما هم با توجه به کیفیتی که مدنظر دارید با توجه به صحبت پردازنده که گفتید آفر گفتیم به شما.
خب آخه قیمتی که میگید شاید ، شاید فقط پول سخت افزارش در بیاد (به شرظ شیر بودن پردازنده با تخفیف چنین قیمتی در بیاد اصلا امکان نداره 5-9 میلیون سخت افزار بخوابه و از مثلا 6 یا 12 هستش 4 هستش دست شما باشه بعد 80 تومان - پول بخوابه بانک بهتره تا سرور خرید بشه و سخت افزار سوخت بره و اینطوری اجاره داده بشه که :) ).

چنین ترافیک هایی و ... فقط در مرکز شاتل و پارس انلاین توسط برخی کاربرانشون با توجه به آفری که میگیرن ارائه میکنند.(حدودا هزینه ترافیکی روی سرویس شما ندارن که میصرفه براشون.)

با تشکر

دردود . بنده بر این باور نیستم که از 12 هسته 4 عدد اختصاصی به من ارائه میشه . با توجه به مجازی سار وی ام ار که امروزه همه دارن ازش استفاده میکنن با 12 هسته میتونه 30 هسته بده . نضمینی بر ری ال بودن هسته ها و شیر نبودن آنها نیست ! من تا به حال از هرجا وی پی اس گرفتم همینطور بوده . بنده الان با 400 تومن سرور اختصاصی با 40 مگابیت پورت 1ترابایت ترافیک 32 گیگ رم و 6 آی پی اختصاصی و 12 هسته سی پی یو سراغ دارم و هست که بگیرم اما اگر اینطور که شما میفرمایید 200 تومن فکر نمیکنم ضرری داشته باشه بیشتر از نصف هم سوده . ترافیک اینترانت هم قیمت که 3 سال پیش از افرانت سرور داشتیم اصلا محاسبه نمیشد . الان نمیدونم جدیدا چرا مد کردن دوستا محاسبه میکنن

RoobinaServer
July 17th, 2014, 19:22
دردود . بنده بر این باور نیستم که از 12 هسته 4 عدد اختصاصی به من ارائه میشه . با توجه به مجازی سار وی ام ار که امروزه همه دارن ازش استفاده میکنن با 12 هسته میتونه 30 هسته بده . نضمینی بر ری ال بودن هسته ها و شیر نبودن آنها نیست ! من تا به حال از هرجا وی پی اس گرفتم همینطور بوده . بنده الان با 400 تومن سرور اختصاصی با 40 مگابیت پورت 1ترابایت ترافیک 32 گیگ رم و 6 آی پی اختصاصی و 12 هسته سی پی یو سراغ دارم و هست که بگیرم اما اگر اینطور که شما میفرمایید 200 تومن فکر نمیکنم ضرری داشته باشه بیشتر از نصف هم سوده . ترافیک اینترانت هم قیمت که 3 سال پیش از افرانت سرور داشتیم اصلا محاسبه نمیشد . الان نمیدونم جدیدا چرا مد کردن دوستا محاسبه میکنن

وقتی شما درست هزینه بکنید و میزبانتون هم آدم درستی باشه و پنل هم به شما داده بشه که خودتون با چشماتون مصرف آنیتون را ببینید پس میشه گفت تضمین بر اختصاصی بودن آن هست.

--------------------------------------
خب اگر چنین سروری پیدا کردید حتما خرید کنید واقعا خیلی خیلی ارزان هست.(میشه گفت از شما هزینه نمیگیرن آنچنان).

(خود هزینه کلو 100-200 تومان هست و بابت چندین میلیون پول سرور و کلی هزینه ترافیک کلا 200 الی 300 میگیرن از شما)

ما نهایت سروری که بخوایم بدیم :

پکیج 25 گیگ رم با 3 کور پردازنده و 600 گیگ ترافیک ماهانه 325 تومان هست که فوقش با تخفیف روی حدود قیمت 400-420 تومان 32 گیگ رم با 3 کور پردازنده و 1 ترابایت ترافیک بتوانیم بدیم.

http://roobinaserver.ir/serveriran-special-Roobina.php

آفری که گفتید 9 هسته بیشتر از ما و 5 آیپی اینترانتی هم رایگان در اختیارتون هست و خیلی عالیه.(آیپی اینترانتی که این همه بدن خودش کلی ارزش داره چون آیپی اینترانتی 10 زیاد پیدا نمیشه معمولا در مراکز)

--------------------------------------

در مورد ترافیک اینترانت : مگه اینترانت هزینه نگه داری نداره ؟ پشتیبانی نمیخواد ؟ روتر نمیخواد ؟ شما در راه رضای خدا و رایگان میرید در زیرساخت پشتیبانی شبکه اینترانت باشید و حقوق نگیرید ؟ و ... ؟ دوستان مد نمیکنند. اگر فکر میکنید رایگان هست ، چرا از دیتاسنتر نمیپرسید که آیا هزینه اینترانت گرفته میشه یا خیر ؟

هیچ چیزی مخابرات نمیاد رایگان بده هر چیزی که ببینه توش سوده مطمئن باشید پولیه.

البته شما نفر اول نیستید ها ،نمیدونم چرا همه تو نت دنبال رایگان هستند ، خوشبختانه مشتریان خارج از نت به فکر رایگان بودن چیزی نیستند.:)

<<زندگی به من آموخت هر چیزی قیمتی دارد پنیر مجانی در تله موش یافت میشود.>>

پیشنهاد میکنم از همان شاتل و پارس آنلاین یا آسیاتک و یا همان آفری که دارید را تهیه کنید و زیاد روی پینگ و کیفیت و مقایسه با سایر مراکز حساس نباشید چون قیمت عالی دارند برای شما و کیفیتشون هم در حد قیمتشون معقول و خوب هست.

جناب عیسی لو از پارس آنلاین میدهند.

موفق باشید.

Hostcare
July 18th, 2014, 15:30
این سروری که گفتم اینترانت آی پی نداره وگرنه میگرفتم . ایشون که به بنده پیشنهاد دادن 400 دوستم هستند که الان وی پی اس هم از ایشون دارم اما متاسفانه آی پی اینترانتی ندارند و تقاضا دادیم اما معلوم نیست ترانزیت کنن یا نه .. کولو نکردن توی دیتا سنتر پهنای باند خریدن 40 مگ ماهی دو میلیون هزینه میدن !
من اصلا به کیفیت سرور ها و اینترانت شما خدایی نکرده نمیخوام خدشه ای وارد کنم . بله در جریان هستم پارس آنلاین چند روزیه در پینگ نوسان داره قبل از اینم بهتر ازین نبود.
اما واقعا میگم این هزینه ترافیک اینترانت نباید گرفته بشه . حقوق افراد زیر ساخت هم طوری که شما عرض میکنید به هزینه ترافیک مربوطه ؟ فکر نمیکنم . افرانت 3 سال پیش ارایه میداد بله واقعا میداد چون خودم داشتم .. اون پنیر مفتی هم که عرض کردید بیشتر ربط به کره گرفتن افراد مربوط و مسئول که از هر چیزی که دستشون میرسه داره حتی اینترانت . شما وقتی به اینترنت دسترسی ندارید پس ترافیکی هم ندارید فقط یه سری فایل مانند لن ترانسفر میشن . پس مخابرات هم هزینه ی ترافیک و خرید ترافیک از بین الملل نداره .. اینترنت هم که جدیدا کچ سرور زدن بعضی جاها و براشون ترافیک اینترنت هم هزینه ای نداره ...

RoobinaServer
July 18th, 2014, 15:51
این سروری که گفتم اینترانت آی پی نداره وگرنه میگرفتم . ایشون که به بنده پیشنهاد دادن 400 دوستم هستند که الان وی پی اس هم از ایشون دارم اما متاسفانه آی پی اینترانتی ندارند و تقاضا دادیم اما معلوم نیست ترانزیت کنن یا نه .. کولو نکردن توی دیتا سنتر پهنای باند خریدن 40 مگ ماهی دو میلیون هزینه میدن !
من اصلا به کیفیت سرور ها و اینترانت شما خدایی نکرده نمیخوام خدشه ای وارد کنم . بله در جریان هستم پارس آنلاین چند روزیه در پینگ نوسان داره قبل از اینم بهتر ازین نبود.
اما واقعا میگم این هزینه ترافیک اینترانت نباید گرفته بشه . حقوق افراد زیر ساخت هم طوری که شما عرض میکنید به هزینه ترافیک مربوطه ؟ فکر نمیکنم . افرانت 3 سال پیش ارایه میداد بله واقعا میداد چون خودم داشتم .. اون پنیر مفتی هم که عرض کردید بیشتر ربط به کره گرفتن افراد مربوط و مسئول که از هر چیزی که دستشون میرسه داره حتی اینترانت . شما وقتی به اینترنت دسترسی ندارید پس ترافیکی هم ندارید فقط یه سری فایل مانند لن ترانسفر میشن . پس مخابرات هم هزینه ی ترافیک و خرید ترافیک از بین الملل نداره .. اینترنت هم که جدیدا کچ سرور زدن بعضی جاها و براشون ترافیک اینترنت هم هزینه ای نداره ...

موضوع الان آفر دادن نیست ها چون به نظر میاد آدم محترمی هستید بنده پاسخ میدم به این موارد یه جورایی میشه سر این مسائل صحبت کرد و طبق قانون یک انجمن تبادل نظر صحیح کرد.

فقط یک پاسخ مختصر و مفید میدم :

اگر فکر میکنید اینترانت هزینه ای نداره شما میتونید خودتون چندین دستگاه ماکروویو راه بندازید و حداقل به اندازه کوچه محل سکونتتون یک شبکه داخلی راه بندازید ؟

تمام تجهیزات هزینه داره.

حقوق تمام افرانت مخابرات و ... همه از همین پول تلفن ها و اینترنت ها و ... در میاد اگر از اینا نباشه پس از کجا باشه ؟

انشالله اینقدر پیشرف بکنید که کارتون به کلوکردن در مراکز داده برسه آن وقت مواردی که ذکر کردم را کاملا حس میکنید. میبینید که اینترانت ترافیک اگر یک جا بده 100 تومن هر ترابایت یه جا دیگه یک فایروال چند صد میلیونی میگذاره روش میده 1 میلیون.

اون وقت توی کار فرقشون و تمیز بودن شبکه و خلوتی و پینگ تایم و لتنسی و ... را کاملا حس میکنید.

ارادتمند شما
سجادیه
یاحق

Hostcare
July 18th, 2014, 17:18
بله هزینه داره و حرف شما کاملا متین . اما من اصلا کیفیت رو تو ایران هیچوقت حس نکردم .. همشون ایراداتی دارن. افرانت آپ تایم بالایی داره اما روتینگ خراب.پارس انلاین نوسانات شدیدی داره بشتر اوقات و آپ تایمش از افرانت کمتره .
ببینید یه وی پی اس چه بحث هایی رو پیش آورد :d

mohsen9010
July 19th, 2014, 04:59
اگر نوسان و قطی نداشته باشه آپتایم خوب باشه اره
امیررضا تویی ؟
در هر صورت پیغام خصوصی شد