PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل جدید پارس آنلاین (پارس آفلاین)

clack
July 16th, 2014, 02:11
سلام خدمت دوستان.
من سرور مجازی از پارس آنلاین دارم که از یکی از فروشندگان همین سایت که آفر داده بودن خریدم و روی اون سرویس هایی رو میفروشم.
ولی موضوع اینجاست که این سرور پارس آنلاین من(یا به طور کلی همه سرویس های پارس آنلاین دیگر افراد) برای اکسر افرادی که ازش پینگ میگیرن پینگ خیلی بالایی میده.
ولی برای عده انگشت شماری پینگ خوبی میده.
جریان چیه؟اگر مشکل همه گانی هست پس چرا دیگر دوستان هم این مشکل ندارند؟
یک موضوع دیگه ای که هست سرور من packet loss خیلی بالایی نشون میده برای همه.
این مشکل از دیتا سنتر پارس آنلاین هست یا از از سرویس های فردی که به من سرور فروخته؟
----------------------------------
ولی سئوال بعد اینکه چرا پارس آنلاین انقدر کیفیت بد و سرویس های ناپایداری داره؟
چون من مثلآ خودم با همین سیستمی که پینگ از پارس آنلاین میگیرم از افرانت میگیرم پینگ خیلی خوبی به من میده و کیفیت سرویس ها هم روی افرانت بالاتر هست؟
موضوع بعد این هست که من 2 بار اشتباه کردم از 2 شرکت مختلف سرور پارس آنلاین گرفتم اما هر دو شرکت هم سرویس های خیلی ضعیفی ارائه دادن به من.
(یا اینکه بهتره بگیم دیتاسنتر طرف قراردادشون یعنی پارس آفلاین سرویس های بدی رو به من داد)
اگر اینچنین هست پس چرا این افراد با این شرکت نابسامان که همچنین سرور های بی کیفیت و ناپایداری داره میرن قرارداد میبندن و به عنوان سرور با کیفیت عالی و پایدار به من و دیگر دوستان میفروشن؟
اگه لطف کنن فروشندگان و یا سایر دوستان سوال های من رو که میدونم سوال خیلی از سایر افراد دیگر هم هست پاسخ بدن ممنون میشم.
(در ضمن بنده مطلع هستم همانطور که سرور بنده مشکل داره و عذاب میکشم,همونطور فروشنده سرور مجازی هم عذاب میکشه چون دائم زنگ,تیکت,سوال و جواب,پیگیری از طرف دیتاسنتر ساده نیست)
(اما باز هم از این شرکت شیطانی سرور هایی خریداری میشه و به ما خریداران سرور مجازی فروخته میشه )

:53::53::53::53::53:

taha_2011
July 16th, 2014, 02:27
سلام خدمت دوستان.

شما تو ایران یک دیتاسنتر با کیفیت به بنده معرفی کنید؟!
به نظرتون اصلا وجود داره؟
از دیتاسنتر های ایرانی بیشتر از این نباید توقع داشت!

hell.machine
July 16th, 2014, 02:29
درود
مشکل از ارائه دهنده سرویس شما هست احتمالا
چون ما سرور از پارس آنلاین داریم و تمامی سرور ها هم دارای کیفیت و پینگ مناسبی هستند

clack
July 16th, 2014, 02:36

در این موضوع بی کیفیتی دیتاسنتر ها در ایران حق با شماست.
اما یک دیتاسنتر مثل پارس آفلاین هست که توی یک ماه مثلآ 10 روز آف هست و 10 روز کیفیت خیلی بد ارائه میده و شاید درجمع توی یک ماه 10 روز خوب باشه.
البته این یک تخمین شاید فقط توی یک ماه 5 روز آفیان باشه :d
خوب در این حالت این همه سرویس دهنده..افرانت..شاتل..مبنا..تب یان...
چرا با این دیتاسنتر ها کار نمیکنن؟
البته شاید بگین که خوب برو از اونا بگیر اما همون طور که گفتم توی عمرم 2 بار اشتباه کردم و از این شرکت آفلاین خرید کردم.
اما در کل شما کیفیت این دیتاسنتر هایی که برای مثال گفتم رو از پارس آنلاین خیلی بهتر نمیدونین؟
و اگه خودت فروشنده و یا خریدار سرور مجازی بودی دوست داشتی از پارس آنلاین سرویس بگیری؟

hosinaa
July 16th, 2014, 02:36
سلام

پارس انلاین هیچ مشکلی نداره دوست عزیز.
ممکن نیست مشکل از سرور اون ارائه دهنده باشه .
شاید پورت که به شما میده طبق قوانینشون مشخص هست و به شما گفتند و شما بیشتر داری مصرف میکنی و پورت شیپ شده جواب نمیده و...

توضیحات :

ويژگی های عمومی مراکز داده پارس آنلاين :
• برخورداری از استانداردهای جهانی برای ساخت مرکز داده از نظر مقاومت در برابر زلزله و سوانح طبيعی
• تامين پهنای باند اينترنتی از طريق مسير های ماهواره ای و فيبر نوری بصورت پشتيبان و با ظرفيت قابل توسعه
• اتصال به شبکه ملی داده و شبکه سراسری انتقال داده (pap) پارس آنلاين
• فراهم آوردن امکان نظارت و مديريت از سوی مشتريان در کوتاه ترين زمان
• برطرف کردن خرابی و مشکلات احتمالی در مدت زمان معين مطابق قرارداد ارايه خدمات sla
• تضمين کيفيت خدمات و برقراری امکانات تا حداکثر 99 درصد مطابق قرارداد ارائه خدمات sla
• خدمات پشتيبانی و نگه داری شبانه روزی
• ارائه خدمات امنيت فيزيکی تجهيزات و اطلاعات
• بهر ه مندی از بهترين نيروهای متخصص انسانی
• بهر ه گيری از تجهيزات و امکانات پيشرفته

clack
July 16th, 2014, 02:43
درود
مشکل از ارائه دهنده سرویس شما هست احتمالا
چون ما سرور از پارس آنلاین داریم و تمامی سرور ها هم دارای کیفیت و پینگ مناسبی هستند

ممنون جهت پاسخ
لطفا میشه شما ای.پی فقط برای بنده پ.خ کنید تا تنها تست پینگ بکنم ؟؟
در حال حاضر سرویس بنده دارای نوسان پینگ خیلی زیادی هست.
و سرور های دیگر پارس هم چک کردم نوسان پینگ خیلی بدی دارند.
البته برای چند دقیقه هست که نوسان پینگ به میزان حدود 50 تا رسیده هست.(که البته این هم بالاست)
وگرنه به عنوان مثال پینگ خود بنده از 50 به 500 کوچ میکرد.
درضمن سرور بنده زیر اتک هم نیست چون که دائم دارم چک میکنم.

Parserver
July 16th, 2014, 02:46
پارس آنلاین یکی از بهترین دیتاسنترهای ایران هست که هم کارمندان و تیم فنی شریف و پیگیری دارد و هم شبکه پایدار ، البته از آنجایی که یکی از بزرگترین دیتاسنتر های ایران هست و انواع سرویس ها در آن قرار دارد ، مدام زیر اتک هست به شکل ها و نوع های مختلف .
دوست عزیز اجتمالا مشکل از شرکتی هست که شما خرید انجام داده اید .

clack
July 16th, 2014, 02:52
سلام

پارس انلاین هیچ مشکلی نداره دوست عزیز.
ممکن نیست مشکل از سرور اون ارائه دهنده باشه .
شاید پورت که به شما میده طبق قوانینشون مشخص هست و به شما گفتند و شما بیشتر داری مصرف میکنی و پورت شیپ شده جواب نمیده و...

توضیحات :

ويژگی های عمومی مراکز داده پارس آنلاين :
• برخورداری از استانداردهای جهانی برای ساخت مرکز داده از نظر مقاومت در برابر زلزله و سوانح طبيعی
• تامين پهنای باند اينترنتی از طريق مسير های ماهواره ای و فيبر نوری بصورت پشتيبان و با ظرفيت قابل توسعه
• اتصال به شبکه ملی داده و شبکه سراسری انتقال داده (pap) پارس آنلاين
• فراهم آوردن امکان نظارت و مديريت از سوی مشتريان در کوتاه ترين زمان
• برطرف کردن خرابی و مشکلات احتمالی در مدت زمان معين مطابق قرارداد ارايه خدمات sla
• تضمين کيفيت خدمات و برقراری امکانات تا حداکثر 99 درصد مطابق قرارداد ارائه خدمات sla
• خدمات پشتيبانی و نگه داری شبانه روزی
• ارائه خدمات امنيت فيزيکی تجهيزات و اطلاعات
• بهر ه مندی از بهترين نيروهای متخصص انسانی
• بهر ه گيری از تجهيزات و امکانات پيشرفته

دوست عزیز ممنون جهت پاسخت.
اما همون طور که گفتم از سرور های دیگه پینگ گرفتم و مشکل داشتن .
شما هم اگه میشه یک ای.پی برای بنده پ.خ کن برای تست پینگ.
درضمن خیلی ببخشید خیلی ببخشید امیدوارم بد برداشت نکنید :
چون بنده چند وقتی هست عضو سایت wht هستم معمولآ تاپیک های فروش رو دنبال میکنم و عمومآ تاپیک های فروش سرور مجازی ایران.
اگر اشتباه نکنم یکی از این تاپیک ها تاپیک های شما بود که دوستان از کیفیت و آپ.تایم سرور پارس آنلاین شما ناراضی بودن.
و شما مشکل رو از دیتاسنتر پارس آنلاین میدونستین و فکر کنم مجبور به تعویض سرور های خریداران و بردان اونا از پارس آنلاین به افرانت شدین و
اگر اشتباه نکنم چون سرور هاتون پهنای باندش نامحد.د بود با پهنای باند بالا از افرانت سرور تحویل دادین.
پس با این وعض شما و خریداران سرورتون هم از کیفیت پایین دیتاسنتر شاکی بودین.
پس مربوط به فروشنده فکر کنم نباشه و مشکل از ریشه(دیتاسنتر مربوطه) هست.
نظرتون چیه ؟ :53::53::53:

Parserver
July 16th, 2014, 03:00
دوست عزیز ، فروشندگانی که کیفیت برای آنها مهم نباشد و به فکر منافع خود باشند کارهایی انجام میدهند که باعث میشود شما دچار مشکل شوید .
شما میتوانید از بخش های دیگر سرویس تهیه کنید که شبکه خصوصی داشته باشند و نه اتک نه اختلال پهن باند ، اگر فعالیت شما اینقدر اهمیت دارید مراکزی هستند که میتوانید این سرویس ها را تهیه کنید .
بازهم هر راهنمایی خواسته باشید ما در خدمت شما هستیم

clack
July 16th, 2014, 03:01
پارس آنلاین یکی از بهترین دیتاسنترهای ایران هست که هم کارمندان و تیم فنی شریف و پیگیری دارد و هم شبکه پایدار ، البته از آنجایی که یکی از بزرگترین دیتاسنتر های ایران هست و انواع سرویس ها در آن قرار دارد ، مدام زیر اتک هست به شکل ها و نوع های مختلف .
دوست عزیز اجتمالا مشکل از شرکتی هست که شما خرید انجام داده اید .

ممنون جهت پاسختون.
نظر شما برای بنده محترم هست.
اما مشکل اینجاست که با این تیم فنی و شریف و بهترین جلوی حمله ها رو نمیتونن بگیرن؟
میدونم به سختی جلوی اتک میشه گرفت و این اتک ها 1کی 2تا نیستن اما با پیگیری مداوم وعضیت بهتر از این نمیشه؟
و اینکه شما بنا به نام کاربریتون در اینجا فکر کنم دوستدار پارس آنلاین باشین و سرویس های پارس رو 100% میفروشین.
اما تا به حال سرور های دیگه ای رو که گفتم تست کردین برای چند ماه یا چند سال و کیفیت بهتر رو بسنجین؟
اگه سنجیدین پارس آنلاین در چه رتبه ای بوده ؟
و این که شما هم اگر امکانش هست اطفآ یک ای.پی برای بنده ارسال کنید تا پینگ تست کنم .
با این که من طبق چندبار گفته ام با چند شرکت چک کردم فقط برای بنده نبود این مشکل.

hosinaa
July 16th, 2014, 03:08
دوست عزیز ممنون جهت پاسخت.
اما همون طور که گفتم از سرور های دیگه پینگ گرفتم و مشکل داشتن .
شما هم اگه میشه یک ای.پی برای بنده پ.خ کن برای تست پینگ.
درضمن خیلی ببخشید خیلی ببخشید امیدوارم بد برداشت نکنید :
چون بنده چند وقتی هست عضو سایت wht هستم معمولآ تاپیک های فروش رو دنبال میکنم و عمومآ تاپیک های فروش سرور مجازی ایران.
اگر اشتباه نکنم یکی از این تاپیک ها تاپیک های شما بود که دوستان از کیفیت و آپ.تایم سرور پارس آنلاین شما ناراضی بودن.
و شما مشکل رو از دیتاسنتر پارس آنلاین میدونستین و فکر کنم مجبور به تعویض سرور های خریداران و بردان اونا از پارس آنلاین به افرانت شدین و
اگر اشتباه نکنم چون سرور هاتون پهنای باندش نامحد.د بود با پهنای باند بالا از افرانت سرور تحویل دادین.
پس با این وعض شما و خریداران سرورتون هم از کیفیت پایین دیتاسنتر شاکی بودین.
پس مربوط به فروشنده فکر کنم نباشه و مشکل از ریشه(دیتاسنتر مربوطه) هست.
نظرتون چیه ؟ :53::53::53:

خیر !
شما یک طرفه قاضی شدید.
یکی از سرورهای ما به دلیل مصرف ترافیک بیش از حد خارج به مشکل خورد که تخلیه شد و کاربرها رو با تفاوت قیمت جا به جا کردیم و ضرر مستلزم شدیم برای اپتایم کاربرها.
بعضی از دوستان بخاطر عدم دانش kvm virtualizor مشکل داشتند و برای ریستارت هم تیکت ارسال میکردند در صورتی که سرورها فول مدیریت هستند

اینجا بخش تبلیغات سرورهای ما نیست صرفا جهت توضیحات در مورد چیزهایی که دیدید اعلام شد و تبلیغاتی از شرایط کنونی ذکر نشد

سوالی بود در خدمتم

ای پی جهت تست پینگ ارسال شد.

Parserver
July 16th, 2014, 03:10
خیر دوست عزیز ما هیچ منافعی برای حمایت نداریم .
شرکت پارس سرور یک رک در پارس آنلاین داریم با پهن باند اختصاصی که خریداری شده است . و همچنین کاربرانی که مایل به کولوکیشن و تهیه سرور اختصاصی باشند از بخش خصوصی شرکت که اتاق سروری کامل میباشد میزبانی میکنیم که موقعیت دیتاسنتر پارس سرور در امضا مشخص هست . و آفر های فروش سرور های اختصاصی ما هم موجود می باشد .
ای پی ها برای شما ارسال خواهد شد .
البته این هم در نظر بگیرید که ما سرویس برای کاهش پینگ ارائه نمیدهیم .
موفق باشید

aligoli
July 16th, 2014, 03:13
سلام خدمت دوستان.
من سرور مجازی از پارس آنلاین دارم که از یکی از فروشندگان همین سایت که آفر داده بودن خریدم و روی اون سرویس هایی رو میفروشم.
ولی موضوع اینجاست که این سرور پارس آنلاین من(یا به طور کلی همه سرویس های پارس آنلاین دیگر افراد) برای اکسر افرادی که ازش پینگ میگیرن پینگ خیلی بالایی میده.
ولی برای عده انگشت شماری پینگ خوبی میده.
جریان چیه؟اگر مشکل همه گانی هست پس چرا دیگر دوستان هم این مشکل ندارند؟
یک موضوع دیگه ای که هست سرور من packet loss خیلی بالایی نشون میده برای همه.
این مشکل از دیتا سنتر پارس آنلاین هست یا از از سرویس های فردی که به من سرور فروخته؟
چون من مثلآ خودم با همین سیستمی که پینگ از پارس آنلاین میگیرم از افرانت میگیرم پینگ خیلی خوبی به من میده و کیفیت سرویس ها هم روی افرانت بالاتر هست؟
موضوع بعد این هست که من 2 بار اشتباه کردم از 2 شرکت مختلف سرور پارس آنلاین گرفتم اما هر دو شرکت هم سرویس های خیلی ضعیفی ارائه دادن به من.
(یا اینکه بهتره بگیم دیتاسنتر طرف قراردادشون یعنی پارس آفلاین سرویس های بدی رو به من داد)
اگر اینچنین هست پس چرا این افراد با این شرکت نابسامان که همچنین سرور های بی کیفیت و ناپایداری داره میرن قرارداد میبندن و به عنوان سرور با کیفیت عالی و پایدار به من و دیگر دوستان میفروشن؟
اگه لطف کنن فروشندگان و یا سایر دوستان سوال های من رو که میدونم سوال خیلی از سایر افراد دیگر هم هست پاسخ بدن ممنون میشم.
(در ضمن بنده مطلع هستم همانطور که سرور بنده مشکل داره و عذاب میکشم,همونطور فروشنده سرور مجازی هم عذاب میکشه چون دائم زنگ,تیکت,سوال و جواب,پیگیری از طرف دیتاسنتر ساده نیست)
(اما باز هم از این شرکت شیطانی سرور هایی خریداری میشه و به ما خریداران سرور مجازی فروخته میشه )

:53::53::53::53::53:

مشخصات دقیق سرور مجازی شما چیست ؟

hosinaa
July 16th, 2014, 03:17
ببینید دوست عزیز
اگر سرویس دهندگان بد ارائه سرویس میدهند دیتاسنتر لطفا زیر سوال نبرید
این خودشش پیگرد قانونی داره . هر چند شما سوال بود نه انتقاد و...

ولی اگر بخواهید دیتاسنتر زیر سوال ببرید از خودشون سرور تهیه کنید .
اگر ناپایدار بود
اگر مشکلی بود .
اعلام کنید پارس انلاین .........

الان موضوع تاپیک شما رو چند نفر نگاه کنند فکر میکند مشکل دیتاسنتر هست و همین خودش بار منفی واسه فروشندگانی که دارن به صورت صحیح و سالم سرویس ارائه میکنند و زحمت می کشند.
به هر حال انتقاد شما به جا ولی پلکانی رعایت می شد بهتر بود و موضوع صحیح

عذر خواهی بابت پست مجدد

clack
July 16th, 2014, 03:23
ممنون از دوستان که جواب دادن و پینگ ارسال کردن برای من.

مشخصات دقیق سرور مجازی شما چیست ؟
سلام خدمت شما.
اگر منظور شما اینه که سرور بنده با کاری که دارم انجام میدم کم بیاره و زیر فشار باشه و این مشکل برای این پیش امده باشه ...
خیر .
چون بیشتر از 5 گیگ رم خالی داره.
cpu 5% استفاده میکنه.
هارد هم بیشتر از 100 گیگ خالی داره.
(دیتاسنتر هم همونطور که معلوم هست پارس آنلاین هست)

توی سرور های شما و یا سایر دوستان (مخصوصآ توی این 2-3 روز اخیر) pocket loss بالایی نبوده یا گزارش نشده؟

aligoli
July 16th, 2014, 03:32
ممنون از دوستان که جواب دادن و پینگ ارسال کردن برای من.

سلام خدمت شما.
اگر منظور شما اینه که سرور بنده با کاری که دارم انجام میدم کم بیاره و زیر فشار باشه و این مشکل برای این پیش امده باشه ...
خیر .
چون بیشتر از 5 گیگ رم خالی داره.
cpu 5% استفاده میکنه.
هارد هم بیشتر از 100 گیگ خالی داره.
(دیتاسنتر هم همونطور که معلوم هست پارس آنلاین هست)

توی سرور های شما و یا سایر دوستان (مخصوصآ توی این 2-3 روز اخیر) pocket loss بالایی نبوده یا گزارش نشده؟
سلام، بامداد شما بخیر
اگر واقعا مشکل دارید و می خواهید آن را با کمک دوستان دیگر حل نمایید، فقط به پرسش ها به صورت دقیق پاسخ دهید، نیازی نیست از جانب نگرش و دانش سایر دوستان همچون بنده، قضاوت نمایید. :53:

- مشخصات دقیق (رم، پردازنده (هسته و مگاهتزر) ، هارد، نوع هارد، نوع رید، پرت) سرور مجازی شما چیست ؟
- سرور برای چه کاری مد نظر است و دقیقا در سرور چه کارهایی انجام می دهید ؟
- سیستم عامل سرور چیست ؟

اگر هم تمایلی ندارید تا مشکل سرور خود را پیدا نمایید، از ایجاد تایپک جدا خودداری فرمایید.

clack
July 16th, 2014, 03:33
ببینید دوست عزیز
اگر سرویس دهندگان بد ارائه سرویس میدهند دیتاسنتر لطفا زیر سوال نبرید
این خودشش پیگرد قانونی داره . هر چند شما سوال بود نه انتقاد و...

ولی اگر بخواهید دیتاسنتر زیر سوال ببرید از خودشون سرور تهیه کنید .
اگر ناپایدار بود
اگر مشکلی بود .
اعلام کنید پارس انلاین .........

الان موضوع تاپیک شما رو چند نفر نگاه کنند فکر میکند مشکل دیتاسنتر هست و همین خودش بار منفی واسه فروشندگانی که دارن به صورت صحیح و سالم سرویس ارائه میکنند و زحمت می کشند.
به هر حال انتقاد شما به جا ولی پلکانی رعایت می شد بهتر بود و موضوع صحیح

عذر خواهی بابت پست مجدد

ممنون.
همونطور که خودتون گفتین سوال بود و فکر نکنم سوال پیگرد قانونی داشته باشه ؟ #:-s
اما سرویس گرفتن از خود سرویس دهنده ها ....
من به عنوان مثال برای پارس آنلاین و شاتل زنگ زدم برای اطلاع از مشخصات و قیمت و شرایط و ....
به شماره ای هم که روی ای.پی سرور مجازی خود شرکت مربوطه بود, زنگ زدم.
اما جالب اینجاست که وقتی میگفتم درباره vps سوال دارم میگفتم ما v.p(n نداریم و کلآ با واژه vps یا سرور مجازی آشنا نبودن. :100:
دفعه آخر هم که زنگ زدم به شاتل بعد از کلی پاس کاری بنده به این و اون آخرسر, سرشناسشون برداشت گوشی و گفت : (با کلی تاجب) متاسفانه همچین تکنولوژی ما نداریم.
اگر لطف کنین از این دو شرکت(پارس و شاتل) شماره رسمی ارائه کنید که پاسخگو باشن ممنون میشم .

hosinaa
July 16th, 2014, 03:37
ممنون.
همونطور که خودتون گفتین سوال بود و فکر نکنم سوال پیگرد قانونی داشته باشه ؟ #:-s
اما سرویس گرفتن از خود سرویس دهنده ها ....
من به عنوان مثال برای پارس آنلاین و شاتل زنگ زدم برای اطلاع از مشخصات و قیمت و شرایط و ....
به شماره ای هم که روی ای.پی سرور مجازی خود شرکت مربوطه بود, زنگ زدم.
اما جالب اینجاست که وقتی میگفتم درباره vps سوال دارم میگفتم ما v.p(n نداریم و کلآ با واژه vps یا سرور مجازی آشنا نبودن. :100:
دفعه آخر هم که زنگ زدم به شاتل بعد از کلی پاس کاری بنده به این و اون آخرسر, سرشناسشون برداشت گوشی و گفت : (با کلی تاجب) متاسفانه همچین تکنولوژی ما نداریم.
اگر لطف کنین از این دو شرکت(پارس و شاتل) شماره رسمی ارائه کنید که پاسخگو باشن ممنون میشم .

درود مجدد

بخش فروش: ۸۲۲۰۸۱۴۴-۰۲۱
مهندس قهرمانی صحبت کنید . راهنماییتون میکنند

موفق باشید

clack
July 16th, 2014, 03:44
سلام، بامداد شما بخیر
اگر واقعا مشکل دارید و می خواهید آن را با کمک دوستان دیگر حل نمایید، فقط به پرسش ها به صورت دقیق پاسخ دهید، نیازی نیست از جانب نگرش و دانش سایر دوستان همچون بنده، قضاوت نمایید. :53:

- مشخصات دقیق (رم، پردازنده (هسته و مگاهتزر) ، هارد، نوع هارد، نوع رید، پرت) سرور مجازی شما چیست ؟
- سرور برای چه کاری مد نظر است و دقیقا در سرور چه کارهایی انجام می دهید ؟
- سیستم عامل سرور چیست ؟

اگر هم تمایلی ندارید تا مشکل سرور خود را پیدا نمایید، از ایجاد تایپک جدا خودداری فرمایید.

ممنون بابت جوابتون و وقتی که برای این مشکل گذاشتین.
فکر نمیکردم که باید مشخصات کامل سرور رو توی تاپیک عمومی گذاشت اما در هر حال.
RAM : 8
CPU : 3Core --2.27 GHz
HARD : 300 sata
گیم سرور.
2008 -- 64bit

Parserver
July 16th, 2014, 03:47
درود مجدد

بخش فروش: ۸۲۲۰۸۱۴۴-۰۲۱
مهندس قهرمانی صحبت کنید . راهنماییتون میکنند

موفق باشید

دوست عزیز اطلاعات اشتباه ندهید لطفا
ایشان مهندس نیستند و اطلاعات کافی هم ندارند و فقط برای پاسخ به تلفن های فروش هستند .
برای صحبت با پارس آنلاین بهتر است با مدیر تیم پشتیبانی این مجموعه صحبت نمائید .

meysam021
July 16th, 2014, 03:48

افرا نت ، بیا ازش سرور میگیرم برات بدون قطعی سرعت گلوله

clack
July 16th, 2014, 03:52
ایشان مهندس نیستند و اطلاعات کافی هم ندارند و فقط برای پاسخ به تلفن های فروش هستند .

ممنون.
اگر امکانش هست شما هم شماره معتبری از این شرکت برای بنده ارسال کنید .
فردی که حال و حوصله جواب دادن رو داشته باشه و مقداری هم سطح دانشش بالا باشه.
باز هم ممنون.

ipsat
July 16th, 2014, 03:54
منظور شما پینگ به چی هست که بالاست؟
1. از نت به سرور
2. از سرور به سرور خارج
گاهی اوقات به روتر اصلی پارس آنلاین اتک میشه و پینگ بالا میره و بعد از مدتی به حالت عادی برمی گردد.
از نظر آپتایم تقریبا میشه گفت 99% هست و مشکلی نداشته حداقل برای من.

clack
July 16th, 2014, 04:07
افرا نت ، بیا ازش سرور میگیرم برات بدون قطعی سرعت گلوله

سلام خدمت شما.
بله بیشترین سرور هایی که بنده داشتم از شرکت افرانت بوده و راضی هم بودم .
تنها مشکلش پهنای باند نسبتآ گران هستش.
اما چون بحث اصلی درباره پارس آنلاین و سنجش کیفیت این دیتاسنتر نسبت به سایر دیتاسنتر ها (مثل افرانت)هست...
اگر شما با سایر شرکت ها(مثل پارس آنلاین) طرف قرارداد بودین کیفیتش رو چطوری ارزیابی میکنین.؟؟
مثلآ : UP-Time , pocket loss , جواب گو بودن و ...

- - - Updated - - -

منظور شما پینگ به چی هست که بالاست؟
1. از نت به سرور
2. از سرور به سرور خارج
گاهی اوقات به روتر اصلی پارس آنلاین اتک میشه و پینگ بالا میره و بعد از مدتی به حالت عادی برمی گردد.
از نظر آپتایم تقریبا میشه گفت 99% هست و مشکلی نداشته حداقل برای من.

باتشکر.
1. از نت به سرور

بنده هم چند بار از چند طریق با سرویس دهنده تماس گرفتم و ایشون گفتن از طرف دیتاسنتر هست و در حال پیگیری هستیم.
ولی بعد از چند ساعت که مشکل حل میشه 1 روز 2روز بعد یا حتی چند ساعت بعد مشکل کماکان باقی است.
و روزی از نو ...

aligoli
July 16th, 2014, 04:24
ممنون بابت جوابتون و وقتی که برای این مشکل گذاشتین.
فکر نمیکردم که باید مشخصات کامل سرور رو توی تاپیک عمومی گذاشت اما در هر حال.
RAM : 8
CPU : 3Core --2.27 GHz
HARD : 300 sata
گیم سرور.
2008 -- 64bit

این سرور را با چه هزینه ای دریافت نموده اید ؟
آیا پنل مدیریتی و مانیتورینگ vSphere Web Client به شما ارایه نموده اند ؟
بستر اینترنت است یا اینترانت ؟
نوع بازی چیست ؟ wow یا کانتر یا ..
حدودا روزانه چند نفر در سرور فعال هستند ؟
نوع پردازنده هم درج فرمایید.
--------------------------------------------
برای مکاتبه به صورت فنی با آقای مهندس یاشار امیرعابدین باید گفتگو فرمایید، از آقای مهندس قهرمانی یا آقای مهندس زرعکانی (مدیر فروش مرکز داده) به شماره مستقیم : 82208228 گفتگو نمایید و شماره مستقیم آقای مهندس امیرعابدین اخذ نمایید سپس با ایشان گفتگو نمایید.

hosinaa
July 16th, 2014, 04:35

سلام
ممنون میشم اطلاعات غلط ارائه نکنید .
قصد جسارت به صورت عمومی نمیکنم و در پ.خ به صورت مختصر توضیح خواهم داد .
مهندس به مدرک لسانس نیست .
اطلاعات فنی ایشون بسیار خوب هست و از نظر اخلا و برخورد نیز شایسته هستند.
ضمن اینکه چندین بار با ایشون و مهندس زرکانی نیز صحبت شده .

تلاش و زحمت دیگران به بازی نگیرید. نظر شخصیتون پیش خودتون نگه دارید و احترام انسان ها رو بی ارزش جلوه ندهید

فکر کنید یه روز یه نفر با خودتون همچین برخوردی کنه.
بنده ایشون از لحاظ بخش فروش و.. در حد لول یک مهندس میدونم . بنده و همکارانم برای قرارداد سال 92 بیش از 6 بار جلسه حضوری داشتیم .

در ضمن تو سایتش این شماره زده که ما هم با همین شماره در تماس و به توافق رسیدیم . . 90% ایشون پاسخگو و راهنما هستند . حتما به نتیجه خواهی رسید همانطور که ما رسیدیم.
سپاس

ULTRAWEB
July 16th, 2014, 09:00
چند روزی هست زیرساخت مشکل داره احتمالا از اونه به دیتاسنترها بیخودی نپیچین هم افرانت هم پارس انلاین هم بزرگترهاشون هم کوچیکترها درگیرن
درضمن این فرد نام برده شده در پارس انلاین هم حرف زدنش فقط خوبه بار فنی لازم رو نداره احتمالا با پارتی سر کار رفته البته بخش فروش نیاز به زبون داره نه بار فنی

HyperServer
July 16th, 2014, 10:26
@استارتر :

شما فقط و فقط زمانی میتونید مشکل رو از پارس آنلاین بدونید که به صورت مستقیم از این شرکت سرویس گرفته باشید و مستقیم با تیم فنی در ارتباط باشید.

جسارت نمی کنم، به صورت کلی تمامی سرویس دهندگان ممکن هست در مواقعی که مشکلی باشه به دلیل اینکه ندونن مشکل از چیه یا بخوان از سرشون باز کنن مشکل رو مربوط به جای دیگه اعلام کنند.

متاسفانه در ایران هم پهنای باند تمامی سرویس دهندگان از یک نقطه تامین میشه و کاری از دستشون بر نماید.

در مقطعی ممکن هست که هم زمان 20 لینک STM1 شرکت پارس یا جای دیگه از طرف زیرساخت دچار مشکل بشه و چند روز یا چند هفته هم مشکل باقی بمونه یا به صورت مقطعی حل بشه و چند ده رک تحت تاثیر قرار بگیرن.

دلیل نمیشه که در زمانی که پارس مشکل داره لزوما باید افرانت هم مشکل داشته باشه... افرانت در کمتر از 3 ماه برای خود ما 4 بار قطعی برق داد !!! که ظاهرا به صورت استثنا روی چند رک اتقاق افتاده بوده و در قدیم سابقه نداشته.

در حال حاضر افرانت فقط به درد سرورهایی میخوره که مصرف پهنای باند بالا نداشته باشند یا اگر مصرف بالایی دارند هزینه براشون مهم نباشه، مثل مراکز دولتی.

اما برای مصرف بالا پارس آنلاین، آسیاتک، شاتل و ... مناسب هستند که البته دیگه اسم دیتاسنتر نمشه روشون گذاشت.

سرورهای پر مصرف معمولا در سرور روم های خود شرکت قرار میگیره و از پهنای باند شرکت PAP استفاده میشه نه IDC !

البته بحث آسیاتک متفاوت هست و سرورها در 2 محل هاست میشه که یکیش یکمی امنیتی و سکرت هست. (معمولا سرورهای HostDL در این قسمت هاست میشه)

hell.machine
July 16th, 2014, 11:16
عزیز مشکل از سرویس دهنده شماست همونطور که اکثر دوستان گفتن
خیلی از دوستان حتی خود ما هم مستقیم از خود پارس آنلاین داریم و مشکلی نداریم

RoobinaServer
July 16th, 2014, 12:08
با سلام و احترام

استارتر گرامی با شناختی که بنده از شما دارم و تاپیک های درخواست سرویستون فکر کنم مجدد سرویسی تهیه کردید که قیمت پائینی دارد یا به نسبت همکاران که کیفیت خوبی دارند قیمت پائینتر هست.

شما پردازندتون اختصاصی هست ؟ شاید شر 100% هست و oversell کرده میزبانتون. شاید پهنای باندی که قرارداد بستن با دیتاسنتر تمام شده یا شاید اتک دارند و ... نمیشه دیتاسنتر را زیر سوال برد.

در مورد زیرساخت هم که دوستان ذکر کردند هیچ مشکلی نبوده برای سایر مراکزی که ما در حال خدماتی دهی هستیم و سرویس میگیریم ،فقط یک سری لینک بین شهری مشکل پیدا کرده و پینگ بین شهر ممکنه کمی بالا و پائین بره آن هم در برخی ساعات و این به یک مرکز داده ربط پیدا نمیکنه و سراسری هست.

سلام خدمت شما.
اما چون بحث اصلی درباره پارس آنلاین و سنجش کیفیت این دیتاسنتر نسبت به سایر دیتاسنتر ها (مثل افرانت)هست...
اگر شما با سایر شرکت ها(مثل پارس آنلاین) طرف قرارداد بودین کیفیتش رو چطوری ارزیابی میکنین.؟؟
..

در مورد پارس انلاین و کیفیتش باید در نت تحقیق کنید مثال دو صفحه آخر همین تاپیک را ببینید (تا اینجا که بنده پست دادم) دوستان سر مهندس و ... هنوز به نتیجه نرسیدن این یعنی بر میگرده به سلیقه و فکر هر شخص و هر کسی یک نفر را با یک نام و لقب صدا میکنه پس شما بهتره تحقیق کلی در نت انجام بدید نه نظر یک شخص در تاپیک فعلی چون مثلا بنده هم نظر بدم باز شخصیه و از نظر بنده هست فقط.

در پایان هیچ گرانی به حکمت نیست. (یا پشتش قیمت الکی بالاست یا کیفیت واقعا بالاست).

شما همین سرور را اگر بخواهید از دیتاسنتر بگیرید فکر کنم حداقل بالای 400-500 تومان باید خرج کنید.

با تشکر

clack
July 16th, 2014, 17:00
ممنون از دوستان.
بنده برای چندمین بار با سرورس دهنده مربوطه تماس گرفتم و اطلاعاتی که دوستان به من داده بودند و ...
ای.پی هایی که لطف کردند برای من فرستادند رو که چک کرده بودم و پینگ معمولی داشت و درکل خوب بود رو بهشون دادم.
ایشون به من گفتن که مشکل از رک هست و این مشکل برای کا اون افرادی هست که در اون رک سرور دارند و همه ی دیتاسنتر
مشکل رو نداره و بنا شده چند ساعت دیگه مشکل کامل رفع بشه.

@RoobinaServer (http://www.webhostingtalk.ir/member/43051/)
دوست عزیز بنا به شناختی که من از شما دارم کلا تنها دوستدار سرور های شرکت خودتون هستید که قیمت خیلی مناسبی هم داره و قیمت مناسب برای سرور های دیگران به معنی کیفیت پایین سرور اون ها میدونید.
بنده هم یک سرور خریدم قیمتش حدود قیمت سرور های خودتون هست.
درضمن من میخواستم از شرکت شما سرور بگیرم ولی به دلیل این که به گیم سرور (اینترنت) نمیدین من نگیرفتم.
وگرنه فردی که ازش سرور گرفتم قیمتش شاید از شما هم بالا تر باشه :))
در آخر ممنون بابت شناخت من .

- - - Updated - - -

عزیز مشکل از سرویس دهنده شماست همونطور که اکثر دوستان گفتن
خیلی از دوستان حتی خود ما هم مستقیم از خود پارس آنلاین داریم و مشکلی نداریم

ممنو بابت نظر شما.
طبق تماسی که گرفتم مشکل از رک هست که سرور هاشون در اون قرار داره و قول 2 3 ساعت دیگه رو به بنده دادن.
انشاالله که با تغییر رک شون مشکل ما هم حل بشه.

- - - Updated - - -

@استارتر :

شما فقط و فقط زمانی میتونید مشکل رو از پارس آنلاین بدونید که به صورت مستقیم از این شرکت سرویس گرفته باشید و مستقیم با تیم فنی در ارتباط باشید.

جسارت نمی کنم، به صورت کلی تمامی سرویس دهندگان ممکن هست در مواقعی که مشکلی باشه به دلیل اینکه ندونن مشکل از چیه یا بخوان از سرشون باز کنن مشکل رو مربوط به جای دیگه اعلام کنند.

ممنون بابت نظرتون.
این مطلب که برای فهمیدن اینکه کیفیت خود دیتاسنتر باید چک شه که مشکل داره یا خیر .خیلی درسته.
ولی بنا به اینکه مورد استفاده بنده نیست این کار برای من غیرممکن ولی زدن این تاپیک غیرممکن نیست تا ببینم دیگر عزیزان هم مشکل دارند یا خیر.

متاسفانه در ایران هم پهنای باند تمامی سرویس دهندگان از یک نقطه تامین میشه و کاری از دستشون بر نماید.

در مقطعی ممکن هست که هم زمان 20 لینک STM1 شرکت پارس یا جای دیگه از طرف زیرساخت دچار مشکل بشه و چند روز یا چند هفته هم مشکل باقی بمونه یا به صورت مقطعی حل بشه و چند ده رک تحت تاثیر قرار بگیرن.

بله تماس امروز بنده هم صحبت شما رو تایید میکنه.
گفتن چند رک دچار مشکل شده و در حال انتقال هستند.

دلیل نمیشه که در زمانی که پارس مشکل داره لزوما باید افرانت هم مشکل داشته باشه... افرانت در کمتر از 3 ماه برای خود ما 4 بار قطعی برق داد !!! که ظاهرا به صورت استثنا روی چند رک اتقاق افتاده بوده و در قدیم سابقه نداشته.

بنده این موضوع برای عزیزانی گفتم که از زیر ساخت و اینترنت کلی کشور و ... میدونن .
ولی خوشبختانه افرانت برای من تا به حال قطعی نداشته یا اگر دروغ نگفته باشم قطعی یا افزایش پینگ جزئی.
+البته یک بار مشکل بزرگی پیش امد برام ولی مشکل از فروشنده بود که در این سایت آفر زده بودن و سایر خریداران هم شاکی بودند. و به طور کلی سایتش رو بست و رفت.

در حال حاضر افرانت فقط به درد سرورهایی میخوره که مصرف پهنای باند بالا نداشته باشند یا اگر مصرف بالایی دارند هزینه براشون مهم نباشه، مثل مراکز دولتی.
اما برای مصرف بالا پارس آنلاین، آسیاتک، شاتل و ... مناسب هستند که البته دیگه اسم دیتاسنتر نمشه روشون گذاشت.

100% قبول دارم و چون من برای گیم سرور نیاز دارم پهنای باند زیادی مورد نیاز هست و برای همچین سروری در افرانت باید هزینه نسبتآ بالایی کرد.
برای همین هزینه پهنای باند من مجبور به تغییر سرور شدم.

البته بحث آسیاتک متفاوت هست و سرورها در 2 محل هاست میشه که یکیش یکمی امنیتی و سکرت هست. (معمولا سرورهای HostDL در این قسمت هاست میشه)
بنده هم در ابتدا دنبال شاتل بودم و درباره آسیاتک هم شنیده بودم.
اگر لطف کنید در پ.خ افراد یا سایت هایی رو معرفی کنید که سرور های خوب با قیمت مناسب از این شرکت ارائه بدن ممنون میشم.

- - - Updated - - -

چند روزی هست زیرساخت مشکل داره احتمالا از اونه به دیتاسنترها بیخودی نپیچین هم افرانت هم پارس انلاین هم بزرگترهاشون هم کوچیکترها درگیرن
درضمن این فرد نام برده شده در پارس انلاین هم حرف زدنش فقط خوبه بار فنی لازم رو نداره احتمالا با پارتی سر کار رفته البته بخش فروش نیاز به زبون داره نه بار فنی

ممنون.
بله مشکلاتی هست و بنده هم با چند ای.پی تست کردم و حتی اینترنت خود من هم کمی مشکل داشت .
اما این مشکل در پارس آنلاین خیلی بزرگتر از این مشکل بود و همون طور که گفتم سرویس دهنده گفتن مشکل چند رک هست و در حال جابجایی .

arkahost
July 16th, 2014, 17:21
سلام خدمت همه دوستان که به نوعی نظر خودشون رو مورد دیتاسنتر پارس آنلاین و غیره ارائه دادند .
گاهی پیش میاد که شبکه دیتاسنتر به مشکل بر میخوره حالا گاهی به دلیل زیر اتک قرار گرفتن و مشکلات مخابراتی و کمبود پهنای باند و ... که نمیشه فروشنده رو مقصر این موضوع دونست .
زمانی که حرف از مشکل شبکه می باشد این به این معنی نیست که کل دیتاسنتر دچار مشکل شده است . که بعضی از دوستان فورا اقدام به تحقیق در مورد کل دیتاسنتر میکنند .
دوستان توجه داشته باشند که متاسفانه مشکلات مخابراتی دیگه به چیزی عادی تبدیل شده است در ایران . و تنها راه حل آن هم صبر هست چیزی که ما همه جا به گوشمان میخورد .
موفق باشید

RoobinaServer
July 16th, 2014, 18:01
@RoobinaServer (http://www.webhostingtalk.ir/member/43051/)
دوست عزیز بنا به شناختی که من از شما دارم کلا تنها دوستدار سرور های شرکت خودتون هستید که قیمت خیلی مناسبی هم داره و قیمت مناسب برای سرور های دیگران به معنی کیفیت پایین سرور اون ها میدونید.
بنده هم یک سرور خریدم قیمتش حدود قیمت سرور های خودتون هست.
درضمن من میخواستم از شرکت شما سرور بگیرم ولی به دلیل این که به گیم سرور (اینترنت) نمیدین من نگیرفتم.
وگرنه فردی که ازش سرور گرفتم قیمتش شاید از شما هم بالا تر باشه :))
در آخر ممنون بابت شناخت من .

ظاهرا کامل پست بنده را نخواندید. از کجا معلوم سروری که خرید کردید رم و پردازنده اشتراکی ندارد، پهنای باند لیمیت نشده باشد . پهنای باند اصلی سرور به اتمام نرسیده است. oversell شدید نباشد. همیشه کیفیت با قیمت سنجیده نمیشه همانطور که در پست قبل گفتم (گفتم یا الکی گران یا واقعا کیفیت بالا.)

ما میتوانیم رم 15 گیگ یا 6 کور پردازنده را به شما ماهی 50 تومان بدیم(جهت اطلاع ادمین آفر نبود مثال بود):)

در مورد این که ذکر کردید فقط سرویس های خودمون را خوب میدونیم بگم خدمتتون که اشتباه فکر میکنید ، اگر کیفیت میخواهید همکاران زیادی هستند که قیمت های درست و معقولی دارند و میتوانید از آنها تهیه نمائید :

gatefa
amirfateh
nikserver
faraso

درسته ممکنه ترافیک این عزیزان مانند سرورهای نامحدود نباشه اما قیمت اصلی هست و در کیفیت و سخت افزاری که به مشتری میدهند قابل اطمینان هستند و اگر مشکلی باشد مطمئن باشید مشکل از جای دیگری هست یا چیزی هست که از دستشون دیگر خارج هست مثل مشکلات زیرساختی و ... که باز هم کیفیت دیتانستر زیر سوال نباید برود.
ما روی اینترنت به گیم سرور سرویس نمیدهیم چون میدونیم فردا اتکی بشه و مشکلی اینجوری پیش بیاد کاربر میاد در انجمن تاپیک میزنه و کیفیت کاری ما نیز زیر سوال میرود چون مطمئنا اتک یک VPS کل شبکه سرور اصلی را مختل میکند :)
و اگر 30 گیم سرور روی سرور باشد و میانگین هر روز یکی از آنها اتک داشته باشد که کل اتک 1 رو بیشتر طول نکشد کل سرور اصلی در 30 روز ماه زیر اتک میباشد.

موفق باشید.

meysam021
July 16th, 2014, 18:37
سلام خدمت شما.

- - - Updated - - -

باتشکر.
1. از نت به سرور

بنده هم چند بار از چند طریق با سرویس دهنده تماس گرفتم و ایشون گفتن از طرف دیتاسنتر هست و در حال پیگیری هستیم.
ولی بعد از چند ساعت که مشکل حل میشه 1 روز 2روز بعد یا حتی چند ساعت بعد مشکل کماکان باقی است.
و روزی از نو ...

پهنای باند افرا نت بخاطر این گرونه که اختصاصش میده به سرور شما تنها ، پارس آنلاین پهنا باندو اشتراکی بین سرورا تقسیم میکنه.
که اینکار باعث میشه سرور پرمصرفی حق سرور کم مصرف دیگه رو بخوره.
که کار بسیار بدون کیفیتی هستش ، افرا نت اینترنت میده با پهنای باند اختصاصی اجازه ماهی 50 تومن با تجهیزات و اگر بخوای کامل بگیرید حدود 2 میلیون تومن هستش.
ولی اینترنتش چجوریه که شما میتونی یه منطقه رو باش پشتیبانی کنید.
شما افرا نت بزرگو با پارس آنلاین مقایسه نکنید.
افرا نت مثل بفرض شرکت تولید کارت شارژه ، ولی پارس آنلاین عین بقالی هست که کارت شارژم میفروشه ، همه ذهنشون رو متمرکز سرورا نمیکنند بیشتر به اینترنت دهی فکر میکنند.

Parserver
July 16th, 2014, 22:29
سلام
ممنون میشم اطلاعات غلط ارائه نکنید .
قصد جسارت به صورت عمومی نمیکنم و در پ.خ به صورت مختصر توضیح خواهم داد .
مهندس به مدرک لسانس نیست .
اطلاعات فنی ایشون بسیار خوب هست و از نظر اخلا و برخورد نیز شایسته هستند.
ضمن اینکه چندین بار با ایشون و مهندس زرکانی نیز صحبت شده .

تلاش و زحمت دیگران به بازی نگیرید. نظر شخصیتون پیش خودتون نگه دارید و احترام انسان ها رو بی ارزش جلوه ندهید

فکر کنید یه روز یه نفر با خودتون همچین برخوردی کنه.
بنده ایشون از لحاظ بخش فروش و.. در حد لول یک مهندس میدونم . بنده و همکارانم برای قرارداد سال 92 بیش از 6 بار جلسه حضوری داشتیم .

در ضمن تو سایتش این شماره زده که ما هم با همین شماره در تماس و به توافق رسیدیم . . 90% ایشون پاسخگو و راهنما هستند . حتما به نتیجه خواهی رسید همانطور که ما رسیدیم.
سپاس

بله شما درست میفرمائید ، اطلاعات خیلی کاملی دارند ، فقط در حد فروش که آن هم نیمدانند .
برای همین شما در جای مطرح کرده بودید که پارس آنلاین یک اس تی ام دارد . احتمالا همین جنابی که میفرمائید به شما اعلام کرده اند ، لطف کنید از ایشان مفهوم اس تی ام را جویا شوید تا درصد اطلاعات ایشان مشخص شود .
ما در این خصوص دیگر بحثی نداریم که تاپیک منحرف شود . آن شخص دومی هم که فرمودید فامیل ایشان را اشتباه گفتید جناب مهندس
موفق باشید

clack
July 21st, 2014, 19:02
دوستانی که از پارس آفلاین عزیز حمایت میکردن به هر نحو و مشکل از سرویس دهنده میدونستن.
لطفآ در همین پست بیان اعلام کنن که چرا سرور های خودشون هم قطعی داره؟؟ :-<
من با صحبت های دوستان به این نتیجه برای چند روز رسیدم که پارس آنلاین مشکل نداره در اصل سرویس دهنده یا یک رک خاص ممکن مشکل پیدا کنه اما الان فهمیدم نه مشکل خود پارس آنلاین هست.
و باز هم دوستان مین از این شرکت مخوف حمایت کنن.؟؟
این نوسان پینگ و قطعی های مکرر چطوری نادیده میگیرین ؟

- - - Updated - - -

الان سرور بنده رو بستن میگن قطعی کلی دیتاسنتر برای این بوده که سرور بنده اتک خورده....

آخه کدوم آدم عاقلی این رو قبول میکنه ؟
با اتک خوردن سرور بنده کل دیتاسنتر مختل میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
در صورتی که من دائم سرورم رو چک میکنم با انواع نرم افزار ولی هیچ اتکی نداشتم ...
و همچنین چند رنج از ای.پی های این دیتاسنتر رو چک کردم همگی یا دان بودن یا پینگ خیلی بالایی میدادن.:107:

clack
July 30th, 2014, 05:54
@RoobinaServer (http://www.webhostingtalk.ir/member/43051/) :
=D>=D><<زندگی به من آموخت هر چیزی قیمتی دارد پنیر مجانی در تله موش یافت میشود.>> =D>=D>

بله دقیقآ ...
بنده کاملآ به معنی این جمله پی بردم و ممنون بابت این جمله .

بنده از دوست دیگری سرویس گرفتم که هزینش بالاتر بود نسبت به سرور قبلیم ولی برای کیفیت بالا باید هزینه بیشتری کرد.
من سرور قبلی رو هم دارم (با توجه به اینکه سرور قبلی من روی اینترانت هست و بهانه ای شرکت قبلی درباره اتک خوردن من و کیفیت نابه سامان سرویس احتمالآ نداره) ولی سرور جدیدم اینترنت هست .
از هر دو پینگ میگرم . کیفیت تست میکنم . packet loss میبینم.
100 البته سرور هایی که دوستان برای بنده برای تست پینگ و ... فرستادند و سرور جدید من مشکلی نداره و تنها بین این IP ها سرور قبلی من هست که مشکل داره .
++البته این رو اضافه کنم نوسان پینگ هست و از لحاظ کیفیت افرانت بالاتر هست نسبت به پارس آنلاین ولی تا الان این نوسان ها بسیار کم بوده برای من از شرکت جدیدی که سرور خریداری کردم .