PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل عجیب با مودم مبین نت

noa_takotnaha
July 15th, 2014, 15:27
سلام دوستان. یه مشکلی واسه من پیش اومده گفتم اینجا مطرح کنم شاید قبلا کسی تجربه کرده باشه.
من اینترنت وایمکس مبین نت دارم استفاده می کنم. 3-4 روزه که بیشتر سایت هارو باز نمی کنه. از بین سایت هایی که من تست کردم فقط گوگل ( و جیمیل و ... ) باز میشه. البته با قند شکن ( web-freer) هیچ مشکلی نداره و همه سایت ها باز میشه.
البته وقتی مودم رو ریستارت می کنم، موقتا ( 30 ثانیه تا 2-3 دقیقه ) مشکل کامل رفع میشه ولی بعد همین چند ثانیه یا دقیقه دوباره خراب میشه.
با پشتیبانی مبین نت هم تماس گرفتم 20 دقیقه صحبت کردم و کلی راهکار گفتن ولی جواب نداد و گفتن که از طرف مبین نت و مودمتون مشکلی وجود نداره. موندم چیکار کنم.
در ضمن از تبریز هستم.

kingpower
July 15th, 2014, 15:29
درود

نمیدونم اینترنت کشو چی شده
وتالا ما هم از مخابرات ایمترنت داریم باز نمیگنه و مجبوریم قندشکن استنفاده کنیم

usahost2
July 15th, 2014, 15:34
مبین نت رو باید 30 دقیقه کلا خاموش کنی مجدد ای پی بگیرید مثل لحظه تمدید اعتبار مسخره ترین شبکه دارد

- - - Updated - - -

زیر 30دقیقه هم نمیشه :-ی تست گردم زنگ زدم میگه 2 دقیقه زودتر روشن کردی مودم رو :|

noa_takotnaha
July 15th, 2014, 16:08
مبین نت رو باید 30 دقیقه کلا خاموش کنی مجدد ای پی بگیرید مثل لحظه تمدید اعتبار مسخره ترین شبکه دارد

- - - Updated - - -

زیر 30دقیقه هم نمیشه :-ی تست گردم زنگ زدم میگه 2 دقیقه زودتر روشن کردی مودم رو :|
چطوری باید مجدد آی پی بگیرم؟ از سایتش ؟

Zagrio.com
July 15th, 2014, 16:13
سلام

با یک سیستم دیگر تست کنید.

با سپاس

noa_takotnaha
July 15th, 2014, 16:24
سلام

با یک سیستم دیگر تست کنید.

با سپاس
رو 3 تا سیستم مختلف با سیستم عاملهای مختلف ( 7 , XP , mac ) به علاوه تبلت و گوشی اندرویدی تست کردم. مشکل از کانکشن هست.

Mihan-VPS
July 15th, 2014, 23:47
با سلام
این مورد اختلالات اینترنت فعلا روی بعضی isp ها وجود داره
از مخابرات یا باقی سرویس دهنده ها هم بعضی سایت ها رو از آی پی هاشون لود نمیکنه