PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : از تابستان بدون کارمزد زرين پال لذت ميبريد ؟

samansystems
July 15th, 2014, 13:27
همونطور که مستخضر هستيد طرح تابستان بدون کارمزد زرين پال از 1 تير شروع شده. عزيزان خوشحال ميشيم اولا پاسخ بدن ازين طرح استفاده ميکنن يا خير

و اگر:
استفاده ميکنن نظرات خودشون رو بگن ؟

و اگر:
استفاده نميکنن هم دليل اين موضوع رو بيان کنن ؟

بديهی است زرين پال با توجه به پاسخ ها و شرايط موجود ميتونه شرايط فصل های آتی سال رو هم مشخص کنه ;)

برای درخواست زرين کارت هم ميتونيد اينجا کليک کنيد (https://www.zarinpal.com/zarincard).

21477

hell.machine
July 15th, 2014, 13:33
درود
ما هنوز استفاده نکردیم
اما امیدوارم به زودی با زرین پال بتونیم همکاری هایی رو داشته باشیم

samansystems
July 15th, 2014, 13:38
درود
ما هنوز استفاده نکردیم
اما امیدوارم به زودی با زرین پال بتونیم همکاری هایی رو داشته باشیم

زرين کارت خودتون رو درخواست داديد يا هنوز اقدام نکرديد ؟

- - - Updated - - -

2 عزيز ديگه ای که خير رو هم انتخاب کردند خوشحال ميشيم نظرات و دلايل خودشون رو در اين تاپيک بيان کنن.

hell.machine
July 15th, 2014, 13:40
زرين کارت خودتون رو درخواست داديد يا هنوز اقدام نکرديد ؟

- - - Updated - - -

2 عزيز ديگه ای که خير رو هم انتخاب کردند خوشحال ميشيم نظرات و دلايل خودشون رو در اين تاپيک بيان کنن.

هنوز اقدام نکردیم

yastheme
July 15th, 2014, 14:19
من استفاده کردم, زرین کارت هم دارم, واقعا عالی هست!
من اون موقعی زرین پال انتخاب کردم که 4 روز تسویه حسابش طول می کشید!چون از سرویسش راضی بودم و همچنین مطمئن! حالا که زرین کارت هم اومده که دیگه هیچی! به نظرم خیلی عالی

samansystems
July 15th, 2014, 15:18
من استفاده کردم, زرین کارت هم دارم, واقعا عالی هست!
من اون موقعی زرین پال انتخاب کردم که 4 روز تسویه حسابش طول می کشید!چون از سرویسش راضی بودم و همچنین مطمئن! حالا که زرین کارت هم اومده که دیگه هیچی! به نظرم خیلی عالی

حالا يک سوال نسبتا شخصی :)
زرين کارت تونسته به کيف پول شما راه پيدا کنه يا خير ؟

yastheme
July 17th, 2014, 01:47

آره, البته هنوز رمز دومشو فعال نکردم ولی پیش اومده تو فروشگاه یا جایی از زرین کارت استفاده کردم

delta
July 17th, 2014, 02:02

شما میتونید یک راه حل واسه ما بیچاره هایی پیدا کنید که بانک اینده تو شهرشون نیست..از وقتی کارت زرین گرفتم نتونستم یک رمز اینترنتی براش بزارم.نمیتونم عملا ازش استفاده خرید اینترنتی یا چیزی کنم.. حتما باید برم عابر بانک.. حد اقل بانکش صحبت کنید برای زرین کارت به دارندگانش یک پنل بده برای تایین رمز اینترنی یا تغییر رمز.. یا از خود زرین پال بشه تو پنلش عوض کرد!

sor
July 17th, 2014, 02:10
سلام
ایده خوبی بود موفق باشید / من تعریف زربن پال رو شنیدم ولی استفاده نکردمه

راستی میشه در مورد زرین کارت یه توضیح بدین ؟ جالبه

تشکر / پیروز باشید

samansystems
July 17th, 2014, 02:42
شما میتونید یک راه حل واسه ما بیچاره هایی پیدا کنید که بانک اینده تو شهرشون نیست..از وقتی کارت زرین گرفتم نتونستم یک رمز اینترنتی براش بزارم.نمیتونم عملا ازش استفاده خرید اینترنتی یا چیزی کنم.. حتما باید برم عابر بانک.. حد اقل بانکش صحبت کنید برای زرین کارت به دارندگانش یک پنل بده برای تایین رمز اینترنی یا تغییر رمز.. یا از خود زرین پال بشه تو پنلش عوض کرد!

متاسفانه تو قوانين بانکی اين موضوع وجود داره که برای ست کردن رمز دوم حتما بايد جسم کارت در دسترس باشه.
اگر پيش از ارسال کارت اطلاع داده بوديد رمز دوم رو براتون ست ميکرديم و ارسال ميکرديم.
الان ميتونيد با هماهنگی که انجام ميديد کارت رو به تهران پست کنيد براتون ست کنيم و مجدد برگشت بزنيم.
البته بدون رمز دوم هم ميتونيد از pos ها خريد کنيد و از خود پرداز ها هم وجه دريافت کنيد.
ولی ما ميتونيم هر کمکی که از دستمون بربياد رو عملی کنيم.

- - - Updated - - -

سلام
ایده خوبی بود موفق باشید / من تعریف زربن پال رو شنیدم ولی استفاده نکردمه

راستی میشه در مورد زرین کارت یه توضیح بدین ؟ جالبه

تشکر / پیروز باشید

سلام
چرا از زرين پال استفاده نميکنيد ؟
خودتون درگاه بانکی داريد ؟ ميدونيد زرين پال يک مارکت بزرگ هست که حتی خيلی از پذيرنده هایی که خودشون درگاه بانکی دارن در کنار درگاه هاشون از زرين پال استفاده ميکنن ؟

زرين کارت يک کارت بانکی متصل به شبکه شتاب هست که موجودی اون رو ميتونيد داخل خود پرداز ها دريافت کنيد و يا از POS ها و درگاه های بانکی خريد کنيد.

در خدمتتون هستيم.

sor
July 17th, 2014, 03:13
جالب بود
انشاا ... موفقیت بیشتر

از درگاه سامان استفاده میکنم

Mahdiaaa
July 17th, 2014, 04:30
خیر.
دلیل : این ایده تابستان واضح هست فقط برای جذب کاربر هست اما کاربران فهم و درک دارند.
بهتر هست بجای این زمان محدود کامزد همیشگی رو کم کنید و در صورت افزایش در اینده به هیچ عنوان برای کاربران قبلی افزایش نداشته باشه.
درگاهی که من باهاش کار میکنم با کارمزد 0.5 درصد کار می کنم که روزانه خودکار به حساب بانکی من واریز میشه.

samansystems
July 17th, 2014, 16:50
جالب بود
انشاا ... موفقیت بیشتر

از درگاه سامان استفاده میکنم

در خدمتتون هستيم.
در زرين پال پذيرنده های بزرگی داريم که در کنار درگاه بانکی خودشون از زرين پال استفاده ميکنن.
دلايل مختلفی برای اينکار وجود داره که يکی از اونها استفاده از مارکت 12 هزار کاربر فعال در زرين پال هست که ترجيح ميدن خريد خودشون رو هم از پذيرنده های زرين پال داشته باشن ;)
خوشحال ميشيم شما رو هم به عنوان يکی از پذيرنده ها در زرين پال داشته باشيم و انشالله بتونيد در کنار بازار قبلی ای که از درگاه سامان داريد بازار جديدی از کاربرانی رو داشته باشيد که از زرين پال به سايت شما ميان.

- - - Updated - - -

خیر.
دلیل : این ایده تابستان واضح هست فقط برای جذب کاربر هست اما کاربران فهم و درک دارند.
بهتر هست بجای این زمان محدود کامزد همیشگی رو کم کنید و در صورت افزایش در اینده به هیچ عنوان برای کاربران قبلی افزایش نداشته باشه.
درگاهی که من باهاش کار میکنم با کارمزد 0.5 درصد کار می کنم که روزانه خودکار به حساب بانکی من واریز میشه.

پس شما معتقد هستيد در صورتی که اين طرح ادامه پيدا کنه و برای فصل های بعد هم تمديد بشه به استفاده کنندگان اون خواهيد پيوست ؟ :)

persianview
July 26th, 2014, 04:05
به عنوان نظر شخصی این سرویس را پیشنهاد نمی کنم همینطوری 100 تا کارت بانکی و غیر بانکی توی جیب داریم این یکی هم روش ؟
ولی پیشرفت خوبی داشته اید به امید سرویس های بهتر و کارمزد کمتر
یه پیشنهاد هم دارم اگه میشه مثل پی لاین یه گزینه بزارین که کارمزد با خریدار حساب بشه (شاید داشته باشین من ندونم)

samansystems
August 20th, 2014, 18:08
تابستان بدون کارمزد زرين پال، برای پاييز 93 نيز تمديد شد.

netmelli
August 20th, 2014, 18:50
سلام
مهندس امیری این داستان زرین کارت چیه ؟؟؟

شتاب هست ؟؟
یک توضیح میدی به ما

ممنون میشم

در پناه حق باشید

samansystems
August 20th, 2014, 18:53
سلام
مهندس امیری این داستان زرین کارت چیه ؟؟؟

شتاب هست ؟؟
یک توضیح میدی به ما

ممنون میشم

در پناه حق باشید

يک کارت بانکی تحت شتاب که شما ميتونيد موجودی اون رو از دستگاه های خود پرداز دريافت کنيد. يا از pos ها خريد کنيد. يا از درگاه های پرداخت اينترنتی پرداخت داشته باشيد.

om!d-D
August 20th, 2014, 22:32
زرین پال و تیم آقای امیری بسیار پیشتاز و حرفه ای.اما از اوایل کمی در بازار عقب هستید.
کارمزد بیش از دو برابر نسبت به برخی سرویس دهنده های دیگه (معتبر)
هزینه گرفتن برای طرح هایی که مختص خود شماست و قیمت کمی هم نداره.برای فراگیر شدن طرح بهتره لااقل هزینه نگیرید یا کم بگیرید.

امیدوارم انتقاد بنده رو به دید مثبت پذیرا باشید.به عنوان همکاری که سالهاست با تیم شما کار کردم عرض کردم...کوچیک شماییم :o

... :-)

samansystems
August 21st, 2014, 05:13
زرین پال و تیم آقای امیری بسیار پیشتاز و حرفه ای.اما از اوایل کمی در بازار عقب هستید.
کارمزد بیش از دو برابر نسبت به برخی سرویس دهنده های دیگه (معتبر)
هزینه گرفتن برای طرح هایی که مختص خود شماست و قیمت کمی هم نداره.برای فراگیر شدن طرح بهتره لااقل هزینه نگیرید یا کم بگیرید.

امیدوارم انتقاد بنده رو به دید مثبت پذیرا باشید.به عنوان همکاری که سالهاست با تیم شما کار کردم عرض کردم...کوچیک شماییم :o

... :-)

با طرح تابستانی و پاييزی که در اون کارمزد رو صفر درصد قرار داديم باز هم کارمزد از بقيه بيشتر هست ؟ :)

moalax
August 21st, 2014, 05:34
با طرح تابستانی و پاييزی که در اون کارمزد رو صفر درصد قرار داديم باز هم کارمزد از بقيه بيشتر هست ؟ :)

سلام ان شاء الله فرصت بشه به کاربران زرین پال می پیوندم .

netmelli
August 21st, 2014, 11:36
يک کارت بانکی تحت شتاب که شما ميتونيد موجودی اون رو از دستگاه های خود پرداز دريافت کنيد. يا از pos ها خريد کنيد. يا از درگاه های پرداخت اينترنتی پرداخت داشته باشيد.

جالبه =D>
حرکت خوب و به جایی بود

قبلا تو زرین پال عضو بودم
اون موقع که تازه اومده بود

یزور پسوردمو پیدا میکنم
یک کارت هم از بانک زرین پال میگیریم:x

انشالله که همیشه موفق باشید و پیروز
در پناه حق

samansystems
August 21st, 2014, 11:48
یک کارت هم از بانک زرین پال میگیریم:x

نه ديگه زرين پال بانک نيست :) ولی در خدمتتون هستيم.

netmelli
August 21st, 2014, 12:41
نه ديگه زرين پال بانک نيست :) ولی در خدمتتون هستيم.

شوخی کردم مهندس

یوزر پسورد رو پیدا کردم
درخواست رو میدم

یا علی مدد

yastheme
August 28th, 2014, 23:55
راستی مگه قرار نبود تابستون بدون کارمزد باشه؟;;)
در هر صورت راضیم از سرویس هاتون مرسی

samansystems
August 29th, 2014, 01:03
راستی مگه قرار نبود تابستون بدون کارمزد باشه؟;;)
در هر صورت راضیم از سرویس هاتون مرسی

تابستان که در حال تموم شدن هست و بدون کارمزد بود.
پاييز هم بدون کارمزد شد.
اپليکيشن موبايل زرين پال (http://www.webhostingtalk.ir/f216/122108/) هم ارائه شد.

yastheme
August 29th, 2014, 01:45
یعنی الان کارمزد گرفته نمیشه؟ این طرح فقط مخصوص زرین کارت هست یا حساب های متصل هم شامل میشه؟

samansystems
August 29th, 2014, 11:24
یعنی الان کارمزد گرفته نمیشه؟ این طرح فقط مخصوص زرین کارت هست یا حساب های متصل هم شامل میشه؟

برای کليه تراکنش های انتقالی به زرين کارت تا پايان پاييز هيچ کارمزدی کسر نميشه و اين طرح از ابتدای تابستان اجرا شده و تا انتهای پاييز هم ادامه داره.