PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آیا میشود یک شل را به فایروال یا آنتی ویروس روی سرور معرفی کرد؟

Rshaak
July 15th, 2014, 07:43
سلام دوستان...
من روی سرورم برخی از مسائل امنیتی رو انجام دادم و داشتم چک میکردم که آیا سرور شل رو شناسایی میکنه یا نه!!!
یک شل آپلود کردم و دیدم که سریعا از روی سرور پاک شد ولی وقتی یک شل دیگه رو آپلود کردم دیدم که اون شل داره کار میکنه...

میخواستم ببینم میشه به صورت دستی یک شل رو به آنتی ویروس یا فایروال معرفی کرد تا در صورت آپلود شدن شناسایی بشه؟؟؟

viasky
July 15th, 2014, 08:11
موردی که شما می فرمایید پیاده سازی آن کمی متفاوت است
به این صورت نخواهد بود که شما شل را به جایی معرفی کنید و اون به صورت هوشمند شل را آنلایز کرد و از اون جلوگیری کنه
شما لازم است دو مورد زیر را پیاده سازی کنید
1. نصب و راه اندازی آنتی شل
2. مسدود سازی توابع و Function های وابسته به شل
برای مثال یک شل شاید کار smylink انجام میده - خوب شما می تونید این Function را غیر فعال کنید
یک شل اطلاعات سرور را نمایش می دهد - میزان استفاده از منابع - دامین های موجود function ها و توابع فعال و...
این مورد هم می توانید مسدود کنید
البته وجود آنتی شل نیز به شما خیلی کمک خواهد کرد + یک آنتی ویروس هم داشته باشید بد نیست
مثل: Clamav Antivirus
موفق باشید

mhiizadi
July 16th, 2014, 02:05
سلام دوستان...
من روی سرورم برخی از مسائل امنیتی رو انجام دادم و داشتم چک میکردم که آیا سرور شل رو شناسایی میکنه یا نه!!!
یک شل آپلود کردم و دیدم که سریعا از روی سرور پاک شد ولی وقتی یک شل دیگه رو آپلود کردم دیدم که اون شل داره کار میکنه...

میخواستم ببینم میشه به صورت دستی یک شل رو به آنتی ویروس یا فایروال معرفی کرد تا در صورت آپلود شدن شناسایی بشه؟؟؟

دسترسی به رووت دارید ؟
انتی شلری نصبه ؟