PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هکرهای سایت «گرداب» دستگیر شدند

mohsen1
June 16th, 2010, 20:30
هکرهای سایت «گرداب» دستگیر شدند (http://tabnak.ir/fa/pages/?cid=104736)
مدیر مرکز بررسی تهدیدات فضای مجازی، از دستگیری هکرهای سایت گرداب که در فروردین ۸۹ اقدام به این کار کرده بودند، با تلاش اعضای این مرکز خبر داد.

به گزارش تابناک اجتماعی، سعیدی مدیر مرکز بررسی تهدیدات فضای مجازی در گفت‌وگو با وبلاگ نيوز اعلام کرد: هکرهاي پایگاه اطلاع رساني «گرداب» وابسته به مركز بررسي جرايم سازمان يافته سپاه که در دوازدهم فروردین ماه سال جاری به این سایت حمله کرده بودند، ده روز پس از حمله دستگیر شده و به جرم خود اعتراف کردند.

به گفته سعيدي در چند روز آینده اخبار تفصیلی پیرامون حمله کنندگان منتشر خواهد شد.

لازم به ذکر است پیش از این موسسه دیفنس تک در گزارشی، ایران را به عنوان پنجمین قدرت سایبری جهان اعلام کرده بود.

LoveLife
June 16th, 2010, 20:47
هکرهای سایت «گرداب» دستگیر شدند (http://tabnak.ir/fa/pages/?cid=104736)
مدیر مرکز بررسی تهدیدات فضای مجازی، از دستگیری هکرهای سایت گرداب که در فروردین ۸۹ اقدام به این کار کرده بودند، با تلاش اعضای این مرکز خبر داد.

به گزارش تابناک اجتماعی، سعیدی مدیر مرکز بررسی تهدیدات فضای مجازی در گفت‌وگو با وبلاگ نيوز اعلام کرد: هکرهاي پایگاه اطلاع رساني «گرداب» وابسته به مركز بررسي جرايم سازمان يافته سپاه که در دوازدهم فروردین ماه سال جاری به این سایت حمله کرده بودند، ده روز پس از حمله دستگیر شده و به جرم خود اعتراف کردند.

به گفته سعيدي در چند روز آینده اخبار تفصیلی پیرامون حمله کنندگان منتشر خواهد شد.

لازم به ذکر است پیش از این موسسه دیفنس تک در گزارشی، ایران را به عنوان پنجمین قدرت سایبری جهان اعلام کرده بود.

خالی بندی !

mohsen1
June 16th, 2010, 20:56
خالی بندی !

کجاش ؟ :d
آخرش یا اولش؟

LoveLife
June 16th, 2010, 21:00
کجاش ؟ :d
آخرش یا اولش؟

کلا

mohsen1
June 16th, 2010, 21:18
از 2 تا خبرگزاری معتبر خبر نقل شده.
دلیل شما چیه؟
:)

Sina7
June 16th, 2010, 21:37
همین سایت های خبری هم از خود سایت گرداب نقل کرده اند ، دلیلی نداره صرفا چون تو 2 تا خبرگزاری اومده واقعیت باشه .

Amir
June 16th, 2010, 21:51
دو تا هستن یکی محمد که ایران نبود و دومی عرفان که توی تهران بود و پیدا کردنش سخت نبوده

Rapid
June 16th, 2010, 22:26
اصلا مهم و هدف چيز ديگري بود...

LoveLife
June 16th, 2010, 22:48
دو تا هستن یکی محمد که ایران نبود و دومی عرفان که توی تهران بود و پیدا کردنش سخت نبوده

عرفان ؟ نگو بابا ! بی خیال بحث می شه جالب نیست !

Amir
June 16th, 2010, 23:02
شناختی ازشون ندارم بر اساس شنیده ها گفتم
چه موضوع قابل بحث و مهمی هم هست که گفتین : "بی خیال بحث می شه جالب نیست" !!!

1eng.ir
June 17th, 2010, 07:41
از 2 تا خبرگزاری معتبر خبر نقل شده.
دلیل شما چیه؟
:)

حاجی جان خبرگزاریای ایران همشون دروغگو هستن، مگه نمیدونی ؟!
قضیه بازگشت معین و ... به ایران | یه سرچی کن متوجه میشی ;)

Fracture
June 17th, 2010, 08:51
خالی بندی، مثل همیشه. دلایل دستگیری مدیر blofga یادتونه؟

TukaNet
June 17th, 2010, 09:23
خالی بندی، مثل همیشه. دلایل دستگیری مدیر blofga یادتونه؟

مدیر بلاگفا که واقعی بود .... :d

saeidj
June 17th, 2010, 09:40
خبر گزاری ها خالی نمی بنندند. اون بالا بالا ها خالی می بنندند. فقط برای اینکه من و شما هم بترسیمُ یه وقت دست به هک کردنشون نزنیم

hamid.soltani92
June 17th, 2010, 10:18
آقا یه چیز کاملا بی ربط!این خواننده ها واقعا اومدنا!!!:d

http://www.persianv.com/havades/khabar/138195_708.jpg

p30graph3
June 17th, 2010, 10:54
نکته مهم:

اگر صحت داشت خودشون رو *** می دادن و عکس هاشون رو با چشم های شطرنجی شده نشون میدادن!!!

اینا فک کردن فیلم هوش سیاه واقعیت داره جو گیر شدن - دیگه هر چی سرمون نشه اینقدری میفهمیم که وقتی یک هکر سایت مهمی رو هک میکنه اولا دلایل زیادی داره دوما اینقدر بارش هست که ردی از خودش جا نزاره که برادران بسیجی با سنگ نرن جلو در خونش!

Fracture
June 17th, 2010, 11:34
نکته مهم:

اگر صحت داشت خودشون رو *** می دادن و عکس هاشون رو با چشم های شطرنجی شده نشون میدادن!!!

اینا فک کردن فیلم هوش سیاه واقعیت داره جو گیر شدن - دیگه هر چی سرمون نشه اینقدری میفهمیم که وقتی یک هکر سایت مهمی رو هک میکنه اولا دلایل زیادی داره دوما اینقدر بارش هست که ردی از خودش جا نزاره که برادران بسیجی با سنگ نرن جلو در خونش!

تو اون سریال اونقدر ناشیانه عمل کردند که مجرم تبدیل شده بود به قهرمان! =))

خبر گزاری ها خالی نمی بنندند. اون بالا بالا ها خالی می بنندند. فقط برای اینکه من و شما هم بترسیمُ یه وقت دست به هک کردنشون نزنیم
:67:

مدیر بلاگفا که واقعی بود .... :d
شما دلایل دستگیری رو خوندید؟

m_dg_farari
June 17th, 2010, 13:21
تو اون سریال اونقدر ناشیانه عمل کردند که مجرم تبدیل شده بود به قهرمان! =))
تو اون سریال که احتمالا اینا جک باور 24 رو دیدن جو گیر شدن.
این آخر هاش دیگه سر 2 ثانیه میفهمید کجا میخواد بره ، چی کار میخواد بکنه!!!
خوب هوش سیاه نمیفهمید اینا میفهمیدند :d

p30graph3
June 17th, 2010, 14:37
خوب هوش سیاه نمیفهمید اینا میفهمیدند

به یاد برره و شیر فرهاد : ای نفهمه ، هیچچچچچچچچچچچچچچچی نوفهمه ! :)

sharax
June 17th, 2010, 16:32
بابا همشون دروغ گو بلاخره باید حرف یکیشونو گوش کنیم دیگه تا بحث کنیم و از بیکاری در بیاییم:ی
اون فیلمه خیلی باحال بود من خوشم اومد با این همه امکانات به قول خودشون چیکارا که نمی کردند :))
هکر های ایرانی اینقدر لات هستند که دیگه ردشونو پاک نمی کنند:ی خوب معلومه میگیرن اونارو

AmirHosein
June 17th, 2010, 17:19
بالاخره نفهمیدیم هک راست بوده یا نه دستگیر کردن یا نه
هی فرت فرت اسپم میدید!
راستی مگه خبر هک و اینا تو انجمن ممنوع نبود؟

Rezash
June 17th, 2010, 17:41
بالاخره نفهمیدیم هک راست بوده یا نه دستگیر کردن یا نه
هی فرت فرت اسپم میدید!
راستی مگه خبر هک و اینا تو انجمن ممنوع نبود؟
هك كه شده بودن...
بحث رو گرفتنشونه!
چه فرقي مي كنه!كي به قوانين اهميت ميده!همه فقط بقيه رو مقصر مي دونن !

mohsen1
June 17th, 2010, 19:28
حال جواب دادن نیست! محمد برو اسمبلی رو بخون تابستون فکر نکنم ارائه بشه:d

Amir.Mansoury
June 17th, 2010, 19:33
به عنوان یک کارشناس در این زمینه:d
یک هکر واقعی هیچ ردپایی از خودش به جا نمیزاره.
یک هکر کار کشته با تکنیک ظرف عسل آشناست و خودش را لو نمیدهد.
و ....

در نتیجه:

یا هکر هاش هکر نبودند که من شک دارم،یا اینکه خالی بندی سیستم اطلاع رسانی است که من مطمئنم.

الان دیگه هر بچه دبستانی دیگه تکنیک های Change & Hidden IP را میدونه.

پروژه های اینجوری اگر با هزینه باشه،از طریق *** و Remote به یک سرور ویندوزی در خارج از کشور متصل میشوند و از اون به عنوان دسکتاپ پروژه استفاده میشه. همه که مثله آشیانه نیستن داداش.

sharax
June 17th, 2010, 19:39
درسته ولی من خودم خیلی از هکر هارو که اسمشون رو نمی تونم بگم و خیلی کار کشته هستند رو از طریق ip ردشونو زدم بدون هیچ سختی
چرا چون رد گذاشتن
هکر هایی که سرور میزنند ردشونو پاک نمیکنند
90% هکر های ایرانی لات هستند:دی :))