PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سفارش ساخت یک نرم افزار

reza_
July 14th, 2014, 11:35
سلام خدمت اساتید برنامه نویسی
یه برنامه دارم که به صورت رایگان از یک سایت دانلود کردم ٍ کار این برنامه اینه که فایلی رو که توسط برنامه دیگه ای تولید شده رو اجرا می کنه ( به صورت صوتی ) مشکل اینجاست که برنامه اول که اون فایل مورد نظر رو ایجاد میکنه در دسترس هیچکس نیست حتی برای فروش هم نیست ؟ حالا می خواستم بدونم کسی هست که بتونه برنامه اول رو برای من تولید کنه واقعاٌ نیاز مبرم بهش دارم . اگه هست لطفاٌ سوالاتتونو که برای تولید این برنامه نیاز دارین بپرسین تا جواب بدم تا گه بشه این برنامه ساخته بشه

hamid53214
July 14th, 2014, 16:26
اول اینکه فرمت عکس ورودی چیه
دوم اینکه فایل های صوتی کد های عددی باید ضبط بشه و توی فایل های مجزا قرار بگیره
سوم اینکه عکس خونده میشه و قایلهای صوتی رو اجرا میکنه

reza_
July 14th, 2014, 16:53
اول اینکه فرمت عکس مهم نیست مثلا bmp یا jpg فقط ایندکس شده و تعداد رنگش کاهش پیدا کرده
دوم اینکه فایلهای صوتی ضبط شده دارم که به صورت mp3 هست وشماره میگه مثلا یک یا صدو .. یا گره یا رج و ...
سوم هم اینکه نرم افزاری که فایلهای صوتی رو می خونه وجود داره آدرس دانلودشم توی خصوصی براتون میفرستم فقط نرم افزاری که عکس ایندکس شده رو به فایلی تبدیل کنه که توسط اون نرم افزار خونده بشه موجود نیست

hamid53214
July 14th, 2014, 16:56
نرم افزار و فایل نمونه ساخته شده رو بفرستید تا بررسی بشه

reza_
July 14th, 2014, 22:04
توی خصوصی فرستادم

- - - Updated - - -

کسی نیست سفارش مارو بگیره ؟