PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : با 20 میلیون چکار میشه کرد ( هاستینگ )

itm7.com
July 14th, 2014, 03:19
با 20 میلیون چکار میشه کرد ( هاستینگ ) ؟

Javan Host
July 14th, 2014, 03:21
یک شرکت راه اندازی کنید
با کمی پشتوانه ی بیشتر

یاشار زوم
July 14th, 2014, 03:21
پراید میشه خرید...

meysam021
July 14th, 2014, 03:41
پراید میشه خرید...

راس میگه مصرفشم کمه یه 1 ماه دیگه میتونی 22 بفروشی چون گرون تر میشه نرخ سوخت.
معامله کنی بهتره تا هاستینگ بزنی به دردسراش نمی ارزه

98M!zban
July 14th, 2014, 03:46

پیشنهاد می کنم سرمایه گذاری در اینترنت رو فراموش کنید

ServerDL.com
July 14th, 2014, 03:49
سرمایه گذاری در اینترنت فقط پول نیست !
اعتبار هست !
من کسایی می شناسم که در ابتدا ورود به این عرصه سرور اختصاصی رو از بنده بصورت قسطی می خریدند ولی خوب به لطف خدا الان می بینم که خیلی پیشرفت کردند بیش از اون چیزی که من و شما فکر کنیم .
شما ابتدا باید بازار رو بشناسید و بهتون مشتریان اعتبار ببخشند الباقی مهم نیست !

aligoli
July 14th, 2014, 04:15

اگر اعتبار دارید.
اگر به سیاست و مدیریت و استراتژیک کسب و کار آگاهی دارید.
اگر نبض بازارها را می شناسید و آینده نگر هستید.
اگر ...

پیشنهاد می نمایم :

2 سرور اختصاصی برند hp با رم 64 و هر سرور 32 آی.پی تهیه فرمایید.
از هر سرور می توانید ماهانه 1 میلیون و 400 هزار تومان سود آوری نمایید. که 100 هزار تومان برای اجاره کلوکشن، 300 هزار تومان هزینه یک ماه شما.
در مجموع ماهانه 2 میلیون و 800 هزار تومان درآمد خواهید داشت که با کسر هزینه های احتمالی 2 میلیون تومان سود خالص خواهید داشت.

این درآمد فقط در مرحله ای اجرا خواهد شد که شما مشتری و اعتبار داشته باشید. :53:

asrhosting
July 14th, 2014, 04:22
به نظرم پولتو ن رو حیف و میل نکنید .
ولی اگرم خواستین بریزین تو کار هاستینگ پیشنهاد می کنم دو تا سرور قوی بخرین بزارین دیتاسنتر های ایرانی روش وی پی اس بدین .
اگر کمی برنامه ریزی داشته باشین هر ماه حداقل 5 تومن کاسبین .

meysam021
July 14th, 2014, 04:23
اگر اعتبار دارید.
اگر ...

پیشنهاد می نمایم :

2 سرور اختصاصی برند hp با رم 64 و هر سرور 32 آی.پی تهیه فرمایید.
از هر سرور می توانید ماهانه 1 میلیون و 400 هزار تومان سود آوری نمایید. که 100 هزار تومان برای اجاره کلوکشن، 300 هزار تومان هزینه یک ماه شما.
در مجموع ماهانه 2 میلیون و 800 هزار تومان درآمد خواهید داشت که با کسر هزینه های احتمالی 2 میلیون تومان سود خالص خواهید داشت.

این درآمد فقط در مرحله ای اجرا خواهد شد که شما مشتری و اعتبار داشته باشید. :53:

عزیز شما که ماشاا... دستت خیلی وقته تقریبا تو کار چرا این حرفو میزنه بنظر در حال حاضر وقتی مشتری میاد میگه سرور رم 1 میخوام یکی میاد که تازه سرور خرید هنوز دخلو خرجش یکی نیست میگه 8 تومن ، که 8 تومن بزور پول ای پی هست بازار هاستینگای واقعی و اصلی که کارشون واقعا خوبه و مورد اعتماد هستند رو خراب میکنه میتونند به این راحتی همچین سودی داشته باشند؟؟

abbas141
July 14th, 2014, 04:56
اگر اطلاعات کامل در زمینه هاستینگ ندارید پیشنهاد میکند تازمانی که اطلاعات کاملی در این زمینه کسب نکردید وارد این عرصه نشید
-
اگر هم که دارید پیشنهاد میکنم به صورت یک باره کل هزینه اتون رو صرف راه اندازی هاستینگ و... نکنید

aligoli
July 14th, 2014, 05:18
عزیز شما که ماشاا... دستت خیلی وقته تقریبا تو کار چرا این حرفو میزنه بنظر در حال حاضر وقتی مشتری میاد میگه سرور رم 1 میخوام یکی میاد که تازه سرور خرید هنوز دخلو خرجش یکی نیست میگه 8 تومن ، که 8 تومن بزور پول ای پی هست بازار هاستینگای واقعی و اصلی که کارشون واقعا خوبه و مورد اعتماد هستند رو خراب میکنه میتونند به این راحتی همچین سودی داشته باشند؟؟

گمان می نمایم شما متن درج شده توسط بنده را دقیق مطالعه نکردید.
بنده صحبتی از مبلغ یا پلن قابل فروش نزدم، این در متن به وضوح قابل مشاهده است.

البته بنده درک می کنم قصد شما فقط پرسش در این رابطه است که در این رابطه به شما توضیح مختصری تحت یک قانون ارایه می نمایم.

قانون : شما مجبور نیستید سرور مجازی به شخصی که با قیمت واقعی سرویس را پرداخت نمی کند، ارایه دهید.

حداقل قیمت پلن سرور مجازی ایران با منابع اختصاصی ماهانه 30 هزار تومان در نظر میگیریم.
اگر هر مشتری رم یک خریداری نماید 30*32 = 960 هزار تومان.
بر فرض یک مشتری رم 4 تهیه کند، طبیعی است که مبلغ بالاتر می رود (در نتیجه مبلغ نهایی از سرور ممکن است بالای 1 میلیون هم برسد، مخصوصا اگر رم سرور اختصاصی بالا باشد) و از آن طرف می توانیم به جای ارایه رم یک، بر فرض 5 سرور با رم 256 ارایه دهید که این سرویس مخصوص افرادی است که میکروتیک خریداری می کنند. ( همیشه و همه جا کیفیت را اولویت قرار دهید )

تمامی موارد با بنده نمی توانم توضیح دهم، همانطور که در پست بالا درج شد :

اگر اعتبار دارید.
اگر ...

باید به دنبال اگر های دیگر باشید تا بتوانید با حسابی دقیق و مدیریت صحیح بر بازاریابی تجارت الکترونیک موفقی داشته باشید.
و همانطور که شما عنوان نمودید : " عزیز شما که ماشاا... دستت خیلی وقته تقریبا تو کار "
قطعا بدانید شخصی که به صورت مدام در حال فعالیت است و از جبهه های گوناگون و خردسال مورد تهاجم " دروغ " است اما همچنان پایدار است سیاست و پلن اقتصادی دقیقی از آینده برای خود ترسیم نموده است.

فکر نمیکنم دیگر نیازی به ادامه این مبحث از جانب بنده باشد، اگر پیشنهادی در ذهن داشتید لطفا به صورت خصوصی با بنده مکاتبه فرمایید. :53:

behnam1366
July 14th, 2014, 05:23
بنظر من اگه اطلاعت کافی در این رابطه دارین بیان تو این کار اگه ندارین اصلا توصیه نمیشه چون همین پولم از دست میدین . ببین به چه کاری علاقه داری و فکر میکنی که دانش اون کا رو داری برو همون رو انجام بده . خیلی کار ها هست تو نت که هنوز هیچ کسی دنبالشون نرفته و اگه بکم بهش فکر کنی ایده های خیلی خوبی به ذهنت میاد و مطمئنم موفقیت بهتری نصیبت میشه تاره نیاز به 20 میلیونم نداره با 1 میلیون تومان کارت راه میوفته .

hamedwolf
July 14th, 2014, 05:49
سرمایه گذاری در اینترنت رو فراموش کنید

RoobinaServer
July 14th, 2014, 07:57
در حال حاضر وقتی مشتری میاد میگه سرور رم 1 میخوام یکی میاد که تازه سرور خرید هنوز دخلو خرجش یکی نیست میگه 8 تومن ، که 8 تومن بزور پول ای پی هست بازار هاستینگای واقعی و اصلی که کارشون واقعا خوبه و مورد اعتماد هستند رو خراب میکنه میتونند به این راحتی همچین سودی داشته باشند؟؟

کلا این افراد که دنبال چنین قیمت هایی هستند کلا مشتری نیستند ما به این مشتری ها میگیم مشتری کاذب.

مشتری داریم اومده میگه من هرچی بخواهید هزینه معقول میدم ولی پشتیبانی فلان و فلان میخوام و قراداد و ... (مشخصه قبلا از همین سرویس های ارزان داشته و دیده چی خریده).

پشتیبانی نمیاد سر 5 تومان سود کلی کار بکنه که ولی وقتی میبینه سود خوبی داره میکنه با دل و جون وقت میگذاره. : )

من نمیدونم چرا تا هرکی میگه اینقدر پول دارم همه پیشنهادشون توی نت اینه ، میگن برو هاستینگ بزن ، اینقدر تجربه دیگران را تجربه نکنید.(یکی از دلایلی که تو همه چی کند پیشرفت میکنیم)

به نظر من تکروی نکنید. برید در یکی از همین شرکت های موفق هرچند سرمایتون در مقابل اونها شاید کم باشه یا شاید هم زیاد باشه (شرکت موفق با بودجه ضعیف هم داریم) ولی اونجا سرمایه گذاری کنید و بشید مثلا یکی از شرکای درصدیشون.

هاستینگ های تکرو زیاد هستند بهتره به گروه ها ملحق بشید.

یا حق

almanwebhost
July 14th, 2014, 08:53
والا منم میگم کولو کنید تا ابد داشته باشید و فقط هر ماه پول اندکی بدید
اینطوری خیلی بهتر هست
و اگه مشتری هم نداشته باشی میتونی سرور هاتو اجاره بدی

itm7.com
July 14th, 2014, 20:03
بهتره به گروه ها ملحق بشید.

یا حق

تو پیام خصوصی در موردش توضیح بدین . لطفاً

یا علی

- - - Updated - - -

والا منم میگم کولو کنید تا ابد داشته باشید و فقط هر ماه پول اندکی بدید
اینطوری خیلی بهتر هست
و اگه مشتری هم نداشته باشی میتونی سرور هاتو اجاره بدی

داخل یا خارج ؟ و اگر خارج ، کدامین دیتاسنتر ؟ و اگر داخل ، کدامین DC ؟ و چرا فلان DC ؟ . با تشکر

- - - Updated - - -

لطفاً چند تا کتاب . با تشکر و خدا یارتان باد

apadanaserver
July 14th, 2014, 20:32
در کار هاستینگ میتونید از چند کشور سرور کلوکیشن کنید برای 1 سال و بعد بفروشید
البته اعتبار میخواد و مدیریت و فکر بازاریابی

iran-developers
July 14th, 2014, 20:38
درود کاملا درست است
کار هاستینگ که هر کاری نیست عزیزان من
هاستینگ نیاز به تخصص داره این سرمایه رو هم برید بزارید توی بانک ماهی 250 تومان فکر کنم بدن با خیال آسوده

CityKala.net
July 14th, 2014, 20:38
طلا بخر، ارث بذار براي بچه‌هات يا اصلاً بعداً بفروش ضرر نمي كني :دي

ولي هاستينگ و كلاً حوزه وب رو ول كن، مگر دستت به جاي دولتي‌ها بند باشه؛ وگرنه از فروش عادّي سودي نمي‌توانيد ببريد چون دست بالاي دست روي دستِ زياد زده :))

mhiizadi
July 14th, 2014, 20:41
هر جایی به غیر از هاستینگ!

delta
July 14th, 2014, 21:37
الان من نظر میدم دوباره میریزن سرم :d .... بیشتر از 10 ساله تو کار نتم این اوضامونه...بعد پسر همسایه پارسال فلافلی زد الان کوپه سواره!!! نمیدونم والا اشتباه ما جا بود...از یکی پرسیدم گفت خیارشورش باحاله :d تو کار خیارشور زده بودیم الان اوضاع مایه داری بود...

_hemmati_
July 14th, 2014, 22:06
الان من نظر میدم دوباره میریزن سرم :d .... بیشتر از 10 ساله تو کار نتم این اوضامونه...بعد پسر همسایه پارسال فلافلی زد الان کوپه سواره!!! نمیدونم والا اشتباه ما جا بود...از یکی پرسیدم گفت خیارشورش باحاله :d تو کار خیارشور زده بودیم الان اوضاع مایه داری بود...

درود اشتباه نکنید مغازه داری هم استرس و مشکلات خودش داره
مخصوصا تغذیه
به خاطر بازرس و کارت بهداشت و هزار چیز دیگه

در کل انسان وارد هر کاری میشه باید بهش علاقه داشته باشه
باید چند ماهی خاک اون کار خورده باشه نباید انتظار سوددهی آنی را داشت

CityKala.net
July 14th, 2014, 22:07
درود اشتباه نکنید مغازه داری هم استرس و مشکلات خودش داره
مخصوصا تغذیه
به خاطر بازرس و کارت بهداشت و هزار چیز دیگه

در کل انسان وارد هر کاری میشه باید بهش علاقه داشته باشه
باید چند ماهی خاک اون کار خورده باشه نباید انتظار سوددهی آنی را داشت
يك مقداري شيتيل بازرس رو رام ميكنه، حكايت رستورانيه كه گوشت خر ميده :))
خب بازرس اين همه رفت نفهميد؟ يك چيزي گذاشتن ته جيبش كه شد اين :دي

Mihan-VPS
July 14th, 2014, 22:32
اگر به مسائل هاستینگ آشنایی کامل دارید
و توانایی فروش بالایی هم دارید
بهترین کار میتونه خرید 2 سرور قوی باشه و بردن این دو سرور در دیتاسنترهایی ایرانی که مطمئن تر هم هستند از نطر عدم تحریم و این قبیل مسائل
با اینکار شما دیگه هزینه اجاره سرور را پرداخت نمی کنید و بعد مدتی میتونه سود نزدیک به 100 درصدی داشته باشه!

iran-developers
July 14th, 2014, 22:47
انصافا همه ی کار ها به کنار ولی فللافل یه چیزه دیگست
برید تو کارش سااله دیگه سانتافه دارید

_hemmati_
July 14th, 2014, 22:56
يك مقداري شيتيل بازرس رو رام ميكنه، حكايت رستورانيه كه گوشت خر ميده :))
خب بازرس اين همه رفت نفهميد؟ يك چيزي گذاشتن ته جيبش كه شد اين :دي

همیشه شیتیل به داد شما نمیرسه نمومش مثالی که خودتون زدین
اگه دوست دارید کسب و کارتان پایدار باشد اگه آینده نگر هستید پس مشتری مدار باشید

ParsWebIT
July 15th, 2014, 01:12
توصیه برادرانه میکنم
پول رو آتیش بزنید وسط کوچه بهتر از بازار فعلی هاستینگ هست
اگر قراره رسمی کار کنید هزینه شرکت، منشی، کارمند متخصص فروش و منیجر سرور ها
مالیات، دردسرهای رسمی که زمانی مشتری میاد سایت کارت شارژش هک میشه روی هاست شما و شکایت میکنه از خود شما و قاضی هم رای رو به اون میده!
اگر در شهر بزرگی هستید و مشتری سراغ دارید بله
اگر به عنوان مثال یک cms طراحی کردین و اول کار مشتری اداری و شرکتی میزبانی میکنید بله این طوری مشکلی نیست
اگر با ادارات آشنایی دارید و اگر مسائلی مانند دیر و زود شدن پولتون مهم نیست شروع کنید

اما اگر بی تجربه و خصوصا تخصص کافی برای منیج سرورها رو ندارید پول رو وسط کوچه آتیش بزنید خلاص

تجربه 7 سال من هست با کل پستی بلندی این کار

omid3963
July 15th, 2014, 01:34
بزار تو بانک ماهی ۲۰۰ تومن سود میکنی.
بدون هیچ دردسر...

ULTRAWEB
July 15th, 2014, 02:04

شما که سایتتتون رو میلیونی واگذار می کردین! پس میتونین یک کوپه بخرین!;;)شوخی نکن از شما کی قدیمی تر آخه:58:و مهمتر ازاون پول دارتر.

هاستینگ رو بیخیال شین توی هاستینگ سابقه مهمه که اگرم شروع کنی تا سابقت بیاد سابقه بشه حوصلت سررفته تعطیل کردی رفتی بیست میلیونم دود شده رفته هوا

reza115
July 15th, 2014, 05:11
یه مغازه اجاره و شروع به کسب و کار کنید

بهترین کار همینه

در کنارش هم کارهای اینترنتی انجام بدین

hell.machine
July 15th, 2014, 05:40
سه راه داری
یا پراید بخری 2 ماه دیگه بفروشی
یا بزرای بانک سودشو بگیری
یا یه شرکت کوچیک بزنی
دوستان اگه راه دیگخ به ذهنتون میرسه معرفی کنید به دوستمون
موفق باشید

CityKala.net
July 15th, 2014, 06:55
سه راه داری
یا پراید بخری 2 ماه دیگه بفروشی
یا بزرای بانک سودشو بگیری
یا یه شرکت کوچیک بزنی
دوستان اگه راه دیگخ به ذهنتون میرسه معرفی کنید به دوستمون
موفق باشید
توي عرصه مواد چغندر هم سرمايه گذاري كنن ميلياردر ميشن :))‌

بانك هم حساب كردم حدود 300 هزار تومان سود دريافت مي‌كنيد حالا هاستينگ بايد بري سر كوچه.. :دي