PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پیشنهاد ویژخ برای php کاران!

MhR7
July 14th, 2014, 01:06
همینطور که شاید تو این تاپیکم (http://www.webhostingtalk.ir/f42/118703/) خونده باشید ، دارم روی یک اسکریپت کار میکنم ، که گرافیکش با منه و کدنویسیش با یکی دیگه!
یک پیشنهاد ویژه دارم که اگـ لازم بشه تعهد نامه هم مینویسم!
__________________________________________________ _______
میخوام ، این اسکریپت نسخه ی رایگانش ، به صورت اپن سورس باشه و فقط امکان فروش هاست و دومین و تیکتینگ داشته باشه ، نسخه ی طلاییش ی امکاناتی در حد WHMCS داشته باشه و امکان درون ریزی آموزش ها از WHMCS و درون ریزی پنل ها! میخوام کدنویس هیچ پولی از من نگیرد ، اما به جایش تا 1.5 سال هر لایسنسی که بفروشیم ، 50% - 50% ، تعهد من این است که اگر به مقدار لازم لایسنس فروش نرفت ، حداقل پول لایسنس های فروش نرفته رو شخصا بدم ،
خواهش می کنم و لطفا اسپم ندید که نه و این چه وضع کاره ـو...اگـ فقط حاضرید جواب بدید!

besthosti.com
July 14th, 2014, 01:14
سلام
پیشنهاد ویژه شما چی هست میتوانید به من پیشنهاد خود کنید؟

MhR7
July 14th, 2014, 01:33
سلام
پیشنهاد ویژه شما چی هست میتوانید به من پیشنهاد خود کنید؟

تو متن بالا نوشته دیگه:

اما به جایش تا 1.5 سال هر لایسنسی که بفروشیم ، 50% - 50% ، تعهد من این است که اگر به مقدار لازم لایسنس فروش نرفت ، حداقل پول لایسنس های فروش نرفته رو شخصا بدم ،
یعنی نمیام یهو به شما ی پولی بدم ، شما فرض کنید هر ماه 10 تا لایسنس بفروشیم ، قیمت لایسنس 50 تومن باشه میشه 500.000 ، 500 هم تقسیم بر 2 کنید ، میشه 250 ، ماهی 250 تا تا 1 سال و نیم b-)

- - - Updated - - -

حالا اگـ الان میگفتم هاست یا سرور میخوام 3 صفحه آفر داشتم!

usahost2
July 14th, 2014, 01:37
شما هیچی ننوشتید که :-ی
فقط نوشتید هزینه ها رو باز کردید ولی باید کامل شرح بدهید
پیشنهاد ویژخ برای php کاران! این که نشد توضیح :-ی

MhR7
July 14th, 2014, 01:40
شما هیچی ننوشتید که :-ی
فقط نوشتید هزینه ها رو باز کردید ولی باید کامل شرح بدهید
پیشنهاد ویژخ برای php کاران! این که نشد توضیح :-ی

شما کاری به غیر از گیر دادن به من ندارید؟
اگـ بخوام توضیح بدم که 3 صفحه بنویسم هر کی توضیح بیشتر میخواد ، پ.خ

usahost2
July 14th, 2014, 01:48
یا همین جا اعلام کنین یا به دلیل عدم شفاف سازی گزارش میشوید

- - - Updated - - -

37-2: تمامی سوالات و درخواست های راهنمایی کاربران در تمام بخش های انجمن باید در تاپیک ایجاد شده پاسخ داده شود. در هر گونه ارجاع کاربر به پیغام خصوصی ، مسنجرها ، ارتباط از طریق ایمیل و موارد مشابه اکیدا ممنوع می باشد.

MhR7
July 14th, 2014, 02:30
ای بابا ، شما بگین دقیقا کجا رو میخواین
تا شفاف سازی کنم!

iran-developers
July 14th, 2014, 02:32
درود و با احترام با این طرز صحبت کردنتون انگار از یه بچه ی 10 ساله هم کوچیک ترید

usahost2
July 14th, 2014, 02:45
از کی تا حالا ارجاع به پیام خصوصی یعنی شفاف سازی ؟

MhR7
July 14th, 2014, 02:59
من غلط کردم ، یکی نیست این تاپیکو بببنده؟

ms313
July 14th, 2014, 12:01
به یکی از مدیران بگید تایپیک رو ببند.
بعد می فهمین دلیل گیر دادن به پیشنهاد ویژه چی بوده .

armin.m
July 14th, 2014, 18:31
میخوام کدنویس هیچ پولی از من نگیرد ، اما به جایش تا 1.5 سال هر لایسنسی که بفروشیم ، 50% - 50%

جسارتا یکم زیادی خود خواهی نیست؟! فکر می کنم کار برنامه نویس خیلی بیشتر از کار گرافیست باشه...