PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نصب plesk روی VPS ویندوز با مجازی ساز XEN

imanegr
June 16th, 2010, 13:59
سلام بچه ها
من یک vps ویندوز گرفتم که با xen مجازی سازی شده و در ابتدا می خواستم روش پلسک نصب کنم ولی پشتیبان سرور به من گفت که بهتره دات نت پنل نصب کنم و اگه بخوام از پلسک استفاده کنم فقط برای یک دامین امکانش هست و حتی اگه لایسنس بگیرم ، لایسنس پلسک با xen مشکل داره و ...
خواستم ببینم کسی تا حالا این مشکل رو داشته و یا این که کسی راه حلی برای این مشکل نمیدونه؟
مرسی

J4vad
June 16th, 2010, 14:21
با سلام ،

خیر Xen هیچ مشکلی با Plesk ندارد .

موفق باشید .

imanegr
June 16th, 2010, 14:30
مرسی
شما مطمئن هستید که در xen مشکلی با لایسنس پلسک پیش نمیاد؟آخه پشتیبان سرور به من گفت که پلسک درست نصب میشه و لایسنس هم ثبت میشه ولی نمایش داده نمیشه و بیشتر از یک دامین نمیشه ثبت کرد و ...
آیا شما قبلا تجربه نصب لایسنس پلسک روی xen ( و عملکرد درست پلسک برای چند دامنه ) را داشته اید؟

mohsen1
June 16th, 2010, 14:49
اگه واقعا همچین مشکلی باشه باید تو فروم پلسک مطرح کنید و جواب بگیرید نه اینجا!
البته دات نت پنل رایگان هست و قطعا می تونه جایگزین خوبی باشه واسه پلسک

J4vad
June 16th, 2010, 15:08
آیا شما قبلا تجربه نصب لایسنس پلسک روی xen ( و عملکرد درست پلسک برای چند دامنه ) را داشته اید؟

بله دوست عزیز من در سرور آلمان SolusVM با موتور Xen داریم و به خوبی Plesk با Unlimited Domain نصب شده و کار می کند .

جالب اینجاست دلایلی که می گید اصلا ربطی به نصب Plesk ندارد ... ! مجازی ساز از نظر من 1% هم ربط به نصب Plesk ندارد که این چنین دلیلی را برای شما آورده اند .

موفق باشید .