PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : عدم نمایش فیلد قیمت

atryad
July 13th, 2014, 22:55
با سلام خدمت دوستان
من whmcs رو به نسخه 5.3.7 آپدیت کردم اما هنگام اضافه کردن محصول در قسمت قیمت ها فیلدی فعال نیست تصویر ضمیمه رو نگاه کنین
مجبور میشم برای اضافه کردن محصول یه محصول رو کپی کنم تا فیلد قیمت فعال باشه
تنها فیلد هایی که در محصول قبلی قیمت دارند فعال می باشند

flexhost.ir
July 14th, 2014, 00:35
با سلام خدمت دوستان
من whmcs رو به نسخه 5.3.7 آپدیت کردم اما هنگام اضافه کردن محصول در قسمت قیمت ها فیلدی فعال نیست تصویر ضمیمه رو نگاه کنین
مجبور میشم برای اضافه کردن محصول یه محصول رو کپی کنم تا فیلد قیمت فعال باشه
تنها فیلد هایی که در محصول قبلی قیمت دارند فعال می باشند

درود

ابتدا یک واحد پول تعیین کنید

تنظیمات > پرداخت ها >واحدهای پول

Javan Host
July 14th, 2014, 00:40
کار گفته شده توسط همکار گرامی را انجام دهید
فقط یک نکته آخرین نسخه 5.3.8 آپگرید کنید

atryad
July 14th, 2014, 03:14
دوستان من قبلا اینا رو تنظیم کردم و خیلی وقته دارم از این سیستم استفاده میکنم و واحد پول هم قبلا تعریف شده بعد از آپدیت این اتفاق افتاد و اگه من بخوام محصول جدید اضافه کنم به هیچ عنوان قیمتی نمیتونم براش تعریف کنم

flexhost.ir
July 14th, 2014, 04:51
دوستان من قبلا اینا رو تنظیم کردم و خیلی وقته دارم از این سیستم استفاده میکنم و واحد پول هم قبلا تعریف شده بعد از آپدیت این اتفاق افتاد و اگه من بخوام محصول جدید اضافه کنم به هیچ عنوان قیمتی نمیتونم براش تعریف کنم

یکبار حذف کنید و مجدد تعریف کنید

یا ویرایش کنید و کلمه تومان رو مجدد تایپ کنید

atryad
July 14th, 2014, 14:03
یکبار حذف کنید و مجدد تعریف کنید

یا ویرایش کنید و کلمه تومان رو مجدد تایپ کنید

دوستان فرقی نکرد من حتی یک واحد پول جدید اضافه کردم بازم حل نشد
من مجبور شدم برای اینکه بتونم فیلدی رو فعال کنم توی دیتا بیس مقدار فیلد رو از -1 به یک مقدار مثبت تغییر بدم تا بشه توی مدیریت فعال بشه
21446

iran-developers
July 14th, 2014, 14:43
دوست عزیز فکر کنم مشکلتون غیر منطقی یا از سر اینکه تاحالا تجربه ی این کار رو نداشتید باشه

jaygah.ir
July 14th, 2014, 19:19
سلام

دوست عزیز در نسخه جدید به جای وارد کردن عدد -1 از یک تیک استفاده می شود شما باید در دوره پرداختی که می خواین قیمت تعیین کنید اول تیک زیر همون ستون (مثلا فصلی) بزنید و بعد کادرهای وارد کردن قیمت و... نمایش داده می شود.

به همین دلیل وقتی -1 از دیتابیس حذف کردید فیلدها نمایش داده شده.

atryad
July 14th, 2014, 19:24
من بیش از یه ساله که با این سیستم کار میکنم همانطور که توی عکس مشاهده میکنید مشکلی است که وجود داره و باید جل بشه .
من فایل configproducts.php موجود در مدیریت سیستم را هم با نسخه های قبلی جایگزین کردم نشد
با مرورگر و سیستم دیگری هم تست کردم نشد
پوسته مدیریت را هم به حالت پبشفرض عوض کردم باز هم نشد
لطفا راهنمایی بفرمایید

- - - Updated - - -

سلام

دوست عزیز در نسخه جدید به جای وارد کردن عدد -1 از یک تیک استفاده می شود شما باید در دوره پرداختی که می خواین قیمت تعیین کنید اول تیک زیر همون ستون (مثلا فصلی) بزنید و بعد کادرهای وارد کردن قیمت و... نمایش داده می شود.

به همین دلیل وقتی -1 از دیتابیس حذف کردید فیلدها نمایش داده شده.

وقتی تیک رو هم میزنم فیلد فعال نمیشه

http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f177/21448-%D8%B9%D8%AF%D9%85-%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%D8%B4-%D9%81%DB%8C%D9%84%D8%AF-%D9%82%DB%8C%D9%85%D8%AA-screenshot-2014-07-14-19-22-01-png

flexhost.ir
July 14th, 2014, 20:49
دوستان فرقی نکرد من حتی یک واحد پول جدید اضافه کردم بازم حل نشد
من مجبور شدم برای اینکه بتونم فیلدی رو فعال کنم توی دیتا بیس مقدار فیلد رو از -1 به یک مقدار مثبت تغییر بدم تا بشه توی مدیریت فعال بشه
http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f177/21446-%D8%B9%D8%AF%D9%85-%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%D8%B4-%D9%81%DB%8C%D9%84%D8%AF-%D9%82%DB%8C%D9%85%D8%AA-screenshot-2014-07-14-13-58-48-png

در صورت امکان دسترسی دهید تا بررسی کنم

موفق باشید

Mihan-VPS
July 14th, 2014, 23:11
با سلام
نیاز به بررسی دارد
در صورت تمایل دسترسی دهید بررسی کنم

موفق باشید

atryad
July 15th, 2014, 00:53
با تشکر از همه دوستان که وقتتون رو برای پاسخگویی گذاشتین .متاسفانه امکان دادن دسترسی وجود ندارد
مشکل من هم هنوز پا بر جا است
و تنها یا با کپی محصول قبلی که فیلد قیمت آن دارای مقدار باشد میتونم محصول اضافه کنم و یا باید دیتابیس رو ویرایش کنم

Javan Host
July 15th, 2014, 00:56
دوست عزیز یکبار از اول اقدام به نصب کنید

atryad
July 15th, 2014, 01:35
دوست عزیز یکبار از اول اقدام به نصب کنید
متاسفانه چون کانفیگها و اطلاعات بسیار زیادی وجود دارد فعلا این مورد امکان پذیر نیست

flexhost.ir
July 15th, 2014, 02:28
با تشکر از همه دوستان که وقتتون رو برای پاسخگویی گذاشتین .متاسفانه امکان دادن دسترسی وجود ندارد
مشکل من هم هنوز پا بر جا است
و تنها یا با کپی محصول قبلی که فیلد قیمت آن دارای مقدار باشد میتونم محصول اضافه کنم و یا باید دیتابیس رو ویرایش کنم

اگر از نسخه لایسنس دار استفاده میکنید بهترین راه اینه که به خوده whmcs تیکت بزنید

omidppm
July 15th, 2014, 04:31
دوباره و با دقت به نسخه 5.3.8 اپدیت کنید احتمال زیاد مشکلتون حل میشه

hell.machine
July 15th, 2014, 05:02
با سلام
بستگی داره شما از چه نسخه ای استفاده میکنید
اگر نال شده هست احتمالا مشکل داره فایل هاش
اگر هم دارای لایسنس هست یا دسترسی بدید همکاران بررسی کنند
یا اینکه اگه به صورت مستقیم از whmcs.com خریداری کردید
درخواست بدید مشکلتون رو بررسی کنن
موفق باشید

atryad
July 15th, 2014, 21:02
دوسنان از نسخه 5.3.7 استفاده می کتم نال شد هم هست

a.e
July 15th, 2014, 21:47
پیشنهاداتی براساس تجریه:

1- دیتابیس مربوطه را repair کنید

2- whmcs را پاک کنید سپس مجدداً نصب کنید و به دیتابیس whmcs قبلی وصل کنید تا اطلاعات مشتریان شما نیز پاک نشود.

با دو روش بالا تست نمایید و نتیجه را اعلام کنید.

atryad
July 18th, 2014, 00:59
با سلام خدمت دوستان عزیز
من whmcs 5.3.8 v رو دوباره نصب کردم فیلد قیمت ها رو میشه با تیک کنارش فعال و یا غیر فعال کرد اما وقتی که اطلاعات دیتابیس قبل رو ایمپورت میکنم دیگه این حالت کار نمیکنه(یعنی فیلد قیمت با تیک کنارش فعال یا غیر فعال نمیشه) من بالاخره هر طوری که هست با دستکاری دیتابیس و یا کپی محصولات کارمو را میندازم اما موندم چطور باید درستش کردن لطفا بررسی بفرمایید

- - - Updated - - -

با سلام
دوستان با تعریف و حذف چند بار واحد پرداخت جدید بالاخره درست شد اما واحد پرداخت اصلی هنوز هم مشکل داره ؟
آیا دوستان راه حلی میشه براش پیدا کرد

a67
September 3rd, 2014, 19:35
با سلام خدمت دوستان عزیز
من whmcs 5.3.8 v رو دوباره نصب کردم فیلد قیمت ها رو میشه با تیک کنارش فعال و یا غیر فعال کرد اما وقتی که اطلاعات دیتابیس قبل رو ایمپورت میکنم دیگه این حالت کار نمیکنه(یعنی فیلد قیمت با تیک کنارش فعال یا غیر فعال نمیشه) من بالاخره هر طوری که هست با دستکاری دیتابیس و یا کپی محصولات کارمو را میندازم اما موندم چطور باید درستش کردن لطفا بررسی بفرمایید

- - - Updated - - -

با سلام
دوستان با تعریف و حذف چند بار واحد پرداخت جدید بالاخره درست شد اما واحد پرداخت اصلی هنوز هم مشکل داره ؟
آیا دوستان راه حلی میشه براش پیدا کرد

با سلام
دوستان منم تازه whmcs 5.3.8 نال شده توسط yasiit.ir را گرفتم همین مشکل رو دارم لطفا کمک کنید.
ممنون

HiradHost
September 3rd, 2014, 20:16
با سلام

عزیزانی که این مشکل را دارند در قسمت واحد پول Currency Code: IRT به همین شکل بذارن
کسانی هم که به ریال میخوان بذارن IRR بذارن بدون فاصله و هیچ خط دیگری و با حروف بزرگ اگر هم باز هم جواب نداد USD بذارید دیگه حتما جواب خواهید گرفت

موفق و پیروز باشید/

vahidalvandi
September 14th, 2014, 19:11
باید در قسمت واحد پولی مشکل را حل کنید این مشکل به نسخه ربطی نداره و فقط باید واحد پول را اصلاح کنید یکی از مشکلات اساسی وجود فاصله در عبارت مثلا Ria است

شرکت گروه مهندسین وبینه - طراحی سایت،SEO،هاستینگ،گرافیک،شب هشرکت گروه مهندسین وبینه | طراحی سایت،SEO،هاستینگ،گرافیک،شب ه (http://www.webineh.net)

- - - Updated - - -

باید در قسمت واحد پولی مشکل را حل کنید این مشکل به نسخه ربطی نداره و فقط باید واحد پول را اصلاح کنید یکی از مشکلات اساسی وجود فاصله در عبارت مثلا Ria است

www.webineh.net