PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بهترین دیتا سنتری که با ایران هم مشکل نداره چیه؟

p30graph3
June 16th, 2010, 12:32
سلام

میخواستم بدونم بهترین دیتا سنتر از لحاظ سخت افزاری و پشتیبانی و اینکه با ایران مشکل نداشته باشه چیه؟

دلیل هم گفتید گفتید!

1eng.ir
June 16th, 2010, 12:37
XLHost.Com

mohsen1
June 16th, 2010, 13:16
یکی از دلایل اثبات مشکل نداشتن یک دیتاسنتر با ایران داشتن نماینده ی رسمی اون دیتاسنتر در ایران هست.
نمونش : netelligent - Canadian Dedicated Server | Colocation | Bandwidth | Montreal Hosting Solutions (http://www.netelligent.ca/)
که نماینده ی رسمی اونها :: Afraweb :: (http://afraweb.net/) هست.
مالکیت سرور در اختیار شماست و بدون هراس از ایرانی بودن می تونید با دیتاسنتر مکاتبه کنید.:)

LoveLife
June 16th, 2010, 13:52
منم تجربه خوبی از این دیتا سنتر دارم .netelligent.ca

1-اینکه شرکت کانادایی هست
2-دیتا سنتر تو ایران نمایندگی رسمی داره ( شرکت افرا وب ) این مسله خیلی مهمه چون هر دیتا سنتر به هر شرکتی نمایندگی رسمی نمیده
3-اپ تایم سرور هاشون 100 درصد هست و اینکه از پورت 100 استفاده میکنند حداقل من تو این چند ماه اینو احساس کردم
4-ساپورت قوی دارند یعنی همیشه جواب میدن من اسمش رو گذاشتم ساپورت 20 دقیقه ای چون خیلی سریع جواب میدن فکر میکنم 5 یا 6 تا ساپورت داشته باشند اسم هاشون رو تقریبا حفظ هستم
5-سرورهاوشن ارزون نیست چون یه چیزهایی رو دارند تضمین میدن ( ساپورت+اپ تایم ) اونهایی که مثل من تجربه دارند رو سرور میدونن سرور بدون ساپورت 10 دلار هم باشه ارزش نداره
6-پرداخت هزینه سرور قبل از این همیشه باید دنبال دلار و یورو برای سرور سرور بودم این فروشنده ها هم که خدا پدر مادرشون رو بیامرزه هر روز یه قیمت حساب میکنن یه موقع هم اصلا دلار گیر نمیاد و همش استرس داشتم که سرور قطع نشه ولی الان راحت پرداخت انلاین میکنم
7-برای پروژه ای که من داشتم قرارداد کتبی خیلی برام مهم بود اینکه شرکت ایرانی تضمین کنه همه چیز رو برای همین ازشون قرار داد خواستم و همه چیز رو تو قرار داد نوشتن و بهم دادند میتونم بگم گاهی اوقات ایرانی بودن هم بد نیست چون دیگه دیتا سنتر به چشم مشتری دست دوم و دردسر ساز بهم نگاه نمیکنه همچنین ذر مورد abuse هم خیلی باحال هستند یک بار ازم شکایت شده بود ایمیل زدن و گفتن چک کنید و این فایل رواز روی سرور پاک کنید حتی اموزش هم داده بودن که ممکنه سرورت هک شده باشه اینها رو نصب کن این کارها رو انجام بده و 24 ساعت وقت داری اطلاع بدید منم پاک کردم و اطلاع دادم و ازم تشکر کردند (خبری از جریمه و خاموش کردن و بلوک کردن ای پی نبود )البته یه مشتری بود اسکریپ بانک hsbc رو نصب کرده بود فکر میکنم اگر هر جای دیگه بودم سه سوت سرور خاموش و ازم جریمه میگرفتن

خوب پست های بغیه رو خوندم و برای همین دیگه پست جدید ندادم و همین رو ویرایش کردم . این روزها داره قوانین سخت تری تو امریکا تصویب میشه و مطمعن باشید همین روزها هست خرازی هم سرور هاش رو خاموش کنه و واقعا متاسفم که این اقا داره قوانین کشورش رو دور میزنه و این اصلا اینده خوبی برای خریدارن سرور از این دیتا سنتر نداره (xlhost) چون ارزون هست حتما خوبه پیش ایرانی ها و چون تخفیف به فروشنده هاش میده پس حتما بهتر هست . wholesaleinternet میدونید چقدر میده 30 درصد یعنی هر کسی سرور 100 دلاری بفروشه براشون 30 دلار بهش تخفیف میدن . xlhost هم همینه

http://www.webhostingtalk.ir/f34/دیتا-سنتر-netelligent-تجربیات-10479/

Arashdn
June 16th, 2010, 17:35
xlhost.com

mr.he3am
June 16th, 2010, 18:11
iweb هم خوبه , مسئول سرور اختصاصی iweb اصلا یک ایرانی
آقای حجازی

msnasiri
June 16th, 2010, 21:23
iweb هم خوبه , مسئول سرور اختصاصی iweb اصلا یک ایرانی
آقای حجازی

ایمیلشون رو لطف نمی کنید؟
آیا تا الان کسی تونسته نمایندگی ازشون بگیره که بتونه سرور ها رو با هزینه خوب داخل ایران بفروشه؟

fastserver.ir
June 16th, 2010, 21:58
اغلب دیتا سنتر هایی که با ایران مشکل دارند آمریکایی هستند.
caro و xlhost.com دیتا سنتر امریکایی هست که با ایران مشکل نداره. از لحاظ کیفیت و پشتیبانی هم تایید شدست.

iranihost
June 16th, 2010, 22:14
Xlhost

Veria
June 16th, 2010, 22:19
طبق قوانین ارسال هرگونه آفر و پیشنهاد تجاری خارج از بخش فروش ممنوع هست و پست ها پاک میشن.

saeidj
June 16th, 2010, 22:27
ایمیلشون رو لطف نمی کنید؟
آیا تا الان کسی تونسته نمایندگی ازشون بگیره که بتونه سرور ها رو با هزینه خوب داخل ایران بفروشه؟

به live chat بگو می خوام با اقای حجازی صحبت کنم. البته انگلیسی:p

VatanVPS
June 16th, 2010, 22:34
از نظر تحریم و گزینه های دیگه و راحتی کار و ارزانی و خیلی مسائل دیگه من میگم Ovh فرانسه

Doublex
June 16th, 2010, 23:37
از نظر تحریم و گزینه های دیگه و راحتی کار و ارزانی و خیلی مسائل دیگه من میگم Ovh فرانسه

ovh مشکل بزرگش همون اسپم معروفشه ... اسپم بفرستی کلا در سرورتو میبندن بک آپ هم عنایت نمیکنند ... و اصلاواسه هاستینگ پیش نمیشه ..

VatanVPS
June 16th, 2010, 23:40
در حال حاضر اون دیگه خاموش نمی کنند و فقط آی پی را بلاک می کنند
من توی این 2ماه یه آی پی بلاک داشتم اونم برای پورت 445 رو ویندوز 2003 بود

Doublex
June 16th, 2010, 23:47
در حال حاضر اون دیگه خاموش نمی کنند و فقط آی پی را بلاک می کنند
من توی این 2ماه یه آی پی بلاک داشتم اونم برای پورت 445 رو ویندوز 2003 بود

شما مشخصات سروری که از ovh گرفتین چیه ؟

رم و سی پی یو و پورت ؟

VatanVPS
June 16th, 2010, 23:51
Kimsufi - your range of dedicated servers from (http://www.kimsufi.co.uk/ks/)
KS-4T

mohsen1
June 17th, 2010, 00:23
Kimsufi - your range of dedicated servers from (http://www.kimsufi.co.uk/ks/)
KS-4T

هزینه ستاپ هم دادی؟
پرداخت سه ماهه بود درسته؟

VatanVPS
June 17th, 2010, 00:44
من از نماینده گرفتم!
پرداخت 1ماهه ! تقریبا ماهی 170 اینا در میاد الان این چیزی که دارم
هزینه نصب هم نداره

---------- Post added at 12:44 AM ---------- Previous post was at 12:39 AM ----------

بعد اگه از خود ovh بخوای بخری 1ماهه هم میده آخر سبد خرید میتونی تعیین کنی اما خوب خیلی میزنه بالا مثلا سرور من با پرداخت 1ماهه این میشه

ADDITIONAL SERVICES £0.00
SUBSCRIPTION £59.99
INSTALLATION £49.99

PRICE EX. VAT £109.98
VAT ( 17.5 %) £19.25
TOTAL INCL. VAT £129.23
من کسی رو هم دارم که وریفای کنه برام ! اما خیلی میزنه بالا

shamimi
June 17th, 2010, 02:19
www.subhosting.net من گرفتم عاليييييييييييه

1eng.ir
June 17th, 2010, 08:27
Ovh مشکل پرداخت و Verify کردن داره وگرنه حیفه دیتاسنتر به این خوبی رو از دست بدیم.

کسانی که با Ovh کار کردن میدونن Verify کردنش به چه صورتیه ؟! / یه جا دیدم زده بود SMSـی! / آیا فقط موقع خرید Verify نیاز داره یا هر ماه موقع پرداخت نیازداره ؟

VatanVPS
June 17th, 2010, 09:32
Ovh مشکل پرداخت و Verify کردن داره وگرنه حیفه دیتاسنتر به این خوبی رو از دست بدیم.

کسانی که با Ovh کار کردن میدونن Verify کردنش به چه صورتیه ؟! / یه جا دیدم زده بود SMSـی! / آیا فقط موقع خرید Verify نیاز داره یا هر ماه موقع پرداخت نیازداره ؟

بار اول که میخوای اشتراک ایجاد کنی فکر کنم میخواد! البته مطمئن نیستم
آخه هزینه نصب میگیره از ماها ! ولی از نماینده نمیگیره

P-CO
June 17th, 2010, 10:25
Xlhost تا به حال که خیلی عالی بوده!

البته اگر سرور در پنل شخصی شما باشه که عالیه...

موفق باشید

p30graph3
June 17th, 2010, 10:56
ممنون از دوستان اینطور که فهمدیم سرورهای xlhost بیشتر پیشنهاد شدن ولی نکته جالب اینه که همین سرور ها رو در سایت های ایرانی با قیمت کمتر می بینم جریان چیه؟

ویک خواهش : شما دارنگان خدمات سرور دهی و ... شخص از کجا سرور گرفتید؟

1eng.ir
June 17th, 2010, 11:22
شما دارنگان خدمات سرور دهی و ... شخص از کجا سرور گرفتید؟
XLHost.Com
SingleHop.Com
اگه میتونستم از Ovh هم میگرفتم ...

Arashdn
June 17th, 2010, 12:05
ممنون از دوستان اینطور که فهمدیم سرورهای xlhost بیشتر پیشنهاد شدن ولی نکته جالب اینه که همین سرور ها رو در سایت های ایرانی با قیمت کمتر می بینم جریان چیه؟ اینا تعداد زیادی سرور میگیرن
دیتاسنتر بهشون افر میده

---------- Post added at 12:05 PM ---------- Previous post was at 12:04 PM ----------

شما دارنگان خدمات سرور دهی و ... شخص از کجا سرور گرفتید؟
Xlhsot.com
Burst.net
نت دو سه روز یه سرور یا تو leaseweb یا تو eukhost میگیرم