PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در تنظیم دامنه روی سی پنل ( vps )

Mrsman
July 13th, 2014, 22:02
قبل از هر چیز از دوستانی که پاسخگوی بنده هستند بی نهایت سپاسگزاری می کنم ....بنده vps تهیه کردم بیس لینوکسی و البته روی ان پنل ها نصب شده « cPanel/WHM » و بنده اکانتی رو تعریف کردم با یک دامنه شخصی ولی مشکل اینجاست که برای ارتباط دادن دامنه پنل دامنه به اکانت ادرسی و پنل سی پنل مشکل دارم ونمی دانم چکار باید بکنم ایا باید ns.1 , ns2 رو در پنل whm هست به شکل پیشفرض را وارد کنم و دامنه متصل می گردد یا باید برای ارتباط عمل خاصی را انجام بدهم ؟ البته اینم بگم من در زمینه کار با سرور مجازی مبتدی هستم و البته قبلا تجربه ارتباط دامنه را با هاست داشتم ولی در سرور مجازی نه ....لطفا بنده رو راهنمایی کنید مرسی

CentralClubs
July 21st, 2014, 17:22
شما بايد رديف‌هاي NS (حداقل دو تا) رو تعريف کنيد که به IP سرور يا VPS‌ شما وصل بشه. بعد از اون اکانتي که ميسازيد يک دامنه اصلي داره که بايد در کنترل پنل اون دامنه اون DNS هاي هاستينگ خودتون رو ست کنيد و به راحتي وصل خواهد شد. پس کلا اين روال رو بايد انجام بديد
1- ايجاد رديف‌هاي DNS
2- تعريف صحيح Main Domain در زمان ايجاد اکانت هاست
3- ست کردن DNS هاي هاستينگ خودتون در کنترل پنل دامنه، در صورتي که همه چيز درست باشه، طي 24 ساعت معمولا DNS ها همه جا براي اون دامين resolve ميشه و در دسترس خواهد بود

TebyanHost
July 22nd, 2014, 17:33
Setting Up Private Nameservers in WHM/cPanel | Liquid Web Knowledge Base (http://www.liquidweb.com/kb/setting-up-private-nameservers-in-whmcpanel/)

mobinhost.in
July 22nd, 2014, 21:56
هر دامینی برای اینکه بتونه روی سرور مورد نظر شما متصل شود نیاز به نیم سرور دارد که باید از داخل پنل دامنه نیم سرور رو تعریف کنید براش
وقتی که این کار رو کردین به پنل whm رفته و به هگام ادد کردن یک است جدید در صورتی که نیم سرور هار رو در پنل دامنه زده باشید از این پس به اون هاست مرتبط می شود
شما اگر هم نیم سرور های سرور خودتون رو به دامنه بدین و هم درست در سی پنل یک هاست جدید رو اضافه کنید دامین بایستس پینگ روی ای پی سرور شما بدهد
باز هم سوالی بود مطرح کند تا پاسخ داده شود

reza115
July 22nd, 2014, 22:06
اگر هنوز موفق نشدین مشخصات رو پ خ کنید تا براتون انجام بدم