PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ارور Login Failed در WHMCS من

mizbancity
July 13th, 2014, 12:08
با سلام خدمت شما
من در سیستم WHMCS با مشکل مواجه شدم
وقتی که من سیستم رو نصب کردم، WHM/Cpanel رو به سیستم WHMCS متصل کردم و بعد از سفارش محصول بصورت خودکار درست می شد، ولی امروز فهمیدم که WHMCS هنگام ساخت محصول، ساسپند کردن و یا هر عمل دیگه بر روی سرویس با ارور مواجه میشه

متن ارور :
Module Command Error
Login Failed

لطفا راهنمایی بفرمایید برای رفع این مشکل من باید چیکار کنم...؟

عکسی هم گرفتم که براتون قرار می دم....

21423

Yas-Host
July 13th, 2014, 12:12
بر روی دکمه WHM کلیک می کنید وارد می شود؟
اگر بله مشکل شما از سمت cPHulk Brute Force Protection می باشد.
به مدیر سرور که دسترسی روت را دارد بفرمایید وارد قسمت Home »Security Center »cPHulk Brute Force Protection شوند و بر روی گزینه Flush DB کلیک فرمایند و برای اینکه این مشکل دیگر تکرار نشود آی پی سرور را در White List (لیست سفید) قرار دهند.

موفق باشید.

CityKala.net
July 13th, 2014, 12:15
بر روی دکمه WHM کلیک می کنید وارد می شود؟
اگر بله مشکل شما از سمت cPHulk Brute Force Protection می باشد.
به مدیر سرور که دسترسی روت را دارد بفرمایید وارد قسمت Home »Security Center »cPHulk Brute Force Protection شوند و بر روی گزینه Flush DB کلیک فرمایند و برای اینکه این مشکل دیگر تکرار نشود آی پی سرور را در White List (لیست سفید) قرار دهند.

موفق باشید.
ماهم مثل اين مشكلو ديروز داشتيم، امّا با اين حل نشد، فايروالو ريست كرديم :دي

mizbancity
July 13th, 2014, 12:16
بله روی whm که کلیک می کنم وارد می شود....

- - - Updated - - -

بله روی WHM که کلیک می کنم وارد می شود....

Yas-Host
July 13th, 2014, 12:20
ماهم مثل اين مشكلو ديروز داشتيم، امّا با اين حل نشد، فايروالو ريست كرديم :دي

به هر حال مشکل از فایروال احتمالا bfd نصب کرده اید که باعث وجود این مشکل شده است ولی در کل این مشکل از سمت بلاک شدن می باشد چه از طرف سی پی هالک و چه از طرف فایروال (همراه bfd).

موفق باشید.