PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست خرید،ایجاد پنل و وریفای ovh.com

softlayer
July 13th, 2014, 12:06
درود
قصد خرید سروری رو داریمدوس
دوستانی که میتونن برای ما پروسه ایجاد پنل و وریفای و خرید رو انجام بدن قیمت و هزینه ایجاد اکانت و وریفای رو قرار بدند
دوستان پرداخت کننده دائمی نیاز هست و در صورتی که امکان پرداخت همیشگی برای شما وجود داره آفر بدید
سپاس

CityKala.net
July 13th, 2014, 12:11
درود
قصد خرید سروری رو داریمدوس
دوستانی که میتونن برای ما پروسه ایجاد پنل و وریفای و خرید رو انجام بدن قیمت و هزینه ایجاد اکانت و وریفای رو قرار بدند
دوستان پرداخت کننده دائمی نیاز هست و در صورتی که امکان پرداخت همیشگی برای شما وجود داره آفر بدید
سپاس
بهتر هست پنل رو يك آشنا ايجاد كنه براتون، چون بعداً احتمال بروز بسياري از مشكلات هست كه پاسپورت ميخواد و ....!
كسي كه ايجاد كنه مادام‌العمر نمياد پشتيباني كنه

ضمن اينكه پرداخت كننده ثابت هم نبود، نبود؛ فاكتور ايجاد كنيد بديد به صرافي‌ها و ... مي‌توانند پرداخت كنند

softlayer
July 13th, 2014, 12:36
بله در مورد پاسپورت و قبض آبو برق اکثر اوقات مشکل ایجاد میکنند
برای همین عرض کردم پروسه کامل خرید
اکثر دیتاسنتر ها پرداخت کننده می بایست ثابت باشه
اگر اینجا امکان پرداخت با کارت های مختلف وجود داشته باشه عالیه

CityKala.net
July 13th, 2014, 12:37
بله در مورد پاسپورت و قبض آبو برق اکثر اوقات مشکل ایجاد میکنند
برای همین عرض کردم پروسه کامل خرید
اکثر دیتاسنتر ها پرداخت کننده می بایست ثابت باشه
اگر اینجا امکان پرداخت با کارت های مختلف وجود داشته باشه عالیه
ما قبل از سال ۱۳۹۳ چندماه رابط پرداخت نداشتيم، از صرافي‌ و همكاران داخل انجمن استفاده كرديم، پرداخت مشكلي هم نخورد.

Cpt.Liux
July 13th, 2014, 12:40
با من تماس بگیرید . میتونم پرداخت دائمی براتون انجام بدم.

ServerDL.com
July 13th, 2014, 13:05
والا با مسائلی که بنده در هفته گذشته از سوی این شرکت دیدم
پیشنهاد نمی کنم
دوستان زیادی رو دیدم که پنل وری فای داشتند و پرداخت منظم و مشکل خوردند !

007
July 13th, 2014, 13:22
س.جرا ما پس ما نه پنل وریفای داریم و نه پرداخت ها رو خودوومون انجام میدیم به مشکلی برنخوردیم تا حالا؟!

Hostline
July 13th, 2014, 13:22
سلام ServerDL.com عزیز درست میگن بنده هم ماه پیش مشکل تمدید برام به وجود اومد هم با پیپال همیشگی پرداخت کردم هم هیچ خطایی نکردم و دوباره مدارک ازم خواستن و کلی دردسر. آخرش روز بعدی بهم گفتن با وضعیتی که شما داری نمیتونی بمونی ولی چون مشتری یکساله هستی و تا الان مشکلی بوجود نیوردی مشکلی نداره. این ماه ام موقع پرداخت یک روز بعد تایید کردن. فک کنم دیگه آشنا شدم براشون ههههههه چون دیگه سوال نکردن. متاسفانه چندوقته که تایید صورت حساب ها دستی انجام میشه و به قول خودشون تیمشون از ساعت 9 به بعد هم میاد و تایید میکنه. خیلی هم گیر میدن به اینکه با یه ایمیل و نام دیگه پرداخت کنی جدیدا.

ServerDL.com
July 13th, 2014, 13:32
سلام ServerDL.com عزیز درست میگن بنده هم ماه پیش مشکل تمدید برام به وجود اومد هم با پیپال همیشگی پرداخت کردم هم هیچ خطایی نکردم و دوباره مدارک ازم خواستن و کلی دردسر. آخرش روز بعدی بهم گفتن با وضعیتی که شما داری نمیتونی بمونی ولی چون مشتری یکساله هستی و تا الان مشکلی بوجود نیوردی مشکلی نداره. این ماه ام موقع پرداخت یک روز بعد تایید کردن. فک کنم دیگه آشنا شدم براشون ههههههه چون دیگه سوال نکردن. متاسفانه چندوقته که تایید صورت حساب ها دستی انجام میشه و به قول خودشون تیمشون از ساعت 9 به بعد هم میاد و تایید میکنه. خیلی هم گیر میدن به اینکه با یه ایمیل و نام دیگه پرداخت کنی جدیدا.

پس به نظر منطقی باشه که ریسک نکنید !
چون الان اهمیت اطلاعات مشتریان بالا رفته ! و خیلی از مشتریان به قوانین و حق حقوق خودشون واقف شدند !
بهتر هست سرویس دهنده ها ریسک کمتری کنند وقتی هتزنر و رداستیشن سرویس خوب و با کیفیت و با قیمت خیلی مناسب ارائه می دهند !
جای ریسک نیست !
نظر شخصی هست !
بنده ترجیح می دهم ریسک نکنم و اطلاعات مشتریان رو حفظ کنم خدایی نکرده اعتبارم زیر سوال نره .

- - - Updated - - -

س.جرا ما پس ما نه پنل وریفای داریم و نه پرداخت ها رو خودوومون انجام میدیم به مشکلی برنخوردیم تا حالا؟!

شما از قلم افتادی داداش
همین امروز فردا میان خدمتتون کن :d
حداقل فعلا از این آفر بدون ستاپ هتزنر لذتش رو ببرید این ماه که هتزنر رفت تا 4 سال آینده که همچین آفری بزنه !
اونم شاید

softlayer
July 13th, 2014, 13:48
با سپاس از همه
خوشبختانه جناب Cpt.Liux (http://www.webhostingtalk.ir/member/63885/) ایران زندگی نمیکنه و صحبتی که داشتیم مدارک مورد نیازشون تکمیله انشاالله که به مشکلی بر نخوریم
در مورد این دیتاسنتر خب مسلما برای ایرانی ها دردسر ساز هست اما یک سری مزایا داره که رد استیشن و هتزنر ندارن
مثل گارانتی پورت 500مگابیت و یا انتی دیداس سخت افزاری سخت افزار بسیار مناسب و آی پی از کشور های مختلف
امیدواریم که به مشکل بر نخوریم (خدا به خیر بگذرونه:) )

CityKala.net
July 13th, 2014, 13:49
با سپاس از همه
خوشبختانه جناب Cpt.Liux (http://www.webhostingtalk.ir/member/63885/) ایران زندگی نمیکنه و صحبتی که داشتیم مدارک مورد نیازشون تکمیله انشاالله که به مشکلی بر نخوریم
در مورد این دیتاسنتر خب مسلما برای ایرانی ها دردسر ساز هست اما یک سری مزایا داره که رد استیشن و هتزنر ندارن
مثل گارانتی پورت 500مگابیت و یا انتی دیداس سخت افزاری سخت افزار بسیار مناسب و آی پی از کشور های مختلف
امیدواریم که به مشکل بر نخوریم (خدا به خیر بگذرونه:) )
ما هم رابط اصليمون خارج از كشوره، ولي به خاطر نام و نام خانوادگيش يك خورده گير دادن :دي
ضمناً وريفاي ۷ روز به طول انجاميد :دي (سپتامبر ۲۰۱۲، دو سال پيش )

softlayer
July 13th, 2014, 13:52
زده تحویل 120 ثانیه اما احتمالا اینقدر وریفای طول میدن که به چکنم بیفتیم :)
امیدوارم اینطوری نشه

ServerDL.com
July 13th, 2014, 14:24
امیدوارم همیشه لبتون خندون باشه و شاهد اتفاقات بد نباشیم .

arc1o0
July 16th, 2014, 13:31
سلام

اکثر افرادی که به مشکل خوردن، پرداخت هاشون مشکل داشته ولاغیر !

شما هم فریب ارز های ارزان قیمت را نخورید مشکلی برایتان پیش نمی آید.