PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل با مصرف بالای رم در apache

generalhack
July 11th, 2014, 23:17
سلام
من سرور اختصاصی دارم با رم 8 گیگ (رم اصلی 16 هست و 8 گیگ خالی گذاشتم و 8 گیگ هم به یک عدد سرور مجازی که ساختم قرار دادم)
من با کلوکسو نصب کردم و مشکل من اینه که این آپاچی واسه هر نفر که دانلود میکنند 39 مگ رم میگیره ! یعنی واسه هر کانکشن 39 مگابایت زده رم .. !! یعنی اگر 32 نفر فقط دانلود کنند رم کم میاد !! چون واسه هر کدوم از کانکشن ها که معمولا 8 عدد هست 39 مگ میگیره !
سعی کردم nginx رو نصب کنم و واسه دانلود تست کردم که خوب بود تقریبا واسه هر کانکشن میشد 13 مگ ... اما با rewrite مشکل دارم و همچنین patch_info هم توی php دیگه گار نمیکنه !
وقتی توی کلوکسو هم مد رو به worker تغییر میدم بعد که میخوام ری استارت کنم ارور زیر رو میده :

WARNING: MaxClients (12) must be at least as large
as ThreadsPerChild (64). Automatically
increasing MaxClients to 64.

چیکار کنم ؟ (اصلا این Worker چقدر تغییر میده ؟) نمیشه از nginx فقط برای دانلود استفاده کد ؟ (البته من فایل هام با xsendfile توسط یه فایل php آماده دانلود میشه یعنی این فایل باید توسط apache که در اون patch_info استفاده میشه اجرا بشه ...)

nimafire
July 11th, 2014, 23:37
کلوکسو از نسخه جدید apache استفاده نمیکند. فکر کنم نسخه 1.3 باشد یا نسخه لایت اپاچی
اگر موارد بالا باشد به دلیل نسخه ایت حتما باید به خانواده اپاچی 2 ارتقا بدید
اما اگر nginx ار میکند نباید مشکلی داشته باشید در انجمن دوستان کانفیگ دقیق ان را در بخش وب سرویس ها قرا ردادند بررسی کنید.

generalhack
July 12th, 2014, 00:02
کلوکسو از نسخه جدید apache استفاده نمیکند. فکر کنم نسخه 1.3 باشد یا نسخه لایت اپاچی
اگر موارد بالا باشد به دلیل نسخه ایت حتما باید به خانواده اپاچی 2 ارتقا بدید
اما اگر nginx ار میکند نباید مشکلی داشته باشید در انجمن دوستان کانفیگ دقیق ان را در بخش وب سرویس ها قرا ردادند بررسی کنید.
خود کلوکسو از nginX استفاده نمیکنه من خودم کانفیگ کردم ... ولی گفتم با اون موارد مشکل داشتم ...
ورژن آپاچی هم این هست :
# httpd -v
Server version: Apache/2.2.26 (Unix)
Server built: Dec 18 2013 17:19:10
که نوشته 2 .. پس مشکل چیه ؟ چرا این همه رم واسه یه دانلود ؟

007
July 12th, 2014, 00:33
سلام
بدون کنترل پنل نصب و راه اندازی کنین که کیفیت بهتری سرورتون داشته باشه
یا کانفیگ رو مورد بازبینی فرد متخصص قرار بدین .ارادت

generalhack
July 12th, 2014, 00:35
سلام
بدون کنترل پنل نصب و راه اندازی کنین که کیفیت بهتری سرورتون داشته باشه
یا کانفیگ رو مورد بازبینی فرد متخصص قرار بدین .ارادت
من دقیقا nginx رو بدون اینکه به کنترول پنل کاری داشته باشم نصب کردم و توی قسمت اینکه دوتا دستور هست یکی چطوری patch info رو قرار بدم یکی اینکه چطوری از دسترسی به یک دایرکتوری خاص جلوگیری کنم ؟!
همین دو مورد رو فقط مشکل دارم چون nginx فایل httaccess رو نمیخونه...