PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در whmcs

hostorder
July 11th, 2014, 15:31
من whmcs نصب کردم سرور رو به whmcs وصل کردم یک تعداد یوزر رو whm دارم چه طور می تونم اون یوزر ها رو تو whmcs به اکانت کاربری یوزر هام انتقال بدم ؟

irsrev
July 11th, 2014, 16:03
با سلام

ابتدا باید از قسمت محصولات پکیج هایی را که برای مشتریان روی whm ساختید را بسازید و سپس از طریق بخش سرورها اقدام نمایید افزودن سرور و افزودن گروه ها

موفق باشید

hostorder
July 11th, 2014, 16:12
با سلام

ابتدا باید از قسمت محصولات پکیج هایی را که برای مشتریان روی whm ساختید را بسازید و سپس از طریق بخش سرورها اقدام نمایید افزودن سرور و افزودن گروه ها

موفق باشید
منظور من این نبود سرور وصل شده همه کارا شده یوزر هایی رو whm ام قبلا بود می خوام اونو به اکانت کاربر انتقال بدم نیستند تو whmcs

a.e
July 11th, 2014, 16:21
جهت انتقال یوزرهای خود از whmcs قبلی به whmcs جدید میتوانید از دیتابیس whmcs قبلی بک آپ گرفته و سپس در دیتابیس whmcs جدید ریستور کنید.

hostorder
July 11th, 2014, 16:36
جهت انتقال یوزرهای خود از whmcs قبلی به whmcs جدید میتوانید از دیتابیس whmcs قبلی بک آپ گرفته و سپس در دیتابیس whmcs جدید ریستور کنید.
whmcs از صفر زده شده از جایی انتقال داده نشده

sht-design
July 11th, 2014, 16:40
خب دوست عزیز به مشتری هاتون عرض کنید ابتدا در سایت ثبت نام کنند یا خودتون براشون ثبت نام دستی انجام بدید
برای محصولاتشون هم اگر مثلا هاست هست فقط نام یوزر هاست رو بزنید توی محصول مشتری خودش به صورت خودکار وصل میشه به هاست مشتری
فقط شما باید از 0 مشتری هاتون رو ایجاد و برای هر مشتری دستی محصول اضافه کنید :)

api
July 11th, 2014, 16:42
utilities >>> Cpanel/whm import
از اینجا میتونید

hostorder
July 12th, 2014, 00:15
utilities >>> Cpanel/whm import
از اینجا میتونید
ممنون عزیز

- - - Updated - - -

خب دوست عزیز به مشتری هاتون عرض کنید ابتدا در سایت ثبت نام کنند یا خودتون براشون ثبت نام دستی انجام بدید
برای محصولاتشون هم اگر مثلا هاست هست فقط نام یوزر هاست رو بزنید توی محصول مشتری خودش به صورت خودکار وصل میشه به هاست مشتری
فقط شما باید از 0 مشتری هاتون رو ایجاد و برای هر مشتری دستی محصول اضافه کنید :)

از شما هم تشکر می کنم.