PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی در مورد سرور nqhost

ad2066
July 11th, 2014, 13:50
سلام دوستان

من میخوام از nqhost سرور زیر رو تهیه کنم :
Product/ServiceLow Cost VPS - NQ-VPS-LC-1
RAM: 128MB
Storage: 4GB
Bandwidth: Unmetered

Billing Cycle $6.95 USD Monthly$20.85 USD Quarterly$41.70 USD Semi-Annually$83.40 USD Annually
Configurable OptionsThis product/service has some options which you can choose from below to customise your order.

Datacenter Location:
Germany (Saxony)
USA (Dallas, TX)
USA (Phoenix, AZ)
Russia (Moscow)

Operating System:
CentOS Ubuntu Debian Gentoo FreeBSD Install from .iso file (Xen HVM) $2.00 USD

اطلاعات زیادی در مورد وی پی اس ندارم. فقط برای استفاده شخصی و ورود به سایت های فریلنسر و بانکی و ... میخوام که آی پیم رو صد در صد روسی نشون بده.
فقط اینکه از operating system چی رو باید انتخاب کنم و اگه سیستم عامل ویندوز نباشه میشه نصب کرد یا حتما وی پی اس ویندوز باید گرفت؟
ممنون

kianfar
July 11th, 2014, 15:09
سلام دوستان

من میخوام از nqhost سرور زیر رو تهیه کنم :
Product/Service

Low Cost VPS - NQ-VPS-LC-1
RAM: 128MB
Storage: 4GB
Bandwidth: Unmetered

Billing Cycle

$6.95 USD Monthly$20.85 USD Quarterly$41.70 USD Semi-Annually$83.40 USD Annually
Configurable Options

This product/service has some options which you can choose from below to customise your order.

Datacenter Location:
Germany (Saxony)
USA (Dallas, TX)
USA (Phoenix, AZ)
Russia (Moscow)

Operating System:
CentOS Ubuntu Debian Gentoo FreeBSD Install from .iso file (Xen HVM) $2.00 USD

اطلاعات زیادی در مورد وی پی اس ندارم. فقط برای استفاده شخصی و ورود به سایت های فریلنسر و بانکی و ... میخوام که آی پیم رو صد در صد روسی نشون بده.
فقط اینکه از operating system چی رو باید انتخاب کنم و اگه سیستم عامل ویندوز نباشه میشه نصب کرد یا حتما وی پی اس ویندوز باید گرفت؟
ممنون

دوست عزیز برای کاری که شما میخواین بهترین و بی دردسر ترین گزینه همون ویندوز هستش و این سایت هم ویندوز ارائه میده منتها روی رم 512 به بالا و بخاطر لایسنس هم هزینش بیشتر میشه.

ad2066
July 11th, 2014, 17:34
ممنون و میدونین کار با این سایت از ایران چطوره؟ خوب جواب میده؟

kianfar
July 11th, 2014, 18:57
ممنون و میدونین کار با این سایت از ایران چطوره؟ خوب جواب میده؟

از اونجایی که روسی هست بعید میدونم مشکل خاصی داشته باشه با ایران، امارات و ترکیه هم میتونن گزینه های مناسبی باشند.

MOHAMMAD MOHSEN
July 11th, 2014, 22:32
NQHost سرویس دهنده معتبر و سخت گیری هست. چنانچه یکی از قوانین رو نقض کنید براحتی سرویس شما رو ترمینیت می کنن بدون هیچ گونه اغماضی!
این سروری که شما انتخاب کردید از سرورهای لینوکسیش هست و ویندورز روش قابل نصب نیست
برای ویندور باید سرورهای ویندوزیش رو انتخاب کنید

ad2066
July 11th, 2014, 22:54
NQHost سرویس دهنده معتبر و سخت گیری هست. چنانچه یکی از قوانین رو نقض کنید براحتی سرویس شما رو ترمینیت می کنن بدون هیچ گونه اغماضی!
این سروری که شما انتخاب کردید از سرورهای لینوکسیش هست و ویندورز روش قابل نصب نیست
برای ویندور باید سرورهای ویندوزیش رو انتخاب کنید

ممنون محمد عزیز

درباره سرور ویندوز فهمیدم. ماهی 15 دلار هست ولی شاید چاره ای نباشه. قوانین رو کجا نوشته؟
من برای استفاده شخصی میخوام که وارد سایت هایی بشم که حتما آی پیم روسی باشه این مشکلی به وجود میاره که چه نوع سایتی باشه و ... ؟
یه سوال دیگه... مگه این سیستم عامل هایی که گذاشته و میگین برای لینوکس هست همشون تحت داس هست؟ یعنی هیچکدوم محیط کاربری شبیه ویندوزی نداره که یک بروزر بشه باز کرد و کار کرد؟

Mihan-VPS
July 12th, 2014, 00:29
برای ویندوز هزینه لاینسن نیاز هست تهیه کنید
بهتره ویندوز نگیرید یا درخواست کنسول بدید خودتون ویندوز مورد نظرتون رو رایگان نصب کنید

ad2066
July 12th, 2014, 00:36
برای ویندوز هزینه لاینسن نیاز هست تهیه کنید
بهتره ویندوز نگیرید یا درخواست کنسول بدید خودتون ویندوز مورد نظرتون رو رایگان نصب کنید
میشه بیشتر توضیح بدین؟
پلن های ارزونش اینجا هست که هیچکدام با ویندوز نیست. میتونم یکی از اونها بگیرم بعد روش ویندوز بریزم؟
Cheap VPS Hosting :: NQhost.com (http://nqhost.com/cheap-vps.html)

TakFarsCom
July 12th, 2014, 01:16
بجای این دردسر
چرا و پ ن استفاده نمی کنی ؟

یک اکانت از کسی بگیر که سرور روس داشته باشه ...

حالا ایرانی ها کمتر ولی خارجی ها زیاد دارن سایت هاشون

ad2066
July 12th, 2014, 09:59
بجای این دردسر
چرا و پ ن استفاده نمی کنی ؟

یک اکانت از کسی بگیر که سرور روس داشته باشه ...

حالا ایرانی ها کمتر ولی خارجی ها زیاد دارن سایت هاشون

وی پی ان امنیت کافی رو برای استفاده از سایت های بانکی نداره ضمن اینکه احتمال ***** شدن پورتهاش در ایران هست و همونطور که گفتین در ایران وی پی ان روس کمه و در خارج هم قیمتش اندازه وی پی اس هست! البته در سایت های معتبر.

MOHAMMAD MOHSEN
July 12th, 2014, 10:39
ممنون محمد عزیز

درباره سرور ویندوز فهمیدم. ماهی 15 دلار هست ولی شاید چاره ای نباشه. قوانین رو کجا نوشته؟
من برای استفاده شخصی میخوام که وارد سایت هایی بشم که حتما آی پیم روسی باشه این مشکلی به وجود میاره که چه نوع سایتی باشه و ... ؟
یه سوال دیگه... مگه این سیستم عامل هایی که گذاشته و میگین برای لینوکس هست همشون تحت داس هست؟ یعنی هیچکدوم محیط کاربری شبیه ویندوزی نداره که یک بروزر بشه باز کرد و کار کرد؟

شرایط: Terms of Service and Privacy Policy :: NQhost.com (http://nqhost.com/tos.html)

اگر ویروسی بشه بله ممکن مشکل پیش بیاد البته ایزوهاشون کرک شده نیست و همه ویندوز اورجینال هست

سرورهای لینوکس فقط از طریق SSH قابل دسترس هستن البته شما می تونید روش VNC نصب کنید و محیط گرافیکی داشته باشید

به کپی رایت خیلی حساس هستند اگر متوجه بشند که کپی رایت رو نقض کردید حتما برخورد می کنند و سرور رو ترمینیت می کنند

TakFarsCom
July 12th, 2014, 13:58
وی پی ان امنیت کافی رو برای استفاده از سایت های بانکی نداره ضمن اینکه احتمال ***** شدن پورتهاش در ایران هست و همونطور که گفتین در ایران وی پی ان روس کمه و در خارج هم قیمتش اندازه وی پی اس هست! البته در سایت های معتبر.

دو نکته امنیت و پ ن تو ایران شاید کم باشه ولی در خارج بخاطر امنیتش و کد گذاری شدنش می خرند اصلا ...

قیمتش هم از 2 دلار شروع میشه مثل سایت boxpn.com و مثلا 7 دلار سایت strong*** و ... از 15 دلار و دردسر سرور خیلی بهتره . و پ ن اونها SSL داره و انکریپت میشه اطلااعات شما

زمانی که هیچ و پ ن تو ایران کار نمی کنه برای اونا کار می کنه

پس اینجوری نیست که بگین بسته باشه

ضمن اینکه گارانتی برگشت پول دارند

حالا هر جور دوست داری