PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در وب میل !!! اساتید کمک کنید !!!

pasargad
June 15th, 2010, 13:42
با درود

وقتی هر کدام از یوزرها میخواهند وارد وب میل شوند این خطا رو میده.

Internal Server Error
User 'shenaseyeh user dar server' is over quota.

--------------------------------------------------------------------------------

cpsrvd/11.25 Server at domain.com

این خطا برای چیست؟ و چگونه برطرف میشود؟

یکی بهم میگه به خاطر کلمه over quota میزان فضا اختصاصی به اون رو باید زیاد کنی وقتی میکنم بازم نمیشه.

دو تا کانفیگر دیدند نتونستند درستش کنند.
خواهشاً کسی میدونه بگه این رو چطوری حل کنم.

با سپاس

pasargad
June 16th, 2010, 18:17
با درود

اگر کسی مثل من هست که این مشکل رو پیدا کرد و این مثل من پست زده و جواب نگرفته و کنترل پانل سرور لینوکسش CPanel است میتونه به لینک زیر برود و مشکلش رو حل کند منم دارم اینجا رو مطالعه میکنم.

login webmail Internal Server Error User is over quota - cPanel Forums (http://forums.cpanel.net/f5/login-webmail-internal-server-error-user-over-quota-141325.html)

جدیداً در این وب هاستینگ تالک پست زدن برای جواب گرفتن بی فایده شده. این نظر منه , امیدوارم اشتباه گفته باشم ولی ظاهراً که اینطوری است حتی چند نفر هم نظر منو دارند که توی ادد لیست یاهوی من هستند.

به هر حال از این سایت و مدیرانش بسیار ممنونم که این سایت رو راه انداختند.

---------- Post added at 06:17 PM ---------- Previous post was at 06:09 PM ----------

راستی , یک دقیقه نشد مشکلم رو توی اون لینکی که دادم پیدا کردم و حل کردم. دوستانی هم که میخواهند بدونند.

مسیر زیر بروند و متعلقات داخلش رو حذف کنند درست میشه:
/var/cpanel/overquota

با سپاس .