PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چطوری میتونم از اینترنت مخابراتم شکایت کنم

یاشار زوم
July 11th, 2014, 02:50
سلام دوستان

من میخوام از سرعت اینترنت مخابرات شکایت کنم اونم مستقیم میخوام زنگ بزنم نامه بدم نه ایمیلی

سرعت نتم 1 مگ هست که سرعتش باید بین 120 تا 200 باشه ولی شب ها ساعت 1 به بعد سرعت میشه 34 تا 60
چند روز اول سرعت خوب بود بعد 2 هفته سرعت از این بالا تر نمیاد

ممنون میشم راهنمایی کنید

Javan Host
July 11th, 2014, 02:55
دوست عزیز مثل اینکه مشکلات سراسری هست نه تنها مخابرات بلکه دیگر ارائه دهنده ها هم مشکل دارند !
( افت سرعت )

یاشار زوم
July 11th, 2014, 03:10
نه بابا صبح بعداظهر سرعتش خوبه بعد از ساعت یک سرعت اینجوری میشه من تست کردم روز ها سرعت تا 220 میرسه همین که ساعت یک میشه سرعت میشه 30 تا 50

روی اعصابه وقتی منتظر میمونی شب بشه بعد سرعت اینجوری میشه

- - - Updated - - -

دوستان این چیه؟

1- آیا فروش سرویس های با حجم ترافیک محدود مجاز است؟
جواب: براساس مصوبه شماره 49 کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات ضریب اشتراک حداکثر 10 تصویب شده است که با رعایت این ضریب اشتراک حداکثری نباید محدودیتی در حجم ارسال و دریافت مشتریان ایجاد شود.

.................................................. .................................................. ................................................

یعنی نباید مخابرت استان ما حجمی بفروشه یعنی نامحدود هم باید بفروشه اگه اینجوری بد جور میخوام پیگیر باشم حتما راهنمایی کنید ممنون دوستان

kianfar
July 11th, 2014, 03:38
سلام دوستانمن میخوام از سرعت اینترنت مخابرات شکایت کنم اونم مستقیم میخوام زنگ بزنم نامه بدم نه ایمیلیسرعت نتم 1 مگ هست که سرعتش باید بین 120 تا 200 باشه ولی شب ها ساعت 1 به بعد سرعت میشه 34 تا 60چند روز اول سرعت خوب بود بعد 2 هفته سرعت از این بالا تر نمیادممنون میشم راهنمایی کنیدبا پشتیبانی تماس بگیرید بگید میخوام شکایت کنم، یه بخشی مخصوص شکایات دارند، راهنماییتون میکنن.

یاشار زوم
July 11th, 2014, 03:44
سرعت کی میتونه دست کاری کنه خود مخابرات یا نمایندگی که ازش خریدم؟

meysam021
July 11th, 2014, 03:47
با پشتیبانی تماس بگیرید بگید میخوام شکایت کنم، یه بخشی مخصوص شکایات دارند، راهنماییتون میکنن.عزیز دل ، زنگ بزنی بهشون تازه دوتا بد هم بهت میدن ، میپرن بهت آخرشم بهت میگن ناراضی هستی بفرما برو جایی دیگه بگیر بهش میگی فیبر نوریم میگه از بالا دستور صادر شده اینطور باشه شما میخوای باهاش لج کنید.
چیزی برا گفتن نمیمونه زنگ زدم که اینو میگم باور ندارید.
2020
تماس بگیرید تا متوجه بشید.

یاشار زوم
July 11th, 2014, 03:51
عزیز دل ، زنگ بزنی بهشون تازه دوتا بد هم بهت میدن ، میپرن بهت آخرشم بهت میگن ناراضی هستی بفرما برو جایی دیگه بگیر بهش میگی فیبر نوریم میگه از بالا دستور صادر شده اینطور باشه شما میخوای باهاش لج کنید.
چیزی برا گفتن نمیمونه زنگ زدم که اینو میگم باور ندارید.
2020
تماس بگیرید تا متوجه بشید.

کاریش نمیشه کرد؟

این رو هم پیدا کردم http://195.ir/

ULTRAWEB
July 11th, 2014, 03:58
شکایت کردن به غیراز اینکه خودتون رو درگیر پروسه ی بیهوده ای کنین هیچ مسله ی دیگه ای رو حل نخواهد کرد.

یاشار زوم
July 11th, 2014, 04:02
چیکار باید کرد؟ وقتی سرعت منو نصف می کنند

meysam021
July 11th, 2014, 04:04

یا تغییر سرویس دهنده اینترنت یا سوختن و ساختن با مخابرات

ULTRAWEB
July 11th, 2014, 04:05

تحمل کردن این اینترنت تنها کاری هست میشه کرد.

یاشار زوم
July 11th, 2014, 04:08
تحمل کردن این اینترنت تنها کاری هست میشه کرد.

خسته نباشید....

abbas141
July 11th, 2014, 04:18
مخابرات کلا هیچ کدوم از سرویس هاش استاندارد نیست شما زنگ هم بزنید و... براتون دلایل واهی خواهند اورد
در تهران من خودم ابتدا سرویس 128 نامحدود از مخابرات داشتم نهایت سرعت دانلودم بین 20 تا حداکثر 40kb/s بود که بعد از مدتی باتوجه به پشتیبانی خیلی ضعیفشون و... کلا پشیمان شدم و به سمت شاتل رفتم و همین سرویس 128 رو از شاتل هم خریداری کردم با این تفاوت که حداقل سرعت دانلود من 100kb/s بود
در مورد پشتیبانی هم که اگر صبحتی نکنم بهتر و... - شما خودتون تا انتها رو پیش بینی کنید !
خلاصه پیشنهاد میکنم به جای شکایت و... سرویس دهنده اتون رو تغییر بدید

یاشار زوم
July 11th, 2014, 04:28
مخابرات کلا هیچ کدوم از سرویس هاش استاندارد نیست شما زنگ هم بزنید و... براتون دلایل واهی خواهند اورد
در تهران من خودم ابتدا سرویس 128 نامحدود از مخابرات داشتم نهایت سرعت دانلودم بین 20 تا حداکثر 40kb/s بود که بعد از مدتی باتوجه به پشتیبانی خیلی ضعیفشون و... کلا پشیمان شدم و به سمت شاتل رفتم و همین سرویس 128 رو از شاتل هم خریداری کردم با این تفاوت که حداقل سرعت دانلود من 100kb/s بود
در مورد پشتیبانی هم که اگر صبحتی نکنم بهتر و... - شما خودتون تا انتها رو پیش بینی کنید !
خلاصه پیشنهاد میکنم به جای شکایت و... سرویس دهنده اتون رو تغییر بدید

ممنون منم تو فکر همینم

نظر من فن اوا هست

1024 رو میده ماهی 45 تومان ولی تقسیم بر 10 میشه

جای ندارین که نامحدود بدن اشتراک گذاری کم باشه مثلا 4 یا نهایت 6

pspasp
July 11th, 2014, 05:18
فقط اسیا تک

یاشار زوم
July 11th, 2014, 05:42
اگه درجریان اشتراک گذری سروریس ها به خصوص نامحدود هستین اطلاع بدین ممنون

مثلا با 512 با چه سرعتی میشه دانلود کرد

باتشکر

asdadsdxz
July 11th, 2014, 05:57
کلا چیزی به اسم نامحدود دروغ هست
شرکت ها هم چون قانون جدید مجبورشون کردن نامحدود میدن
که اونم چون مجبور هستن اشتراک ها ۱ به ۱۰ هست یعنی هر سرعتی بگیرید تقسیم بر ۱۰ کنید
در صورتی که اگر سروس حجمی بگیرید برعکس هست هرچی بتونن بهتون سرعت بیشتر میدن شما از اسیاتک ۱۲۸ نامحدود بگیر دانلود ۲۰-۳۰ ولی از همون اسیاتک ۱۲۸ حجمی بگیر دانلود ۵۰۰-۷۰۰ کیلو
+ کلا همه سرویس دهنده ها در ساعات رایگان دانلود شبانه سرعت رو تا ۵-۶ برابر کاهش میدن
اگر میخواهید سرعت مطلوبی داشته باشید و هزینه مهم نیست اینترنت ۱۰ مگ آسیاتک طرح بدون شبانه رایگانش رو بگیرید سرعت دانلود در تمام ساعات روز و شب ۱۸۰۰ تا ۲۵۰۰ کیلو بایت
۱۰ مگ اسیاتک + شبانه رایگان شب ها سرعت ۳۵۰ تا ۴۰۰ روز ها ۱۸۰۰ تا ۲۵۰۰

یاشار زوم
July 11th, 2014, 06:22
کلا چیزی به اسم نامحدود دروغ هست
شرکت ها هم چون قانون جدید مجبورشون کردن نامحدود میدن
که اونم چون مجبور هستن اشتراک ها ۱ به ۱۰ هست یعنی هر سرعتی بگیرید تقسیم بر ۱۰ کنید
در صورتی که اگر سروس حجمی بگیرید برعکس هست هرچی بتونن بهتون سرعت بیشتر میدن شما از اسیاتک ۱۲۸ نامحدود بگیر دانلود ۲۰-۳۰ ولی از همون اسیاتک ۱۲۸ حجمی بگیر دانلود ۵۰۰-۷۰۰ کیلو
+ کلا همه سرویس دهنده ها در ساعات رایگان دانلود شبانه سرعت رو تا ۵-۶ برابر کاهش میدن
اگر میخواهید سرعت مطلوبی داشته باشید و هزینه مهم نیست اینترنت ۱۰ مگ آسیاتک طرح بدون شبانه رایگانش رو بگیرید سرعت دانلود در تمام ساعات روز و شب ۱۸۰۰ تا ۲۵۰۰ کیلو بایت
۱۰ مگ اسیاتک + شبانه رایگان شب ها سرعت ۳۵۰ تا ۴۰۰ روز ها ۱۸۰۰ تا ۲۵۰۰

داداش ممنون برای اطلاع رسانی ولی من نامحدود میخوام حتی همون تقسیم بر 10 بشه چون نمیخوام تا ساعت 1 منتظر دانلود بمونم همونجا دانلود کنم بدون کم شدن حجم

sht-design
July 11th, 2014, 10:13
دوست عزیز سلام
اگر اشتباه نکنم گفتید ساعت 1 شب به بعد سرعتتون نصف میشه این احتمالا به خاطر اون هست که در اون ساعت ها رایگان هست احتمالا و کلا همه سرویس دهنده ها توی ساعت رایگانشون سرعت رو میارند پایین
برای اینترنت هم ماشاءا... اینترنت ایران همین وضعیت رو داره
چند وقت پیش زنگ زدم ایرانسل گفتم اینترنتتون مشکل داره ، سرعت داغونه بعضی برنامه ها جواب نمیده با اینترنتتون
به من گفتند اگر سایت ایرانسل باز بشه یعنی اینترنتتون مشکلی نداره :|
خب نه خدا وکیلی بیا با نت ایرانسل سایت شرکتش هم باز نکنه
اینو من کجای دلم بزارم آخه

chatsaz
July 11th, 2014, 10:27
خیلی چیز عادی هست
ساعت 1 تا 7 صبح سرعت نصف میشه من از ابتدا که خریدم همینطور بوده

دلیلشم بخاطر که رایگان میشه نت( چه سرویس که خردید شبانه داشته باشه یا نداشته باشه سرعت نصف میشه)

3245
July 11th, 2014, 11:05
از این قسمت پیگیری کنید، بسیار تاثیر گذار هستند: سامانه رسیدگی به درخواست ها و شکایات (http://bazresi.telecom.ir/ticketing/)

modiranhosting
July 11th, 2014, 11:24
از این قسمت پیگیری کنید، بسیار تاثیر گذار هستند: سامانه رسیدگی به درخواست ها و شکایات (http://bazresi.telecom.ir/ticketing/)

توی این قسمت حتما درخواست ثبت کنید بعد از یک هفته با این شماره تماس بگیرید 88043390

آقای وی سری

مطمئن باشید جواب میگیرید و پیگیری میشه

w.h.t
July 11th, 2014, 11:53
سلام
استارتر خیلیموضوع مسخره ای رو بیان کردید.خوب معلومه مخابرات نمیاد ب خودش ضرر بزنه.شما بودی کم نمیکردی؟در ساعات 1 تا 7 صبح ک رایگان اگه سرعت همونطوری باشه ک من خودم فقط 20 تا فیلمو برنامه حجم سنگین میذارم برای دانلود!!!!
کمش میکنه ک هم خودش ضرر نبینه و هم بره روی اعصاب ما:d
بروز باشید

metal75
July 11th, 2014, 12:20
سلام

دوست عزیز 90 در صد شرکت های ارائه دهنده اینترنت پر سرعت همینطوری هستند

اگر اینگونه نباشه گردش حساب ندارند (خودتون متوجه میشید) :d

meva300
July 11th, 2014, 13:33
برای بنده هم دقیقا همین طوری هست
در طول روز سرعت خوب هست
اما از ساعت 1بامداد به بعد متاسفانه افت سرعت شدید میشه

metal75
July 11th, 2014, 13:35
معمولا سرعت ها رو در شب ها روی یک ترنسفر ریت ثابت میکنند

مثلا شرکت آسیا تک روی 60 میبنده که بازم به نسبت خوبه

اما بعضی از شرکت ها رو 60 می بندند اما تا صبح 1 کیلوبایت میرسه :d

api
July 11th, 2014, 13:37
هیچ راه شکایتی نیست
همیشه برای خودشون دلیل منطقی دارن !
اگه شکایتت به جایی هم برسه نهایتا چند روز اوضاعت درست میشه ، دوباره بر میگرده به حالت قبل !

hamid53214
July 11th, 2014, 13:41
خوب پهنای باند اشتراکی هست
توی ساعات رایگان دانلود بیشتر میشه
واسه همین افت سرعت خودبخود به وجود میاد
مثلا وقتی توی روز ضریب اشتراک یک به هشت هست شاید هیپچ کس دانلود نکنه
ولی وقتی رایگان میشه اگه 4 نفر از 8 نفر بخوان دانلود بذارن سرعت افت میکنه
طبیعیه

M-Sadeghi
July 11th, 2014, 14:04
دوست من چون ساعت 1 به بعد اینترنت رایگان هست استفاده زیاده و اکثرا برای دانلود و آپلود استفاده می کنند برای همین با افت سرعت رو به رو خواهید شد

mobinhost.in
July 11th, 2014, 14:12
مخابرات ادعا می کند که پشتیبانی ندارد و تنها چون نامحدود هست مشتری پیدا کرده
وگرنه کمتر کسی از مخابرات خیر دیده
سرعت دانلودش به نسبت خوبه ولی چون سرعت آپلود پایین هست در پیج باز کردن عذاب میده
مخابرات ما اینجوریه بقیه رو نمی دونم

SamaN DL
July 11th, 2014, 14:26
من gprs رو از اینترنت مخابراط بیشتر قبول دارم! :دی

majidmajid0098
July 11th, 2014, 15:31
بابا ما اينجا اينترنت نداريم كه .

مثلا پارس آنلاين .

يه سرويس يه ماهه از شون بگيري نزديك به 15 روزش قطعي داره كه وقتي هم زنگ ميزني تلفن گويا ميگه : به دليل پاره از مشكلات اينترنت شما دچار اختلال شده است .

وقتي هم به پشتيباني وصل ميشيم : ميگيم : چرا اينطوريه . ميگن : زيرساخت مخابراط مشكل داره .

من هم بهشون ميگم : به من چه ربطي داره . مگه من پول ميدم به مخابراط كه اينو بهم ميگين ؟ . من ميخوام زيرساخت آتيش بگيره من پول دادم به شما و از شما سرويسمو ميخوام .

اونا هم ميگن : اختلال كليه و براي همه هست .

قطعي هاي خودشونو حساب نميكنن ولي اگه يك ساعت از دوره قراردادت بگذره ديگه نتت قطعه .

اگه هم بخوان لطف بكنن و يه دو روزي براي اين 15 روز بهت بدن بايد روزي يه بار زنگ بزني كه پول تلفنه بيشتر از اين ميشه .

--------------------------------------------------------------------------------------------

يه مشكل ديگه هم داريم : اگه خدا قبول كنه در هر روز يه 2 ساعتي نت درست وصله كه سرعتش داغونه (512 ==Max:25K)و هر وقت هم زنگ ميزنيم ميگيم سرعتا چرا پايينه :

ميگن : مودمو ببرين به سر خط اصلي وصل كنين و هرچي دستگاه مثل فكس و اينا دارين از خط جدا كنين .

من بهشون ميگم : بابا من هر وقت زنگ ميزنم همينو ميگين .

تازشم وقتي ميخوان بگن تست سرعت ميان از سايتايي كه روي سرور خودشون ميزباني ميشه ميگن تست بگيرين .

خلاصه اصلا راضي نيستم .

-------------------------------------

آيا كسي باورش ميشه كه چه سرعت 2 مگشونو بگيري و چه 1287 كيلو بايت همشون يه سرعت ميدن .

---------------------------------------------------------
حالا اين كه خوبه قبلش از 20 نت داشتم كه اون درسته قطعي نداشت ولي سرعتش كه بد جور بود بابا .

ما اون موقع كه داشتيم .( 6 ماه پيش بود) سرعت 256 ازشون داشتيم سرعتش هميشه روي 36 كيلو بود حالا خيلي زور بزنه بره روي 40 كيلو .

موفق و پايدار باشيد

- - - Updated - - -

بابا ما اينجا اينترنت نداريم كه .

مثلا پارس آنلاين .

يه سرويس يه ماهه از شون بگيري نزديك به 15 روزش قطعي داره كه وقتي هم زنگ ميزني تلفن گويا ميگه : به دليل پاره از مشكلات اينترنت شما دچار اختلال شده است .

وقتي هم به پشتيباني وصل ميشيم : ميگيم : چرا اينطوريه . ميگن : زيرساخت مخابراط مشكل داره .

من هم بهشون ميگم : به من چه ربطي داره . مگه من پول ميدم به مخابراط كه اينو بهم ميگين ؟ . من ميخوام زيرساخت آتيش بگيره من پول دادم به شما و از شما سرويسمو ميخوام .

اونا هم ميگن : اختلال كليه و براي همه هست .

قطعي هاي خودشونو حساب نميكنن ولي اگه يك ساعت از دوره قراردادت بگذره ديگه نتت قطعه .

اگه هم بخوان لطف بكنن و يه دو روزي براي اين 15 روز بهت بدن بايد روزي يه بار زنگ بزني كه پول تلفنه بيشتر از اين ميشه .

--------------------------------------------------------------------------------------------

يه مشكل ديگه هم داريم : اگه خدا قبول كنه در هر روز يه 2 ساعتي نت درست وصله كه سرعتش داغونه (512 ==Max:25K)و هر وقت هم زنگ ميزنيم ميگيم سرعتا چرا پايينه :

ميگن : مودمو ببرين به سر خط اصلي وصل كنين و هرچي دستگاه مثل فكس و اينا دارين از خط جدا كنين .

من بهشون ميگم : بابا من هر وقت زنگ ميزنم همينو ميگين .

تازشم وقتي ميخوان بگن تست سرعت ميان از سايتايي كه روي سرور خودشون ميزباني ميشه ميگن تست بگيرين .

خلاصه اصلا راضي نيستم .

آيا كسي باورش ميشه كه چه سرعت 2 مگشونو بگيري و چه 1287 كيلو بايت همشون يه سرعت ميدن .

---------------------------------------------------------
حالا اين كه خوبه قبلش از 20 نت داشتم كه اون درسته قطعي نداشت ولي سرعتش كه بد جور بود بابا .

ما اون موقع كه داشتيم .( 6 ماه پيش بود) سرعت 256 ازشون داشتيم سرعتش هميشه روي 36 كيلو بود حالا خيلي زور بزنه بره روي 40 كيلو .

موفق و پايدار باشيد

1287 كيلو بايت = 128 كيلو بيت

majidzm
July 11th, 2014, 15:53
مخابرات (http://www.ratebook.ir/index/post_4318/%D9%85%D8%AE%D8%A7%D8%A8%D8%B1%D8%A7%D8%AA/)

http://www.ratebook.ir/index/post_4318/%D9%85%D8%AE%D8%A7%D8%A8%D8%B1%D8%A7%D8%AA (http://www.ratebook.ir/index/post_4318/%D9%85%D8%AE%D8%A7%D8%A8%D8%B1%D8%A7%D8%AA/)

mehrdad-arch
July 11th, 2014, 16:23
شما خوبه سرعتتون پایینه - آپتایم اینترنت بنده روزی 1ساعت هم نیست

sht-design
July 11th, 2014, 16:36
دوستان عزیز اینترنت کل ایران همینجوره
هر شرکتی هم که خوب باشه اولش آخراش گند میزنه
من که سابقه شو داشتم روی 4 تا سرویس رفتم همینجور بودم
هر وقت توی تلویزیون اعلام کردند سرعت و پهنای باند بیشتر میشود چند روز بعدش گند زده شد به اینترنت
ایرانسل که هفته ای طرح نت میزدم قربونش برم از لحظه سال تحویل تا همین 2 هفته پیش داغون شد سرعت اینترنتش که دیگه گفتم غلط کردیم نمیخوایم
الان هم از مخابرات سرویس داریم اما چون توی این طرح که هستیم شبها بهمون رایگان نمیخوره سرعت دانلود ثابته فکر کنم 256 روی 120 میمونه
برای من که کارم سایت و هاست و نت هست خوبه چون نمیخوام چیزی دانلود کنم که بگم آقا واسه یک فیلم 1 روز باید منتظر بمونم
البته این هم عرض کنم 2-3 روزه کلا وضعیت اینترنت به هم ریخته حالا نمیدونم چکار دارند میکنند

ali269
July 11th, 2014, 17:22
برای جمع کردن استقبال مشتری سرعت خوب است بعد سرعت میاورند پایین
ما 256 مخابرات داریم با 200 دانلود میکنیم شبها هم 100-150
1 مگ داشتیم بالای 500 نمیرفت :|
2 مگ رو با 900 پر میکنه
الان مبین نت 1 مگ رو با 200 پر میکنه :|

- - - Updated - - -

gprs : mci سرعتش از وایمکس بهتر میکشه :-ی

یاشار زوم
July 11th, 2014, 17:35
دوستان یه سوال

سرعت وصل شدن به ریموت سرور با مخابرات و شرکت های خصوصی یکی هست؟

یعنی اینترنت 1024 مخابرات وقتی وصل میشی یکم گیر میکنه به خصوص سرور از خارج باشه

ایا همین سرعت رو از شرکت های خصوصی بگیرم باز همین مشکل دارم یا نه ؟

mehrshad13and11
July 11th, 2014, 17:47
از های وب نت بگیر سرعتش بالای 600 کیلوبابت در ثانیه میرسه اگه فقط برای دانلود میخوای مناسبه چه حوصله ای داری میخوای شکایت کنی مشکل سراسریه نه تنها
شما بلکه سرویس دهنده ها محدودیت هایی در ارائه پهنای باند و پورت دارن ... من خودم الان 5 ساله با این نت کار میکنم یکبار خوبه یکبار هم افت زیادی داره.
همیشه نمیشه گفت ثبات داره ایران دیگه چیش خوب هست تا نتش خوب باشه.
یا حق

ebiram1
July 11th, 2014, 22:13
داداش من دو مگ دارم شب سرعت به زور به 20 میرسه برو خدارو شکر کن

keyvanik
July 11th, 2014, 22:25
برو به سایت مخابرات قسمت شکایات شکایت بنویس من نمشتم بعد 1 ماه زنگ زدن و بهتر شد

Mihan-VPS
July 12th, 2014, 00:41
اختلالات اینترنت سراسری هست و فقط مختص مخابرات نیست.
یه بخش مخصوص انتقادادت یا پیشنهادات یا شکایات دارند
شما از اون بخش میتونید مشکلتون را در میون بگذارید راهنمایی می کنن

یاشار زوم
July 15th, 2014, 16:17
من شکایت کردم خودشون 4 بار زنگ زدن هم خونه هم گوشیم خودشون پیگیر بودن کی میگه تحویل نمیگیرن محل نمیزارن...

نتیجه هم سرعت اینترنتم دو روز بعد این که شکایت کردم شب ها سرعت خوب شده دیشب که همون بامداد امروز میشه سرعت روی 220 بود عالیه

در مورد نامحدود گفت معلوم نیست استان ما میشه یا نمیشه ولی گفت امسال اینترنت 20 مگابیتی هم میاره گفت این حرف ها محرمانه هستش!

منم گفتم اگه نامحدود نمیدین بهتر از مخابرات کوچ کنم گفت شرکت های خصوصی هم هیچ خبری نیست نامحدود هم قطره چکان از سرعت اینترنت به مرور دوره کم میکنند...

ولی باز سرعت شب ها خوب شده همین عالیه ولی باید یه بار برم مخابرات برای پس گرفتن شکایتم ...

ULTRAWEB
July 15th, 2014, 18:14
من شکایت کردم خودشون 4 بار زنگ زدن هم خونه هم گوشیم خودشون پیگیر بودن کی میگه تحویل نمیگیرن محل نمیزارن...

نتیجه هم سرعت اینترنتم دو روز بعد این که شکایت کردم شب ها سرعت خوب شده دیشب که همون بامداد امروز میشه سرعت روی 220 بود عالیه

در مورد نامحدود گفت معلوم نیست استان ما میشه یا نمیشه ولی گفت امسال اینترنت 20 مگابیتی هم میاره گفت این حرف ها محرمانه هستش!

منم گفتم اگه نامحدود نمیدین بهتر از مخابرات کوچ کنم گفت شرکت های خصوصی هم هیچ خبری نیست نامحدود هم قطره چکان از سرعت اینترنت به مرور دوره کم میکنند...

ولی باز سرعت شب ها خوب شده همین عالیه ولی باید یه بار برم مخابرات برای پس گرفتن شکایتم ...

از اونجایی که فناوری Adsl2+که همه جا فعلا همینه میشه روش سرویس تا 24.0 Mbit/s ارایه کرد همین الانم .ولی کو پهنای باند که داشته باشن بدن؟!
و خطوط روی 10 8 5 4 3 2 1 حتی کیلو512 قفل می شوند.بسته به نوع سرویس هر شخص. در ضمن شما زنگ بزن یک خبر محرمانه شما بهش بده بگو شما میتونین در فناوری
adsl2+که مخابراتتون داره استفاده می کنه تا سقف 24 مگابیت سرویس بدین چرا نمیدین 20 که چیزی نیست:)بعدم بگو نمیدین چون پهنای باند ندارین واگر نه تجیهزاتتون ساپورت میکنه.حاضرم سه برابر قیمت اینترنت از بقیه شرکت ها بخرم از مخابرات نه چون سهامش روبد واگذار کردن و رانتی

lمنبع:
Asymmetric digital subscriber line - Wikipedia, the free encyclopedia (http://en.wikipedia.org/wiki/Asymmetric_digital_subscriber_line)

takpar7
July 15th, 2014, 18:21
سلام دوستان

من میخوام از سرعت اینترنت مخابرات شکایت کنم اونم مستقیم میخوام زنگ بزنم نامه بدم نه ایمیلی

سرعت نتم 1 مگ هست که سرعتش باید بین 120 تا 200 باشه ولی شب ها ساعت 1 به بعد سرعت میشه 34 تا 60
چند روز اول سرعت خوب بود بعد 2 هفته سرعت از این بالا تر نمیاد

ممنون میشم راهنمایی کنید

سلام
کلا با ورود تعطیلات تابستونی همه پهنای شبکه ها پر شده روز های تعطیل هم مثل شب پنج شنبه و جمعه هم که دیگه هیچی همه تو نت هستن و استفاده از نت نسبت به سایر مواقع چندین برابر شده
همین باعث افت شدید سرعت میشه
شبکه های نت کل کشور در حال حاظر جوابگوی کاربران فعلی نیستش

hoseinit
July 15th, 2014, 18:51
من مخابرات دارم نامحدود 512. ولی همیشه 64 63 فیکس بهم دانلود میده. شاید شما مخابرات محلتون مشکل داره...

Sent from my HUAWEI G610-U20 using Tapatalk

amir_khalili
July 15th, 2014, 21:58
سلام.از خودشون به خودشون شکایت کردن بیهودست.من شنیدم مرجعی هست که به sla و تعهدات اونا و کم فروشی و کیفیت پائین رسیدگی میکنه.ولی راستش دقیق یادم نیست که زیر مجموعه تنظیم مقررات رادیو بود یا صنف دیگر.

یاشار زوم
July 16th, 2014, 00:42
سلام.از خودشون به خودشون شکایت کردن بیهودست.من شنیدم مرجعی هست که به sla و تعهدات اونا و کم فروشی و کیفیت پائین رسیدگی میکنه.ولی راستش دقیق یادم نیست که زیر مجموعه تنظیم مقررات رادیو بود یا صنف دیگر.

دوست عزیز راحت میشه شکایت کردن خودشون هم پیگیری میکنند من تو این شکایت یک بار هم نرفتم جایی فقط برای پس گرفتن یک بار باید برم مخابرات

دلیلش هم به خاطر اینه که فکر کنم امتیاز بندی میکنند هر استان رو برای همین خودشون زنگ میزنند خودشون سزعت اضافه میکنند و...

برای من 4 بار زنگ زدن به دلایلی جوابشون ندادم 2 بار زنگ زدن خونه 2 بار هم زنگ زدن موبایلم چون ناشناس بود جواب نداده بودم. بعد گفتم زنگ بزنم ببینم کیه بعد این که زنگ زدم گفت برای این که پول از موبایلت کم نشه گفت قطع کنم تا خودش زنگ بزنه میبینی که اینجوری پیگیر می کنند ( ولی تهران نمیدونم چطوریه شهرستان که اینجوری بود )

میشه از هر جایی شکایت کرد البته اگه حق با خودت باشه...

meva300
July 16th, 2014, 02:18
امروز زنگ زدم 2020 گفتم آقا این چه وضشه
چرا شبا سرعت داغون میشه
گفتن چون یه خاطر اینکه شبا تو محدوده شما همه دارن دانلود میکنن اینجوریه

دراصل هردفعه که زنگ بزنی همین رو میگن جوابی هم ندارن بدن :|

hell.machine
July 16th, 2014, 02:47
درود
ایران در کل اینترنتش همیجوری هست
یه بار افت شدید داره یه بار خوبه
آخر شب هم چون دانلود ها زیاد میشه سرعت رو لیمیت میکنن که چیزه طبیعی هست
چون اگه بزارن هم آخر شب که رایگان میشه
با نهایت سرعت دانلود کنن
خودشون به مشکل میخورن
موفق باشید

یاشار زوم
July 17th, 2014, 04:10
درود
ایران در کل اینترنتش همیجوری هست
یه بار افت شدید داره یه بار خوبه
آخر شب هم چون دانلود ها زیاد میشه سرعت رو لیمیت میکنن که چیزه طبیعی هست
چون اگه بزارن هم آخر شب که رایگان میشه
با نهایت سرعت دانلود کنن
خودشون به مشکل میخورن
موفق باشید

الان 2 روز هر روز صبح زنگ میزنه موبایلم میگن بیا شکایت پس بگیر بفرستیم تهران منم یکم اذیتشون کنم چند روز نرم تا بفهمن. حالا اونها
احتیاج به من دارن منم چند روز نمیرم...

fun3enter
July 23rd, 2014, 01:14
الان 2 روز هر روز صبح زنگ میزنه موبایلم میگن بیا شکایت پس بگیر بفرستیم تهران منم یکم اذیتشون کنم چند روز نرم تا بفهمن. حالا اونها
احتیاج به من دارن منم چند روز نمیرم...
شما شکاییتون رو به کجا ارسال کردین؟؟؟
چون این مشکل الان یه هفته ای هست برای من هم بوجود اومده

zakerweb
July 23rd, 2014, 01:41
believe me از من شاکی تر پیدا نمیکنید ولی حیف راهی نیست...!

morteza1200
July 23rd, 2014, 04:00
فکر کنم فقط واسه ما خوزستان هر روز برنامه دارند

الان که کلن پنل نامحدود رو برداشتن

با 512 شبها بیشتر از 30 کیلیو نمیشه دان کرد واقعا شورش رو در آوردن

یاشار زوم
July 23rd, 2014, 06:50
فکر کنم فقط واسه ما خوزستان هر روز برنامه دارند

الان که کلن پنل نامحدود رو برداشتن

با 512 شبها بیشتر از 30 کیلیو نمیشه دان کرد واقعا شورش رو در آوردن

اره پلن نامحدود برای استان مارو هم برداشتن

قیمت اینجا مناسبه پلن نامحدود

فن آوا | اینترنت پرسرعت | +ADSL2 | سرور و میزبانی وب (http://dp.fanava.ir/)

kayako
July 23rd, 2014, 15:41
من خودم مخابرات داشتم خیلی ناراضی بودم میگفتم پورت رو خالی کنید میخوام برم از جای دیگه اشتراک بگیرم میگن ما پورت رو خالی نمیکنیم از اخر هم هیچی دیگه مجبور شدم رفتم یه خط دیگه کشیدم تا روی اون نت بگیرم به نظر من هرچه سریع تر از مخابرات جدا شید بهتر هست

fun3enter
August 2nd, 2014, 18:56
بنده شکایتم رو ثبت نمودم ممنون از دوستمون که راهنمایی نمود !
کمتر از یه هفته سرعت دانلود شبانه بنده به 250-300 رسید (حالت عادی)
کی میگخ راهی نیست که شکایت کنیم!

zakerweb
August 2nd, 2014, 19:53
مخابرات یه مقدار زود حجم خالی نمیکنه ؟ یا من احساس می کنم :d !!!
و اینکه پشتیبانیش بسیار ضعیفه!

chatsaz
August 2nd, 2014, 20:16
بنده شکایتم رو ثبت نمودم ممنون از دوستمون که راهنمایی نمود !
کمتر از یه هفته سرعت دانلود شبانه بنده به 250-300 رسید (حالت عادی)
کی میگخ راهی نیست که شکایت کنیم!

به کجا شکایت کردی؟ از کدوم قسمت؟
شبانه رایگان داری؟

meva300
August 2nd, 2014, 21:24
مخابرات یه مقدار زود حجم خالی نمیکنه ؟ یا من احساس می کنم :d !!!
و اینکه پشتیبانیش بسیار ضعیفه!

حجم رو زود خالی میکنه به خاطر اینکه روزای اول ماه سرعت خوبه
درضمن من شنیدم مخابرات مثلا اگه شما 920mb ترافیک مصرف کرده باشی رندش میکنه برات میزنه 1 g :|

zakerweb
August 2nd, 2014, 21:41
حجم رو زود خالی میکنه به خاطر اینکه روزای اول ماه سرعت خوبه
درضمن من شنیدم مخابرات مثلا اگه شما 920mb ترافیک مصرف کرده باشی رندش میکنه برات میزنه 1 g :|

من قبلا رو یه شرکت دیگه با همین سرعت مثلا با 3 گیگ 1ماه و نیم رو سر میکردم!
ولی الان با 3 گیگ 1ماه نکشید تموم شد! رو مخابرات
با اینکه مصرفم تغییر نکرده بود!
البته اینم بگم از سرعتش راضیم تو روز! شب که نگو !

medianet
August 2nd, 2014, 21:48
من قبلا رو یه شرکت دیگه با همین سرعت مثلا با 3 گیگ 1ماه و نیم رو سر میکردم!
ولی الان با 3 گیگ 1ماه نکشید تموم شد! رو مخابرات
با اینکه مصرفم تغییر نکرده بود!
البته اینم بگم از سرعتش راضیم تو روز! شب که نگو !

خداییش راست میگین ...
من تو ماه حداقل 10 گیگ مصرف دارم ماهی دوبار تمدید میکنم (:|
خیلی پرمصرفه زودی تموم میشه . فکر کردم فقط من اینجوریم !

fanctions
August 2nd, 2014, 22:05
دوست عزیز مثل اینکه مشکلات سراسری هست نه تنها مخابرات بلکه دیگر ارائه دهنده ها هم مشکل دارند !
( افت سرعت )

خیر دوست عزیز فکر نکنم سراسری باشه

من از شاتل های وب مبین نت صبانت استفاده می کنم هیچکدومشون افت سرعت ندارند

zakerweb
August 3rd, 2014, 00:01
خداییش راست میگین ...
من تو ماه حداقل 10 گیگ مصرف دارم ماهی دوبار تمدید میکنم (:|
خیلی پرمصرفه زودی تموم میشه . فکر کردم فقط من اینجوریم !

اگه راهی باشه ازشون در این رابطه انتقاد کنیم خوب میشه!
کسی شماره ای از مدیریت یا ... نداره ازشون این 2020ایا ج درس حسابی نمیدن!

shahab-f
August 3rd, 2014, 12:34
قطعا هم به شکایتتون رسیدگی خواهد شد . |!|

3245
August 3rd, 2014, 19:09
کلا مخابرات مصرف گیگ هاش خیلی سریعتر هست،
متاسفانه تخصص در این مورد ندارم، اما ممکنه از نبودن کش در میانه راه و ... باشه، نمیدونم!!!!