PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل ای پی در هتزنر

dellserver
July 10th, 2014, 18:17
سلام دوستان خسته نباشید
من یک سرور داشتم از هتزنر که روش 8 تا ای پی سفارش داده بودم الان اون 8تا پر شده و یک بلوک دیگه سفارش دادم و اوکی شد
الان من هرچی این ای ÷ی هارو میزنم رو سرور اصلا پینگ نمیده
گیت وی من ای پی بلوک قبل هست که وقتی میدم به گی توی در سرور ویندوز میگه اخطار این گیت وی نت نداره
دوستان راهنمایی بفرمائید
به دیتاسنتر هم ایمیل زدم گفتن همه چیز از سمت ما اوکی هست

novin-web
July 10th, 2014, 20:20
سلام
روتز رو دوباره باید کانفیگ کنید
و ای پی های روت شده رو از میکروتیک عبور بدید.

Mihan-VPS
July 10th, 2014, 20:54
سلام

حق با دیتاسنتر هست.
سابنت جدید را روی روتر احتمالا میکروتیک سرور خود ویرایش کنید مورد باید حل شه

razavihost
July 11th, 2014, 00:39
رنج جدید به آی پی تکی روت شدن؟

ServerDL.com
July 11th, 2014, 02:04
باید روتر رو دوباره تنظیم کنید
کمک خواستید رایگان در خدمتم .

AvalinHost
July 11th, 2014, 02:59
با کانفیگ دوباره روتر مشکل شما رفع می شود.

meysam021
July 11th, 2014, 03:20
احتمالا ای پی ها به ای پی مک روته نشدن. کانفیگ دوباره میکروتیک ربطی نداره دوستان ، اگر ای پی های دیگه پینگ میدن پس میکروتیک سالم هستش.
شما روته کنید اگر نکردید ، بعد روی زدن ای پی روی میکروتیک هم دقت کنید. مشکلی نباید باشه

AvalinHost
July 11th, 2014, 03:24
فقط احتمالات عنوان شده، برای مشخص شدن موضوع با بررسی می شود تشخیص داد.
از آنجایی هم که دیتاسنتر از rescue تست کردن پس مسلما مشکل از دیتاسنتر نیست و نیازی به روت کردن مجدد و ست کردن مجدد ARP-entries نیست! البته اگر سابنت جدید روی single ip روتر، روت شده باشد.

dellserver
July 11th, 2014, 09:56
ممنون از همه دوستان عزیز
کارهایی که من دوباره انجام دادم اینا هستن
1-اومدم به روتر یک کارت شبکه اضافه کردم و یه ای پی رو از رنج جدید دادم و بعد از اون ای پی تونستم به میکروتیک وصل بشم بعد که ان ای ÷ی رو به عنوان گیت وی دادم بازم سرور نت نگرفت
2-این بار اومدم به وی پی اس اون مشخصات رو دادم که موقعی که موس رو رو ای پی نگه میداریم نشون میده بازم پینگ نداد سرور
3- دیتاسنتر میگه به درستی رو تک ای پی ست شده و کلا هر چی میگم میگن مشکل نرمافزاری هست و به ما ربطی نداره
4-اومدم یه نتورک دیگه ساختم بازم نتیجه نداشت
الان به نظرتون من چیکار کنم و چطور دیتاسنتر رو قانع کنم ؟

RoobinaServer
July 11th, 2014, 11:14
ممنون از همه دوستان عزیز
کارهایی که من دوباره انجام دادم اینا هستن
1-اومدم به روتر یک کارت شبکه اضافه کردم و یه ای پی رو از رنج جدید دادم و بعد از اون ای پی تونستم به میکروتیک وصل بشم بعد که ان ای ÷ی رو به عنوان گیت وی دادم بازم سرور نت نگرفت
2-این بار اومدم به وی پی اس اون مشخصات رو دادم که موقعی که موس رو رو ای پی نگه میداریم نشون میده بازم پینگ نداد سرور
3- دیتاسنتر میگه به درستی رو تک ای پی ست شده و کلا هر چی میگم میگن مشکل نرمافزاری هست و به ما ربطی نداره
4-اومدم یه نتورک دیگه ساختم بازم نتیجه نداشت
الان به نظرتون من چیکار کنم و چطور دیتاسنتر رو قانع کنم ؟

از واسطه خرید کردید یا مستقیم ؟ اگر واسطه هست به خود واسطه بگید چک کنند حتما بلد هستند این مورد را رفع کنند و اگر مورد آیپی هم باشه 90% میتوانند دیتاسنتر را قانع کنند چون یک سرور ندارند و دیتاسنتر راحت تر حرفشون را گوش میکنه.

اگر هم مستقیم خرید کردید که ... به نظرم تنها راه فعلا همین هست که روترتون را بدید یکی از همین واسطه های با تجربه با هزینه یا ... چک بکنه براتون.

با تشکر

dellserver
July 11th, 2014, 14:01
مستقیم خرید کردم و 3تا سرور دارم داخل پنل
اگر از روتر بود که اون یکی رنج هم پینگ نمیداد اخه یا حداقل اطلاعات دیقالت ای پی سرور رو نت دار میکرد یا غیره اینه ؟

- - - Updated - - -

با تشکر از جناب افشار سرور دل که بر خلاف بعضی از دوستان بدون درخواست هزینه کمک کردن و مشکل حل شد

ServerDL.com
July 11th, 2014, 14:10
مستقیم خرید کردم و 3تا سرور دارم داخل پنل
اگر از روتر بود که اون یکی رنج هم پینگ نمیداد اخه یا حداقل اطلاعات دیقالت ای پی سرور رو نت دار میکرد یا غیره اینه ؟

- - - Updated - - -

با تشکر از جناب افشار سرور دل که بر خلاف بعضی از دوستان بدون درخواست هزینه کمک کردن و مشکل حل شد

انجام وظیفه بود
این کارا که هزینه نداره !
فک نمی کن کسی باشه بیاد بگه واسه این کار هزینه بدید !
درست نیست !
یکی به ما یاد داد رایگان !
ما هم به شما .
چرخش زندکی همینه !