PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چجوری میشه تمامی فایل های این لینک رو دانلود کرد ؟

songkadehnew
July 10th, 2014, 09:51
درود
دوستان گلم چجوری میشه تمامی فایل هایی که در یک آدرس ( در سرور دانلود ) قرار دارد رو همزمان با هم دانلود کرد یعنی دونه دونه فایل ها رو دانلود نکنیم
مثلا
dl.songvip.ir - /MUSIC/ (http://dl.songvip.ir/MUSIC/)
الان هرچی که تو این داره رو من می خوام یه جا دانلود کنم باید چیکار کنم که همه فایل هاش با پوشه ها و... مرتبط دانلود بشن
لطفا راهنمایینم کنید مهمه

devstore
July 10th, 2014, 09:53
سلام

iInternetDownloadManager نصب کنید, به صفحه مورد نظرتون برید, روی صفحه راست کلیک کنید و Download all link with IDM رو بزنید

songkadehnew
July 10th, 2014, 09:58
تشکر اونو خودم میدونم ولی فایل ها رو درون پوشه ذخیر نمیکنه و پوشه ها رو با پسوند اچ تی ام ل ذخیره میکنه

devstore
July 10th, 2014, 10:04
تشکر اونو خودم میدونم ولی فایل ها رو درون پوشه ذخیر نمیکنه و پوشه ها رو با پسوند اچ تی ام ل ذخیره میکنه
برای دانلود به شکلی که روی هاست قرار گرفته از
Offline Explorer Enterprise استفاده کنید

songkadehnew
July 10th, 2014, 10:15
مرسی

ali269
July 10th, 2014, 10:25
راه حلش ذخیره افلاین است ولی ممکناست چند ساعتی زمان ببرد

songkadehnew
July 10th, 2014, 10:26
ذخیره آفلاین به چه صورت هستش؟

dark_7qe
July 10th, 2014, 10:29
می تونید روی سرور اصلی توی ftp راه بندازید(filezilla server) بعدبا filezilla client فایل هارو به هرجا که میخواید منتقل کنید به راحتی تمام پوشه هارو می سازه و منتقل می کنه

songkadehnew
July 10th, 2014, 10:31
برادر با این میزنم Offline Explorer Enterprise
درسته تمامی فال ها رو میگیره به غیر از mp3 باید پسوندش اضافه بشه ؟

- - - Updated - - -

سرور مبدا برای من نیست عزیز

devstore
July 10th, 2014, 10:32
برادر با این میزنم Offline Explorer Enterprise
درسته تمامی فال ها رو میگیره به غیر از mp3 باید پسوندش اضافه بشه ؟

- - - Updated - - -

سرور مبدا برای من نیست عزیز
خیلی وقته باهاش کار نکردن اما یادمه موقعی که میخوایی یک پروژه جدید ایجاد کنی واسه دانلود یک سری تیک مربوط به دانلود مالتی مدیاها داره

songkadehnew
July 10th, 2014, 10:37
الان دانلود کرده ولی فایل های mp3 ایکونش روش قفل داره اون برای چی هستش؟