PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کاهش شدید سرعت و پورت با مجازی ساز vmware

Mr.3ven
July 10th, 2014, 02:42
سلام دوستان
من با این مجازی ساز سرور دانلودی برای سایتم راه انداختم واوبونتو نصب کردم
ولی نمیدونم چرا شبا سرعت دانلود شدیدا میاد پایین
چک کردم ftp و sftp هم سرعتشون خیلی پایین بود
لود سرور هم عادیه
فقط زمانی که دانلود هم زمان زیاد شه اینجوری افت میکنه

باید چیکار کرد ؟
درضمن سرور ex40 هست

MagicVps.Com
July 10th, 2014, 03:51
کاهش شدید سرعت و پورت با مجازی ساز vmware

ولی نمیدونم چرا شبا سرعت دانلود شدیدا میاد پایین

دوست عزیز میشه بگید چه ربطی به مجازی ساز وی ام ور داره که میگید سرعتش با این مجازی ساز امده پایین

همچنین دارید مگید شبها این مشکل سهت پس نیمتونه مشکل زا خود ویام ور باشه وگرنه در روزهم این مشکل باید بودش که گفتید شبها سرعت میاد پایین

----------
چیزی که به نظرم میرسه ممکنه فشار زیادی روی هادرتون باشه و شبها بدیل ترافیک بیشتر این مورد که سرعت افت میکنه بیشتر خودش نشون میده

ULTRAWEB
July 10th, 2014, 03:57
یک تست هارد بگیرین روشش هم در انجام بارها گفته شده ممکنه سرورتون از هاردهای معمولی این دیتاسنتر استفاده میکنه که وضعشونم خیلی خرابه

مطمئن شین نسل جدید که هاردهای اینترپرایز هستن روی سرورتون سوار شده است صبح بخیر

hell.machine
July 10th, 2014, 04:14
درود
سرور های ex40 هتزنر معمولا هارد های ضعیفی دارند

اگه سرور دانلود راه انداختید هم افت سرعت هم مربوط به فشاری زیادی هست که به سرور میاد که طبیعی هست

Mr.3ven
July 10th, 2014, 09:06
دوست عزیز میشه بگید چه ربطی به مجازی ساز وی ام ور داره که میگید سرعتش با این مجازی ساز امده پایین

همچنین دارید مگید شبها این مشکل سهت پس نیمتونه مشکل زا خود ویام ور باشه وگرنه در روزهم این مشکل باید بودش که گفتید شبها سرعت میاد پایین

----------
چیزی که به نظرم میرسه ممکنه فشار زیادی روی هادرتون باشه و شبها بدیل ترافیک بیشتر این مورد که سرعت افت میکنه بیشتر خودش نشون میده

یک تست هارد بگیرین روشش هم در انجام بارها گفته شده ممکنه سرورتون از هاردهای معمولی این دیتاسنتر استفاده میکنه که وضعشونم خیلی خرابه

مطمئن شین نسل جدید که هاردهای اینترپرایز هستن روی سرورتون سوار شده است صبح بخیر

درود
سرور های ex40 هتزنر معمولا هارد های ضعیفی دارند

اگه سرور دانلود راه انداختید هم افت سرعت هم مربوط به فشاری زیادی هست که به سرور میاد که طبیعی هست

درجواب همه دوستان بگم سرور دانلود اوبنتو هست من تستی که دیشب گرفتم فقط سرور مجازیی که هاست دانلود شده بود افت سرعت داشت و سرعت هارد و پورت دربقه مجازی هام مشکلی نداشت
لود سی پی یو و رم هاست اوبونتو هم عادی بود.هاردها هم از نوع Enterprise بودن.
فقط چیزی که حس کردم انگار vmware اون پهنای باندی که باید بده رو نداده انگار محدود شده بود
از وب سرور هم نبود چون هم ftp و هم sftp مشکل افت سرعت رو داشتن

softlayer
July 10th, 2014, 14:32
شما اطمینان دارید که این افت سرعت از سرور شماست و از اینترنت شما نیست؟!
یک کپی از گراف Network سروری که میفرمایید افت سرعت داره در هنگام افت سرعت قرار بدید
تعداد هسته هایی به سرور مربوطه اختصاص دادید چه تعداد هست؟ احتمالا تک هسته نیست؟
در ساعت اوج مصرف هم از یک سرورمجازی دیگه(سروری از یک دیتاسنتر دیگه) یک تست دانلود بگیرید و نتیجه رو اعلام کنید
موفق باشید

Mr.3ven
July 12th, 2014, 02:51
این هم تصاویر گراف cpu ، Network ، Disk در اوج شلوغی و افت شدید سرعت :
214082140921410

سرور به آی پی ایران هم محدود شده اما بازم افت سرعت هست
یادآور میشم افت سرعت فقط از طرف وب سرور نیست بلکه ftp و sftp هم شامل میشه

- - - Updated - - -

و 6 هسته اختصاص دادم به همین سرور

softlayer
July 12th, 2014, 17:55
خب طبق گراف های شما مشخص هست که تقریبا 80% از هر بخش درحال مصرف هست
مسلما این مقدار رو شما مصرف دارید و بهترین راه تقسیم میزبانی بین 2 سرور و یا بیشتر هست