PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پیشنهاد اسم سایت (لطفا کمک کنید)

milirkvnd
July 9th, 2014, 23:38
سلام دوستان :->
بنده قصد دارم بعد از مدتها دوباره بلاگ شخصی برای خودم راه اندازی کنم که توش از موضوعات مختلفی بنویسم،که البته محوریت اصلی این بلاگ در رابطه با معرفی اپلیکیشن ها و کلا دنیای رایانه و ... هست، ولی خوب هر از چندگاهی در رابطه با موضوعات مختلف (شخصی ، روزمره ) هم نوشته میشه....
ممنون میشم اگر در انتخاب آدرس سایت کمکم کنید چون واقعا گیج شدم و هیچ اسم و آدرس درست درمونی به ذهنم نمیرسه و چندتا گزینه درست درمون هم یا ثبت و فعاله و یا اینکه با قیمت کذایی برای فروش گذاشته شده.. ترجیحا دامین .ir باشه

دوستان لطفا اسم هارو پیشنهاد بدید (درصورت امکان پ.خ کنید اسم های پیشنهادیتون رو که رو بروبکس سود جو کم شه :68: :d ) و البته اگر تونستید موارد زیر رو هم درنظر بگیرید (البته اگر امکانش بود ;))

کوتاه بودن ( بیشتر از دو کلمه نشه)
تو ذهن بمونه (یعنی یه حالت ریتمیک داشته باشه یا اینکه یه کلمه ساده باشه که راحت تو ذهن بمونه ، خلاصه اسم پیچیده نباشه)
با معنا باشه ( اسم های مستعار و یا اسم هایی که معنیش بین خودمو دوستامه زیاد سراغ دارم ;) )
و نکته خیلی مهم اینکه کلماتی که استفاده می کنید سعی کنید چند املایی نباشه ( مثل lale و laleh )

ودر آخر سپاس از دوستانی که لطف میکنن و پاسخ میدن =;

لمور کاتا
July 9th, 2014, 23:58
applicaon-haye-bahal4u.ir

اینم یه دومین شیک :78:

milirkvnd
July 10th, 2014, 02:23
applicaon-haye-bahal4u.ir

اینم یه دومین شیک :78:

ممنون یکم کوتاه نیست؟!

Wool
July 10th, 2014, 05:38
mihanos.com
os = مخفف سیستم عامل .
ای ارشم هست .

milirkvnd
July 10th, 2014, 17:18
mihanos.com
os = مخفف سیستم عامل .
ای ارشم هست .

مرسی جالب بود..
دوستان بازم منتظر پیشنهاداتون هستم

modiranhosting
July 10th, 2014, 18:09
پیشنهاد من

itzone.ir

milirkvnd
July 10th, 2014, 19:17
itroz.ir

آزاد هم هست

سپاس دوست عزیز جالب بود

پیشنهاد من

itzone.ir

سپاس اما با همه پسوندها ثبت شده از قبل

modiranhosting
July 10th, 2014, 20:14
سپاس دوست عزیز جالب بود

سپاس اما با همه پسوندها ثبت شده از قبل

دامین ir برای یکی از دوستان همین انجمن هست که میخواست بفروشه چند وقت پیش اعلام کرد که کسی خواست میتونه بگه ، اگر پسندیدید میتونید اعلام کنید تا اطلاعات تماس ایشون رو بزارم

mohsen1aria
July 11th, 2014, 00:23
newtech.ir