PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : حذف دیتابیس

basere
July 9th, 2014, 18:18
با سلام و ادب
متاسفانه به دلیل دستکاری دیتابیس، کلا حذف شده و نه صفحه سایت بالا میاد و نه مدیریت!
به MySQL® Databases هم که مراجعه می کنم خطای زیر رو نشون میده؛ فکر کنم کلا ناک اوتش کردم!

Error while connecting to MySQL: Cpanel::DBI::Mysql connect('','root',...) failed: Can't connect to local MySQL server through socket '/tmp/mysql.sock' (2) at /usr/local/cpanel/Cpanel/MysqlUtils/Connect.pm line 135 Error while connecting to MySQL: Cpanel::DBI::Mysql connect('','root',...) failed: Can't connect to local MySQL server through socket '/tmp/mysql.sock' (2) at /usr/local/cpanel/Cpanel/MysqlUtils/Connect.pm line 135 ...caught

آیا مشکلم با تغییر قالب حل میشه؟ لطفا یه راهنمایی کاربردی بفرمایید.

ممنون

Zagrio.com
July 9th, 2014, 19:29
سلام

اگر کلا حذف شده از بکاپ بازیابی کنید، اگر ندارید کاری نمیشه کرد.

شما دقیقا چه کاری کردید ظاهرا MySQL کلا فعال نیست

a.e
July 9th, 2014, 21:44
با توجه به خطایی که قرار داده اید امکان کانکت شدن به دیتابیس نیست؛ تغییراتی که اعمال کرده اید را بفرمایید

Mihan-VPS
July 9th, 2014, 22:58
اگر کامل حذف کرده باشید که امکان حل شدن وجود نداره
ولی ظاهرا امکان استارت شدن را ندارد ممکنه پورت دیگه ایی روی سرور مشغول باشه

basere
July 10th, 2014, 14:04
با سلام مجدد و ممنون از شما
چند روز پیش که میخواستم یه دیتابیس جدید بسازم ناخواسته دیتابیس اصلی رو حذفش کردم!
به نظر شما میشه با نصب قالب جدید مشکل رو حل کرد؟

bepad
July 10th, 2014, 14:09
سلام

دوست عزیز تا این ارور رو ما روی چندین سرور طوی ماه گذشته تجربه داشتیم بعلت اپدیت است نه حذف دیتابیس!(شاید مورد شما خاص باشد)
اما در صورت تمایل دسترسی سرورتون رو بدهید در حد چند دقیقه اگر مشکلتون مثل چندین سرور ما باشد کمتر از 30 ثانیه قابل حل است

البته ذکر نکردید root هستید یا کاربر اگر کاربر هستید مشکل مشکل فوق است و باید به مدیر هاستینگ بگید

موفق باشید

mizbanit
July 23rd, 2014, 17:55
دوست عزیز شما مای اسکوئل سرور رو اپدیت کنین حل میشه این مشکل..چون قبلا روی سرور مجازی یه بار برام این اتفاق افتاد که خود به خود دیتابیس ها ی بعضی یوزر ها حذف میشد .بعد از آپدیت درست شد

kitty
October 5th, 2015, 13:52
سلام

دوست عزیز تا این ارور رو ما روی چندین سرور طوی ماه گذشته تجربه داشتیم بعلت اپدیت است نه حذف دیتابیس!(شاید مورد شما خاص باشد)
اما در صورت تمایل دسترسی سرورتون رو بدهید در حد چند دقیقه اگر مشکلتون مثل چندین سرور ما باشد کمتر از 30 ثانیه قابل حل است

البته ذکر نکردید root هستید یا کاربر اگر کاربر هستید مشکل مشکل فوق است و باید به مدیر هاستینگ بگید

موفق باشید
این مشکل برای منم پیش اومده چطوری درست میشه . لطف کنید راهنمایی کنید . متشکرم

Marketer
October 6th, 2015, 23:27
این مشکل برای منم پیش اومده چطوری درست میشه . لطف کنید راهنمایی کنید . متشکرم

MySQL سرورتون رو اپدیت کنید