PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در دانلود فایل ها از وی پی اس

songkadehnew
July 9th, 2014, 12:09
درود
بنده یک ساب دامین بر روی وی پی اس در قسمت iis ست کرده ام و به عنوان هاست دی ال ازش اسفاده میکنم فقط یه مشکل وجود داره
بنده الان می خوام فول آلبوم ها رو تکمیل کنم فقط فایل های بنده در درایو e هستن ولی مسیر دانلود دسکتاپ می باشد حالا وقتی دانلود تموم میشه و می خوام بریزم تو درایو مربوطه
هم انتقال دیر انجام میشه ( حدود 700 مگ هر خواننده می باشد حدود 10 تا فایل ) و در اون زمان انتقال هم ساب دامین بنده بالا نمیاد یعنی سرعت دانلود نمیده
راهی برای حل این مشکل هستش ؟
ممنون میشم پاسخ بدید

checkpost
July 9th, 2014, 15:54
درود
بنده یک ساب دامین بر روی وی پی اس در قسمت iis ست کرده ام و به عنوان هاست دی ال ازش اسفاده میکنم فقط یه مشکل وجود داره
بنده الان می خوام فول آلبوم ها رو تکمیل کنم فقط فایل های بنده در درایو e هستن ولی مسیر دانلود دسکتاپ می باشد حالا وقتی دانلود تموم میشه و می خوام بریزم تو درایو مربوطه
هم انتقال دیر انجام میشه ( حدود 700 مگ هر خواننده می باشد حدود 10 تا فایل ) و در اون زمان انتقال هم ساب دامین بنده بالا نمیاد یعنی سرعت دانلود نمیده
ممنون میشم پاسخ بدید

مشکل از سرعت هارد شما هست

songkadehnew
July 9th, 2014, 16:50
آخه چه ربطی داره هارد پایه رداستیشن هستش و فقط هم دو مجازی صورت گرفته

checkpost
July 9th, 2014, 17:58
آخه چه ربطی داره هارد پایه رداستیشن هستش و فقط هم دو مجازی صورت گرفته

زمان پاسخگویی هارد بالا میره در نتیجه درخواست ها iis faild میشه شما چقدر در مورد سرور اطلاعات دارید تا بگیم، اگر اطلاعاتی ندارید که هیچ..

TebyanHost
July 9th, 2014, 18:10
میشه دقیق بگید می خواید چیکار کنید توضیحتون نامفهومه.منظورتون بحث انتقال به درایو دیگس که با کندی روبرو هست؟

#elahe#
July 9th, 2014, 19:41
میشه دقیق بگید می خواید چیکار کنید توضیحتون نامفهومه.منظورتون بحث انتقال به درایو دیگس که با کندی روبرو هست؟

خلاصه ش اینه که وقتی تو سرور فایلی رو از جایی به جای دیگه کپی میکنه سرعت دانلود از سرور میاد پائین

itnet
July 9th, 2014, 19:52
سرور های RedStation معمولا همینجوری هستن. سرعت هاردشون خیلی پایینه و وقتی هم که از خودشون دلیل این کار رو بپرسی فقط میکن باید Raid باشه !!!

OmidX
July 9th, 2014, 19:54
درود
ممنون میشم پاسخ بدید

الان شما میخواید مسیر دانلود رو ب درایو e عوض کنید ؟

- - - Updated - - -

سرور های RedStation معمولا همینجوری هستن. سرعت هاردشون خیلی پایینه و وقتی هم که از خودشون دلیل این کار رو بپرسی فقط میکن باید Raid باشه !!!

این موضوغ کاملا تایید میشه .

songkadehnew
July 9th, 2014, 20:05
نه ببینید فایل ها در درایو سی دانلود میشن وقتی می خوام به ای منتقل کنم انتقال خیلی کند انجام میشه و تسک منیجر هم قسمت نت وورک همیشه 8 درصد مختل هستش که وقتی انتقال رو انجام میدم تا اون کامل بره این میاد زیر 0.5
یعنی کاریش نمیشه کرد ؟ دیتاسنتر های فرانسه مثل سو یو استارت هم همینطوری هست هاردشون؟

- - - Updated - - -

در قسمت raid رداستیشن هم حرفی از خرید همون رید 10 یا ... نزده که
Raid We recommend that all customers using virtualisation upgrade to the H700 card.
As we only use Dell servers, the raid cards are also supplied by Dell ensuring optimal performance and compatibility with your server.
For customers requiring a raid solution with even greater performance (including battery back-up) we also offer an Advanced Raid option.

Software Raid 1 - Linux/Windows Only (Free)

No RAID Configuration (Free)

OmidX
July 9th, 2014, 20:19
نه ببینید فایل ها در درایو سی دانلود میشن وقتی می خوام به ای منتقل کنم انتقال خیلی کند انجام میشه و تسک منیجر هم قسمت نت وورک همیشه 8 درصد مختل هستش که وقتی انتقال رو انجام میدم تا اون کامل بره این میاد زیر 0.5
یعنی کاریش نمیشه کرد ؟ دیتاسنتر های فرانسه مثل سو یو استارت هم همینطوری هست هاردشون؟

- - - Updated - - -

در قسمت raid رداستیشن هم حرفی از خرید همون رید 10 یا ... نزده که
Raid

We recommend that all customers using virtualisation upgrade to the H700 card.
As we only use Dell servers, the raid cards are also supplied by Dell ensuring optimal performance and compatibility with your server.
For customers requiring a raid solution with even greater performance (including battery back-up) we also offer an Advanced Raid option.

Software Raid 1 - Linux/Windows Only (Free)

No RAID Configuration (Free)

والا این مشکل رو من خودم در رد استیشن داشتم ک سرعت read / write هارد خیلی رو اعصاب بود ...

مثلا علاوه بر کپی / پیست ، شما فرض کنید یک فایل 4 ~ 5 گیگی با IDM در ده دقیقه دانلود میشد ، اون وقت وقتی دانلود ۱۰۰ درصد میشد و موقع ب هم چسپوندن تیکه ها ۱۰ تا ۱۵ دقیقه زمان میبرد ! :|

البته اگر شما سرور مجازی دارید ، این احتمال هم هست ک میزان I/O هارد رو سرویس دهنده شما محدود کرده باشه .

تیکت زدیم دیتاسنتر ، ک از هارد تست بگیرن ، تست هم گرفتن و ب نتیجه ای هم نرسیدیم ...

songkadehnew
July 9th, 2014, 20:27
تشکر والا سرور اختصاصی متعلق به خودمونه و محدودیتی روش اعمال نشده
سو یو استارت هم همینطوری هستش؟

OmidX
July 9th, 2014, 20:38
تشکر والا سرور اختصاصی متعلق به خودمونه و محدودیتی روش اعمال نشده
سو یو استارت هم همینطوری هستش؟

سو یو استارت رو نمیدونم (چون روش لینوکس نصبه) ، اما ovh اصلی ، اینطوری نیست ... الان ما رو هر هارد ۲ ترا مون ، بین ۱۵ تا ۲۰ سرور مجازی داریم و این مشکل رو نداریم .

songkadehnew
July 9th, 2014, 20:40
باشه تشکر بابت راهنمایی

Mihan-VPS
July 9th, 2014, 22:43
باید بررسی شه ولی احتمالا مورد از همان کندی سرعت هارد هست!