PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شکایت از onlinenic

paypal
June 15th, 2010, 08:25
سلام دوستان . من یک ایمیل زدم به اینها گفتم که آی دی پنل یادم نمیاد به ایمیل Administrator یا billing که هر دو ایمیل خودم بود بفرستید . حالا میگن که ما به provider میگیم که بفرسته . provider هم میخواد دامنه من رو صاحب بشه . من صاحب دامنه هستم از اول ایمیل من در همه جا بود . در Administrator , billing , support , technical . اینجا provider چی کارست ؟ . اگه provider بیاد پسورد پنل رو عوض کنه من می خوام شکایت کنم از این حرکت ناشیانه onlinenic . امکانش هست ؟

abbas_majan
June 15th, 2010, 08:39
شکایت !!! ؟؟؟:59::59::)):))

paypal
June 15th, 2010, 08:50
نمیشه ؟ وقتی ایمیل من هستش تو ادمین . من همه کارم provider چرا ؟

Sajad
June 15th, 2010, 08:54
شما باید از provider شکایت کنید. قانون آنلاین نیک اینطور هست که میگن باید از provider درخواست بدید. اگه بتونید بهشون ثابت کنید که provider میخواد دامین رو بدون دلیل بالا بکشه شاید کمکی بهتون بکنن !

---------- Post added at 08:54 AM ---------- Previous post was at 08:52 AM ----------

نمیشه ؟ وقتی ایمیل من هستش تو ادمین . من همه کارم provider چرا ؟

شما همه کاره استفاده از دامین هستی.!
provide همه کاره ثبت و امور مالی هست.
آنلاین نیک همه کاره مدیریت و کنترل دامین ها.

paypal
June 15th, 2010, 09:01
آقا provider الان میره ایمیل من رو عوض میکنه و ایمیل خودش رو میزاره که صاحب کامل بشه . بعدش هم پنل به نام من هستش . این دامنه از دست من بیرون بیاد من چی کنم ؟ عجب گیری کردم با این آنلاین نیک

---------- Post added at 08:59 AM ---------- Previous post was at 08:56 AM ----------

دوستان کمک کنین تروخدا . متن انگیلیسی رو چی بدم که ثابت کنم چون دامنه من پر بازدید هستش provider میخواد بالا بکشه ؟

تورو خدا ککککمممممک

مرگ بر آنلاین نیک با قوانین مسخره اش

---------- Post added at 09:01 AM ---------- Previous post was at 08:59 AM ----------

جناب سجاد خواهش کمکم کنین

Sajad
June 15th, 2010, 09:28
اینجا اتاق چت نیست که بلافاصله جواب داده بشه یه ده دقیقه دندون رو جگر بذارید جواب داده میشه.

ربطی به آنلاین نیک و آفلاین نیک و فلان و بیسار نداره. اکثرا همینه قوانینشون.

این دقیقا مشکل شماست که وقتی یک دامین مهم دارید جاهای غیر معتبر ثبت میکنید. پس بیخود گردن این و اون نندازید.

سریعترین راه اینه که با provider کنار بیایید و حرف حسابشون رو بفهمید.

موفق باشید.

paypal
June 15th, 2010, 11:51
چطور میشه آنلاین نیک رو قانع کرد که provider میخواد دامنه من رو بالا بکشه ؟

Sajad
June 15th, 2010, 12:57
شما میگی اونا قرار شده به ثبت کننده بگن اطلاعات رو به شما بده ! درسته یا نه ؟
اما الان مثلا 3-4 روز شده اما هنوز ثبت کننده چیزی بهت نداده.
خوب شما الان برو تیکتی که داده بودی به آنلاین نیک رو ریپلای کن و بگو چند روز شده اما چیزی برام ارسال نکردند. خودتون بررسی کنید.