PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : افزونه ارسال ایمیل مخصوص هر مطلب

hosein1414
July 8th, 2014, 16:37
سلام خدمت دوستان ، یه سوال داشتم ممنون میشم جواب بدید . من میخوام تو سایتم و تو بعضی از پست ها یه چیزی باشه که کاربر پس از کلیک کردن روی اون یه ایمیلی مخصوص اون مطلب که از قبل تعیین شده واسش ایمیل بشه . مثلا تو قسمت معرفی یک بازی یه جا باشه که کاربر اون قسمت کلیک کنه و بعد لینک ها دانلود اون بازی براش ایمیل بشه . من چجوری میتونم این طرح رو پیاده کنم ؟! آیا افزونه ای برای این کار است ؟ ممنون میشم پاسخ بدید

pouria
July 8th, 2014, 17:04
خدمت شما

WordPress › Email Before Download « WordPress Plugins (http://wordpress.org/plugins/email-before-download/)

hosein1414
July 8th, 2014, 17:54
ان افزونه رو امتحان کردم اما نمیشه ، این افزونه احتیاج به افزونه download monitor داره و تو افزونه دانلود مانیتور هم من نمیتونم لینک کمکی یا لینک از جای دیگه بدم حتما باید تو سایت خودم باسه که به خاطر همین به مشکل خوردم

kianfar
July 8th, 2014, 18:04
دوست عزیز این افزونه ای که شما میگید رو باید بدین اختصاصی براتون بنویسن، نمونه ی آماده ای نداره!

hosein1414
July 8th, 2014, 18:12
دوست عزیز این افزونه ای که شما میگید رو باید بدین اختصاصی براتون بنویسن، نمونه ی آماده ای نداره!

ای بابا ! خب کی میتونه همچین افزونه ای اختصاصی درست کنه ؟ حدودا هزینه اش چقدر میشه ؟!

kianfar
July 8th, 2014, 18:15
ای بابا ! خب کی میتونه همچین افزونه ای اختصاصی درست کنه ؟ حدودا هزینه اش چقدر میشه ؟!

تو همین فروم بخشی هست برای درخواست نوشتن برنامه ضمن اینکه تو سایت هایی مثل پونیشا یا پارس کدرز هم میتونید درخواست بدین تا برنامه نویس ها بهتون پیشنهاد بدن و پایین ترین قیمت پیشنهادی رو انتخاب کنید!

pouria
July 8th, 2014, 18:20
ان افزونه رو امتحان کردم اما نمیشه ، این افزونه احتیاج به افزونه download monitor داره و تو افزونه دانلود مانیتور هم من نمیتونم لینک کمکی یا لینک از جای دیگه بدم حتما باید تو سایت خودم باسه که به خاطر همین به مشکل خوردم

Can I link to external downloads?Yes, you can use both local paths and external URLs.
https://wordpress.org/plugins/download-monitor/faq/

21357

p30pdf
July 8th, 2014, 18:21

سلام ساخت این افزونه رو با مبلغ 500 هزار تومن واستون انجام میدم البته در صورت تمایل با تشکر.
ارادتمند : مسلم فلاح نیت