PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ست نمودن يك ip valid بر روي يك دامنه ثبت شده ir

lena
July 8th, 2014, 15:24
با سلام.
اساتيد گرامي، من در يك واحد دانشگاهي با مشكلي روبرو شده ام كه با توجه به قرار داشتن در زمان انتخاب واحد نياز به كمك فوري دارم. سايت اطلاع رساني ما از روي هاست مشكل پيدا كرده و بالا نمياد و من مي خوام در طول مدت انتخاب واحد، وقتي دانشجويان بر روي دامين دانشگاه كليك مي كنند (كه .ir هست) مستقيما وارد صفحه ثبت نام اينترنتي دانشگاه شوند كه بر روي وب سرور دانشكده و با ip valid در دسترس است. يعني ست كردن Ip valid سرور دانشكده بر روي دامنه ir. ويندوز سرور دانشگاه windows server 2008 R2 هست . لطفا هرچه سريعتر راهنمايي بفرماييد. با سپاس

ULTRAWEB
July 8th, 2014, 15:38
عزیزم کار سختی نیست که شما دی ان اس سرورتونو ران میکنین
توی ویندوز سرورتون بعدش دیگه حل میشه هممه چی تیم ویور خواستین بدین براتون اوکی کنم؟
یک صفحه هم میزاری روش لینک ثبت نام دانشگاه رو میزاری همین

- - - Updated - - -

عزیزم کار سختی نیست که شما دی ان اس سرورتونو ران میکنین توی ویندوز سرورتون بعدش دیگه حل میشه هممه چی تیم ویور خواستین بدین براتون اوکی کنم؟ یک صفحه هم میزاری روش لینک ثبت نام دانشگاه رو میزاری همین

lena
July 8th, 2014, 15:59
ممنونم اما منظور من اينه كه وقتي دانشجويان روي آدرس وب سايت دانشكده كليك مي كنند كه روي يك هاست ديگر هست و الان اون هاست down شده، هدايت بشن به وب سرور دانشگاه كه ip valid هم داره. سوال من اينه كه كه در سايت شركت ايرنيك مقابل نام رديفهاي كارگزاري(dns ) دامنه سايتمون چي بايد بنويسم؟ آيا بايد dns هاشو رو سرورم تعريف كنم؟

kianfar
July 8th, 2014, 16:56
ممنونم اما منظور من اينه كه وقتي دانشجويان روي آدرس وب سايت دانشكده كليك مي كنند كه روي يك هاست ديگر هست و الان اون هاست down شده، هدايت بشن به وب سرور دانشگاه كه ip valid هم داره. سوال من اينه كه كه در سايت شركت ايرنيك مقابل نام رديفهاي كارگزاري(dns ) دامنه سايتمون چي بايد بنويسم؟ آيا بايد dns هاشو رو سرورم تعريف كنم؟
شما باید روی سرورتون یه dns server تعریف کنید و دامینتون رو مپ کنید به ip وب سرور دانشگاه.
بعدش باید در پنل دامینتون، در قسمت تعریف نیم سرورها، ip سرور رو وارد کنید.

Zagrio.com
July 8th, 2014, 17:04
سلام

اگه دسترسی به پنل دومین دانشگاه داری

DOMAIN PANEL
NS.YOURDOMAIN.COM
IP = xxx.xxx.xxx.xxx = IP Valid Shoma

رو اون سرور 2008 هم رول DNS نیاز نداری اصلا اگه ایرنیک پنل DNS داری

برای رکوردهای www و subdomain و ... آی پی ولید خودت مثل بالارو ست کن

دامنه های دیگه ای هم اگه داری بزار رو NS.YOURDOMAIN.COM اونوقت میتونی از رول DNS استفاده کنی برای دامنه های بیشتر

با سپاس