PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آیا جایگزین کردن سرور مجازی تغییری در سرعت سایت دارد؟

hesin
July 8th, 2014, 15:05
با سلام
از دوستان عزیزی که اطلاعات کافی در این مورد دارن خواهش میکنم به سوال من جواب بدن.

راستش من اطلاعات زیادی از برنامه نویسی و هاستینگ و مسائل مربوط به اون ندارم .با این حال یه سایت سفارش دادم و تحویل گرفتم.از طراحی راضی هستم اما سرعت سایت به نظرم پایینه.
هنوز سایت خالی هستش و چندان مطلبی هم نداره. از اونجا که قصد دارم تبلیغات وسیعی براش داشته باشم ، احتمال ترافیک بالا رو میدم. سایت به گونه ای طراحی شده که هر کاربر پنل خودش رو داره و میتونه مطالبی هم آپلود بکنه روی سایت.

این کم بودن سرعت من رو نگران کرد و سعی کردم از چند شرکت مختلف مشورت بگیرم اما متاسفانه جواب ها بسیار بسیار متفاوت و به نظرم بیشتر متناسب با منفعت خودشون بود. می خواستم ببینم راهی برای افزایش سرعت وجود داره یا این مربوط به کدنویسی هستش و کاریش نمیشه کرد؟
در حال حاضر از یک هاست استفاده میشه ، آیا گرفتن سرور مجازی لازمه ؟ و سرور مجازی تغییری در سرعت لود شدن صفحات داره ؟

ببخشید که طولانی شد!
ممنون میشم راهنماییم کنید .

Yas-Host
July 8th, 2014, 15:12
با سلام
از دوستان عزیزی که اطلاعات کافی در این مورد دارن خواهش میکنم به سوال من جواب بدن.

راستش من اطلاعات زیادی از برنامه نویسی و هاستینگ و مسائل مربوط به اون ندارم .با این حال یه سایت سفارش دادم و تحویل گرفتم.از طراحی راضی هستم اما سرعت سایت به نظرم پایینه.
هنوز سایت خالی هستش و چندان مطلبی هم نداره. از اونجا که قصد دارم تبلیغات وسیعی براش داشته باشم ، احتمال ترافیک بالا رو میدم. سایت به گونه ای طراحی شده که هر کاربر پنل خودش رو داره و میتونه مطالبی هم آپلود بکنه روی سایت.

این کم بودن سرعت من رو نگران کرد و سعی کردم از چند شرکت مختلف مشورت بگیرم اما متاسفانه جواب ها بسیار بسیار متفاوت و به نظرم بیشتر متناسب با منفعت خودشون بود. می خواستم ببینم راهی برای افزایش سرعت وجود داره یا این مربوط به کدنویسی هستش و کاریش نمیشه کرد؟
در حال حاضر از یک هاست استفاده میشه ، آیا گرفتن سرور مجازی لازمه ؟ و سرور مجازی تغییری در سرعت لود شدن صفحات داره ؟

ببخشید که طولانی شد!

به نظر بنده اسکریپت و سایتتون رو روی چند هاست متفاوت تست کنید.
هر کدام که نتیجه مطلوب تر بود روی همون بمونید و اگر دیدید باز هم سرعت براتون کافی نیست به فکر سرور مجازی با وب سرور های قویی همچون nginx یا لایت اسپید و کانفیگ مناسب باشید.
امکان دارد یا از هاست یا هم از سیستم سایت شما باشد که با تغییر هاست مشخص خواهد شد.
موفق باشید.

daniad
July 8th, 2014, 15:41
ابتدا از این سایت (http://gtmetrix.com)سایتتونو تست کنید ببینید اصلا سرعتش کم هست ؟
اگه هست بهتون میگه که دلیلش چیه
اگه مشکل از سمت سرور بود باید عوض کنید هاستتونو

ULTRAWEB
July 8th, 2014, 15:56
بله درهرصورت کیفیت شما بالاتر خواهد رفت چون میتوان تنظیمات خود رو اعمال کنین روش
در ضمن بهتراست اصلا کنترل پنل برای این وب سایت شما نصب نشه تا رم کمتری رو درگیر کنه و کیفیت بره بالاتر

aligoli
July 8th, 2014, 16:04
با سلام

ببخشید که طولانی شد!
مورد اول :
سعی نمایید :
شما با جستجو، مشاهده :

شماره ثبت شرکت و روزنامه رسمی
آدرس ثابت
شماره تماس ثابت
شماره فکس
شماره همراه مدیریت و یا سایر کارمندان
مشاهده تایپک های فروش
پرس و جو از مدیران و معاونین تالار گفتگو
جستجو در " گوگل "
ایجاد تایپک و نظرخواهی

و ...
می توانید نسبت به بررسی و رسیدن به شرکت ایده آل خود قدم برداشته و بهترین را انتخاب نمایید.

مورد دوم :
شما باید سرور مجازی تهیه نمایید و یک کنترل پنل روی آن نصب نمایید.
دقت فرمایید سرور با منابع اختصاصی باشد زیرا بعضا منابع اختصاصی به شما ارایه می دهند و این همچنان باعث میشود سرعت لود سایت شما کم باشد.

loox2music
July 9th, 2014, 01:18
با سلام

ببخشید که طولانی شد!

عزیز همیشه مورد ها از میزبانی ها و سرور ها نیست و ممکنه از طرف اسکریپت هم باشد . اول اسکریپت را چند جا تست کنید بعد اگر تغییری مشاهده نکردید سرور یا هاست پربازدید خریداری نمایید

ولی اگه کلا اسکریپت سنگینی هست سرور اختصاصی تهیه کنید خیلی بهتره