PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : این پنل مال کدوم شرکته؟

vebc
July 8th, 2014, 10:19
سلام این sms panel مال کدوم شرکته؟
یعنی شرکت اصلی که سورس رو نوشته و میفروشه کیه؟
مثل فرا پیامک
دوستان لطفا آفر ندن فقط میخوام بدون شرکت اصلیه کیه؟
با تشکر

21347

http://up.ory.ir/dey92/a8d_payamak.jpg

hadiroohi
July 8th, 2014, 10:51
دوست عزیز شما آخه فقط با یک صفحه لاگین که چیزی رو نمیشه فهمید
وارد پنل شید ، از امکاناتش عکس بگیرید شاید بشه حدس زد

vebc
July 8th, 2014, 11:48
سلام
کسانی که حرفه ای هستند میدونن این صفحه لاگین در اصل مال کدوم شرکته ولی این هم عکس داخل

21353

shakib zero
July 8th, 2014, 11:49
سلام دوست عزیزم

بنده زیاد با این شرکت ها سر و کار ندارم و فقط از یک جا پنل دارم اونم دقیقا کپی عکسهای شماست : SMS Panel - v1.01 (http://panel.taksmsmehr.ir)

hrv
July 8th, 2014, 12:04
سلام برای چه منظور میخاهید؟
این سورس رو دو سه تا هستند که دارند!

sor
July 8th, 2014, 12:09
بله طبق گفته دوستمون این پنل به صورت سورس هست که یکیش هم دست ماست ولی باکلی امکانات و گرافیک بالاتر

پیروز باشید

vebc
July 8th, 2014, 18:22
دوست عزیز ضمن اینکه عرض کردم کسی آفر نده و سامانه خودشو تبلیغ نکنه از دروغ هایی مثل اینکه ما هم سورس داریم خودداری کنید. خدا رو شکر هر کی سامانه داره فکر میکنه سورس هم داره :))
کسی سورس داره که با اوپراتور ها داره مستقیم کار میکنه بقیه اگه هم سورس پی اچ پی چیزی دارن به صورت وب سرویس و امکانات کم از همین چند تا شرکت انگشت شماری که اصلی هستند وب سرویس گرفتند میخوام از سر شاخه اصلی این سامانه رسیلری بگیرم
با تشکر از دوستان صادق

hrv
July 8th, 2014, 18:51
دوست عزیز سر شماره یا ip بدید تا عرض کنم چون ماهم نمایندگی داریم از یکیشون اما این سورس واقعا دست چندتا شرکته! نال ما صرفا جهت مشاهده قابلیتها:http://www.webhostingtalk.ir/f214/117504/ مشاهد کنید اگر همینه پ خ بزنید تا آدرس رو بفرست براتون!
در ضمن خیلی بیشتر از دو سه تا اصلی داریم! این دو سه تا سه سال پیش بود! الان خیلی بیشتره از شکل ورودی ها هم حتی مشخصه!

vebc
July 8th, 2014, 18:58
سلام
ببین اصل اصلش فرا پیامکه که سورس صالی و کاملشو خودش داره اما اومد سوسرشو فروخت مثلا به ریلکس و...
اصلش صبا پیامکه که اومد سورس ناقصشو فروخت به چند جای دیگه
و ....
اما با اینکه بش از صد نفر سورس های مختلف دارند اما اصل کاریشون چند تا بیشتر نیستند منظورمو نمیدونم توسنتم برسونم یا خیر
بله یوزر و پسی که من به عنوان رسیلری دارم با پنل شما وارد شد پس سورس یکیه
میشه بفرمایید کدوم شرکته؟
SMS Panel - v1.01 (http://panel.irantcco.ir/)

hrv
July 8th, 2014, 19:04
خوب سورس رو فروخت! اونها خودشون رفتن با اپراتور قرارداد بستن!
اونم پ خ شد!

vebc
July 8th, 2014, 19:57
پ.خ شد
مرسی منم همون حدث رو میزدم
اما میخوای به غیر از اونجا باشه جای یدگه تهیه کنم اگه میدونیم پ . خ کنید مرسی

2244
July 8th, 2014, 23:03
مثل فرا پیامک
با تشکر

http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f215/21347-%D8%A7%DB%8C%D9%86-%D9%BE%D9%86%D9%84-%D9%85%D8%A7%D9%84-%DA%A9%D8%AF%D9%88%D9%85-%D8%B4%D8%B1%DA%A9%D8%AA%D9%87%D8%9F-payamak-jpg

سلام

اگه قصد خرید این سورس رو دارید پ خ بفرمایید . فقط در جریان باشید که واگذاری سورس تابع شرایط خاصی هست که طرفین باید بپذیرند . مثل امنیت سروری که قصد استفاده دارید و ... . چون واگذاری سورس رو ما صرفا به جهت استفاده خودتون طی قرارداد شرکتی تقدیم می کنیم. ما با تغییراتی روی سامانه پیام کوتاه (http://www.payamakdns.com) داریم ارائه میدیم و الان هم روی سامانه پیام کوتاه (http://www.tehranpanel.net) و دیگر همکارانمون مراحل نهایی رو طی کرده اند. در هر حال ما در خدمتتون هستیم.

irsrev
July 9th, 2014, 23:17
مثل فرا پیامک
با تشکر

http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f215/21347-%D8%A7%DB%8C%D9%86-%D9%BE%D9%86%D9%84-%D9%85%D8%A7%D9%84-%DA%A9%D8%AF%D9%88%D9%85-%D8%B4%D8%B1%DA%A9%D8%AA%D9%87%D8%9F-payamak-jpg

با سلام

این سورس رو هم ورژن 1 و هم ورژن 2 را می دانم متعلق به چه کسی است و برنامه نویسان سورس را می شناسم.

شما هدفتون چیست؟

شما اگر نیاز به سورس دارید بفرمایید در خدمت هستیم.

این سورس هیچ ارتباطی به سورس فراپیامک ندارد.

اگر نیاز به نمایندگی دارید بفرمایید با قیمت پیامک از 68 ریال و کار با هر 5 اپراتور و ... و امکان ارائه خطوط از کلیه اپراتورها به صورت رنج و با قیمت عالی می توانیم کمک کنیم.

موفق باشید

vebc
July 10th, 2014, 16:46
میدونم کلا فرا پیامک فرق میکنه
این مال مدیانا است
میخوام از یه جایی که منصفانه قیمت بده و معتبر باشه تهیه کنم با قرار داد تضمینی که در صورت عدم پشتیبانی و یا اینکه بعدا ثابت بشه خودش ریسلر بوده و اصلی نبوده عودت وجه بده بی غید و شرط
دائمی هم باشه

- - - Updated - - -

کسی نبود یه شرکت دیگه به جز مدیانا معرفی کنه که اصلی باشه تا من و دوستم هر دو یکی یه دونه سامانه ازش تهیه کنیم؟

hrv
July 10th, 2014, 18:07
این مال مدیانا است
میخوام از یه جایی که منصفانه قیمت بده و معتبر باشه تهیه کنم با قرار داد تضمینی که در صورت عدم پشتیبانی و یا اینکه بعدا ثابت بشه خودش ریسلر بوده و اصلی نبوده عودت وجه بده بی غید و شرط
دائمی هم باشه

- - - Updated - - -

کسی نبود یه شرکت دیگه به جز مدیانا معرفی کنه که اصلی باشه تا من و دوستم هر دو یکی یه دونه سامانه ازش تهیه کنیم؟
وقتی مال فلان شرکته بعد شما میخاید برید از کسی جز اون بخرید؟؟ بعد اصلی هم باشه! ریسلر هم نباشه! دقیقا اینها تناقض داره! یک شرکت اصلی هست و مابقی ریسلر! و الان هم بعد از یکسال فعالیتشون مثل شرکتهای بزرگ طرح حمایتی از نمایندگان فروش رو اجرا میکنن که نمایندگان بتونن نمایندگی بفروشن!
میشه یه لطفی کنید و دقیقا توضیح بدید فرق ریسلر و اصلی رو؟ وقتی تعرفه ها یکی هست؟ و قیمت خطوط هم یکی باشه؟
و نکته آخر قید به غید!

موفق باشید

rabis
July 10th, 2014, 20:24
والا این پنل تا جایی که بنده اطلاع دارم برای شرکت دیگه ای هست
مدیانا رو شخصا تا حالا نشنیده و ندیده بودم با این سورس کار کنه
خواستید پ خ بدید شرکت اصلی رو معرفی کنم بهتون
در ضمن هستن دوستانی که ریسلر همون شرکت هستن و بهتر باهاتون راه میان
البته قصد دخالت تو انتخاب شما رو نداشتم

vebc
July 11th, 2014, 10:07
الان 4 ساله حرفه ای دارم سامانه پیامک کار میکنم
یکی از ایرادات فاحش این شرکتا اینه که بعد یه مدت سورسشونو ارتقا نمیدن تا بازی جدیدشون رو راه بندازند تا ریسلر مجبور بشه به خاطر عدم امکانات سامانشو عضو کنه و دوباره کلی هزینه کنه بره رو سامانه ی دیگه ای...
و مورد دوم اینه شرکت اصلی پشتیبانی بی نظیری همیشه داره شاید ریسلراشون قیمتای کمتری داشته باشند اما وقتی زیر مجموعه شرکت اصلی باشه خیلی از کارا سریع و راحت میشه
مثلا تغییر آدرس دامنه کاربر - مثل جا به جایی ریسلرت به ریسلر دیگه و یه سری آفر هایی که شرکت اصلی میزاره ...
من پارسال رو صبا پیامک بودم که به خاطر تعرفه های تخیلی 10.5 پایه یا که داشت میسوختیم و میسازیدیم اما موقع تمدید سالانه که شد صبا مجدد هزینه ثبت نام از ما خواست و وقتی کوتاه نیومد گشتم دنبال یه ریسلر معتبرشون و درخواست انتقال دادم و به راحتی ریلسرم منتقل شد حالا تعرفم خیلی کمتر شده اما واقعا پشتیبانی نداره و وقتی یه تیکت میدیم 24 ساعت بعد پاسخ میدن در صورتی که صبا روزی 100 تا هم تیکت میدادی بعد از 30 مین پاسخ میداد
رو صبا رنج 100 تایی شماره میخریدم و بلافاصله بعد از دادن لیست در کمتر از 1 ساعت شماره ها فعال میشد ولی اینجا دقیقا 5 روز طول کشید تا شماره ها رو ثبت کنه. اونم هم به صورت یکجا تحویل داد که واقعا چک کردن شماره ها چون تو گردش حساب به صورت تکی ثبت نشده بود یه 3 روز طول کشید تا بررسی کنم و اخرش هم متوجه شدم 15 تا شماره ای رو که خوساته بودن و هنوز ازاد بودن رو نداده بود یه تعداد هم کلا اشتباه داده بود
و دیگر مشکلاتی که باید بهش فکر کنید باعث میشه از شرکت اصلی بگیرید
بک بار هم از زیر مجموعه ریلکس آقای مهدوی یا همون نسیم هسات و رومینا هاست نمایندگی گرفتم که بعد یه مدت هم شماره هامو و هم شارژمو کشید بالا و نا پدید شد
یک بار هم از یه زیر مجموعه خرید کردم بعد یه مدت قیمتاشو برد بالا و کلی اذیت کرد هی الکی اکانتمو به هر دلیل مسدود میکرد و خلاصه نذاشت اب خوش از گلومون بره پایین

- - - Updated - - -

نه ببینید من خودم شخصا بیشتر سورس های موجود سامانه رو میشناسم
فرا پیامک
صبا پیامک
مدیانا
سیستم یکپارچه سامان سیستم
و...
اینا یه سورس نوشتند برای خودشون مشابهشو فروختن به یه شرکت دیگه که هر کدوم یک سری امکانات به خصوص داره...
درضمن یادم رفت بگم بعضی از این ریسلر ها اطلاع رسانیشون ضعیفه و اگر یه امکانی اضافه مشه به سامانه اصلا فراموش میکنند و یا به نفعشون نیست اون امکان رو برای ریسلرشون فعال کنند
من هم اوایل چون خیرد شماره بالا بود فقط یه لیست میزاشتم تو سایت تا ریسلرام از اون انتخاب کنند در صورتی که سامانه یه جا برای خرید شماره های بازار داشت که برای کاربر و ریسلر غیر فعالش کرده بودم بعدا فعالش کردما...
میخوام یه شرکت اصلی باشه که خیالم راحت باشه و تخفیف ویژه بده مدیانا تخفیف نمیده ولی مشابه سورسشو با قالب متفاوت دیدم میخوام ببینم جز مدیانا کی اصلیه تا ازش خرید کنیم
مرسی

2244
July 11th, 2014, 16:15
سلام

شما اگه سورس مدیانا رو کامل بشناسید این دمو رو ( سامانه پیام کوتاه - تهران پنل (http://tehranpanel.net/) ) که ببینید کامل همه چیز رو متوجه می شید. بقیه موارد رو پ خ کنید در خدمتتون هستم. من سر نخ رو دادم دستتون.

sms.mojit.ir
July 14th, 2014, 17:20
سلام

شما اگه سورس مدیانا رو کامل بشناسید این دمو رو ( سامانه پیام کوتاه - تهران پنل (http://tehranpanel.net/) ) که ببینید کامل همه چیز رو متوجه می شید. بقیه موارد رو پ خ کنید در خدمتتون هستم. من سر نخ رو دادم دستتون.

من دمو سامانه پیامک شما را دیدم . شما سورس سامانه پیامک مدیانا را خریداری کردید و اومدید قالبشو تغییر دادید به همین اسونی.
ازاونجایی هم که شما فقط خط50001 تو سامانه تون دارید . معلومه که با تعرفه 73 ریال از شرکت هاماوران پنل نمایندگی رفتید. حالا یا کمتر یا بیشتر.

این بود کل گذشته سیستم شما ....

- - - Updated - - -

الان 4 ساله حرفه ای دارم سامانه پیامک کار میکنم
یکی از ایرادات فاحش این شرکتا اینه که بعد یه مدت سورسشونو ارتقا نمیدن تا بازی جدیدشون رو راه بندازند تا ریسلر مجبور بشه به خاطر عدم امکانات سامانشو عضو کنه و دوباره کلی هزینه کنه بره رو سامانه ی دیگه ای...
و مورد دوم اینه شرکت اصلی پشتیبانی بی نظیری همیشه داره شاید ریسلراشون قیمتای کمتری داشته باشند اما وقتی زیر مجموعه شرکت اصلی باشه خیلی از کارا سریع و راحت میشه

- - - Updated - - -

نه ببینید من خودم شخصا بیشتر سورس های موجود سامانه رو میشناسم
فرا پیامک
صبا پیامک
مدیانا
سیستم یکپارچه سامان سیستم
و...
اینا یه سورس نوشتند برای خودشون مشابهشو فروختن به یه شرکت دیگه که هر کدوم یک سری امکانات به خصوص داره...
درضمن یادم رفت بگم بعضی از این ریسلر ها اطلاع رسانیشون ضعیفه و اگر یه امکانی اضافه مشه به سامانه اصلا فراموش میکنند و یا به نفعشون نیست اون امکان رو برای ریسلرشون فعال کنند
من هم اوایل چون خیرد شماره بالا بود فقط یه لیست میزاشتم تو سایت تا ریسلرام از اون انتخاب کنند در صورتی که سامانه یه جا برای خرید شماره های بازار داشت که برای کاربر و ریسلر غیر فعالش کرده بودم بعدا فعالش کردما...
میخوام یه شرکت اصلی باشه که خیالم راحت باشه و تخفیف ویژه بده مدیانا تخفیف نمیده ولی مشابه سورسشو با قالب متفاوت دیدم میخوام ببینم جز مدیانا کی اصلیه تا ازش خرید کنیم
مرسی

شما اگه سورس سامانه پیامک می خوای بنده در خدمتم. یکی ازدوستام نوشت. اگه ببینی خودت متوجه میشی که این سورس از هیچ شرکت دیگه ای خریداری نشده است.
سورس هم به صورت کملا کدباز بهت میدم. که بتونی به هر کی دیگه دوست داشتی بفروشی . یا به هر اپراتوری که می خوای وصل بشی.
اگه هم خواستی می تونی زیر مجموعه من بشی و با تعرفه 7.7 از خط 50002 بدون مالیات ارسال پیامک داشته باشی. یا میتونی اصلا پنل نمایندگی داته باشی . هزینه کمتر ه بدی .

2244
July 15th, 2014, 15:27
من دمو سامانه پیامک شما را دیدم . شما سورس سامانه پیامک مدیانا را خریداری کردید و اومدید قالبشو تغییر دادید به همین اسونی.
ازاونجایی هم که شما فقط خط50001 تو سامانه تون دارید . معلومه که با تعرفه 73 ریال از شرکت هاماوران پنل نمایندگی رفتید. حالا یا کمتر یا بیشتر.

ممنون از شما دوست گرامی که بررسی های دقیقی انجام دادید:
مثل سری پیش که بررسی دقیق انجام داده بودید و در نهایت مورد را اصلاح فرمودید. من شما رو کاملا یادمه و یک سری حدود 115 دقیقه توی یاهو با هم مناظره کردیم و در نهایت منجر به اصلاح متنتون توی همین فروم شده بود.
این که این سورس با مدیانا از یک جا خریداری شده است صحیح تر است . با یک مرور امکانات و نحوه محاسبات و غیره و زمانهای افزودن امکانات در بخش های مختلف در دو پنل به راحتی به خطای کلماتتون پی می برید. سورس ما و مدیانا و یکی دیگه از شرکتها که خودتون با این توضیحاتی که فرمودید حتما در جریان هستید از یک شرکت خریداری شده و تغییرات هم به همون آسانی که شما فرمایش کردید اعمال شده، که حالا میزان آسون و سخت بودنشو با پول میشه سنجید و احتمالا این هزینه ها برای حضرت عالی باید آسون باشه که فرمایش کردید به همین آسونی!
در خصوص تصمیم گیری از روی پیش شماره هم، شما که استاد فن هستید و ماشاالله خوب مسائل رو واکاوی میفرمایید بهتر در جریان هستید که معمولا اپراتور 5000 در هر مدلی رنج 10 رقمی رو به تعداد متفاوت و به شرکتهای مختلف واگذار میکنه . به عبارتی مثلا وقتی 100 تا رنج 10 رقمی از پیش شماره 50001020 داره اونا رو به افراد مختلف واگذار میکنه و این دلیل نمیشه که وقتی یکی رنج فلان از فلان پیش شماره رو داره حتما لازم و ملزوم همند و به قول شما نمایندگی از فلان جا گرفتن. من الان با چند رنج 10 رقمی که دارم و به تعداد بالا واگذار میکنم از سر شماره های خودم توی سایتهای دیگه زیاد دیدم. مثلا 5000102040 مال منه ولی 5000102038 رو توی سایت دیگه ای میتونین پیدا کنین و قص علیهذا.
خلاصه دوست عزیز ان شاالله که موفق باشی.

ra3ou1
July 15th, 2014, 15:46
با سلام

اسکریپتی که تصویر گذاشتید برای شرکت فکر برتر هست

در صورتی که اطلاعات بیشتر لازم دارید و یا قصد خرید سیستم رو دارید با بنده در ارتباط باشید

در صورتی که دموی آخرین ورژن رو هم خواستین اطلاع بدین در اختیار شما قرار بدم که امکانات بیشتری اضافه گردیده است

با سپاس

mamalhasan
July 15th, 2014, 18:53
21495

ماژول ارسال پیامک WHMCS ورژن پنج به بالا بصورت رایگان
دریافت پنل ارسال پیامک بصورت رایگان
پنل ریسلری فقط 100 هزار تومان
سه پنل ریسلری با امکانات کامل مدیریت. ارسال بصورت BTS ارسال بصورت تفکیک جنسی . استعلام شماره تلفن
سه پنل با هم کلا 300 هزار تومان
شرکت ارتباط گستر بردایران
شرکت ارتباط گستر بُردایران (http://www.boardiran.ir)

sms.mojit.ir
July 15th, 2014, 19:12
ممنون از شما دوست گرامی که بررسی های دقیقی انجام دادید:
مثل سری پیش که بررسی دقیق انجام داده بودید و در نهایت مورد را اصلاح فرمودید. من شما رو کاملا یادمه و یک سری حدود 115 دقیقه توی یاهو با هم مناظره کردیم و در نهایت منجر به اصلاح متنتون توی همین فروم شده بود.
این که این سورس با مدیانا از یک جا خریداری شده است صحیح تر است . با یک مرور امکانات و نحوه محاسبات و غیره و زمانهای افزودن امکانات در بخش های مختلف در دو پنل به راحتی به خطای کلماتتون پی می برید. سورس ما و مدیانا و یکی دیگه از شرکتها که خودتون با این توضیحاتی که فرمودید حتما در جریان هستید از یک شرکت خریداری شده و تغییرات هم به همون آسانی که شما فرمایش کردید اعمال شده، که حالا میزان آسون و سخت بودنشو با پول میشه سنجید و احتمالا این هزینه ها برای حضرت عالی باید آسون باشه که فرمایش کردید به همین آسونی!
در خصوص تصمیم گیری از روی پیش شماره هم، شما که استاد فن هستید و ماشاالله خوب مسائل رو واکاوی میفرمایید بهتر در جریان هستید که معمولا اپراتور 5000 در هر مدلی رنج 10 رقمی رو به تعداد متفاوت و به شرکتهای مختلف واگذار میکنه . به عبارتی مثلا وقتی 100 تا رنج 10 رقمی از پیش شماره 50001020 داره اونا رو به افراد مختلف واگذار میکنه و این دلیل نمیشه که وقتی یکی رنج فلان از فلان پیش شماره رو داره حتما لازم و ملزوم همند و به قول شما نمایندگی از فلان جا گرفتن. من الان با چند رنج 10 رقمی که دارم و به تعداد بالا واگذار میکنم از سر شماره های خودم توی سایتهای دیگه زیاد دیدم. مثلا 5000102040 مال منه ولی 5000102038 رو توی سایت دیگه ای میتونین پیدا کنین و قص علیهذا.
خلاصه دوست عزیز ان شاالله که موفق باشی.

لازم به بررسی نیست با یه نگاه میشه متوجه شد.
تازه من اصلا با شما تا حالا توی چت صحبت نکردم. فقط چند تا pm خصوصی توی همین انجمن براتون فرستادم و شما جواب دادید. فکر کنم اشتباه گرفتید منو با کسی دیگر.
شاید من خودم برنامه نویسی می کنم .برای من اسون باشه و هزینه ای نداشته باشه. در ضمن دقیق نمیدونم شما از کجا خریداری کردید یا مدیانا از کجا خریداری کردش ولی وقتی وارد پنل که بشی متوجه میشی که آدرس دهی به بخش های مختلف سیستم، در پنل شما و بعضی پنل های دیگه با هم یکی هست . و این نشون میده سورس شما و مدیانا و شرکت های دیگه براساس یک سورس مشترک توسعه یافته است.

من درجریان کارهای شما که نیستم.چون شرکت هاماوران از این سر شماره خط میده تماس گرفتم گفتند هر شماره ای بعد از این برای ما هستش. من هم براساس این سند این حرف رو میزنم.

irsrev
July 16th, 2014, 00:02
این مال مدیانا است
دائمی هم باشه

- - - Updated - - -

با سلام

اطلاعات برای شما پ.خ شد

موفق باشید

HotHost
July 16th, 2014, 03:16
ما میتونیم براتون بنویسیم.
هر امکانی رو هم که بخواید براتون میزاریم.
الان هم داریم برای یک شرکت جدیدالتاسیس یکی مینویسیم که واقعا قابلیت های خوبی داره.
بر پایه برنامه نویسی 3لایه php
فریم ورک اختصاصی

اگر خواستید، لطفا pm بدید و جزییات و امکاناتی که لازم دارید رو بفرمایید.

در ضمن، در این مورد شما نیازی به نصب اسکریپتهایی مانند وردپرس ندارید که بخواید سیستمتون رو معرفی کنید! خود اسکریپت دارای یک پورتال جامع مدیریت سایت و مشترکین هستش که به بخش sms متصله. درواقع بخش ورود به سایت login page از اصل سایت، مجزا نیستش..

در هر صورت درخدمتیم.