PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : وی پی اس برای ریموت اف تی پی بک آپ !

webgard
April 24th, 2009, 22:11
سلام

من یه سرور لینوکس دارم که مال چند سایتم هست .

حالا می خوام برای محکم کاری یه وی پی اس لینوکس بگیرم و بک آپ سرورم رو بصورت ریموت اف تی پی روی اون وی پی اس بفرستم .

1- آیا امکانش هست که از وی پی اس برای ریموت اف تی پی بک آپ استفاده کرد و وی پی اس توانایی دریافت حجم بالای دیتا در یک مرحله رو داره ؟ ( چون می خوام ماهی 4 بار بک آپ بفرستم روی vps ?

2- برای 50 گیگابایت دیتایی که دارم چقدر باید حجم هارد بگیرم (با توجه به اینکه whm فایل ها رو فشرده میکنه ) و چقدر رم و سی پی یو و پهنای باند لازمه برای چهار بار بک آپ در ماه ؟

3- از چه پنل و تنظیماتی باید در وی پی اس برای ریموت اف تی بک آپ استفاده کنم ؟

ممنون میشم بصورت کامل راهنماییم کنید . :flowers:

sodahost
April 24th, 2009, 23:15
در رابطه با اینکه چه مقدار نیاز دارید خود شما چند نسخه از فایل ها رو می خواهید روی سرور بک آپ نگهداری کنید !!
بک آپ روزانه ! هفتگی ! سالانه !
و از لحاظ سرعت جابجایی باید سرعت اتصال VPS شما بالا باشه ! و تنظیم را در ساعات بی کاری سرور قرار بدید
اگر کارت شبکه شما 10mbps هست در بهترین حالت در هر ثانیه 1.2 مگابایت اطلاعات رو می تونه ترانسفر کنه اگر کارت شبکه شما 100mbps هست 12.2 مگابایت در ثانیه
حالا حجم فایل کلی را تقسیم کن ببین چند ساعت طول می کشه !!
البته سرعت در بهترین حالت هست !! وقتی که 100% سرعت مال شما باشه !
حجم فایل های داخل فولدر بک آپ cpanel رو ببینید چقدر شده بعد به تعداد فایل های بک آپ که نیاز دارید حجم VPS بک آپ را انتخاب کنید .

WGB
April 24th, 2009, 23:25
سلام

من یه سرور لینوکس دارم که مال چند سایتم هست .

حالا می خوام برای محکم کاری یه وی پی اس لینوکس بگیرم و بک آپ سرورم رو بصورت ریموت اف تی پی روی اون وی پی اس بفرستم .

1- آیا امکانش هست که از وی پی اس برای ریموت اف تی پی بک آپ استفاده کرد و وی پی اس توانایی دریافت حجم بالای دیتا در یک مرحله رو داره ؟ ( چون می خوام ماهی 4 بار بک آپ بفرستم روی vps ?

2- برای 50 گیگابایت دیتایی که دارم چقدر باید حجم هارد بگیرم (با توجه به اینکه whm فایل ها رو فشرده میکنه ) و چقدر رم و سی پی یو و پهنای باند لازمه برای چهار بار بک آپ در ماه ؟

3- از چه پنل و تنظیماتی باید در وی پی اس برای ریموت اف تی بک آپ استفاده کنم ؟

ممنون میشم بصورت کامل راهنماییم کنید . :flowers:

اگه فضای بالا برای بک آپ می خواید می تونم کمکتون کنم
آی دی یاهو : 69Please
email : ali@hajyani.info

webgard
April 24th, 2009, 23:26
ممنون از جوابتون :flowers:

حجم فعلی بک آپ حدود 30 گیگابایت هست ! و فقط میخواهم بک آپ هفتگی بگیرم !

آیا سرور بک آپ رو بصورت یک فایل فشرده میفرسته به اف تی پی یا هر اکانت رو جداگانه میفرسته ؟

و آیا موقع ارسال بک آپ های هفتگی توسط سرور ، فایل های بک آپ جدید با قبلی ها جایگزین (اوررایت ) میشند یا باید دستی قبلی ها رو پاک کنیم ؟

لطفا در مورد رم و سی پی یو مورد نیاز هم راهنمایی کنید .

ممنون

Vahid
April 25th, 2009, 09:04
شما کارتون با یک اکانت اف تی پی روی یه سرور دیگه راه میفهته چرا هزینه بیشتر میکنید؟

Nikan
April 25th, 2009, 09:18
سلام

از دیتا سنتری که از آن سرور اختصاصی و یا سرور مجازی گرفته اید درخواست Storage Backup کنید . معمولا با هزینه 15 - 20 دلار در ماه به شما حدودا 25 - 50 گیگ فضا می دهند

webgard
April 25th, 2009, 09:45
یعنی ارسال 30 گیگابایت دیتا به یک اکانت اف تی پی در سرور های اشتراکی ، مشکلی پیش نمیاره ؟! (فشار به سرور ؟ )

Vahid
April 25th, 2009, 10:13
نه اصلا

sodahost
April 25th, 2009, 18:32
البته نظر شخصی من این هست ! شاید هم اشتباه باشه !
ولی من هیچ وقت در یک دیتا سنتر سرویس پشتیبان نمی گیرم !
خیلی ها که روی یک سرور این کارو انجام میدن
ولی اگه به من باشه از یه دیتا سنتر دیگه سرویس رو می گیرم !

Vahid
April 25th, 2009, 22:08
ولی من هیچ وقت در یک دیتا سنتر سرویس پشتیبان نمی گیرم !
کار خوبی هست
بک آپ جای دیگه ایی باشه

parsbin
August 29th, 2009, 15:26
روی vps لینوکس میشه چنین کاری کرد؟بعنوان سرور بکاپ استفاده کرد؟
من یک vps لینوکس بی کار دارم.میتونم تنظیم کنم بکاپ رو روی این بگیره؟
اگر میشه به چه شکل؟
مرسی

Roka
August 29th, 2009, 15:49
روی vps لینوکس میشه چنین کاری کرد؟بعنوان سرور بکاپ استفاده کرد؟
من یک vps لینوکس بی کار دارم.میتونم تنظیم کنم بکاپ رو روی این بگیره؟
اگر میشه به چه شکل؟
مرسی

هر جوری که بخوای ( پنل داشته باشه یا نه ... ) سرویس ftp راه بنداز . اکانت بده به مشتری !!
فقط هر چه سرعتش بالا باشه بهتره !! ( مشتری پسند تره )
چون مدت زمان انتقال کمتر میشه و کلاً بهتره