PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : یه سوال در مورد خط adsl

black.p
July 7th, 2014, 16:33
سلام
دوستان ببخشید یه زحمتی این عکس رو ببینید مگه خط من روی 1 مگ بسته نشده ؟ اخه زنگ می زنم مخابرات میگن نه که نه کفرمو در آوردن
21330

- - - Updated - - -

کسی نیست ؟

ULTRAWEB
July 7th, 2014, 17:00
مکش ریت رو زده 500خورده ای که میشه زیر نیم مگ تقریبا!:)(اپلود ) دانلود هم نزدیک 1و خورده ای هست که بالاتر از یک میشه و نزدیک دو هست
زیاد حالیشون نمیشه پشتیبانی مخابرات باید همشون از رئیسشون بپرسن اونم که اینقدر سرش شلوعه نمیرسه بیاد چک کن مشکل شمارو

hamid.soltani92
July 7th, 2014, 17:05
مکش ریت رو زده 500خورده ای که میشه زیر نیم مگ تقریبا!:)(اپلود ) دانلود هم نزدیک 1و خورده ای هست که بالاتر از یک میشه و نزدیک دو هست
زیاد حالیشون نمیشه پشتیبانی مخابرات باید همشون از رئیسشون بپرسن اونم که اینقدر سرش شلوعه نمیرسه بیاد چک کن مشکل شمارو
جسارتا ۱۷.۹۴۸ از دو مگ خیلی بیشتره!
همچنین ۵۸۸ از نیم مگ بیشتره!

black.p
July 7th, 2014, 17:13
خب الان من امروز 2 مگ کردم ولی با 120 دان می کنم فرقی با نت قبلیم که 512 باشه نداره با اونم 100 دان می کردم الان زنگ زدم گفتم می گم از این نباشه که خطمو رو 1 مگ بستن ؟ میگه نه به اون ربطی نداره !

- - - Updated - - -

الان یکیتون میگین از 2 مگ بیشتر یکی کمتر ! حالا خط من رو 2 مگ بسته شده ایا ؟ :d

viasky
July 7th, 2014, 17:17
طبق مشاهدات بنده خط شما روی 1 مگابیت تنظیم شده
1 مگابیت برای دانلود و 500 کلوبیت برای آپلود
دانلود تا سقف 120 کلوبایت در بهترین حالت
آپلود تا سقف 66 کلوبایت در بهترین حالت

hamid.soltani92
July 7th, 2014, 17:18
خب الان من امروز 2 مگ کردم ولی با 120 دان می کنم فرقی با نت قبلیم که 512 باشه نداره با اونم 100 دان می کردم الان زنگ زدم گفتم می گم از این نباشه که خطمو رو 1 مگ بستن ؟ میگه نه به اون ربطی نداره !

- - - Updated - - -

الان یکیتون میگین از 2 مگ بیشتر یکی کمتر ! حالا خط من رو 2 مگ بسته شده ایا ؟ :d
خودتون اعداد رو به ۱۰۲۴ تقسیم کنید خب:d
Datarate مودم شما ۱ مگ و max rate حدود ۱۷ مگ هست.

black.p
July 7th, 2014, 17:21
طبق مشاهدات بنده خط شما روی 1 مگابیت تنظیم شده
1 مگابیت برای دانلود و 500 کلوبیت برای آپلود
دانلود تا سقف 120 کلوبایت در بهترین حالت
آپلود تا سقف 66 کلوبایت در بهترین حالت

مرسی آقا حله

- - - Updated - - -

خودتون اعداد رو به ۱۰۲۴ تقسیم کنید خب:d
Datarate مودم شما ۱ مگ و max rate حدود ۱۷ مگ هست.

الان میان ببینن اگه اینجا هم گفت به اون ربطی نداره و خطتتون رو 2 مگ هست، جوری چکش می زنممممممممم که دیگه ندونه ADSL چیه
ممنون:d

5h46h64rd
July 7th, 2014, 17:45
خوب مرد مومن برو speedtest.net بهشون بگو اونجا تست زدم