PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل اساسی در سیستم خانگی

songkadehnew
July 7th, 2014, 11:20
درود
دوستان چند روزی هست که من هیچ برنامه ای نمیتونم نصب کنم روی سیستمم و هیچ فایل زیپ یا راری هم اکسترکت نمیشه و در هنگام اکسترکت ارور میده
فایرفاکس و کروم هم همش اتوماتیک بسته میشن و سیستم هم خودکار بعضی موقع ها روی یه صفحه آبی میره و اتو ریسیت میشه
خیلی خیلی بدجوری منو درگیر کرده
چند جایی از سیستم فروشی و ... پرسیدم گفتن که رمت مشکل پیدا کرده و هنگام کپی روی هارد کم میاره ( همون نصب برنامه و ...)
گفتم ویندوز رو عوض کنم بهتر میشه گفتن نه دیگه با این حال ویندوز هم نمیتونی نصب کنی چون رم اجازه کپی نمیده
گفتن باید رم تعویض بشه
به نظر شما نظر اونا صحیح هستش یا ویروسی چیزی گرفته ؟
آخه هزینه رمم بالاست برای همین تعویضش هزینه زیادی دارد
مشخصات سیستم بنده :
ram 16
cpu core i 7 128bit
vga : MSI 512bit 4G
HDD : 500 G

Cpt.Liux
July 7th, 2014, 11:23
به نطر من یه دور اقدام به تعویض ویندوز کنید. مشخص میشه اونطوری

songkadehnew
July 7th, 2014, 11:24
آخه گفتن اگه بخوای ویندوز نصب کنی چون فشار زیادی روی رم برای کپی فایل ها میاد امکانش هست ویندوز نصب نشه
میترسم ریسک کنم و کلا دیگه خراب بشه

usahost2
July 7th, 2014, 11:28
هارد فرمت کن شاید ویروس روی رمت خوابیده مکه با ریستارت اجرا می شود
رمت چگونه است؟
4*4
8*2 ؟ یا ... ؟
ببین ویندوز با رم 1 هم میتونی بالا بیاری نصب کنی بعد نصب بزاری سر جاش به شرطی که گارانتی نداشته باشد
اگر گارانتی کیست داره ببرش بده برات چک کنند

Mihan-VPS
July 7th, 2014, 11:29
سلام

به احتمال زیاد ویروسی شده برای پیشگیری آنتی ویروس آپدیت شده ایی از قبل نصب نداشتید ؟

songkadehnew
July 7th, 2014, 11:31
2تا 8 هستش
گارنتی 2 ماه هستش که گذشته
یعنی الان یدونه رم 1 بگیرم تست کنم؟

- - - Updated - - -

آنتی ویروس و فایروال نود 32 نصب هستش با لایسنس مشکلی از اون بابات فکر نکنم باشه همیشه هم فعال بوده و هیچ وقت قرمز نبوده

sarwhost
July 7th, 2014, 11:36
يكي از رم هارو در بياريد و جاي سوكت رم رو هم اگه جا داره بردتون تغيير بديد

us12
July 7th, 2014, 11:38
نیاز به دستکاری سخت افزاری در مرحله اول نیست .
ویندوز را دوباره نصب کن .
اگر در مراحل نصب مشکل داشت ایراد سخت افزاری داری اگر نصب شد و باز این مشکل پیش اومد مشکل از ویروسه که روی هارد ذخیره شده و باید هارد را از سیستمت جدا کنی ببری به یک سیستم که آنتی ویروس بدرد بخور داره وصل کنی و یک فول اسکن ازش بگیری .
ولی به احتمال 95 درصد بعد از تعویض ویندوز مشکل حل میشه .
اگر بک آپ دارید بک آپ را ریستور کنید احتمالا حل میشه .

songkadehnew
July 7th, 2014, 11:41
تشکر پس میرم برای تعویض ویندوز هرچی پیش اومد خبر میدم
اره عزیز 3 تا داره ولی دوتاش که بار رم هی خودم پر شده اونکی رو نمیدونم یدونه رم 2 گیگ ddr2 پر کرده که اصلا نمیدونم به چه دلیلی گذاشته شده
خبر میدم بازم تشکر از همتون

_AF_
July 7th, 2014, 12:51
این مشکل برای منم پیش اومده ویروسی شده
ولی اون صفحه آبی که میگید به خاطر مشکل سخت افزاری پیش میاد
سیستم ببرید تعمیرگاه و بگید کل قطعات ببرسی بشه که احتمال میدم از رمتون باشه این اتفاق بیشتر به خاطر رم پیش میاد

chatsaz
July 7th, 2014, 13:04
صفحه ابی مشکل از هارد هست

songkadehnew
July 7th, 2014, 13:44
کاشکی ویندوز عوض نمیکردم الان دیگه نصب نمیشه چند درصد از کپی که میره در مرحله نصب مجدد میره روی اون صفحه آبی و ریسیت میشه
چند باری هم تست کردم باید ببرم تعمیر کننش بازم تشکر

Zagrio.com
July 7th, 2014, 13:47
سلام

دوست عزیز در اون صفحه آبی یک کد وجود داره مثل 0x800 اون کد رو بخونید تا به شما مشکل رو بگم یا در گوگل جستجو کنید.
در صورتی که بلافاصله سیستم ریست میشه؛ قبل از لود شدن ویندوز دکمه F8 رو بزنید و گزینه ای هست که در اون عبارت Do Not Reset... هست اون رو انتخاب کنید تا بتونید صفحه آبی رو ببینید.

با سپاس

SamaN DL
July 7th, 2014, 14:06
با درود

دوست عزیز این مشکل شما دقیقا برای سیستم قبلی بنده پیش آمده بود!

همانطور که این دوستمون گفتن _af_... باید سیستم رو به تعمیر گاه ببرید تا کل سیسم رو به طور کل مجدد برسی کنند...

host-net
July 7th, 2014, 18:24
درود

صفحه ابی که شما عرض کردین هم برای مشکل سخت افزاری و هم نرم افزاری نمایش داده میشود
بسته به موارد استفاده شده شما داره

این راهنمایی برای این هست که هزینه ای نکنید

حال که ویندوز تعویض کردین و مشکل دارید بهتره یکی از رم هارا خارج کنید و شروع به نصب کنید اگر دوباره این مشکل پیش امد رمی که استفاده شده را خارج و با رم دیگر تست کنید
اگر مشکل همچنان باقی بود رم رو در اسلایت دیگری بزنید و تست کنید
احتمالش هست این مشکل برای اسلایت باشد

اگر مشکل حل نشد 100% مشکل سخت افزاری میباشد

اگر مشکل حل شد و نصب شد ویندوز اطلاع دهید تا در مورد نرم افزار راهنمایی کنم

پیروز باشید

lemo1996
July 7th, 2014, 18:53
سلام

دوست عزیز در اون صفحه آبی یک کد وجود داره مثل 0x800 اون کد رو بخونید تا به شما مشکل رو بگم یا در گوگل جستجو کنید.
در صورتی که بلافاصله سیستم ریست میشه؛ قبل از لود شدن ویندوز دکمه F8 رو بزنید و گزینه ای هست که در اون عبارت Do Not Reset... هست اون رو انتخاب کنید تا بتونید صفحه آبی رو ببینید.

با سپاس

سلام
عزیز این مشکل تنها از رم و با تعویض رم مشکلت حل مشیه (مشکل خود بنده بود) ولی من هنوز 14 روز از گارانتی مونده بود تعویض کردم