PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : expired شدن سی پنل بخاطر تحریم و نداشتن بکاپ!!!!

aref79
July 7th, 2014, 04:19
سلام
سی پنل سایت expired شده هاستینگ هم ادعا میکنه بخاطر تحریم ها بوده
وقتی پسورد روت رو دارم چیکار میتونم بکنم

لطفا سوال های اجق وجق نفرمایید و راهنمایی کنید
:-D

elementary
July 7th, 2014, 04:27
از پوشه home بک اپ بگیرید بعد هم از پوشه httpd و فایل های conf و vhost واسه دامنه ها و برای دیتابیس هم از دیتابیس سیستم بک اپ بگیرید

aref79
July 7th, 2014, 04:39
از پوشه home بک اپ بگیرید بعد هم از پوشه httpd و فایل های conf و vhost واسه دامنه ها و برای دیتابیس هم از دیتابیس سیستم بک اپ بگیرید

میشه بیشتر توضیح بدین چون سرویسی که من گرفتم به صورت منیجد است و کلیه کانفیگ ها توسط هاستینگ انجام شده
من برخی از تنظیم های استفاده از منابع رو از طریق whm تغییر می دادم
خواهش توضیح بدین

elementary
July 7th, 2014, 04:42
اگه سرورتون ایران نیست با سی پنل تماس بگیرید و بگید براتون درست میکنند ایا dns هارو دامنه ir گزاشتید ؟!

برای بک اپ هم فردا ظهر با ایدی اسکایپ من تماس بگیرید

a.e
July 7th, 2014, 04:47
در صورتی که دسترسی ssh دارید با استفاده از ssh بک آپ گرفته و سپس بر روی یک سرور دیگر منتقل نمایید.

aref79
July 7th, 2014, 04:48
اگه سرورتون ایران نیست با سی پنل تماس بگیرید و بگید براتون درست میکنند ایا dns هارو دامنه ir گزاشتید ؟!

برای بک اپ هم فردا ظهر با ایدی اسکایپ من تماس بگیرید

خوشبختانه سرور خارج از کشور ( اروپا ) ولی متاسفانه دی ان اس رو آی آر هست

elementary
July 7th, 2014, 04:50
خوشبختانه سرور خارج از کشور ( اروپا ) ولی متاسفانه دی ان اس رو آی آر هست

با یک ایمیل کارتون حل میشه ;)

الان dns هارو تغییر بدید

و بهشون ایمیل بزنید درست میشه

meysam021
July 7th, 2014, 04:51
اول جناب هاستینگ بک آپش کجاست؟ اگه گرفته پس مشکلی نیست اگر نگرفته بهتره جمع کنه بره حلیم بفروشه ماه رمضونه درآمدش خوبه
شما میتونید با ارسال یه ایمیل ساده به whm ، و با ارائه مدرک اقدام به فعال کردن سرور کنید.

Yas-Host
July 7th, 2014, 08:52

شما که نمی دونید با استفاده از یک دستور و یک تنظیم ساده در فایل ها می توانند فول بک آپ بگیرند و انتقال دهند لطفا روش ابتدایی خودتون رو توضیح ندهید!

و استارتر عزیز میتوانید با استفاده از دستور :

for x in $(cat /root/list_of_users.txt); do /scripts/pkgacct $x; done;

فقط لیست تمام یوزر هاتون رو در هر line در فایل /root/list_of_users.txt قرار دهید.

از تمامی یوزر ها در /home فول بک آپ بگیرید و با استفاده از دستورات لینوکس یا برنامه SFTP به روت سرور و SSH کانکت شوید و اکانت هارو انتقال دهید.
دقت داشته باشید که بک آپ ها در شاخه /home سرور و با پسوند های cpmove-user.tar.gz ذخیره خواهند شد.

در صورت نیاز می توانیم بصورت رایگان یوزر های شما را به سرور های خودمون انتقال دهیم و تا تاریخ سر رسید بصورت رایگان میزبانی شوند.

پ.ن:
اگر دستور بالا کار نکرد در نتیجه سی پنل سرور شما رو کاملا از دسترسی اسکریپت های خودش خارج کرده است! ولی هنوز هم راه برای فول بک آپ گرفتن داریم! و روش های مثبتی در ذهن ماست!

موفق باشید.

ULTRAWEB
July 7th, 2014, 09:21
این چه سرویس منیج شده ای بوده که به شما اطلاع داده نشده نباید dnsها رو دامنه ی ir.قراربدین!!؟
بعدشم اگر سرور دست خودتون هست میشه کارهایی درجهت برداشتن دیتاانجام داد و با مشکلی جدی روبرونخواهید بود.
با نماینده ای که ازش سی پنلو گرفتین مشورت کنین تا مشکلاتتون رو حل کنه برای شما

Mihan-VPS
July 7th, 2014, 11:44
بهتر بوده شما که کار هاستینگ می کردید سرور مجزایی هم برای بکاپ کاربران می گرفتید .

پیشنهاد میشه دی ان اس ها و هاست نیم رو فوری عوض کنید و با مکاتبه با رجیستر اصلی موضوع لایسنس قابل حل خواهد بود .

elementary
July 7th, 2014, 16:48
شما که نمی دونید با استفاده از یک دستور و یک تنظیم ساده در فایل ها می توانند فول بک آپ بگیرند و انتقال دهند لطفا روش ابتدایی خودتون رو توضیح ندهید!

و استارتر عزیز میتوانید با استفاده از دستور :

for x in $(cat /root/list_of_users.txt); do /scripts/pkgacct $x; done;

فقط لیست تمام یوزر هاتون رو در هر line در فایل /root/list_of_users.txt قرار دهید.

از تمامی یوزر ها در /home فول بک آپ بگیرید و با استفاده از دستورات لینوکس یا برنامه SFTP به روت سرور و SSH کانکت شوید و اکانت هارو انتقال دهید.
دقت داشته باشید که بک آپ ها در شاخه /home سرور و با پسوند های cpmove-user.tar.gz ذخیره خواهند شد.

در صورت نیاز می توانیم بصورت رایگان یوزر های شما را به سرور های خودمون انتقال دهیم و تا تاریخ سر رسید بصورت رایگان میزبانی شوند.

پ.ن:
اگر دستور بالا کار نکرد در نتیجه سی پنل سرور شما رو کاملا از دسترسی اسکریپت های خودش خارج کرده است! ولی هنوز هم راه برای فول بک آپ گرفتن داریم! و روش های مثبتی در ذهن ماست!

موفق باشید.

من فقط روش رو گفتم :)

استارتر عزیز در روشی که ایشون فرمودن دیتابیس ها و ایمیل ها منتقل نمیشود

حتما دقت کنید

mehrshad.ho
July 7th, 2014, 17:02
ابتدا Dns ها را از ssh تغییر دهید و به سی پنل اطلاع دهید
در صورتی که مورد پذیرش نبود و لایسنس را باز نکرد به راحتی با یک سرور سی پنل دیگر می توانید بک آپ ها را بیرون بکشید بدون هیچ مشکل و یا تغییری