PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد دریافت درگاه ملت!

Iranian Group
July 7th, 2014, 01:27
سلام دوستان! من توی سایت به پرداخت فرم رو پر کردم و با اس ام اس تایید و پرینت درخواست و مدارک لازم به شعبه صادرکننده حساب رفتم

مسئولش از اونجایی که اطلاعی در مورد درگاه پرداخت و ... نداشت با کلی تلفن به سرپرستی شعب و ... دنبال یک راهی گشت که کار من رو انجام نده

از اونجایی که دید همه مدارک کامل همراهم هست به کمرنگ بودن کپی اجاره نامه محل گیر دادن و اون رو رفع کردم در آخر پس از کلی معطلی گفتن که اجاره نامه دارای شناسه املاک و کد رهگیری نیست !

من از چندین نفر در مشهد و شهر های دیگر که از بانک ملت درگاه دارن پرسیدم این رو بهم خندیدن و گفتن سر کارت گذاشته خواستم اینجا مطرح کنم تا مطمئن شم این شناسه املاکی که روی اجاره نامه هست ارتباطی به درگاه پرداخت نداره و از اساتید چاره راه رو جویا بشم

ممنون

omid1991
July 7th, 2014, 01:30
سلام دوستان! من توی سایت به پرداخت فرم رو پر کردم و با اس ام اس تایید و پرینت درخواست و مدارک لازم به شعبه صادرکننده حساب رفتم

مسئولش از اونجایی که اطلاعی در مورد درگاه پرداخت و ... نداشت با کلی تلفن به سرپرستی شعب و ... دنبال یک راهی گشت که کار من رو انجام نده

از اونجایی که دید همه مدارک کامل همراهم هست به کمرنگ بودن کپی اجاره نامه محل گیر دادن و اون رو رفع کردم در آخر پس از کلی معطلی گفتن که اجاره نامه دارای شناسه املاک و کد رهگیری نیست !

من از چندین نفر در مشهد و شهر های دیگر که از بانک ملت درگاه دارن پرسیدم این رو بهم خندیدن و گفتن سر کارت گذاشته خواستم اینجا مطرح کنم تا مطمئن شم این شناسه املاکی که روی اجاره نامه هست ارتباطی به درگاه پرداخت نداره و از اساتید چاره راه رو جویا بشم

ممنون

با سلام
تو بانک هیچی نمیخواد بجز پرینتی که گرفتین

Iranian Group
July 7th, 2014, 01:36
همینطور میخواستم بدونم شرکت تحارت الکترونیکی هست که آسون درگاه پرداخت بده !

یا راهی که درگاه پرداخت مستقیم و اختصاصی بانک ملت یا پارسیان بگیریم بدون مراجعه به بانک (مثل درگاه اختصاصی سامان با نام و لوگو شخصی که جهان پی و ... ارائه میدن)

- - - Updated - - -

با سلام
تو بانک هیچی نمیخواد بجز پرینتی که گرفتین

کپی شناسنامه - کارت ملی - کارت پایان خدمت - اجاره نامه محل و پرینت از به پرداخت !
من این ها همراهم بود !
راه چاره چی هست ؟

mhiizadi
July 7th, 2014, 01:37

ممنون
اون قسمت رو که بله ؛ فقط کپی از اون کاغذی که بهتون به پرداخت میخواد رو میدن ؛ البته سوال هم میکنن که محل شغل کجاست ... بستگی به شعبه و فرد مورد نظر داره ... یه جا دیدید اذیت میکنن برید جای دیگه
نمیخام نظره الکی بدم ؛ اما درگاه واسطه خیلی به نظرم بهتر هست .
الان یک هفته هست داریم از درگاه های واسطه استفاده میکنیم واریز ها زیره یک دقیقه انجام میشه :)
ملت هر 10 ساعت 12 ساعتی میزنه ؛ مثلا ساعت 7 شب پیمنت باشه ساعت 4 صبح واریزه
ولی واسط یک دقیقه :|

Iranian Group
July 7th, 2014, 01:47
اون قسمت رو که بله ؛ فقط کپی از اون کاغذی که بهتون به پرداخت میخواد رو میدن ؛ البته سوال هم میکنن که محل شغل کجاست ... بستگی به شعبه و فرد مورد نظر داره ... یه جا دیدید اذیت میکنن برید جای دیگه
نمیخام نظره الکی بدم ؛ اما درگاه واسطه خیلی به نظرم بهتر هست .
الان یک هفته هست داریم از درگاه های واسطه استفاده میکنیم واریز ها زیره یک دقیقه انجام میشه :)
ملت هر 10 ساعت 12 ساعتی میزنه ؛ مثلا ساعت 7 شب پیمنت باشه ساعت 4 صبح واریزه
ولی واسط یک دقیقه :|

این بله که میگید به چه معنی هست ؟ یعنی بله کد رهگیری املاک لازم هست ؟ یا یعنی بله سر کارم گذاشته متصدی شعبه ؟

عزیز من اگه اقدام کرده باشین میدونین که هر شعبه ای که حسابتون رو افتتاح میکنین فقط میتونین مراجعه کنین واسه درگاه !!!

منم نزدیک ترین شعبه به محل افتتاح حساب داشتم !

اره الان هم از واسط استفاده میکنم و مشکلی ندارم ! فقط این که نام سایتی که واردش میشید برای خرید با نامی که روی درگاه پرداخت میبینید به مشتری که اطلاعی از درگاه های واسط نداره اطمینان بیشتری میده !

البته باید عرض کنم همه ی درگاه های واسط یک دقیقه ای واریز نمیکنن

پ_ _ _ پال اگر سه روز پیاپی تراکنش نداشته باشید واریز بین 1 تا 3 روز کاری انجام میده !

omid1991
July 7th, 2014, 01:48

ممنون

ببینید عزیز درسته درگاه مستقیم خوبه مستقیم میره به حساب ولی دنگ و فنگ های خاص خودشو داره
من پیشنهاد میکنم از درگاه واسط استفاده کنید
سیبا پال (https://sibapal.com) از دو تا بانک درگاه مستقیم میده با نام و لوگی شخصی
1- سامان
2- فن آوا کارت
من خودم از ملت دارم ولی چون حال نماد گرفتن ندارم میترسم یهو بزنن قطعش کنن تراکنش هام به فنا بره واسه همین از درگاه واسط استفاده میکنم راستی تسویه حساب های سیبا پال آنی هستش ، بعد درخواست کمتر از 2 دقیقه پول تو حسابه

Iranian Group
July 7th, 2014, 01:55
فن آوا کارت با کدوم بانک کار میکنه ؟ (درگاهش واسه کدوم بانکه ؟)

این طور که من میبینم نماد گرفتن آسون تره از درگاه ملت گرفتن !

mobinhost.in
July 7th, 2014, 02:02
باعرض سلام و خسته نباشید
من پروسه رو دقیق توضیح می دهم
احتمالا شما به صورت حقیقی ثبت نام کردین
مدارک لازم
شناسنامه و کارت ملی + اصل سند ملکی یا استیجاری + کپی هاشون
مورد سوم که بایستس توسط بانک انجام شود
اسعلام چک برگشتی و بدهی معوقع به بانک هست که 2-3 روزی زمان می برد
برید بانک و بگید از داخل برنچ بخونن مدارک لازم رو
شما محل سکونتت هم می واند به عنوان محل کار باشد و موردی نیست فقط باید یا به نام خودت باشه و یا به نام شخص درجه اول خاواده
بعد که بانک تایید کند به مرحله بالاتر یعنی تاید منطقه ای بانک که سیستم داخلی بانک ملت بدین صورت هست می رود که معمولا سریع تایید می کنند
مرحله بعدی دیگه کار شما به دست به پرداخت رسیده که با تماس باشون کارتون رو سریعتر انجام می دهند معمولا

usahost2
July 7th, 2014, 02:07
میتوانی از شرکت های واسطه پرداخت اختصاصی با لوگو و نام شما استفاده کنی ( جهان پی و پی لاین ارائه میدهند ) مشتری هم نمی فهمه مستقیم وصل می شود به بانک سامان با لوگو و اسم شما راگان هم هست

omid1991
July 7th, 2014, 02:08
فن آوا کارت با کدوم بانک کار میکنه ؟ (درگاهش واسه کدوم بانکه ؟)

این طور که من میبینم نماد گرفتن آسون تره از درگاه ملت گرفتن !

بهتره از خودشون بپرسید
ولی فک کنم مال بانک اقتصاد نوین هستش :109:

mhiizadi
July 7th, 2014, 02:16
این بله که میگید به چه معنی هست ؟ یعنی بله کد رهگیری املاک لازم هست ؟ یا یعنی بله سر کارم گذاشته متصدی شعبه ؟

عزیز من اگه اقدام کرده باشین میدونین که هر شعبه ای که حسابتون رو افتتاح میکنین فقط میتونین مراجعه کنین واسه درگاه !!!

منم نزدیک ترین شعبه به محل افتتاح حساب داشتم !

اره الان هم از واسط استفاده میکنم و مشکلی ندارم ! فقط این که نام سایتی که واردش میشید برای خرید با نامی که روی درگاه پرداخت میبینید به مشتری که اطلاعی از درگاه های واسط نداره اطمینان بیشتری میده !

البته باید عرض کنم همه ی درگاه های واسط یک دقیقه ای واریز نمیکنن

پ_ _ _ پال اگر سه روز پیاپی تراکنش نداشته باشید واریز بین 1 تا 3 روز کاری انجام میده !

همه شون خیر ؛ بعضی ها عالی دارن کار میکنند .
برای نمایش لوگوی سایتتونم میتونید از درگاه اختصاصی واسط استفاده کنید
از این بهتر دیگه چیزی میخواید ؟!

Iranian Group
July 7th, 2014, 02:22
میتوانی از شرکت های واسطه پرداخت اختصاصی با لوگو و نام شما استفاده کنی ( جهان پی و پی لاین ارائه میدهند ) مشتری هم نمی فهمه مستقیم وصل می شود به بانک سامان با لوگو و اسم شما راگان هم هست
عزیزم من از بانک سامان که جهان پی ارائه میده استفاده میکنم !
این تاپیک رو واسه بانک ملت زدم !

باعرض سلام و خسته نباشید
من پروسه رو دقیق توضیح می دهم
احتمالا شما به صورت حقیقی ثبت نام کردین
مدارک لازم
شناسنامه و کارت ملی + اصل سند ملکی یا استیجاری + کپی هاشون
مورد سوم که بایستس توسط بانک انجام شود
اسعلام چک برگشتی و بدهی معوقع به بانک هست که 2-3 روزی زمان می برد
برید بانک و بگید از داخل برنچ بخونن مدارک لازم رو
شما محل سکونتت هم می واند به عنوان محل کار باشد و موردی نیست فقط باید یا به نام خودت باشه و یا به نام شخص درجه اول خاواده
بعد که بانک تایید کند به مرحله بالاتر یعنی تاید منطقه ای بانک که سیستم داخلی بانک ملت بدین صورت هست می رود که معمولا سریع تایید می کنند
مرحله بعدی دیگه کار شما به دست به پرداخت رسیده که با تماس باشون کارتون رو سریعتر انجام می دهند معمولا

اقا من تفاوت شخص حقیقی و حقوقی رو با این همه دنگ و فنگ هایی که داشتم میفهمم :دی
دقیقا همه این ها که میگید رو انجام دادم که به اون شناسه و کد رهگیری مذخرف گیر داد !

- - - Updated - - -

همه شون خیر ؛ بعضی ها عالی دارن کار میکنند .
برای نمایش لوگوی سایتتونم میتونید از درگاه اختصاصی واسط استفاده کنید
از این بهتر دیگه چیزی میخواید ؟!

ملت درگاه پرداخت اختصاصی واسط ارائه نمیده ! سامان میده که از جهان پی گرفتم !

راستی جناب سیباپال من همین الان توی سایتتون ثبت نام کردم مدارک رو هم ارسال کردم ! یهو دوباره ازم ورود خواست و هرچی ایمیل و پسورد رو میزنم وارد نمیشه ! انگاری که یوزرم از دیتابیستون پاک شده باشه !!!

omid1991
July 7th, 2014, 02:22

دقیقا همه این ها که میگید رو انجام دادم که به اون شناسه و کد رهگیری مذخرف گیر داد !

- - - Updated - - -

اونارو واسه پیچوندن گفتن :d

SibaPal
July 7th, 2014, 02:25
درود
با واحد پشتیبانی در تماس باشید
در این خصوص راهکارهای خوبی برای مشتریان خاص داریم !
مانند آلما هاست و ...
با سپاس

Iranian Group
July 7th, 2014, 02:27
اونارو واسه پیچوندن گفتن :d

بله دقیقا من میخواستم به همین جواب برسم و با به پرداخت یا مدیریت شعب ملت تماس بگیرم! ممنون

- - - Updated - - -

درود
با واحد پشتیبانی در تماس باشید
در این خصوص راهکارهای خوبی برای مشتریان خاص داریم !
مانند آلما هاست و ...
با سپاس

اقا من الان مشکل ورود به سایتتون رو دارم ! درگاه اختصاصی بعد از این باشه :دی

- - - Updated - - -

مشکل ورود رفع شد واسه درگاه اختصاصی تیکت دادم
ایمیل من در سیبا پال : parsserver.in@gmail.com

modiranhosting
July 7th, 2014, 02:31
در صورتی که هنوز هم مصمم هستید درگاه ملت بگیرید فردا تماس بگیرید با بنده تا بدون دردسر اوکی کنم براتون

موفق و پیروز باشید