PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست راهنمایی دوستانه از شما

ACGE
July 7th, 2014, 00:46
سلام
دوستان من خیلی وفته که قصد دارم دوباره به حرفه سایت داری برگردم ولی هرچی فکر میکنم ایده ی خاصی به ذهنم نمیاد برای ایجاد یک سایت با درآمد! سایت موزیک داشتم قبلا،گوشی هم ساختم ولی منصرف شدم و منتشر نکردم !
به نظر شما سایتی که تا حد امکان دانلودی نباشه و درآمد خوبی بشه ازش بدست آورد چی میتونه باشه؟ هرچی که به ذهنتون میرسه لطفا بگید! زبونش هم انگلیسی یا فارسی فرقی نداره!
ممنون

- - - Updated - - -

ممنون از دوستان!

arashseo
July 7th, 2014, 02:24
با سلام خدمت شما

به نظر بنده بهتر از از سایت های با موضوع تفریح و سرگرمی شروع کنید

هم هزینه کمتری دارند و هم مخاطب فراوان

موفق باشید

ACGE
July 7th, 2014, 03:41
با سلام خدمت شما

به نظر بنده بهتر از از سایت های با موضوع تفریح و سرگرمی شروع کنید

هم هزینه کمتری دارند و هم مخاطب فراوان

موفق باشید

قصدش رو داشتم ولی انگاز اشباع شدن!
بعد روش کسب در آمد از طریق وبسایت یه زمانی پاپ آپ خیلی خوب بود که الان خوب نیست و تبلیغاته فقط که اونم باز کم گیر میاد مگر اینکه غیرمجاز باشه سایت!

Iranian Group
July 7th, 2014, 03:46
سایت تفریحی که دوستمون میگن میتونه ایده خوبی باشه بعد از روی پا اومدن سایت میتونین از تبلیغات و فروشگاه و همکاری در فروش درآمدزایی کنید

modiranhosting
July 7th, 2014, 03:47
سلام
دوستان من خیلی وفته که قصد دارم دوباره به حرفه سایت داری برگردم ولی هرچی فکر میکنم ایده ی خاصی به ذهنم نمیاد برای ایجاد یک سایت با درآمد! سایت موزیک داشتم قبلا،گوشی هم ساختم ولی منصرف شدم و منتشر نکردم !
به نظر شما سایتی که تا حد امکان دانلودی نباشه و درآمد خوبی بشه ازش بدست آورد چی میتونه باشه؟ هرچی که به ذهنتون میرسه لطفا بگید! زبونش هم انگلیسی یا فارسی فرقی نداره!
ممنون

- - - Updated - - -

ممنون از دوستان!

طبق گفته خودتون اشباع شد پس طبیعتا یه فکر نو باید کرد ...