PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست راهنمایی در مورد کار هاستینگ

hostorder
July 6th, 2014, 17:34
من مدت 8سال ایناست که بازاریابی هاستینگ می کردم. 8 ماه ایناست که تو شهر خودمون با رسلر فروش هاستینگ خودمو شروع کردم و چون می خوام تو نت هم بفروشم با رسلر نمیشه به سایت های پر بازدید هم سرویس داد و باید وی پی اس حداقل داشته باشم. و چون کمی هزینه لایسنس سی پنل برام گرون هست برای شروع کار می خواستم بدونم با دایرکت ادمین شروع کنم می تونم به جایی برسم؟

sor
July 6th, 2014, 17:59
اره میشه چرا که میتونید با 50-60 تومن یه سرور خوب (vps) خوب راه اندازی کنید و ارتقاع دهید
بعد با بالا رفتن مشتری ها ارتقاع دهید

hostorder
July 6th, 2014, 18:13
اره میشه چرا که میتونید با 50-60 تومن یه سرور خوب (vps) خوب راه اندازی کنید و ارتقاع دهید
بعد با بالا رفتن مشتری ها ارتقاع دهید
چون خیلی ها فقط سی پنل می خواند میخوام بدونم که با چه ترفند هایی نظر مشتری رو جلب کنم؟ که دایرکت ادمین هم خوب هست

vico
July 6th, 2014, 18:26
چون خیلی ها فقط سی پنل می خواند میخوام بدونم که با چه ترفند هایی نظر مشتری رو جلب کنم؟ که دایرکت ادمین هم خوب هست

سلام.

میتونید با این چیزا مشتری را قانع کنید، مثلا:

1- سرویس با ثبات و عدم امکان تحریم. چون دایرکت ادمین با ایران مشکل نداره

2- سرعت بالاتر نسبت به سی پنل

3- اگه مثل نت افراز فارسی هم کنید واسه تازه کارها جواب میده. (چون خیلی از کاربران که آماتور هستن واژه "هاست با کنترل پنل فارسی" براشون اهمیت داره!)

4- راحتی در استفاده

5- پایداری : قابلیت ضد کراش

فعلا همینا،
دیگه به ذهنم نمیاد
یا علی

- - - Updated - - -

راستی اینم اضافه کنید

6- روش بسیار آسان بکاپ گیری و ریستور فول بکاپ توسط خود کاربر!

mhiizadi
July 6th, 2014, 18:54

هاست ایران بدید .

hostorder
July 6th, 2014, 20:19
ممنون میشم چند نفر دیگر هم راهنماییم کنند

- - - Updated - - -

هاست ایران بدید .
هاست ایران هم دارم

mehrshad13and11
July 6th, 2014, 21:04
سایت های معمولی روی ریسلر سی پنل میزبانی کن.
سایت های مهم و پربازدید بفرست روی دایرکت ادمین و به مشتری این اطمینان رو بده که پنل دایرکت ادمین کاملا مناسب هست براش...

hostorder
July 8th, 2014, 12:10
سایت های معمولی روی ریسلر سی پنل میزبانی کن.
سایت های مهم و پربازدید بفرست روی دایرکت ادمین و به مشتری این اطمینان رو بده که پنل دایرکت ادمین کاملا مناسب هست براش...

آره همینم تو فکرم بود

- - - Updated - - -

ممنون میشم چند نفر دیگر هم راهنماییم کنند

- - - Updated - - -

up

- - - Updated - - -

up

- - - Updated - - -

up

- - - Updated - - -

up