PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظر شما درباره ی vps های burst.net

amk
June 14th, 2010, 13:18
سلام
میخواستم ببینم نظر شما چیه ؟ و اونایی که باهاش کار کردن یه فیدبک بذارن لطفا:
https://burst.net/linvps.shtml
پ.ن: یه منبع آگاه که خواست نامش فاش نشه گفت که همین فروم هم روی سرورهای اینا آپه .

1eng.ir
June 14th, 2010, 13:22
مفته ;)

پ.ن: یه منبع آگاه که خواست نامش فاش نشه گفت که همین فروم هم روی سرورهای اینا آپه .
من کی گفت فاش نکن ؟ :d
نیازی به گفتن نداره، یه پینگ بگیری مشخصیه!

Fracture
June 14th, 2010, 13:39
به عنوان سرور Onshore که میدونم کارشون عالیه، چرا؟ چون اجازه هرکاری رو نمیدن. رپیدلیچ، پ ر و ک س ی عمومی و ...
هرکاری میخواهید بکنید، قبل از خرید باهاشون هماهنگ کنید...

amk
June 14th, 2010, 13:46
من کی گفت فاش نکن ؟ :d
نیازی به گفتن نداره، یه پینگ بگیری مشخصیه!

گفتم شاید نخوای اسم ببرم :)

به عنوان سرور Onshore که میدونم کارشون عالیه، چرا؟ چون اجازه هرکاری رو نمیدن. رپیدلیچ، پ ر و ک س ی عمومی و ...
هرکاری میخواهید بکنید، قبل از خرید باهاشون هماهنگ کنید...

مشکلی از لحاظ وارز بودن نداریم.
میخوام ببینم اونایی که دارن راضین یا نه.
البته فرومو سرچ کردم گویا فقط مشکله تحریم داره و کسی از بابت ساپورت و داون تایمش زیاد غر نزده :)

IFACO.Net
June 14th, 2010, 14:21
چند روز پیش بخاطر سخت افزار سرورهاش و همینطور آپتایم یکی از دیتاسنترهاش، همینجاها دعوا بود !

smartieuser
June 14th, 2010, 14:30
2 3 تا وی پی اس تست کردم

وی پی اس اول : به شدت مشکل پهنای باند داشت و گهگاهی به دلیل افت پهنای باند ssh تایم اوت میشد و مجددا ری کانکت میشد
وی پی اس دوم : برای تست های ما خیلی استیبل نبود و آی پی ایران رو هم روی بعضی پورت ها ***** کرده بود اما پورتش معمولا 50 مگابیت میداد
وی پی اس سوم : ریست کردمش بالا نیومد تا ساپورتش جواب داد و مشکلات ما حل شد 5 روز طول کشیده بود، پورت هم معمولی بود. 10 مگابیت میداد

نتیجه : به فراموشی سپرده شد !

novinvps.com
June 14th, 2010, 15:10
منم اصلا توصیه نمی ککنم تجربش رو داشتم به شدت مشکل دارند و در اینده مشکل بر میخورید
از ما گفتن بود.

amk
June 14th, 2010, 15:16
چند روز پیش بخاطر سخت افزار سرورهاش و همینطور آپتایم یکی از دیتاسنترهاش، همینجاها دعوا بود !

2 3 تا وی پی اس تست کردم

وی پی اس اول : به شدت مشکل پهنای باند داشت و گهگاهی به دلیل افت پهنای باند ssh تایم اوت میشد و مجددا ری کانکت میشد
وی پی اس دوم : برای تست های ما خیلی استیبل نبود و آی پی ایران رو هم روی بعضی پورت ها ***** کرده بود اما پورتش معمولا 50 مگابیت میداد
وی پی اس سوم : ریست کردمش بالا نیومد تا ساپورتش جواب داد و مشکلات ما حل شد 5 روز طول کشیده بود، پورت هم معمولی بود. 10 مگابیت میداد

نتیجه : به فراموشی سپرده شد !

منم اصلا توصیه نمی ککنم تجربش رو داشتم به شدت مشکل دارند و در اینده مشکل بر میخورید
از ما گفتن بود.

از تمام دوستان متشکرم.
پس منم ازشون نمیخرم :)
راستش قیمتاش خیلی وسوسه کنندس به خاطر همون گفتم شاید اینا قیمت رو کم کردن تا مشتری بیشتری بگیرن ولی خب انگار سرویسشون خب نیست.
بازم از همه ی دوستان ممنونم.
راستی سرویسی هستش که قیمتهاش به این شکل ارزون باشه و خوب هم سرویس بدن؟
به نظرم subhosting تو این رنج قیمتش خوبه.نظر شما چیه؟

J4vad
June 14th, 2010, 15:44
سلام ،

VPS هاشون خوبه اما Dedicated خیر .

موفق باشید .

smartieuser
June 14th, 2010, 15:55
فکر نکنم به این راحتی پیدا کنید. معمولا سایت های خارجی ای هستند که این سرویس رو ارائه کنند ولی در مورد پورت هاشون زیاد جالب نیستند. مثلا DamnVPS رو شخصا تست کردم. سرعت دانلود با ADSL ایران برابری میکنه و سرعت آپلود که دیگه هیچی ! اما قیمت های خوبی داره

اگر با پهنای باند کمتر در حد 200 گیگ کفایت میکنه ماهیانه 15000 تومان خوشحال میشیم در خدمتتون باشم.
البته پیش فروش هست و سرویس از اول ماه آینده به محصولات ما اضافه خواهد شد.در صورت تمایل برای دریافت اطلاعات بیشتر هم از طریق ایمیل با ما در تماس باشید
پست الکترونیکی ما : info@goldnetgroup.com

موفق باشید

amk
June 14th, 2010, 16:25
اگر با پهنای باند کمتر در حد 200 گیگ کفایت میکنه ماهیانه 15000 تومان خوشحال میشیم در خدمتتون باشم.
البته پیش فروش هست و سرویس از اول ماه آینده به محصولات ما اضافه خواهد شد.در صورت تمایل برای دریافت اطلاعات بیشتر هم از طریق ایمیل با ما در تماس باشید
پست الکترونیکی ما : info@goldnetgroup.com

موفق باشید

سلام
براتون همینجا پ.خ زدم تا ارتباطمون سریعتر باشه.
+
اگه کسی همچین آفرهایی میده رو کنه :)

MihanNet
June 14th, 2010, 17:22
وي پي اس از اين dc خواستي در خدمتم

pooya_pitbull
October 2nd, 2010, 10:59
سلام

من میخوام از شرکت خارجی بطور مستقیم خرید کنم

چی کار کنم؟؟؟

آدرس میخوان چی بدم که ایران نباشه

و اینکه از صرافی پول واریز کنم مشکلی نداره؟؟؟

اگه میشه سریع پاسخ بدید امروز باید برم صرافی

مرسی

javadk
February 22nd, 2011, 13:09
دوست عزيز بهتون پيشنهاد ميكنم خريد مستقيم از burst رو بيخيال بشيد

amirizadi
February 22nd, 2011, 13:46
قیمت هاش که بد نیست
کیفیتش هم یکی از دوستانم واسه 1 ماه داشت مشکل خاصی نبود در کل

WinDesign
February 22nd, 2011, 15:04
تنها بدیش اینه با ایرانی ها مشکل داره!