PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال درباره اتصال درگاه بانک ملت

MoeinAkbari
July 5th, 2014, 19:44
سلام خسته نباشید.

من از طریق سایت بانک ملت فرم درخواست درگاه رو پر کردم و درگاه من تایید شده و ایمیلش اومده.

نوشته :

پذیرنده گرامی لطفا" جهت اتصال به درگاه پرداخت پایانه های مجازی شرکت به پرداخت ملت با توجه به مستندات فنی نسبت به بارگذاری شماره پایانه،نام کاربری و رمز عبور به شرح ذیل اقدام فرمائید.

بعدش هم اطلاعات رو داده مثلا شماره پایانه و یوزر و پسورد .

حالا باید با اینا چیکار کنم ؟

modiranhosting
July 5th, 2014, 19:57
حالا باید توی سایتتون با توجه به سیستمی که استفاده می کنید از مستندات بهره ببرید از چه سیستمی یا cms ای استفاده می کنید اعلام کنید تا راهنمایی تون کنم ؟

موفق و پیروز باشید

MoeinAkbari
July 5th, 2014, 20:35
سایت وردپرس هست : ساری تکـ | فروشگاه اینترنتی خرید گوشی و لوازم جانبی (http://sari-tech.com)

modiranhosting
July 5th, 2014, 20:49
سایت وردپرس هست : ساری تکـ | فروشگاه اینترنتی خرید گوشی و لوازم جانبی (http://sari-tech.com)

قبول باشه طاعات و عبادات الان دقیقا دارن اذان میگن :)

بسیار هم خوب شما باید افزونه پرداخت بانک ملت برای وردپرس نصب کنید برم برگردم از افطار (نیم ساعت دیگه و کمتر ) :(

در صورتی که آشنایی ندارید اطلاعات رو ارسال کنید تا براتون نصب کنم.

موفق و پیروز باشید

التماس دعا

MoeinAkbari
July 5th, 2014, 20:50
تشکر اینجا 1 ربع پیش اذان گفتن. ممنون فقط افزونه رو پیدا کنم بقیش اوکیه تشکر دوست عزیزم.

omid1991
July 5th, 2014, 20:56
سلام خسته نباشید.

من از طریق سایت بانک ملت فرم درخواست درگاه رو پر کردم و درگاه من تایید شده و ایمیلش اومده.

نوشته :

پذیرنده گرامی لطفا" جهت اتصال به درگاه پرداخت پایانه های مجازی شرکت به پرداخت ملت با توجه به مستندات فنی نسبت به بارگذاری شماره پایانه،نام کاربری و رمز عبور به شرح ذیل اقدام فرمائید.

بعدش هم اطلاعات رو داده مثلا شماره پایانه و یوزر و پسورد .

حالا باید با اینا چیکار کنم ؟

با سلام

طاعات و عبادات دوستان مورد قبول

خدمت شما
درگاه بانک ملت برای (Easy Digital Download (EDD | پیکور (http://picor.ir/1639/mellat-bank-edd-gateway.html)

Mohammad_reza
July 5th, 2014, 21:29
اگر نماز می خونید و روزه میگیرید ، قبول باشه ، اگر هم نمگیرید به من ربطی نداره و اختیار دارید هر کاری فکر می کنید درسته انجام بدید. و بنده مثل بعضی ها تکه نمیندازم بهتون که چرا سر اذان شما اینجا دارید پست میزنید ... چون به من هیچ ربطی نداره

و اما در مورد پستتون ، شما باید اول مشخص کنید چه محصولی دارید میفروشید ؟ وردپرس به تنهایی چند مدل درگاه و سیستم پرداخت داره.
1- سیستم عضویت ویژه
2- سیستم فروش محصولات دیجیتال
3- سیستم فروشگاهی ووکامرس

این مورد رو مشخص کنید تا بتونیم کمکی کنیم.

ULTRAWEB
July 5th, 2014, 21:31
باهزینه برای شما نصب و راه اندازی می شود

modiranhosting
July 5th, 2014, 21:34
اگر نماز می خونید و روزه میگیرید ، قبول باشه ، اگر هم نمگیرید به من ربطی نداره و اختیار دارید هر کاری فکر می کنید درسته انجام بدید. و بنده مثل بعضی ها تکه نمیندازم بهتون که چرا سر اذان شما اینجا دارید پست میزنید ... چون به من هیچ ربطی نداره

و اما در مورد پستتون ، شما باید اول مشخص کنید چه محصولی دارید میفروشید ؟ وردپرس به تنهایی چند مدل درگاه و سیستم پرداخت داره.
1- سیستم عضویت ویژه
2- سیستم فروش محصولات دیجیتال
3- سیستم فروشگاهی ووکامرس

این مورد رو مشخص کنید تا بتونیم کمکی کنیم.

مهندس جان کسی تیکه ننداخت به کسی ، شمایی هم که نمیگیرید برای ما قابل احترامید و من منظورم این بود که وقتشو ندارم و گرنه الان نصب میکردم.

موفق و پیروز باشید

Mohammad_reza
July 5th, 2014, 21:37
مهندس جان کسی تیکه ننداخت به کسی ، شمایی هم که نمیگیرید برای ما قابل احترامید و من منظورم این بود که وقتشو ندارم و گرنه الان نصب میکردم.
موفق و پیروز باشید

پس من اشتباه متوجه شدم و ازتون عذرخواهی می کنم اگر ناراحت شدید.
شما هم پیروز و سربلند باشید.

modiranhosting
July 5th, 2014, 21:40
پس من اشتباه متوجه شدم و ازتون عذرخواهی می کنم اگر ناراحت شدید.
شما هم پیروز و سربلند باشید.

ارادتمند شما

سبز باشید