PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوالات ویزا کارت

roozbeh837
July 5th, 2014, 10:15
با سلام وخسته نباشید خدمت دوستان عذر میخوام سوال ازتون میکنم

بنده در این سطح حرفه ای نیستم میخواستم بدونم

من ویزا کارت فیزیکی دارم و طبق دلار میباشد بنده اگربخوام از سایتی سرور خریداری کنم و اون سایت طبق یورو باشه چطور پرداخت کنم اگراز پای پال میشه خب من دلار رو از ویزا کارت چطور انتقال بدم به پای پال و مورد بعدی اینکه ریفای در پای پال چی میباشد یه توضیح در این مورد میخواستم بدونم

بنده میخواستم پنل نمایندگیمو از ریسلو شارژ کنم هم از ویزا کارت هم پای پال ولی انجام نداد با خطای درگاه مواجعه شد از دوستان کسی اگر میدونه راهنمائی کنه با تشکر

ra3ou1
July 5th, 2014, 12:49
با سلام

نرخ شما اتوماتیک زمان واریز تبدیل میشه دوست عزیز + rate تبدیل دریافت میشه.
ریسلو هم با وب مانی شارژ کنید دوست عزیز بهتر هست

Cpt.Liux
July 5th, 2014, 12:52
مبلغ خودش به یورو تبدیل میشه و از حسابتون کم میشه.
در مورد پی پال شما اکانتتون رو باید با ویزا کارتتون وریفای کنید بعد از اون لازم نیست پول رو به پی پال انتقال بدید. هر موقع که از پی پال برای انجام خرید استفاده کنید خودش از ویزاتون میکشه.

roozbeh837
July 7th, 2014, 21:24
خیلی ممنون بابت راهنمائی

ولی میشه توضیح مختصری در مورد وریفای بدید

دوست عزیز ra3ou1 (http://www.webhostingtalk.ir/member/10166/) چطور با وب مانی شارژ کنم میشه راهنمای کنید

و مورد بعد اینکه من از طریق ویزا کارت فیزیکیم میتونم ویزا کارت مجازی هم صادر کنم؟

- - - Updated - - -

دوستان گزینه اخر رو راهنمائی خواستم کسی نیست راهنمائی اخر رو بگه

Zagrio.com
July 7th, 2014, 21:48
خیلی ممنون بابت راهنمائی

ولی میشه توضیح مختصری در مورد وریفای بدید

و مورد بعد اینکه من از طریق ویزا کارت فیزیکیم میتونم ویزا کارت مجازی هم صادر کنم؟

سلام

جواب سوال دوم شما:
آیا شما اگر یک کارت عابربانک از بانک سپه بگیرید می تونید با اون کارت یه کارت مجازی (هدیه) هم بگیرید؟
البته که خیر، این دو موضوع به هم ربطی ندارند، کارت مجازی قالبا مثل هموین کارت هدیه های خودمون هست.

جواب سوال اول:

پس از پرداخت به ریسلو، بر مبنای میزان پرداخت شما یک لیست قیمت براتون صادر میکنند که به این عمل خودشون میگند وریفای شدن، یعنی شما مورد تایید هستید.

با سپاس

besthosti.com
July 7th, 2014, 23:07
در صورتی که بخواین میتونیم برای شما رایگان انجام بدیم ولی بهتر است که مشخصات معتبر مانند پاسپورت صاحب حساب ویزا کارت داشته باشید تا حساب شما در پیپال لیمیت نشه.

roozbeh837
July 9th, 2014, 02:49
یعنی بنده داخل پی پال پاسپورت و ویزا کارت و صاحب حساب اوکی کنم وریفای شدم؟ یعنی مورد تایید هستم

و مورد بعدی اینکه طبق گفته دوستمون که گفتن وب مانی شارژ کنم میشه راهنمای کنید این چطور هست من از پنل ریسلو خواستم شارژ کنم که با مشکل خطای درگاه مواجعه شد. بنده در مورد این مسئله مبتدی میباشم و میخواستم واضعتر واسم توضیح بدید و این مسئله هارو برام کامل روشن کنید و راهنمائیم کنید

- - - Updated - - -

آپ...

Zagrio.com
July 9th, 2014, 12:47
سلام

سوال شما در مورد وریفای شدن در مورد ریسلو بود نه پی پال

شما به محض اینکه پاسپورت ایرانی برای اونها بفرستید (در صورتی که کارت اقامت کشور دیگه ای رو نفرستید) حساب شما رو بلوک میکنند.

ضمن اینکه شما حساب بانکی نیاز دارید و نه فقط صرفا یه ویزا کارت

با سپاس

roozbeh837
July 9th, 2014, 17:20
خب دوست عزیز من پاسپورت رو برای اونا بفرستم و برای کارت اقامت نیاز هست یامیتونم قبض کشوری رو که در اون اقامت دارم رو هم رو بفرستم اوکی میشه

خب برای ایجاد حساب بانکی چیکار باید بکنم ایا شرکتیسراغ دارید که حساب خارجی هم افتتاح میکنن انلاین؟

وب مانی شارژ کنم میشه راهنمای کنید این چطور هست من از پنل ریسلو خواستم شارژ کنم که با مشکل خطای درگاه مواجعه شد. بنده در مورد این مسئله مبتدی میباشم و میخواستم واضعتر واسم توضیح بدید و این مسئله هارو برام کامل روشن کنید و راهنمائیم کنید

Zagrio.com
July 9th, 2014, 17:33
خب دوست عزیز من پاسپورت رو برای اونا بفرستم و برای کارت اقامت نیاز هست یامیتونم قبض کشوری رو که در اون اقامت دارم رو هم رو بفرستم اوکی میشه

خب برای ایجاد حساب بانکی چیکار باید بکنم ایا شرکتیسراغ دارید که حساب خارجی هم افتتاح میکنن انلاین؟

وب مانی شارژ کنم میشه راهنمای کنید این چطور هست من از پنل ریسلو خواستم شارژ کنم که با مشکل خطای درگاه مواجعه شد. بنده در مورد این مسئله مبتدی میباشم و میخواستم واضعتر واسم توضیح بدید و این مسئله هارو برام کامل روشن کنید و راهنمائیم کنید

سلام

شما باید آدرس خودتون رو با Paypal وریفای کنید، قبض تلفن یا شهرداری یا مالیاتی که تو کشور خارجی پرداخت میکنید در این صورت کارت شناسایی اقامت هم دارید و نیازی به کپی پاسپورت شما نیست.

در مورد وب مانی اطلاعی ندارم پیشنهادم این هست که یه کارت اعتباری ویزا بخرید با مبلغ مشخص و با استفاده از اون برای ریسلو یا هرجای دیگه مستقیم پرداخت کنید نه با پی پل و امثالهم

با سپاس

roozbeh837
July 9th, 2014, 22:21
خب بنده ویزا کارت دارم و توسط خود ویزا کارت خواستم پنل ریسلو رو شارژ کنم ولی با خطای درگاه مواجعه شده آیا باید یه درگاه به خصوصی بسازم؟

Zagrio.com
July 10th, 2014, 13:27
خب بنده ویزا کارت دارم و توسط خود ویزا کارت خواستم پنل ریسلو رو شارژ کنم ولی با خطای درگاه مواجعه شده آیا باید یه درگاه به خصوصی بسازم؟

چه خطایی؟

roozbeh837
July 18th, 2014, 12:52
Your payment was canceled.

اجازه پرداخت رو کامل بهم نمیده ایا باید داخل ریسلو درگاه خاصی بسازم برای شارژپنلم؟

- - - Updated - - -

از دوستان کی میدونه پنل ریسلو رو چطور شارز کنم مستقیم از طریق ویزا کارتم؟

asdadsdxz
July 18th, 2014, 12:55
Your payment was canceled.

اجازه پرداخت رو کامل بهم نمیده ایا باید داخل ریسلو درگاه خاصی بسازم برای شارژپنلم؟

- - - Updated - - -

از دوستان کی میدونه پنل ریسلو رو چطور شارز کنم مستقیم از طریق ویزا کارتم؟

ادرس بیلدینگ ویزا کارت و ادرس بیلدینگ پنل باید همخوانی داشته باشن