PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اجرای wamp و شیر کردن اون به وسیله وایرلس

alivali09
July 5th, 2014, 07:56
سلام بر همه

من قصد دار م برای یک جایی سرور ران شده توسط نرم افزار wamp رو به وسیله کارت وایرلس شیر کنم یعنی اینکه هر کی وارد وایرلس شد بعد از زدن هر سایتی ریداکت بشه به همون سرور خانگی خودمون یکی از دوستان پیشنهاد داد با conectifity این کار رو انجام بده ولی من نتونستم الان کسی می تونه منو کمک کنه شدیدا نیاز دارم فدای همه

kianfar
July 7th, 2014, 13:16
نیازی به استفاده از conectify نیست. شما باید یک شبکه ad-hoc در کامپیوتری که wamp رو اون نصبه بسازید و توسط بقیه pc ها به اون متصل بشید
حالا می تونید با وارد کردن ip کامپیوتری که روی اون wamp نصب هست و در ادامه اون نام سایت، وارد اون بشید.

TebyanHost
July 9th, 2014, 18:04
شما براحتی می تونید با دادن آیپی ثابت خودتون توی شبکه خانگی مثل 192.168.1.15 یا نام کامپیوترتون به کسی که وارد شبکتون شده صفحه ومپ رو به اشتراک بگزارین .در حالت پیشرفته تر میشه در شبکه داخلتون دامنه تعریف کنید و از اون بجای آیپی استفاده کنید

mersad-mr
July 9th, 2014, 18:07
دوست عزیز
اول شما باید ( اگر از آخرین نسخه ومپ استفاده می کنید ) دسترسی های لازم برای اتصال دیگر کامپیوتر ها روبه ومپ بدین.
چون دسترسی فقط برای لوکال هاست می باشد

Cpt.Liux
July 10th, 2014, 11:26
ایشون پرسیدند چگونه هر سایتی رو ریدایرکت کنند روی ومپیشون. نخواستند یاد آوری کنید که برای دیدن صفحه موجود در ومپ باید آدرس آی پی کامپیوتر رو زد . :57:

OmidX
July 11th, 2014, 05:57
شما برای اینکار نیاز ب روتر دارید .

metal75
July 11th, 2014, 11:21
سلام

بنده کاملا با نظر kianfar (http://www.webhostingtalk.ir/member/19162/) موفق هستم . با AD-Hoc خیلی ساده تر میشه این کار رو انجام داد تا روتر
البته با اون هم میشه

alivali09
July 12th, 2014, 03:42
سلام

بنده کاملا با نظر kianfar (http://www.webhostingtalk.ir/member/19162/) موفق هستم . با AD-Hoc خیلی ساده تر میشه این کار رو انجام داد تا روتر
البته با اون هم میشه
ممنون ولی نمی دونم چرا ad hoc اضیت می کنه و خوب وصل نمی شه با تشکر

jahromweb
July 21st, 2014, 07:40
سلام
دوست عزیز من این کارو 1 ساله که می کنم
با کانکتیفای و xampp
اگر مشکلی داشتی و هنوز مشکل حل نشده pm بده
حتی میشه سرور راه انداخت که دامنه هم بهش وصل بشه
مثلا server.jwdns.ir رو لپتاپ منه میتونی تست کنی ( البته اگر باز نشد یعنی لپتاپم خاموشه)

CentralClubs
July 21st, 2014, 21:22
اگر ويندوز 7 هست که با adhoc ميتونيد ديگر کامپيوترها رو به سيستم خودتون حذف کنيد و بعد هم با کانفيگ وب سرور و يا راههاي ساده‌تري مثل تغيير در قابل hosts ويندوز ميتونيد هر مسيري رو به لوکال ريدايرکت کنيد
براي ويندوز 8 به بالا چون امکان adhoc حذف شده، نياز به برنامه‌هايي مثل connecitfy يا adhoc8 و امثال اون داريد تا يک access point ايجاد کنيد و ديگر سيستم‌هاي ديگه به سيستم شما وصل شوند