PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست سرور ارسال ایمیل انبوه

m.naderi
July 5th, 2014, 07:43
با سلام.
خیلی وقته دنبال یک شرکت معتبر در زمینه پنل ارسال ایمیل انبوه میگردم ولی جایی رو پیدا نکردم.
دوستانی که سرور ایمیل ارائه میدن شرایط رو اعلام کنن لطفاً.
ضمناً در دسترس بودن پشتیبانی تلفنی و اعتبار فروشنده این سرورها خیلی برام مهمه چون اذیت شدم از دست کسایی که قبل از خرید آدمو رو سرشون میذارن و بعد اینکه پول رو واریز کردیم دیگه کلاً جواب تیکت و تلفن نمیدن.
درصد اینباکس هم خیلی برام مهمه و اینکه گلاً پنل در اختیار خودم باشه و خودم لیست ایمیل وارد کنم.

بازم تشکر و منتظر آفرهاتون هستم:79:

yarbash
July 5th, 2014, 08:51
با سلام
قوانین رو رعایت کنین دوست عزیز
شما باید تاپیک رو در قسمت خودش باید باز میکردین

hadiroohi
July 5th, 2014, 09:38
دوست عزیزمون کاملاً صحیح فرومدند جاش اینجا نبود تو بخش سرور مجازی بود
در صورت تمایل ما میتونیم در خدمت باشیم ، شرکت ثبت شده میباشیم و همیشه در دسترس
info@userver.ir

princeserver
July 5th, 2014, 09:56
با سلام.
خیلی وقته دنبال یک شرکت معتبر در زمینه پنل ارسال ایمیل انبوه میگردم ولی جایی رو پیدا نکردم.
ضمناً در دسترس بودن پشتیبانی تلفنی و اعتبار فروشنده این سرورها خیلی برام مهمه چون اذیت شدم از دست کسایی که قبل از خرید آدمو رو سرشون میذارن و بعد اینکه پول رو واریز کردیم دیگه کلاً جواب تیکت و تلفن نمیدن.
درصد اینباکس هم خیلی برام مهمه و اینکه گلاً پنل در اختیار خودم باشه و خودم لیست ایمیل وارد کنم.

بازم تشکر و منتشر آفرهاتون هستم:79:
سلام خدمت شما جهت راهنمایی شما برای استفاده از سرور میل به چندین نکته نیاز دارید تا ایمیل شما به اینباکس ارسال بشه لطفا با بنده در تماس باشید تا در حد ممکن شما رو راهنمایی کنیم

m.naderi
July 5th, 2014, 19:51
دوستان خیلی ممنون از آفرهاتون ...
اگه ممکنه یه شماره تلفن همراه از خودتون بذارید که بتونم باهاتون تماس بگیرم.

haftsepehr
July 5th, 2014, 21:24
سلام در خدمتتون هستم
پنل و سرور موجود است

ULTRAWEB
July 5th, 2014, 21:28
شما باید اس ام تی پی تهیه کنین که دارای ای پی زیاد برای ارسال باشه یکدونه سرور بدردت نمیخوره
خواستین میتونین از خدمات ما استفاده کنین و نیازتون رو میتونیم تامین کنیم پول بگیر و نگیریم طبق روال و ساعت کاری جواب مشتری رو میدیم ونماد دوستاره هم داریم

modiranhosting
July 5th, 2014, 21:31
با سلام.

بازم تشکر و منتظر آفرهاتون هستم:79:

چرا از سرویس های رایگان مندریل استفاده نمیکنید تعدادتون زیاد شد پلان اضافه میگیرید ازشون

Mailer.lt | MailerLite - Login to your account (http://ml.mailersendapp.com)
https://mandrillapp.com/

موفق و پیروز باشید

hamid.soltani92
July 5th, 2014, 21:31
با یک آی پی هم به سادگی میتونید کارتون رو انجام بدید و به هیچ عنوان به "آی پی زیاد" احتیاج ندارید.
جهت آموزش:
Multiple IP Addresses: Why and How Many? (http://www.drh.net/blog/multiple-ip-addresses-why-and-how-many/)

m.naderi
July 10th, 2014, 14:52
با سلام
قوانین رو رعایت کنین دوست عزیز
شما باید تاپیک رو در قسمت خودش باید باز میکردین

دوست عزیز ممنون از گوشزد شما.
ولی اقلاً اگه میگفتین که کجا باید این تاپیک رو باز کنم بد نمیشد.
من همین تاپیک رو رفتم توی سرور مجازی باز کردم اون تاپیک هم حذف شد به دلیل قرار گرفتن در انجمن نامناسب.
آقا یه مسلمونی پیدا میشه به ما بگه این تاپیک رو کجا بزنیم یا همچنان فقط میگید اینجا نذار اونجا نذار پس کجا بذاریم که جواب مناسب رو بگیریم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟