PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اینرتنت بیسیم در تهران از کجا بگیرم ؟!!

Mr.Pouria
July 4th, 2014, 23:24
سلام دوستان ن تا امروز مشترک سرویس های adsl بودم و بنا به دلایلی حدودا 3 ماه دسترسی به adsl ندارم و مجبورم برای انجام کار های روز مره از یک اینترنت بیسیم استفاده کنم ...

اگر دوستان شرکتی رو میشناسن که بشه با کمترین هزینه ازشون یک اینترنت بیسیم یا همان وایمکس (اینترنت بدون نیاز به سیم و تجهیزات رادیویی) به سایت های ایرانسل موبین نت سر زدم اما هزنیه های سرویساشون برای چند ماه اصلا به صرفه نیست !!!!!!

یا حداقل با خرید یک مودم نو به صرفه نیست !

ممنون میشم ازدوستان شرکت های ارائه دهنده را معرفی کنن ...

همچنین ما در منطقه 4 تهران هستیم و انتین دهیش در این منتقه خوب باشه ....

از اینترنت فقط برای وب گردی و چت میخوام استفاده کنم

usahost2
July 4th, 2014, 23:33
ایرانسل ارزانتر از مبین نت در میاد هزینه ها هم مودم هم ماهانه
باید اول ببینی در منتطقه شما چه شرکتی انتن میدهد و سرعت خوبی دارد

majidisaloo1
July 4th, 2014, 23:36
رایتل و رای فای بگیرید
ارزش دارد اما هزینه ها کمی بالاست

mohsen_sh
July 5th, 2014, 00:54
رایتل و رای فای بگیرید
ارزش دارد اما هزینه ها کمی بالاست

رایتل و رای فای الان خیلی خوب جواب می ده
بنده هم پیشنهاد می کنم رایتل بگیرید

Mr.Pouria
July 5th, 2014, 10:10
دوستان ایرانسل و موبین نت پوشش میده منطقه مارو اما رایتل نوسان آنتن زیاد داره (سیم کارت دیتا )

sh_p1385
July 5th, 2014, 10:17
متاسفانه تعرفه های مبین نت + هزینه گیگ اضافه انقد بالا بود من مجبور شدم adsl بگیرم و فقط وقتی میرم مسافرت شارژ می کنم
اگر مبین نت رو انتخاب کردین باید مراقب مصرفتون باشین، یک گیگ اضافه با سرعت 2 مگ 12 تومن و با سرعت 1 مگ 8 هزار تومنه :|
ساعت رایگان هم از 3 تا 8

asdadsdxz
July 5th, 2014, 15:59
شما اگر گوشی هوشمند دارید خط رایتل بگیرید بندازید رو گوشی از گوشی هر وقت لازم شد شیر کنید روی لپ تاپ
وایمکس اصلا به صرفه نیست من قبلا مبین نت خریدم الان مودمش گوشه خونه داره خاک میخوره
وایمکس بیشتر جاها بد انتن میده و یک ساعت باید بچرخونی دور خونه

رایتل بگیرید هرجا هم انتن نداد میتونید با رومینگش از نت ایرانسل استفاده کنید

hamedmj
July 5th, 2014, 16:22
رایتل خریداری نمایید.

البته شایعاتی درباره استفاده همراه اول تا پایان سال جاری از 4g می باشد که تا کنون تایید نشده است...

_AF_
July 5th, 2014, 18:49
رایتل خریداری نمایید.

البته شایعاتی درباره استفاده همراه اول تا پایان سال جاری از 4g می باشد که تا کنون تایید نشده است...
شایعه نیست دوست عزیز و اطلاع رسانی شده
همراه اول تالیا ایرانسل اجازه 3g و 4g گرفتن به گفته خودشون از نیمه دوم سال اجرا میشه
حالا باید منتظر موند و دید اجرا شدنی هست یا خیر

csmaster
July 6th, 2014, 04:14
اگر میخواهید سر باز شدن یک صفحه سایت توی سر خودتون بزنید برید وایمکس ایرانسل بگیرید واقعا کیفیت بدی داره.

lemo1996
July 6th, 2014, 05:55
فقط رايتل نگیرید که آنتن دهی خیلی ضعیفی داره!