PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشاوره ، ایده ، طراحی و استارت یک شغل درآمد زا در دنیای وب

drhannibal
July 4th, 2014, 13:15
سلام خدمت دوستان و اساتید محترم

هر شغل و هر صنفی واسه خودش درآمد زایی خاصی داره ، فرضا ساخت و ساز میشه گفت 20% سود (ویا خیلی بیشتر) واسه فرد سازنده داره ، مغازه داری همین طور و هر شغل دیگه هم اینچنین تعریف کلی داره.(اسثنائات هم هست که مشخصه)

برم سر اصل مطلب :

بنده به شدت به دنیای مجازی علاقه دارم ، دوست دارم توی این دنیا فعالیت کنم (تا الان هم کردم) و از این به بعد میخوام به این فعالیت از جنبه اقتصادی نگاه کنم. (که بعید میدونم با گسترش این دنیا ، نگاه اقتصادی بهش اشتباه باشه)

دوست دارم یک ایده و یک نقشه ی کلی پیدا کنم و دنبالش برم و سرمایه گذاری کنم.

بنده از 5 میلیون تومان تا 10 میلیون ، چنان چه فکر و ایده پیشنهادی بیشتر و معقول و بدون ریسک باشه میتونم خیلی بیشتر از این حرفا ،در همون ابتدا به ساکن سرمایه گذاری کنم و استارت بزنم. (یعنی اگه ریسک کار 0 باشه و کف درآمد مشخص باشه تا یک میلیارد هم میتونم سرمایه گذاری کنم ، که خب مشخصه هیچ وقت همچین چیزی نمیتونم پیدا کنم و برای همین ابتدا به ساکن منطقی هست سرمایه گذاری کم باشه)

تجربم هم یه تجربه کلی و سطحی هست از دنیای وب ، چند ساله وردپرس و جوملا دیتالایف کار کردم ، چند ساله توی فروم نرم افزاری مشغولم و این شکل خیلی بی گانه نیستم.

از اونجایی که میدونم کسانی که توی این فروم فعال هستن خودشون از فعال های اقتصادی این دنیای مجازی هستن ، میخواستم مشاوره بگیرم که آیا میشه با این دید یک کار اقتصادی رو شروع کرد؟

همون طور که میشه گفت با x تومان سرمایه میشه وارد فلان صنف و شغل شد و بعد از گذشت فلان زمان سرمایه برگشت داده میشه و ارزش افزوده پیدا کرده توی دنیای وب آیا میشه با این دید رفت جلو؟

اگر راهنمایی کنید خیلی برام ارزش منده... و ممنونتون میشم.

:)