PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : لطفا راه رو بهم نشون بدین

rasolpanahi
July 4th, 2014, 03:34
سلام دوستان من میخوام وارد بازار هاست بشم و واسه اینکه راه رو درست برم احتیاج به یه مشاوره خوب دارم
لطفا اگر ممکنه کسی مشاوره بده که بازار رو میشناسه و راهنمایی کامل کنه مرسی

- - - Updated - - -

کسی نیست؟؟؟؟؟

elementary
July 4th, 2014, 03:47
با این کارتون لطفا به شرکت های هاستینگ ایران ضربه وارد نکنید . هاستینگ تجربه و تخصص میخواهد و همینطوری الکی نیست ! نیاز به سرمایه بالای 50 میلیون هم داره ! نیاز به تیم پشتیبانی فنی داره ! 24 ساعته فعال باشند و تخصص داشته باشند ! مثل پارس پک !

rasolpanahi
July 4th, 2014, 03:53
:d
تابستون =))

تابستون چیه پسر جون ما تا بستونامون رو 8-9 سال پیش گذروندیم

- - - Updated - - -

با این کارتون لطفا به شرکت های هاستینگ ایران ضربه وارد نکنید . هاستینگ تجربه و تخصص میخواهد و همینطوری الکی نیست ! نیاز به سرمایه بالای 50 میلیون هم داره ! نیاز به تیم پشتیبانی فنی داره ! 24 ساعته فعال باشند و تخصص داشته باشند ! مثل پارس پک !

دوست عزیز من نگفتم میخوام بفروشم دقیقا دنبال اموزش و تجربه هستم و البته پول واسه راه اندازیش مسئله ای نیست .ولی در کل دنبال یادگیری هستم اگر نتونستم حتما حرف شما رو اویز گوشم میکنم

hasanazizi
July 4th, 2014, 03:54
سلام داداش
داداش یه نصیحت برادرونه بهت میکنم
اگه فقط میخوای واسه تابستون دست به کار بشی کاملا اشتباه میکنی
اما اگه میخوای کارتو ادامه بدی به نکات زیر توجه کن
1- باید پول داشته باشی اونم نه در حد 100 یا 500 تومان باید هزینه کنی و هزینش هم زیاده
2- حوصله داشته باش
3- اخلاقت باید 20 باشه مهربون و خوش اخلاق
4- همیشه باید به کاربرات پشتیبانی بدی که وقتی مشکل داشتن بهت اس دادن - تیکت زدن یا هر چی حتی ساعت 3 صبح هم باید خوش اخلاق باشی و با مهربونیت رفتار کنی
5-داشتن تجربه زیاد
6- تبلیغات کنی چه انجمن ها و چه تبلیغات بنری
7- اگه میخوای پیشرفت کنی ..هیچ وقتی دور ور این نمایندگی های 10 یا 20 یا 30 تومانی نرو چون بد جور میزنی زمین
همینا رو رعایت کنی موفق میشی البته این فقط 1 درصده گفتم اگه خواستی بقیه نکته به نکته واست میگم

rasolpanahi
July 4th, 2014, 03:56
کسی دیگه نبود که منطقی صحبت کنه ؟
من نگفتم کسایی بیان که منصرفم کنن گفتم مشاوره میخوام واسه شروع نه پایان

hasanazizi
July 4th, 2014, 03:59

سلام دوست عزیزم
من قسط دخالت ندارم اما اگه ایشون بخوان شرکت هاستینگ بزنن نه به حرف من گوش میدن و نه به حرف شما
دوما رزق و روزی دست خداست اگه خواست میرسونه اگر هم نخواست انچنان مثل من میکوبدتت زمین تا عمر داری بلند نشی
با تشکر
امیدوارم از حرف هام ناراحت نشده باشی

elementary
July 4th, 2014, 04:08
سلام دوست عزیزم
من قسط دخالت ندارم اما اگه ایشون بخوان شرکت هاستینگ بزنن نه به حرف من گوش میدن و نه به حرف شما
دوما رزق و روزی دست خداست اگه خواست میرسونه اگر هم نخواست انچنان مثل من میکوبدتت زمین تا عمر داری بلند نشی
با تشکر
امیدوارم از حرف هام ناراحت نشده باشی

ممنونم عزیزم

ولی من واقعا برادرانه بهشون گفتم !

- - - Updated - - -

دوست عزیز اگه دوستداشتید با اسکایپ بنده درتماس باشید ;)

rasolpanahi
July 4th, 2014, 04:13
والا ما من خواستم این کار رو راه بندازم ولی نه اونجوری که بعضیا فکر میکنن من مسیرشو میخوام از دوستان با تجربه ولی نمیدونم چرا اینقدر بد برخورد مکنند

aligoli
July 4th, 2014, 04:19
سلام دوستان من میخوام وارد بازار هاست بشم و واسه اینکه راه رو درست برم احتیاج به یه مشاوره خوب دارم
لطفا اگر ممکنه کسی مشاوره بده که بازار رو میشناسه و راهنمایی کامل کنه مرسی

- - - Updated - - -

کسی نیست؟؟؟؟؟

سلام
وقت بخیر

برای فعالیت در این صنف باید ظرفیت هایی را داشته باشید که با پاسخ به پرسش های ذیل شما را بیشتر راهنمایی میکنم.
اطلاعات ذیل را به صورت دقیق درج نمایید :

میزان تحصیلات
دوره های گذرانده شده در رابطه با کامپیوتر و گرایش های مرتبط
مدارک اخذ شده از موسسات و دانشگاه ها
فعالیت قبلی شما در صورت موجود چه بوده است ؟

sor
July 4th, 2014, 04:25
سلام کار هستینگ خوبه ولی حوصله میخواد
من برادرانه بهت میگم
1. اول در مورد کنترول پنل ها تحقیق کن و در موردشون بخون و یاد بگیر
2.با سرور و مساعل اشنایی پیدا کن
3. برای شروع از کم شروع کن
4. حوصله باید داشته باشی اون زیاد
5.موفقیت این کار (کلا کار مجازی) پشتیبانی هست

برادرانه بهت میگم من خودم این ها رو تجربه کردم همین طور وارد شدم بدون هیچ اگاهی خیلی بهم فشار اومد طوری که از پا در اومدم ولی با توکل دو باره پا گرفتم

کلا در مورد هر کاری که میخوایی بکنی اول مشورت دوم مشورت سوم تجزیه چهارم انجام پرژه

خواستی با ای دی من در تماس باش صحبت کنیم

soroushi@rogers.com