PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست هاست 150 مگابایتی

lvlehrad
June 13th, 2010, 18:43
سلام .

دوستان اینجا کسی هست که بهم 150 mb هاست بده برای مدت 5 6 روز ؟ در عوض تو این 5 6 روز واسش بنر تبلیغاتی بزارم تو سایتم ؟

با 3 تا SQL Database

-------------------------------------------------------------
برای این 5 6 روز میخوام که تو این مدت کارای سایت رو کامل تموم کنم سرور مورد نظرمو بگیرم و یه هاست با سرعت خوب هم بگیرم ....
اگه کسی فکر میکنه هاستینگ خفنی داره به عنوان تست 2 1 روز هم بده اگه خوب بود مشتری دائمش شم
------------------------------
من الان دارم از هاست دی ال میگیرم ولی متاسفانه کمترین پلنش 1 گیگ هست و به کارم نمیاد ...200 مگابایت برای من کافیه با پهنای باند بالا

---------- Post added at 06:16 PM ---------- Previous post was at 06:08 PM ----------

من الان هاست دی ال دارم تو الکسا میزنه :

Average Load Time for N1-music.com

Slow (3.064 Seconds), 71% of sites are faster.

این سرعت به هاستینگ مرتبط میشه یا به سایت و طراحیش ؟

---------- Post added at 06:43 PM ---------- Previous post was at 06:16 PM ----------

رتبه الکسا تو ایران 2400 ... :| یکی یه چیزی بگه !

lianteam
June 13th, 2010, 18:49
در خدمتیم با ما تماس بگیر مطمعا باش میمونی

lvlehrad
June 13th, 2010, 19:29
اوه یه قسمت مهمش یادم رفت هاست وارز باشه :d

الان یکی از دوستان گفتن اوکی هست ولی وارز نیست ... میگن گیر نمیدن بهشون !:|

---------- Post added at 07:29 PM ---------- Previous post was at 07:16 PM ----------

مرسی جناب اقای
lianteam (http://www.webhostingtalk.ir/members/lianteam/)
کاش همه مثل شما بودند :d

دوستان دیگه پست ندید انقدر تعداد پست ها زیاد بود انجمن پوکید ... یکی لطف کرد بهم داد

lianteam
June 14th, 2010, 07:53
بله وارز هست

SabaData
June 14th, 2010, 12:57
ببخشید میشه دقیق بگید میخوایید چیکار کنید!؟
اگه واسه 5 - 6 روز میخوایید و تضمین میکنید که مشکلی پیش نمیارید من میتونم 200 مگابایت با 3 گیگ پهنای باند بدم خودشم فول وارز هست!
ولی باید کارتونو قبلش خوب بگید! :دی