PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مقایسه دو سرور اختصاصی

reza63
July 3rd, 2014, 23:38
سلام

من خرید سرور اختصاصی زیر رو از soyoustart داشتم ولی خوب هنوز با گذشت یک هفته تحویل داده نشده و علت رو دیتاسنتر موجود نبودن سرور استوک از این نوع اعلام کرده:

Server SYS-32-2 - So you Start (http://www.soyoustart.com/ie/offers/sys-32-2.xml)

الان چند روزه دیتاسنتر هتزنر سرور هاشو بدون ست اپ می فروشه و من توانایی پرداخت سرور زیر رو دارم:

Hetzner Online AG: Dedicated Root Server EX40 (http://www.hetzner.de/en/hosting/produkte_rootserver/ex40)

حالا سوال من اینه از صاحب نظران و کاربرانی که از سرور های فوق استفاده کرده اند کدامیک بهتر است

1- اینکه بیان میشه سرور های سو یو استارت از نوع Sata 2 هستند ولی هتزنر از نوع Sata 6 استفاده می کنه تایید می کنید؟
2- قدرت CPU هتزنر که از نوع Cori هست بهتره یا از نوع Xeon سو یو استارت؟
3- ایا مشکل هارد های هتزنر حل شده؟

در کل پیشنهاد می کنید منتظر بشم واسه سو یو استارت یا هتزنر رو که بدون ست اپ هست بگیرم؟

منتظر پاسخ دوستان هستم.

m-mehdipoor
July 3rd, 2014, 23:44
سلام

من خرید سرور اختصاصی زیر رو از soyoustart داشتم ولی خوب هنوز با گذشت یک هفته تحویل داده نشده و علت رو دیتاسنتر موجود نبودن سرور استوک از این نوع اعلام کرده:

Server SYS-32-2 - So you Start (http://www.soyoustart.com/ie/offers/sys-32-2.xml)

الان چند روزه دیتاسنتر هتزنر سرور هاشو بدون ست اپ می فروشه و من توانایی پرداخت سرور زیر رو دارم:

Hetzner Online AG: Dedicated Root Server EX40 (http://www.hetzner.de/en/hosting/produkte_rootserver/ex40)

حالا سوال من اینه از صاحب نظران و کاربرانی که از سرور های فوق استفاده کرده اند کدامیک بهتر است

1- اینکه بیان میشه سرور های سو یو استارت از نوع Sata 2 هستند ولی هتزنر از نوع Sata 6 استفاده می کنه تایید می کنید؟

در کل پیشنهاد می کنید منتظر بشم واسه سو یو استارت یا هتزنر رو که بدون ست اپ هست بگیرم؟

منتظر پاسخ دوستان هستم.

دو سرور تقریبا از نظر قدرت در یک سطح هستند ولی جای شما بودم هتزنر را انتخاب می کردم.
پشتیبانی بهتر ، و هارد با کیفیت بالا هم دلیلم بود.
هارد سرورهای هتزنر که از نوع اینترپرایس هستند با قبل قابل قیاس نیست

taha_2011
July 3rd, 2014, 23:50
سلام
قطعا ovh سویواستارت کیفیت بالایی نسبت به هتزنر داره!
قدرت سی پی یو های سری Xeon خیلی بهتر از core میباشد(سری xeon مخصوص سرور می باشد ولی core سی پی یو های خانگی به حساب میان!)
تا اونجایی که بنده در جریان هستم مشکل عمده سرور های هتزنر همین هاردشون میباشد!
در ضمن فایروال فری که ovh در اختیار یوزر ها قرار میده هم یک امتیاز از ovh محسوب میشه.
به نظر من صبر کنید سرور سویو رو بهتون تحویل بدند.
ولی اگه از جناب کریمی تهیه میکردید فکر کنم زود تر از اینا سرور دستتون بود:)
موفق باشید

majidisaloo1
July 4th, 2014, 00:23
سلام

منتظر پاسخ دوستان هستم.

با سلام :

ساتا 6 نداریم کلا ساتا تا 3 اومده ساتا 6 حتما منظورتان ساتا 6 گیگ است که با 7200 دور در دقیقه است

ما هتزنر را از همه نظر به so you start ترجیه میدهیم از بس پشتیبانی so you start مزخرفه
شما فردا روزی هم به مشکل بخوری برای حل یک مشکل کوچیک در so you start چند هفته ای شاید درگیر باشید

ovh داستانش و کیفیتش خیلی با so you start فرق داره حالا چون so you start را ovh همایت میکنه دلیل نمیشه که کیفیتش هم به میزان ovh باشه پس عملا شما باید هتزنر را با so you start در نظر بگیرید نه OVH به این مورد دقت بکنید

سلام
قطعا ovh سویواستارت کیفیت بالایی نسبت به هتزنر داره!
قدرت سی پی یو های سری Xeon خیلی بهتر از core میباشد(سری xeon مخصوص سرور می باشد ولی core سی پی یو های خانگی به حساب میان!)
تا اونجایی که بنده در جریان هستم مشکل عمده سرور های هتزنر همین هاردشون میباشد!
در ضمن فایروال فری که ovh در اختیار یوزر ها قرار میده هم یک امتیاز از ovh محسوب میشه.
به نظر من صبر کنید سرور سویو رو بهتون تحویل بدند.
ولی اگه از جناب کریمی تهیه میکردید فکر کنم زود تر از اینا سرور دستتون بود:)
موفق باشید

حرف شما اصولی نیست چه کسی این را مد کرده که سی پی یو دسکتاپ همیشه از سرور ضعیف تر است؟
پیشنها میکنم به جای اینکه برند پرست باشید بروید و میزان فرکانس / کور / کلاک و خیلی موارد را مطالعه بکنید
شما دارید میگین مثلا اپل خوبه خوب میگن چرا میگین چون اپله دلیلی برای این گفته تون ارائه نمیکنید
سی پی یو ها هر دو برابر هستند و سی پی یو هتزنر طبق بررسی های انجام شده و مدارک مستند قابل ارائه بین کاربران محبوبیت بیشتری دارد

با سپاس
عیسی لو

company_hosting
July 4th, 2014, 03:01
سلام

sata 3 هست سرورهای هتزنر با پهنای باند 6 گیگ هست

بستگی به نوع مصرف دارد

سرورهای که مدل سی پی یو پایین تر از

سرورهای هتزنر از اول مشکل نداشت هاردهایش

کسانی مشکل پیدا کردن که وی پی اس فروش بودند و روی 1 هارد تا 50 وی یپ ارائه میشد زمانی که هتزنر تا 256 ای پی می داد روی هر سرور

ما نماینده فروش هتزنر برای 4 سال هستیم و سو یو استارت 8 ماهی هست ارائه میدهیم

پشتیبانی هتزنر 100 پله بهتر ار سو یو هست

منتظر پاسخ دوستان هستم.

سلام
جواب ها در فی مابین مطالب شما پاسخ داده شد

reza63
July 4th, 2014, 13:34
تشکز از همه دوستان اگر دیگران هم در این بحث مشارکت کنند ممنون خواهم شد.

arc1o0
July 4th, 2014, 13:41
سلام

منتظر پاسخ دوستان هستم.

سلام

بنده بارها گفته ام باز هم تکرار می کنم!

هیچ کس نمی گه ماست من ترشه ولی خوب، همیشه یک سری مسائل پشت پرده هست

1- تحویل سرور های سو یو استارت فوری است و اگر تا این لحظه دریافت نکرده اید مشکل فقط و فقط به پرداخت شما مربوطه می باشد ، بقیه دلایل 100% رد می شود.

2- هارد های او وی اچ ساتا3 و با پهنای باند 6 گیگابیت بر ثانیه هستند ، با برند توشیبا یا وسترن دیجیتال

3- آیا 206 ای که در رالی داکار شرکت می کند با 206 تولیدی ایران خودرو یکیست؟!

سرور ها هم از این قاعده مستثنی نیستند، سری زئون مخصوص سرور طراحی و اجرا شده اند و مسلما نکاتی که برای سرور ها نیاز است لحاظ می شود که در نهایت هزینه تمام شده را بالاتر می برد

اما پردازنده های خانواده Core I برای سیستم های خانگی و یا نیمه تجاری طراحی و پیاده شده اند و قیمت بسیار ارزان تری نسبت به سری زئون دارند، در نتیجه دیتاسنتر هایی که سعی در کاهش قیمت دارند از این سری استفاده می کنند.

4- سرور هایی که برای آن هزینه ستاپ می پردازید مشکل هارد نخواهید داشت.

5- آنتی دی داس سخت افزاری رایگان، فایروال سخت افزاری رایگان + پورت 1 گیگ با ترافیک 80 ترابایت ( نامحدود = 320+80) ماهانه برتری های فرانسه نسبت به آلمان است.

اگر سرور های فرانسه را مستقیم خریداری کرده اید ، توصیه اکید می شود که کنسل کنید و از همکارانی که در انجمن فعال هستند تهیه کنید

اکثر افرادی که اقدام به خرید مستقیم کرده اند، پس از چندی به مشکل خورده اند و از پس کار بر نیامده اند و سپس آمده اند و شروع کرده اند به بد گویی از دیتاسنتر !

سوالی بود در خدمتیم

ارادتمند- کریمی
مدیریت فروش نت ایران

␑ Deev ␑
July 4th, 2014, 13:41
پردازنده استفاده در سرور هتزنر بهتر از SYS هست.
با پاس کردن چند واحد سخت افزار میشه فهمید چرا و فقط به اینکه xeon سرورگرید هست و core i7 دسکتاپ گرید نمیشه گفت کدوم پردازنده بهتر هست.
پاسخگویی هتزنر 100% بهتر از SYS/OVH/Kimsufi هست.
پینگ هتزنر هم معمولا بهتر از OVH بوده.
پنل Rescue Mode داخل هتزنر بسیار عالی هست.
و در آخر مشکلات تحریم در هتزنر هیچگاه وجود نداشته.

mobinhost.in
July 4th, 2014, 16:55
هتزنر در بین ایرانی ها دیتاسنتر محبوبی هست و هم از نظر شبکه و هم از نظر سخت افزار تا به امروز مناسب بوده است بهترین نبوده ولی پر طرفدار بوده
انظباط نرمالی هم دارد
در حال حاضر نسبت به قبل کیفیت هارد ها بهتر شده
پشتیبانی هم مناسب هست
دسترسی هم که کاربر دارد خیلی خوب هست و امکان خوبی به کاربر در پنل هتزن ارائه شده است
برای پرداخت هم خیلی راحت امکان پرداخت وجود دارد
هتزنر المان بهترین نبوده ولی جزو پرطرفدارترین هست
اینکه برای شما کدام دیتاسنتر بهتر است بسته به کاری که شما می خواهید انجام بدهید دارد اما هتزنر برای شما اعتبار می اورد چوناز نظر اپتایم و کیفیت در حد استاندادی هست
این اما برای یک دیتا سنتری مثل او وی اچ صدق نمی کند
در همین انجمن کم نبوده تیکت هایی که به یکباره و با یک ابیوز سرور ها رو ترمنیت کرده و فقط یک دسترسی ناقص اف تی پی داده است
ابرویی که هتزنر برای شما می اورد به مراتب برای انتخاب شما را باید ترغیب کند
این تجربه من بود
شاید دوسان دیگر تجربه مخالف من داشته باشن که اونم محترم هست

Dictator_
July 4th, 2014, 17:51
سلام

منتظر پاسخ دوستان هستم.

سلام.
من خودم تا قبل از اینکه از دیتاسنتر های فرانسه استفاده کنم فکر میکردم افتضاح هست اما اشتباه فکر میکردم .بسیار دیتاسنتر عالی و خوبی هست از لحاظ سخت افزاری بسیار مناسب هست و کیفیت بالایی دارد.

بنده هم آلمان و هم انگلستان و هم singlehop هلند فرانسه را تجربه داشتم بین این ها فرانسه و singlehop هلند واقعا عالی بودند .البته رداستیشن هم خوب بوده اما نسبت به هزینه اصلا قابل توجیه نیست . هرچند که الان از انگلستان هم سرور ارائه میکنیم.

فرانسه نوع هارد ها عالی هست المان من زیاد با هارد ها مشکل داشتم .

xeon نوع سی پی یو بهتری هست .

والا مشکل هارد ها که الان در جریان نیستم اما مدتی قبل حدود 3 4 ماه پیش یکی از دوستان داشت هارد های ساتا مشکل داشت ..

به نظر من در خرید سرور از فرانسه شک نکنید .اگر درست استفاده کنید بهترین هست و هیچ مشکلی هم نداره .

بنده که راضی هستم.

LIAN2
July 4th, 2014, 18:02
سلام - وقت بخیر
مورد مصرف شما هم مهم هست.
اگر پشتیبانی برای شما دارای درجه اهمیت بالاتری هست از هتزنر آنلاین استفاده کنید.

reza63
July 4th, 2014, 18:10
سلام

استفاده من شخصی است و نه مجازی سازی. میزان استفاده از بند ویت هم کم است و فقط قدرت CPU و Ram همچنین کیفیت هارد واسم مهمه.

دوستان در کنار نظراتی که در مورد این دو تا دیتاسنتر ارائه می کنند. فروشندگانی که از سایت سو یو استارت خرید انجام داده اند به نظرشون با توجه به اعلام دیتاسنتر بر نبود سرور استوک تا کی ممکنه سرور رو تحویل دهد؟ چون تا امروز 9 روز از ثبت سفارش می گذره و هنوز سرور approved نشده

arc1o0
July 4th, 2014, 18:45
سلام

استفاده من شخصی است و نه مجازی سازی. میزان استفاده از بند ویت هم کم است و فقط قدرت CPU و Ram همچنین کیفیت هارد واسم مهمه.

دوستان در کنار نظراتی که در مورد این دو تا دیتاسنتر ارائه می کنند. فروشندگانی که از سایت سو یو استارت خرید انجام داده اند به نظرشون با توجه به اعلام دیتاسنتر بر نبود سرور استوک تا کی ممکنه سرور رو تحویل دهد؟ چون تا امروز 9 روز از ثبت سفارش می گذره و هنوز سرور approved نشده

سلام

دوست عزیز، ovh تخصص ماست، بنده عرض کردم خدمت شما، همچین چیزی که شما می فرمایید امکان ندارد.

شما مستقیم خرید کرده اید یا از همکاران؟

- - - Updated - - -

ما سرور های 10 روزه را هم زیر 24 ساعت تحویل می گیریم،

چه برسد به سرور های 2 دقیقه ای !

در صورت امکان مشخصات پنل یا فاکتور را در پیام خصوصی ارسال کنید تا بررسی کنیم و به شما اطلاع بدیم.

با تشکر

reza63
July 4th, 2014, 19:25
سلام

دوست عزیز، ovh تخصص ماست، بنده عرض کردم خدمت شما، همچین چیزی که شما می فرمایید امکان ندارد.

- - - Updated - - -

در صورت امکان مشخصات پنل یا فاکتور را در پیام خصوصی ارسال کنید تا بررسی کنیم و به شما اطلاع بدیم.

با تشکر

سلام

نه از یکی از همکاران شما در همین سایت تهیه شده

MagicVps.Com
July 4th, 2014, 20:02
سلام

منتظر پاسخ دوستان هستم.

اینو بدون هر مشکلی بوده از سمت کسی بوده که سفارش داده براتون حالا یا پرداختش مشکل داشته ربطی به دیتا سنتر نداره توی عکس میبنید که زمان سفارشها را زده که چقدره تحویل میدن
از روی باد هوا هم نیست لینک سفارشتون چک کنید تایم زده خودتون متوجه میشید

توی یکی از لوکیشنهاشون 120 ثاینه یا همون 2 دقیقه توی 2 لوکیشن هم زده 24 ساعت (این زمانها قابل تغیر هست با توجه به موجود بودن یا نبودن و ثابت نیست ) توی لوکیشن کانادا چیزی نزده که احتمالا موجود ندارن و البته سفارش شما هم مال اروپا بوده احتمال خیلی زیاد که تایم موجودیشون زدن پس اینکه نداشتن و 1 هفته ندادن یک حرف الکی هست
http://upcity.ir/images2/75237598864535067513.png
و دراخر بنده فروشنده سرور اختصاصی از این دیتا سنتر نیستم که بخوام تبلغ کنم و کاسه داغتر از اش باشم (مثل بعضی از همکارن که دیتا سنترها یکه خودشون کار میکنند همیشه بگن خوب هست ) فقط اینکه 5 سال حداقل از این دیتا سنتر سرور دارم و حدود 3 سال هم هست که پنل مستقیم دارم از این دیتا سنترجهت مصرف سرورهای خودم

موفق باشید

majidisaloo1
July 4th, 2014, 21:36
در مورد تحویل که همکاران میفرمایند خیر بیش از این نمیشه لطفا با علم غیب اقدام به گفتن ندانسته هایشان نکنند
زمان های نوشته شده گارانتی شده نیستند
در این مورد خود دیتاسنتر این را میگه :
Dear Customer,

OVH does not gurantee delivery times. The times listed on the website are suggested times that OVH strives to meet.

I have contacted the data center to verify that there is not a problem with the order. At this time all appears well and the data center is waiting for stock to become available.

Thank you for your understanding.

متن دقیق گفته دیتاسنتر است

سلام

- - - Updated - - -

با تشکر

با سلام
قصد نداشتم جواب بدهم اما اینکه گفتید ovh تخصص ماست کمی مبهم است شما از چه تاریخی دقیقا دارید از ovh سرویس میدهید که خودتان را متخصص میدونید؟ از ما که یادم میاد خیلی دیر تر سرویس دادید و حتی خودتان که میگین نه شما نبودید و ایشون جناب لشکری بوده از ما سرویس داشتید پس صحیح نیست در مورد تخصص اطلاعاتی را که ندارید در خدمت دوستان قرار بدهید
همچنین چندین بار گفتید شرکت نت ایران هستید ممنون میشم این رو هم شفاف سازی کرده و اطلاعات ثبتتان را بدهید .

در مورد تحویل شمایی که میفرمایید تخصص دارید باید زمانی که سرور های sp را این دیتاسنتر ارائه میکرد به خاطر بیاورید که 14 روز بیشتر هم شد سرویس ها را تحویل ندادند و از روز 14 ام شروع به تحویل دادند این جهت اثبات گفته فکر میکنم کافی بوده باشد

در مورد سرور خیر سی پی یو گفته شده در هتزنر چون دسکتاپ است و این چون سروره دلیلی نداره که این ضعیف باشه و اون قوی این یعنی دقیقا آخر بی سوادی از نظر ما حساب میشه
این دو مورد سی پی یو های گفته شده است که بهتره با توجه به این لینک ها تصمیم بگیریم که میشه گفت نتیجه های بیشتری از نظرات است:
سی پی یو سو یو استارت :
PassMark - Intel Xeon E3-1245 V2 @ 3.40GHz - Price performance comparison (http://www.cpubenchmark.net/cpu.php?cpu=Intel+Xeon+E3-1245+V2+%40+3.40GHz)
سی پی یو هتزنر:
PassMark - Intel Core i7-4770 @ 3.40GHz - Price performance comparison (http://www.cpubenchmark.net/cpu.php?cpu=Intel+Core+i7-4770+%40+3.40GHz)

واقعا قصد نداشتم نظری بدهم چون کودکانست بخواهیم روی این موارد بحث بکنیم اما وقتی آدم یک چیزایی را میبینه مجبور میشه جواب بده!

اینو بدون هر مشکلی بوده از سمت کسی بوده که سفارش داده براتون حالا یا پرداختش مشکل داشته ربطی به دیتا سنتر نداره توی عکس میبنید که زمان سفارشها را زده که چقدره تحویل میدن
از روی باد هوا هم نیست لینک سفارشتون چک کنید تایم زده خودتون متوجه میشید

توی یکی از لوکیشنهاشون 120 ثاینه یا همون 2 دقیقه توی 2 لوکیشن هم زده 24 ساعت (این زمانها قابل تغیر هست با توجه به موجود بودن یا نبودن و ثابت نیست ) توی لوکیشن کانادا چیزی نزده که احتمالا موجود ندارن و البته سفارش شما هم مال اروپا بوده احتمال خیلی زیاد که تایم موجودیشون زدن پس اینکه نداشتن و 1 هفته ندادن یک حرف الکی هست
http://upcity.ir/images2/75237598864535067513.png
و دراخر بنده فروشنده سرور اختصاصی از این دیتا سنتر نیستم که بخوام تبلغ کنم و کاسه داغتر از اش باشم (مثل بعضی از همکارن که دیتا سنترها یکه خودشون کار میکنند همیشه بگن خوب هست ) فقط اینکه 5 سال حداقل از این دیتا سنتر سرور دارم و حدود 3 سال هم هست که پنل مستقیم دارم از این دیتا سنترجهت مصرف سرورهای خودم

موفق باشید

جناب کیانی عزیز در پاسخ به شما به این متن ارجاعتان میدهم که خیلی شفاف است:

Dear Customer,

OVH does not gurantee delivery times. The times listed on the website are suggested times that OVH strives to meet.

I have contacted the data center to verify that there is not a problem with the order. At this time all appears well and the data center is waiting for stock to become available.

Thank you for your understanding

با سپاس
عیسی لو

sh_p1385
July 5th, 2014, 06:14
صلوات بفرستین عزیزان من از شماها با این سابقه بعیده این نوع رفتار

reza63
July 9th, 2014, 23:53
با سلام

همان طور که دوستان گفته بودند مشکل عدم دریافت سرور اماده نبودن سرور نبود و همان زمانیکه که در سایت سو یو استارت مدام در حال ابدیت هست صحیح و درست است.

بنده خرید را از فروشنده قبلی کنسل و از اقای میثم صادقی تهیه نمودم . سرور حین خرید تحویل 24 ساعته بود که روز یکشنبه ساعت 3.30 هزینه را به تومان واریز نمودم و ایشان در ساعت 7 شب خرید انجام دادند. سرور فردای ان روز تحویل داده شده بود و به دلیل مشکل شخصی اقای صادقی دسترسی به نت نداشتند و در نهایت سرور روز سه شنبه ساعت 12 ظهر با انجام یک سری کار های فنی روی سرور انرا به بنده تحویل دادند.

این متن رو برای دوستانی نوشتم که عنوان می کردند زمان تحویل در سایت سو یو استارت واقعی نیست و ایمیل هایی ارسال می کردند که دال بر این داشت که پشتیبانی این شرکت زمان های ثبت شده در سایت را غیر واقعی و ابدیت نشده می داند و سرور هر زمان اماده باشه تحویل داده میشود.

پاسخ خیر هست زمان های تحویل برای سرور ها رو اگر طی یک الی چند روز بررسی کنید خواهید دید که در حال تغییر در بازه 120 ثانیه ، 24 یا 72 ساعت هستند که نشان می دهد شرکت در حال ابدیت سایت خود می باشد.

خرید بنده هم که توضیح دادم کی خریده و کی تحویل شد خودتان قضاوت کنید.

با تشکر